برگزیده های پرشین تولز

کسب بیتکوین از سایت معتبر satoshihero + سند برداشت (ادامه تاپیک قبلی)

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
عزیز کپچا تایپی نیس در ضمن پرداختیش از همه سایتا فعلا که بیشتره تقربیا 5 برابر freebitco داره میده وقفه 9 دقیقه ای در مقابل 1 ساعت سایتای دیگه زیاده؟
من خودم سایتای این سبک رو که همون لحظه پرداخت مستقیم به فاست هاب ندارن نمیرم. همون اد بی تی سی رو که انقدر تعریف کردن عضو شدم ولی اونم فقط یک برداشت زدم و بیشترم همون دو سه تا تبلیغ 37 و 28 ساتوشی میده میرم! چند سال قبل یک سایت بود بنام alian موجودات بیگانه عکساش مثه این تخیلی و فضایی بود اون فکنم هر 10 دقیقه 200 ساتوشی میداد که بعد هم ظاهرا اسکم شده!

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
با لینکت رفتم نمیدونم ثبت شد یا نه ولی ایراد داره گزینه هاش نوشته نداره روش کلیک هم میکنم اتفاقی نمیافته !

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من همون چند باری که رفتم یکبارش 1 ساتوشی داد یکبار 5 و یکبار 7 و یکبار 8 ... حالا شما چند هزار بار میری که شانسی گاهی بیشتر بده نمیدونم. از طرفی با قندشکن هربار باید تصاویر ریکپچا رو انتخاب کرد درحالیکه اگه با ایپی ایران باز میشد ریکپچا معمولا بدون سوال تصویری تیک میخوره

Last edited:

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
من همون چند باری که رفتم یکبارش 1 ساتوشی داد یکبار 5 و یکبار 7 و یکبار 8 ... حالا شما چند هزار بار میری که شانسی گاهی بیشتر بده نمیدونم. از طرفی با قندشکن هربار باید تصاویر ریکپچا رو انتخاب کرد درحالیکه اگه با ایپی ایران باز میشد ریکپچا معمولا بدون سوال تصویری تیک میخوره
برای منم 1 و 7 و 5 و ...... میده عزیز اگه قرار بود که همش 50 -100-1000 بده که زود اسکم میشد ساتوشی که خیرات نکرده:D:D حالا که یه سایت داره از بقیه بیشتر پرداخت میکنه و اسکم نشده ازش ایراد میگیرین کلا ما ایرانیا دوس داریم یه بیتکوین کامل بدون زحمت بگیریم و یه آبم روش:D

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
برای منم 1 و 7 و 5 و ...... میده عزیز اگه قرار بود که همش 50 -100-1000 بده که زود اسکم میشد ساتوشی که خیرات نکرده:D:D حالا که یه سایت داره از بقیه بیشتر پرداخت میکنه و اسکم نشده ازش ایراد میگیرین کلا ما ایرانیا دوس داریم یه بیتکوین کامل بدون زحمت بگیریم و یه آبم روش:D
اینجور مواقع همه میانگین میگیرن! وقتی یکبار 1 بده یکبار 5 و یکبار هم نهایت 25 ساتوشی میانگینش میشه 10 یعنی فکر نکنین سایت پر سودیه. من اگه یکم سرعت نتم بالاتر بود از بعضی فاستها میتونم هر 3 دقیقه 100 ساتوشی به بالا بگیرم ..

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
اینجور مواقع همه میانگین میگیرن! وقتی یکبار 1 بده یکبار 5 و یکبار هم نهایت 25 ساتوشی میانگینش میشه 10 یعنی فکر نکنین سایت پر سودیه. من اگه یکم سرعت نتم بالاتر بود از بعضی فاستها میتونم هر 3 دقیقه 100 ساتوشی به بالا بگیرم ..
دوست عزیز یعنی شما فکر کردی من 12 ساعت بیکارم که بشینم پشت دستگاه بعد اون ساتوشیهایی که بیشتر هست گلچین کنم و اسکرین بگیرم بعد بزارم اینجا؟؟:D نه عزیز من 2 ساعت تارگت میزارم هرچی تو این دو ساعت داد میزارم تازه این اسکرین هایی که میزارم بدون همون 5 ، 8 ، 10 ساتوشی هست با اونا که بیشتر میشه شما تو هر حالتی درنظر بگیرین این سایت تا وقتیکه پرداخت داره از همه بیشتر میده اگه سایت بهتری سراغ داری معرفی کن تو تاپیک خودتون من استقبال میکنم

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
بطور میانگین هفته ای چند ساتوشی درآمد دارید؟
البته باید اضافه کنین بدون زیرمجموعه چون بعنوان نمونه بعضیا رسید از پرداخت کوین پات میذارن همه مبالغ بالا مانند 100 هزار ساتوشی! اینجور سایتها مانند مون که هرکدوم روزی نهایت 25 ساتوشی بدون زیرمجموعه میدن مسلمه که یکی باید بالای 100 زیرمجموعه فعال داشته باشه که بتونه اون مبالغ رو بدست بیاره!

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سایتای ساتوشی هیرو و مانستر هیرو چنتا ویژگی خوب دارن که از بقیه سایتا متمایز میکنشون
1- تبلیغات الکی (pop up) نداره 2- کپچا تایپی نیس تیک زدنی هست 3-برای اینکه ساتوشی ازشون بگیری لازم نیس هفت خوان رستم بگذرونی مث اغلب سایتای فاست که شمارش معکوس داره و حالا لود بشه یا نشه سایتای هیرو و مانستر فقط یه مرحله دارن 4- میزان ساتوشی که میده ثابت نیس بصورت رندوم هست که باعث میشه حوصله آدم سر نره
5-سایت هیرو هر 9 دقیقه (تقریبا) سه مرتبه و مانستر هر 19 دقیقه (تقریبا چون بعضی وقتا تغیر میکنه و کم و زیاد میشه) 3 مرتبه میتونین ساتوشی کلایم کنین بسته به شانستون یعنی بطور میانگین هر 19 دقیقه 9 مرتبه میشه همین باعث میشه از همه سایتا بیشتر پرداخت کنن

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
شما که اینقد ازین سایت راضی هستین به مدیرش تیکت بدین که چرا با ایپی ایران کلیدها رو نشون نمیده. وقتی ریکپچا رو با ایپی خارجی بریم از صد تا کپچا که افزونه داره سخت تره باید کلی تصویر انتخاب کرد : )

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
اینم که کلاه بردار از آب در اومد برای منو واریز نکرده هنوز

بالا