برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از اینترنت: پاسخ به سوالات

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
با توجه به بهود نسبی وضعیت کلیک رفرال های نئوباکس نسبت به چند ماه گذشته و دوباره روپاشدن این سایت لازم دونستم برای اعضای تازه وارد این سایت و کلا سایت های کلیکی یه سری توضیحات در مورد اصطلاحات این روش کسب درآمد از اینترنت بدم مطالب بیشتر در مورد نئوباکس هستش اما آنباکس هم مشابه همین مفاهیم رو داره

در این پست میخام یه سری از سولات متداولی رو که ممکنه واسه خیلی از دوستان در مورد سایت مطمئن نئوباکس پیش بیاد رو مطرح کنم.خب این سولات از این قبیل اند:

دقیقا از چه زمانی میتونم شروع به مجموعه گیری از دوستان یا خود سایت انجام بدم؟
برای اینکار باید 2 تا نکته رو مد نظر داشته باشین:
1-حداقل یک ماه یعنی 30 روز در سایت فعالیت داشته باشین
2-حداقل 100 تا کلیک روی تبلیغات کرده باشین

اگر یکی از زیر مجموعه هام ، یک یا چند زیر مجموعه داشته باشد آیا چیزی از اون عایدم میشه؟
خیر-در این سایت هر شخص تنها از زیرمجموعه های خودش سود میبره.درسته که این سایت این امکان رو نداره ولی درآمدی که به ازای زیرمجموعه های مستقیم خودتون به شما میده (50%درآمد اون بدون کسر از حساب زیرمجموعه) اونقدری هست که شما نیازی به زیرمجموعه های زیرمجموعه هاتون نداشته باشین

مفهوم یا معانی برخی عبارات بخش های سایت نئوباکس که در زیر ذکر شدن، چیست؟

Rental Balance و نحوه ی شارژ آن چگونه است؟
در این سایت شما 2 نوع حساب در پنلتون دارین​
1- Main Balance:در این قسمت تمامی درآمد هایی که شما مستقیما از سایت بدست آوردین قرار میگیره که پس از رسیدن به سقف برداشت اجازه برداشت از اون رو پیدا خواهین کرد و با انتقال موجودیتون به یه حساب اینترنتی میتونین پولتونو بگیرین

2- Rental Balance:[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]در این قسمت شما در واقع حساب خودتون رو در نئوباکس شارژ میکنین و موجودیتون جهت کارههایی مانند اجاره زیرمجموعه یا آپگرید به عضو طلایی و... خرج میشه.همچنین اجازه برداشت از این حساب رو ندارین.مانند کارت شارژی که گرفتین و نمیشه اونو پس داد حتی با اینکه ازش استفاده هم نکرده باشین[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]طریقه ی شارژ این قسمت هم 2 روش داره .یکی اینکه با استفاده از [/FONT]Main Balance اونو شارژ کنین [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]یعنی با استفاده از درآمدتون در سایت و دوم اینکه با استفاده از حساب آلرت پی اقدام به شارژ کنین[/FONT]

Direct Purchases یعنی چه؟
مجموع درآمد هایی که شما جهت ارتقاء حسابتون و یا اعمالی مانند زیرمجموعه گیری و کلا هر پولی که شما به سایت دادین رو نمایش میده

Exposure clicks و طریقه شارژ آن چگونه است؟​
این قسمت مخصوص افرادی است که میخوان تو نئوباکس تبلیغ کنن و گزینه ای واسه کسب درآمد از این سایت نیست.جهت شارژ این قسمت پک مورد نظرتون رو از قسمت advertise در پنل اصلی انتخاب میکنین که متناسب با تعداد کلیک مورد نظرتون از 200 تا هست تا 5000 تا

Add funds چیست؟
یعنی اضافه کردن موجودی-که در واقع پروسه ی شارژ حساب Rental Balance [FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]از این قسمت انجام میشه[/FONT]

Upgrade کردن به Golden Member چیست و چگونه انجام میگیرد؟
در این سایت گزینه هایی برای کسب درآمد بیشتر وجود داره که از جمله ی اونا میشه به Upgrade کردن به Golden Member به معنای ارتقای عضویت به عضو طلایی رو نام برد.
و مهمترین تفاوت عضو طلایی با Standard member یعنی عضو معمولی اینه که پورسانت کلیک زیرمجموعه هاتونم دقیقا به اندازه ی کلیک های خودتونه نه نصف اون(یعنی یک سنت نه نیم سنت) افزایش پیدا میکنه
هزینه ی ارتقای عضویت در این سایت 90 دلار هستش که به مدت یه سال اعتبار داره و جهت پرداخت اون حتما باید از طریق حساب آلرت پی خودتون اقدام کنین. همچنین باید حداقل یک ماه از کارکردتون تو این سایت گذشته باشه تا سایت اجازه ی این کار رو به شما بده
جهت انجام این کار کافیه علامت + کنار username خودتون که بالای پنل کاربریتون قرار داره رو کلیک کنین و بقیه ی موارد هم واضحه.(اگه سوالی داشتین مطرح کنین)

نمودار موجود در صفحهSummary اکانتم از چه وضیعتی اطلاع میده ؟(خط قرمز و آبی)
این نمودار نمایشگر وضعیت کارکرد شماست یعنی چقدر شما روی تبلیغات کلیک کردین.طول این نمودار نمایشگر تعداد روزها و عرض اون بیان کننده تعداد تبلیغاته.
این نمودار از 2 نوع تشکیل میشه سمت شما و سمت سرور سایت که معمولا سرور یک روز از شما عقب تره و دلیلشم اینه که اگه شما کلیک نکنین فردا درآمدی از زیرمجموعه هاتون نخواهین داشت

چه زمانی میتوان دو عملیاتParchace a click و Add an advertisement را اعمال کرد؟
این دو قسمت مربروط به همون قسمت Exposure clicks هست که توضیخ داده شد

در مورد کاربرد و نحوه ی استفاده از Banners یه توضیح کامل میخوام؟
بنرها جهت زیرمجموعه گیری به کار میرن.یعنی با نمایش اون بنر در سایت یا وبلاگتون اگه کسی با کلیک روی اون بنر عضو نئوباکس شد زیرمجموعه ی شما میشه.دقیقا مانند بنرهای بالای سایت ما
و اما در مورد نحوه ی استفاده از اون به ترتیب زیر عمل کنین
-به قسمت Banners در پنل اصلیتون برین​
-کد قسمت HTML رو در قسمت کد سایت یا وبلاگتون کپی میکنین و به این ترتیب همون بنر مورد نظرتون نمایش داده میشه

آیا سایت نئوباکس با ایران در مورد پرداخت وجه و ارائه سایر خدمات با اون مشکلی داره یا خیر؟
به جرات میتونم بگم که این سایت معتبرترین سایت کسب درآمد اینترنتیه و بنده و دوستانم مدت هاست با اون کار میکنیم و مطمئنا اگه این سایت مشکلی با ما ایرانیا داشت نمیومدیم تبلیغ اونو بکنین.پس خیالتون از لحاظ پرداخت و سایر خدمات مطمئن باشه

mo_ho321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حوصله میخاد که ما نداریم
sad-animated-animation-boy-smiley-emoticon-000346-large.gif

tayere2ghodsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ای پی مشخصات محل اتصال شما به اینترنت رو مشخص می کنه مثلا مشخص می کنه شما دقیقا از چه موقعیت جغرافیایی (آدرس محل سکونت) به اینترنت وصل شدین که طبق قانون این جور سایت ها نباید بین دو کاربر یکسان باشه یعنی از هر خونه (یا از هر کانکشن اینترنت) فقط یک نفر می تونه به این سایت ها وارد بشه و فعالیت کنه در غیر این صورت سایت فکر می کنه که شما همزمان 2 اکانت مختلف ساختی و داری توشون کار می کنی که نوعی از تقلب در این سایت ها محسوب می شه
چند تا راه کار وجود داره
1- استفاده از هر نوع اینترنت دیگه غیر از وایر لسی که الان دارین استفاده می کنین مثلا دای آپ یا ای دی اس ال
2- استفاده از وی پی ان با آی پی استاتیک (وی پی ان باعث میشه که آی پی شما تغییر کنه و دو نوع داره استاتیک و دینامیک نوع استاتیک به شما یک آی پی مجزا و مختص خودتون میده اما نوع دینامیک در هر بار وصل شدن یک آی پی متفاوت میده که می تونه مشکل ساز بشه)
روش اول مطمئن تره

سلام من تازه اومدم تو سایت نئو باکس عضو شدم و درست قوانین رو نخوندم برادرم هم از همین کامپوتر عضو شد بعد 5 روز وقتی خواستم وارد شم نوشت "your account is suspended" حالا چیکار کنم؟ :crying: باز میتونم با کامپوتر خودم و با یه خط دیگه مثلا دایال آپ عضو شم و کار کنم؟ یا حتما باید با یه کامپیوتر دیگه و یه خط دیگه عضو شم؟؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام من تازه اومدم تو سایت نئو باکس عضو شدم و درست قوانین رو نخوندم برادرم هم از همین کامپوتر عضو شد بعد 5 روز وقتی خواستم وارد شم نوشت "your account is suspended" حالا چیکار کنم؟ :crying: باز میتونم با کامپوتر خودم و با یه خط دیگه مثلا دایال آپ عضو شم و کار کنم؟ یا حتما باید با یه کامپیوتر دیگه و یه خط دیگه عضو شم؟؟

سلام
قوانین رو تو سایتم ترجمه کردم این بار حتما اول قوانینش روبه خون

احتمالا بشه. آی پیت رو عوض کن (مثلا دایل آپ استفاده کن البته فقط برای همین کار) یا یک وی پی ان مطمئن و دائمی و آی پی ثابت استفاده کن

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
از سايتي مثل آنباكس مثلا به طور معمول ماهيانه چقدر ميشه در آورد؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام
به طور معمول نباید رو درامد ماهانه این مدل سایت ها حساب زیادی باز کرد.
به نظرم اگه دوستان وقتشونو توی این سایتا تلف نکنن خیلی بهتره! :)
خدانگهدار

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

من دارم ماهی 90 تا حداکثر 150 در میارم (البته بیشتر مواقع درآمدم 110 هستش)

پول زیادی نیست اما نسبت به کاری که باید انجام بدی (دیدن 8 تبلیغ 30 ثانیه ای) بد نیست
ضمن اینکه می تونی هم زمان تو چندین سایت عضو بشی (که البته تعداد سایت های اسکم هم زیاده)

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
من دارم ماهی 90 تا حداکثر 150 در میارم (البته بیشتر مواقع درآمدم 110 هستش)

پول زیادی نیست اما نسبت به کاری که باید انجام بدی (دیدن 8 تبلیغ 30 ثانیه ای) بد نیست
ضمن اینکه می تونی هم زمان تو چندین سایت عضو بشی (که البته تعداد سایت های اسکم هم زیاده)
اين درآمد از كدوم سايته از يه سايته يا جمع سايتاي مختلفه؟
شما الان چند وقته فعاليت كردي تا اينقدر درآمد كسب كني؟
با اين درآمد چند تا رفرال مستقيم يا اجاره اي داري؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
اين درآمد از كدوم سايته از يه سايته يا جمع سايتاي مختلفه؟
شما الان چند وقته فعاليت كردي تا اينقدر درآمد كسب كني؟
با اين درآمد چند تا رفرال مستقيم يا اجاره اي داري؟

فقط از آنباکس
این درآمد از حدود 1.5 پیش شروع شده
من در آنباکس 20 رف مستقیم فعال دارم

yn_ali

Registered User
لایک‌ها
35
واقعا این سایتا به وقت تلف کردنشون می ارزه؟
به قول یارو عمو یادگار این روزا با ایران رادیاتور کی میره توغار
وقتی چیزایی مثل آنلاین تریدینگ بورس و فارکس هست کلیکای چند سنتی چرا؟

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
خوشحالم که صاحب تاپیک با توجه به ضدحالهای متعددی که در این فروم متداول هست هنوز به ادامه کار مشغول هستن.

فقط دوستان یک نکته رو به یاد داشته باشید و اون هم اینه که هیچ وقت به حساب کسی که اطمینان کامل بهش ندارید پول نریزید. افراد معتبری هستن در این فروم که می تونید دلارتون رو به اونها بفروشید فقط کافیه یه مقدار جستجو یا پرس و جو کنید. یک از خدا بی خبر همین یک هفته پیش منو scam کرد برای همین دوست داشتم به شما که برای بدست آوردن این مبالغ زحمت می کشید بگم حتماً از یک فرد معتبر برای تبدیلش به ریال استفاده کنید. کسی که شناخته شده و اسم و رسمی داشته باشه و پاسخگو باشه. به هیچ سایتی که خرید دلار انجام میده بدون پرس و جو اعتماد نکنید چون اینها غالباً نه شرکت هستند نه صرافی.

موفق باشید

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا این سایتا به وقت تلف کردنشون می ارزه؟
به قول یارو عمو یادگار این روزا با ایران رادیاتور کی میره توغار
وقتی چیزایی مثل آنلاین تریدینگ بورس و فارکس هست کلیکای چند سنتی چرا؟

اینهایی که شما می فرمایید به این سادگی هم نیست. در زمینه فارکس الان فارغ التحصیلهای اقتصاد دانشگاه های معتبر که تو فروم سرمایه دیدم هم گاهاً ضرر میدن چه رسد به کسی که سر رشته ای از اقتصاد، بازار، ارز، اخبار روز، سیاست و غیره ندارد. من کارم چیز دیگریست اما مزیت این سیستم ها بدون ریسک بودن اونها هست، البته اگر آقایان کلاهبردار اجازه بدهند.

C'Tun

Registered User
لایک‌ها
22
2 روزه نمیتونم رو تلیغا کلیک کنم !!!!کسی مشکل منو داره؟؟؟ای اس پی صبانت !

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
2 روزه نمیتونم رو تلیغا کلیک کنم !!!!کسی مشکل منو داره؟؟؟ای اس پی صبانت !

سلام
مشکل همگانی هستش
به دلیل مسائل سیاسی و تشدید قیلطرینگ فلش پلیر در اکثر مرور گرها اجرا نمیشه و بیشتر سایت ها قسمت تایمرشون از کار افتاده یا تبلیغاتی که سایتشون به صورت فلش هست لود نمیشه

گوگل کروم بعضی از این سایت ها رو باز می کنه مثل تئوباکس رو
موزیلا هم آنباکس و وی سی پی باکس و پی دام رو باز می کنه

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان امروز توی آنباکس به مشکلی برخوردم.کسی میتونه کمک کنه؟میخوام روی تبلیغات کلیک کنم میه باید برنامه فلش پلیر نصب کنم اما این برنامه نصبه رو کامپیوترم.مشکل کجاست؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان امروز توی آنباکس به مشکلی برخوردم.کسی میتونه کمک کنه؟میخوام روی تبلیغات کلیک کنم میه باید برنامه فلش پلیر نصب کنم اما این برنامه نصبه رو کامپیوترم.مشکل کجاست؟

مشکل از اینترنت ایران هستش

خیلی ها با استفاده از وی پی ان یا کارت اینترنت و اینترنت هوشمند دایل آپ مشکلشون حل شده

اما من هم الان 5 روزه نتونستم کلیک کنم

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
5 روز؟خیلی بده که.من با دیال آپ هم تست کردم نشد!

tayere2ghodsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل از اینترنت ایران هستش

خیلی ها با استفاده از وی پی ان یا کارت اینترنت و اینترنت هوشمند دایل آپ مشکلشون حل شده

اما من هم الان 5 روزه نتونستم کلیک کنم

salam manam in moshkelo dashtam az opera 11 estefade konin va bezarin tabligha kamel baz she . stop ro nazanin.man ke moshkelam injur hal shod.ham tu neobux ha onbux

بالا