برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از اینترنت: پاسخ به سوالات

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز

من یه حساب آلرت پی با آی پی آمریکا درست کردم و برای وریفای کردن شماره موبایل مالزی رو دادم که یکی اقواممون اونجا است ولی وقتی کد سه رقمی رو وارد کردم هنوز وریفای نشده. خیلی ممنون می شم اگه علت وریفای نشدن رو برام ایمیل نمایید. با تشکر فراوان. ارادتمند شما فرهاد

پاسخ:

سلام

احتمالا شما حساب بیزنس باز کردی که در این صورت علاوه بر ویرفای از طریق ایمیل باید مدارک محل کارت رو هم براشون به زبان اصلی اسکن کنی و بفرستی
موقع افتتاح حساب شما سه نوع حساب می تونی بسازی

حساب پرسنال استارتر personal starter
حساب پرسنال پرو personal pro
حساب بیزنس busines

دو حساب اول با موبایل ویرفای میشن و برای کار های شخصی مثل خرید های کوچیک اینترنتی هستش البته حساب استارتر کمی امکاناتش محدود تره ولی به راحتی و به طور کاملا رایگان و راحت می تونی ارتقاش بدی به پرو
حساب بیزنس مخصوص کارخونه ها و اشخاص حقوقی هستش بیشتر که معملات کلان انجام میدن بنابر این امکاناتش بیشتر و ویرفای کردنش هم سختره

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
سلام اینا بدرد نمیخوره / یه نگاه به وبلاگم بندازید مطمئنم نظرتون عوض میشه / مو لا درزش نمیره واسه پول در آوردن/ www.5000toman.loxblog.ir / نبینی ضرر کردی

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام اینا بدرد نمیخوره / یه نگاه به وبلاگم بندازید مطمئنم نظرتون عوض میشه / مو لا درزش نمیره واسه پول در آوردن/ www.5000toman.loxblog.ir / نبینی ضرر کردی

سلام
با این روش آشنام
به این جور درآمد ها می گن شبه هرمی
گرچه هرمی نسیت اما به زودی به مشکل می خوره چون اصول کار کردش به این صورته که شما بعد از یه مدت فقط باید بشنی تو خونه و ملت بهت پول بدن که مسلما باعث نوعی اختلال اقتصادی در جامعه میشه (یعنی اون بازاری و کسبه که مغز خر نخورده صبح تا شب بره جون بکنه در حالی که چنین روش پول درآوردنی هم هست)

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز

من تازه توی آن باکس و نئو باکس عضو شدم و هنوز هیچ کلیکی انجام ندادم
دیروز که خواستم کلیک کنم این پیغام رو داد

Another user using your IP address already
viewed this advertisement in the last 24 hours

امروزم که باز امتحان کردم همین رو زد
مشکلش کجاست ؟ چون مطمئنم کسی از خانوادم در این سایت ها عضو نیستن
که بخوان این پیغام رو به من نشون بدن
خواهش می کنم هر چه سریعتر جواب بدین

پاسخ:
سلام

معنی این پیغام این میشه:

کار بر دیگری با استفاده از آی پی شما در طول 24 ساعت گذشته این تبلیغات را دیده است

معمولا این پیغام زمانی ظاهر میشه که شما آی پی تون رو با چند نفر شریک باشین مثلا از کافی نت یا اینترنت دانشگاه یا مدرسه بخواین تبلیغات رو ببینید اما مدل معمول ترش اینه که شما از اینترنت ADSL با آی پی دینامیک (متغییر) استفاده کنید. معمولا اکثر کسانی که از GPRS ایرانسل هم استفاده می کنن این مشکل رو دارن

راه حل اینکه یه چند باری دیسکانکت کنین تا آی پیتون عوض بشه یا اینکه از اینترنت دایل آپ استفاده کنید یا کلا شرکت اینترنتیتون رو عوض کنید

نکته: این مورد در نئوباکس خیلی خیلی به ندرت باعث مسدود شدن حساب کار بریتون میشه پس نگران نباشید

muhammadm

Registered User
لایک‌ها
11
رفرال های آنباکس خوب هستن؟ یعنی ضرر نمی یارن؟

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
دوست عزیز از تاپیک کاملی که زدی ممنونم
فقط من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید

1 - این کار توی ایران غیرقانونی نیست؟
2 - منظور از حساب ویرفای شده چیست و چه فایده ای داره؟
3 - چطوری باید توی این سایتها زیر مجموعه بگیرم؟
4 - برای این کار باید از *** استفاده کنیم یا لازم نیست؟
5 - شما تقریبا ماهیانه از این سایتها چقدر درآمد داری؟

من کلا توی این کار اصلا تجربه ای ندارم

Last edited:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
دوست عزیز از تاپیک کاملی که زدی ممنونم
فقط من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید

1 - این کار توی ایران غیرقانونی نیست؟
2 - منظور از حساب ویرفای شده چیست و چه فایده ای داره؟
3 - چطوری باید توی این سایتها زیر مجموعه بگیرم؟
4 - برای این کار باید از *** استفاده کنیم یا لازم نیست؟
5 - شما تقریبا ماهیانه از این سایتها چقدر درآمد داری؟

من کلا توی این کار اصلا تجربه ای ندارم

1- کاملا قانونی هست (اصلا هرمی نیست حتی شبه هرمی هم نیست کلا هیچ ربطی به زیر مجموعه گیری به شکل هرمی و این حرفا نداره)
2- حساب بانکی اینتر نتی باید باز کنی. این حساب باید ویرفای بشه به معنی اینکه از طرف بانک تائید بشه. بانک زمانی حساب شما رو تائید می کنه هویت شما تائید بشه براش. روش های تایید هویت هم در بانک های مختلف متفاوته

3- به طور کلی دو روش زیر مجموعه گیری وجود داره. الف) کرایه ای یعنی شما به خود سایت یه پولی اندکی (25 سنت برای هر نفر) می دیدی و برای 1 ماه اون نفر رو کرایه می کنی ب) مستقیم یعنی شما لینک های ریفرال گیرت رو در سایت ها قرار می دید و هر کس از اون طریق عضو بشه زیر مجموعه شما میشه

4- خیر نیازی به وی پی .... نیست البته بعضی از بانک ایران رو تحریم کردن و حسابشون برای ایرانی ها مسدوده که اگه تو اون ها حساب باز کنی باید از وی پی ان استفاده کنی البته بانک هایی هم هستن که مشکلی ندارن با ایران

5- من روزی تقریبا 1.5 دلار در میارم که البته مبلغ زیادی نیست ولی با روزی 4 دقیقه وقت گذاشتن بد هم نیست و تازه من هیچ سرمایه گذاری ای هم نکردم از صفر صفر شروع کردم و تازه درآمدم هر روز بیشتر و بیشتر هم میشه

Last edited:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
1- نحوه تشخیص زیرمجموعه کم کار:
در بعضی از سایت ها ابزار های خاصی برای مشخص کردن ریفرال های کم کار وجود داره مثلا در سایت های نئوباکس و آنباکس می تونید ریفرال ها رو با رنگ علامت بزارید طوری که ریفرال های کم کار بارنگ قرمز و ریفرال های فعال با رنگ سبز نشون داده بشن. در این دو سایت ابزار high light برای این کار در نظر گرفته شده (شکل زیر)

با این نوار می تونین رفرال های تنبل رو معلوم کنین شکل بالا نشون میده اگه میانگین کلیکی که رفرالت میکنه کمتر از 1.9 هست، بحرانیه و باید عوضش کنی بین 1 تا 3 معمولی بیشتر از 3 ایده آله. با جابه جای کردن اون دایره های آبی می تونید مقدار این اعداد رو عوض کنید بعد از تنظیم کافیه دکمه ی SAVE رو بزنید تا تنظیمات شما اعمال بشه با این کار خواهید دید که ریرفال ها با توجه به میانگین کلیک روزانشون رنگی میشن و شما می تونید ریفرال های تنیل رو با رنگشون از ریفرال های فعلا تشخیص بدید (از رفرال های فعال جدا کنین) سبزها که عالین! زرد ها هم می تونن عالی باشن (یا بشن!) سفیدارو هم دست نگه دار تا ببینی چجوری میشن! اگه از این رنگی شدن خوشتون نیومد می تونین برای غیر فعال کردنش دکمه DISABLE رو بزنید.

2- ریسایکل (بازیافت کردن) ریفرال ها
در تمام سایت هایی که زیرمجموعه کرایه ای دارن این امکان وجود داره که اگه زیرمجموعه ای کم کار بود اون رو با یک زیرمجموعه جدید جایگزین کنی که یه این کار میگن ریسایکل یا بازیافت کردن (Recycle) و البته این کار یک هزینه ای هم داره برای شما (در آنباکس Onbux و نئوباکس Neobux این مقدار 0.7 سنته) در اکثر سایت ها برای ریسایکل کردن زیرمجموعه ها باید از ابزار ریسایکل (شکل زیر) استفاده کرد.
با این دکمه می تونید ریفرال های کرایه ای که فعال نیستن رو با یک جدیدش جایگزین کنید به این کار میگن ریسایکل (بازیافت) کردن. اگه ریفرالی میانگنی کلیک هاش کمتراز 1.9 بود و بیش از 3 روز متوالی بوده که کلیک نکرده بهتر ریسایکلش کنید برای اینکار البته باید 0.7 سنت پول بدید این پول رو هم باید از حساب رنتال بالانستون پرداخت کنید.

نکته بسیار مهم: (استراتژِی ریسایکل کردن)
در مرحله اول و قبل از اونکه تعداد ریفرال ها (زیر مجموعه ها referrals) به 50 برسه مهم تعداد ریفرال هاست نه نحوه عملکردشون منظورم این نیست که از ریسایکل استفاده نکنید و بسوزید و بسازید. منظور اینکه زیاد حساس نباشید روشون و تو همون ده روزه اول عوضشون نکنین. به هر حال اکثرا رنتال ریفرال ها (زیر مجموعه های کرایه ای) افراد تازه وارد به سایت هستن و ممکنه اون اوایل زیاد از سایت مطمئن نباشن و خوب کار نکنن پس بهشون فرصت بدید
وسواس روی ریفرا های کرایه ای فقط از دست دادن سرمایس. نه وسواس داشته باشین طوری که اگه طرف سه روز کلیک نکرد و قرمز شد ریسایکلش کنید نه اونقدر بی خیال باشین که ریفرال هایی که سابقه بدی دارن رو حذف نکنید.
ریفرال ها رو بعد از 5 روز از ثبت نامشون با فلگ (پرچم) علامت گذاری کنین طی 10 روز آینده (یعنی تا 15 روز بعد از کرایه شدنشون) وضعیتشون رو بررسی کنین و حتی اگه قرمز شدن ریسایکل نکنید از روز 15ام تا 20ام بهترین دوره است تا در مورد ریسایکل کردن بد سابقه ها تصمیم بگیرن خواهید دید که با این روش همیشه نقدینگی کافی برای همه کار دارین و به اصطلاح ورشکست نمی شین
یادتون باشه از 9 روز مانده به پایان تمام شدن کرایه ریفرال هاتون اون ها رو دیگه ریسایکل نکنید چون اولا فرصت کافی برای تشخیص وضعیت ریفرال جایگزین نیست و شما نمی تونید بفهمید که این ریفرال جایگزین اررش تمدید کردن داره یا نه ثانیا چون شما در زور های آینده چه برای تمدید چه برای کرایه نیاز به پول دارین پس بهتره ول خرجی نکنید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
نمي دونم اسم سايت leadadvertisers رو شنيديد يا نه؟ اين يك برنامه ي در آمدزايي فوق العاده منطقيه كه الان توي سايت هاي work from home همه ميگن اين بهترينه. به راحتي عضوش ميشيد و طي چند ماه حد اقل 200 ميليون تومن درمياريد تازه تو ايران ميشه با شبكه ي شتاب باهاش كار كرد.
چرا بايد در ptc ها عضو شويد و به دريافت چند cent براي کليک کردن قناعت کنيد در حالي که با LeadAdvertisers بسيار راحت تر مي توانيد روزي صدها هزار تومان در حساب بانکي عضو شتابتان داشته باشيد؟!
به جز يه ذره تبليغ اول كار روي فقط شش نفر، ديگه لازم نيست كار خاصي كنيد! براي اينكه متوجه بشيد چه قدر همه چيزش منطقيه، طرز كار و روش عضويتشو توي اين آدرس ببينيد:

http://poolopale.blogsky.com

فرصت رو از دست نديد!

fotocopy جان قربون اون پاهای خوشگلت برم کجایی که فروم رو به ........... کشیده شد! تورو خدا اسپم های این کلاه بردار رو پاک کن

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سایت های ptc یا کلیکی مثل آنباکس این امکان رو به شما میدن که ازشون زیر مجموعه (یا ریفرال referral) کرایه کنی یعنی مثلا 25 سنت از شما می گیرن و به شما یک زیر مجموعه میدن (کلا یک بخش از سایت به سیستم اجاره زیر مجوعه اختصاص داره که می تونی در همون صفحه اول آنباکس قسمت referrals ببینیش)

حالا این زیر مجموعه ها کی هستن و چه کار می کنن؟

زیر مجموعه ها افرادی هستن که به تازگی در سایت ثبت نام کردن و حتی خودشون هم خبر ندارن که سایت فعالیشون رو به دیگران کرایه داده. یعنی چی؟
یعنی اینکه فرض کن من 25 سنت به سایت میدم و سایت هم شما ای که تازه وارد سایت شدی رو به عنوان زیر مجموعه من به مدت یک ماه قرار میده بدون اینکه شما چیزی بدونی در این مدت یکماه شما هرچی فعالیت کنی 50 درصدش به من هم میرسه (این به این معنی نیست که سایت درآمد شما رو به من میده بلکه یه این معنی که من فعالیت شما فعالیت من هم محسوب میشه انگار که خودمن دارم کلیک می کنم البته در حالت استاندارد فقط 50 درصد فعالیت و درآمد شما به حساب من میاد و اگه من نوع حسابم رو به گلدن ارتقا بدم 100 فعالیت شما فعالیت من هم محسوب میشه)
خوب نا گفته پیداست با کرایه کردن زیر مجموعه درآمد من ناگهان بیشتر میشه در حالت استاندارد شما می تونی تا 200 زیر مجموعه داشته باشی مطالب بیشتر در مورد ریفرال ها می تونی در لینک زیر بخونی توصیه می کنم حتما این مطلب روبخونی
در ضمن غیر از آنباکس، نئوباکس و کشیوم هم هستن که کاملا معتبر هستن اما با لیبرتی کار نمی کنن اما من الان مدت زیادی هستش که دارم با حساب آلرت پی به راحتی کار می کنم و خیالت از این بابت راحت باشه ولی اگه برای درست کردن حساب در این سایت ها مشکل داری توصیه می کنم حتما این مطلب رو بخونید

askhomam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . من تازه در سایت شما ثبت نام کردم . با خواندن مطالب متوجه شدم که خیلی زود و کامل مشکلات کاربران را حل میکنید که جای تقدیر دارد . متاسفانه به دلیل سن بالا ، اطلاعات چندانی در باره کامپوتر ندارم . مشکلی که ظاهرا در اواسط جولای برای یکی از کاربران شما پیش آمده بود امروز برای من هم پیش آمده . در کانادا زندگی میکنم . با پسرانم همسایه هستم و از یک اینترنت وایر لس استفاده میکنیم . آنها دیروز با کامپوتر خودشان در نئو باکس ثبت نام کردند و امروز من با کامپوتر خودم و در منزل خودم و با اکانت و مشخصات خودم . ولی به محض کلیک کردن این نوشته آمد : کسی با ای پی من قبلا آگهی ها را دیده است . کامپیوترهای ما سوا ست و ربطی به هم ندارد . چکار کنیم ؟ مگر آی پی مشخصات و شناسنامه خود کامپیوتر نیست ؟ ما فقط از یک وایر لس برای دو آپارتمان استفاده میکنیم . چرا ای -پی را یکی قلمداد میکند ؟ لطفا ذهن مرا روشن کنید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام . من تازه در سایت شما ثبت نام کردم . با خواندن مطالب متوجه شدم که خیلی زود و کامل مشکلات کاربران را حل میکنید که جای تقدیر دارد . متاسفانه به دلیل سن بالا ، اطلاعات چندانی در باره کامپوتر ندارم . مشکلی که ظاهرا در اواسط جولای برای یکی از کاربران شما پیش آمده بود امروز برای من هم پیش آمده . در کانادا زندگی میکنم . با پسرانم همسایه هستم و از یک اینترنت وایر لس استفاده میکنیم . آنها دیروز با کامپوتر خودشان در نئو باکس ثبت نام کردند و امروز من با کامپوتر خودم و در منزل خودم و با اکانت و مشخصات خودم . ولی به محض کلیک کردن این نوشته آمد : کسی با ای پی من قبلا آگهی ها را دیده است . کامپیوترهای ما سوا ست و ربطی به هم ندارد . چکار کنیم ؟ مگر آی پی مشخصات و شناسنامه خود کامپیوتر نیست ؟ ما فقط از یک وایر لس برای دو آپارتمان استفاده میکنیم . چرا ای -پی را یکی قلمداد میکند ؟ لطفا ذهن مرا روشن کنید

سلام
ای پی مشخصات محل اتصال شما به اینترنت رو مشخص می کنه مثلا مشخص می کنه شما دقیقا از چه موقعیت جغرافیایی (آدرس محل سکونت) به اینترنت وصل شدین که طبق قانون این جور سایت ها نباید بین دو کاربر یکسان باشه یعنی از هر خونه (یا از هر کانکشن اینترنت) فقط یک نفر می تونه به این سایت ها وارد بشه و فعالیت کنه در غیر این صورت سایت فکر می کنه که شما همزمان 2 اکانت مختلف ساختی و داری توشون کار می کنی که نوعی از تقلب در این سایت ها محسوب می شه
چند تا راه کار وجود داره
1- استفاده از هر نوع اینترنت دیگه غیر از وایر لسی که الان دارین استفاده می کنین مثلا دای آپ یا ای دی اس ال
2- استفاده از وی پی ان با آی پی استاتیک (وی پی ان باعث میشه که آی پی شما تغییر کنه و دو نوع داره استاتیک و دینامیک نوع استاتیک به شما یک آی پی مجزا و مختص خودتون میده اما نوع دینامیک در هر بار وصل شدن یک آی پی متفاوت میده که می تونه مشکل ساز بشه)
روش اول مطمئن تره

Last edited:

askhomam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ای پی مشخصات محل اتصال شما به اینترنت رو مشخص می کنه مثلا مشخص می کنه شما دقیقا از چه موقعیت جغرافیایی (آدرس محل سکونت) به اینترنت وصل شدین که طبق قانون این جور سایت ها نباید بین دو کاربر یکسان باشه یعنی از هر خونه (یا از هر کانکشن اینترنت) فقط یک نفر می تونه به این سایت ها وارد بشه و فعالیت کنه در غیر این صورت سایت فکر می کنه که شما همزمان 2 اکانت مختلف ساختی و داری توشون کار می کنی که نوعی از تقلب در این سایت ها محسوب می شه
چند تا راه کار وجود داره
1- استفاده از هر نوع اینترنت دیگه غیر از وایر لسی که الان دارین استفاده می کنین مثلا دای آپ یا ای دی اس ال
2- استفاده از وی پی ان با آی پی استاتیک (وی پی ان باعث میشه که آی پی شما تغییر کنه و دو نوع داره استاتیک و دینامیک نوع استاتیک به شما یک آی پی مجزا و مختص خودتون میده اما نوع دینامیک در هر بار وصل شدن یک آی پی متفاوت میده که می تونه مشکل ساز بشه)
روش اول مطمئن تره

================================================

سلام . یک دنیا ممنون . حتما از آموزش در وبلاگ شما هم استفاده میکنیم . من که از کامپیوتر زیاد آگاهی ندارم ولی توضیحات شما را به پسرم دادم و گفت که وی پی ان را انتخاب میکند . باز هم متشکرم

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
================================================

سلام . یک دنیا ممنون . حتما از آموزش در وبلاگ شما هم استفاده میکنیم . من که از کامپیوتر زیاد آگاهی ندارم ولی توضیحات شما را به پسرم دادم و گفت که وی پی ان را انتخاب میکند . باز هم متشکرم

انشاالله موفق باشید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
بازم سلام جواب سوالم رو چرا ندادین پس ؟
من تازه توی آن باکس و نئو باکس عضو شدم و هنوز هیچ کلیکی انجام ندادم
دیروز که خواستم کلیک کنم این پیغام رو داد
Another user using your IP address already
viewed this advertisement in the last 24 hours
امروزم که باز امتحان کردم همین رو زد
مشکلش کجاست ؟ چون مطمئنم کسی از خانوادم در این سایت ها عضو نیستن
که بخوان این پیغام رو به من نشون بدن
خواهش می کنم هر چه سریعتر جواب بدین
به سوال های قبلیم هم که تو نظرات قبل گفتم هم همین طور

منتظرم
16.gif

پاسخ:
سلام
ببخشید یه دو روزی سرم خیلی شلوغ شده. به تمام نظراتت پاسخ دادم البته اکثر نظرات رو به صورت خصوصی بیان کرده بودی بنابر این به ایمیلی که نوشته بودی جواب دادم. کلیه نظرات در 24 ساعت پاسخ داده میشه خیالتون راحت.
معنی این پیغام این میشه:
کار بر دیگری با استفاده از آی پی شما در طول 24 ساعت گذشته این تبلیغات را دیده است
معمولا این پیغام زمانی ظاهر میشه که شما آی پی تون رو با چند نفر شریک باشین مثلا از کافی نت یا اینترنت دانشگاه یا مدرسه بخواین تبلیغات رو ببینید اما مدل معمول ترش اینه که شما از اینترنت ADSL با آی پی دینامیک (متغییر) استفاده کنید. معمولا اکثر کسانی که از GPRS ایرانسل هم استفاده می کنن این مشکل رو دارن
راه حل اینکه یه چند باری دیسکانکت کنین تا آی پیتون عوض بشه یا اینکه از اینترنت دایل آپ استفاده کنید یا کلا شرکت اینترنتیتون رو عوض کنید
نکته: این مورد در نئوباکس خیلی خیلی به ندرت باعث مسدود شدن حساب کار بریتون میشه پس نگران نباشید

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام

در قسمت سوالات متداول (FAQ) سایت آنباکس و در پاسخ به سوال How much money can I make (چه مقدار پول می تونم به دست بیارم؟) سایت آنباکس یک برنامه برای محاسبه درآمد روزانه شما قرار داده که با وارد کردن وضعیت اکانتتون، تعداد ریفرال هاتون و میانگین کلیک های ریفرال هاتون درآمد روزانه ماهانه و سالانه شما رو میگه

lw0ut755z2hi42qv8.png

به عنوان مثال در عکس بالا آنباکس درآمد روزانه، ماهانه و سالانه من رو با توجه به وضعیت حسابم برام محاسبه کرده که با محاسبه خودم جور در میاد

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

سلام
پس از 6 ماه فعالیت موفق سایت آنباکس بالاخره این سایت به جمع سایت های معتبر پیوست

6v0yg3fmykg3s8ykfr.jpg

برای اون دسته از دوستان که چیزی در مورد کسب درآمد از اینترنت نمی دونن:

کسب درامد از اینترنت راه های مختلفی دارد. یکی از این راه ها، فعالیت در سایتهای تبلیغاتی است. به این صورت که شرکت یا وبسایتی، از تبلیغ دهندگان پول دریافت می کند و در ازای آن برای آنها مشتری یا بازدیدکننده می یابد.

سایت های PTC عموما به عنوان سایت ها تبلیغاتی شناخته می شن. فرض کنید که شما اخیرا یه سایت یا حتی وبلاگ باز کردی اما در شروع کار هیچ بازدید کننده ای نداری چرا؟ چون در موتور های جستجو سایت شما اگر وجود داشته باشه در صفحات آخره. یکی از راه های ارتقا در صفحات موتو رهای جستجو آمار بازدید روزانس که هرچی بیشتر باشه سایت شما سریعتر به صفحات اول می رسه و وقتی به صفحه اول برسه حداقل روزی 30 تا 40 بازدید کننده خواهید داشت. و این برای سایت هایی که محصولی رو قراره تو سایتشون معرفی کنند یا بفروشند خیلی مهمه و حاضرن کلی خرچ کنن تا به صفحه اول برسن.

سایت ها PTC برای سایت هایی که دنبال بازدید کننده می گردن بازدید کننده صوری جمع می کنه. یعنی یه پولی از سایت ها می گیره بعد کلی سیاهی لشکر روانه اون سایت ها می کنه تا جایگاه سایت ارتقا پیدا کنه.

مسلما سیاهی لشگر ها (که من و شمایی که عضو سایت های PTC شدیم هستیم) برای رضای خدا کار نمی کنن در عوض مشاهده اون سایت هایی که سایت PTC به هشون معرفی کرده یه پولی از PTC ها می گیرن.

نحوه کار سایت های Paid To Click بهاین شکل است، شما پس از ثبت نام روزانه تعدادی وبسایت برای بازدید دارید و به ازای کلیک کردن روی لینک آنها و مشاهده ی آن برای مدت 15 یا 20 ثانیه، مقداری پول دریافت می کنید.

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام

بالاخره بعد از مدت ها یه سایت دیگه هم با شرایط درآمد زایی مشابه نئوباکس و آنباکس پیدا شد این سایت از 13 دسامبر 2010 (آذر 89) کارش رو شروع کرده و هنوز تازه تاسیس حساب میشه.

معمولا عضویت در سایت های تازه تاسیس بگیر نگیر داره مثلا اون موقع که آنباکس تاسیس شد هیچ کس نمی دونست که آنباکس می تونه اینقدر خوب از کار دربیاد به طوری که به مراتب درآمد زا تر ا نئوباکس بشه.

سایت الباکس:

هر کلیک 1 سنت

تعداد تبلیغات روزانه 4 تبلیغ در حالت استانداد
حداقل مقدار قابل برداشت 2 دلار

محل انتقال پول ها PAYPAL ALERTPAY LIBERTYRESERV

نحوه پرداخت آنی
دارای فروم فعال
و از همه مهم تر پرداخت های تایید شده

برای ثبت نام روی بنر زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام راهنمایی بشین

نکته مهم: بعداز تکمیل ثبت نام و پس از اولین ورود به پنل شخصی تون از شما خواسته میشه تا یک کد 5 رقمی برای برداشت ها تون از سایت انتخاب کنید حتما این کد رو به خاطر بسپارید چون موقعی که برای برداشت درآمدتون درخواست بدین این کد از شما پرسیده میشه

همچنین این سایت دارای 4 مرحله آپگرید هست به نام ها هوا آب خاک آتش با شرایط زیر

more

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
از سایت های gpt.ir , ariaptc , persianptc که سایتهای ایرانی هم بودند خبری ندارید؟اخه من تو سایتشون حساب داشتم و الان کار نمیکنه!

بالا