• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کسب درآمد از سایتی با بیش از 10 سال سابقه

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
در اینجا سایتی رو معرفی می کنم که کسب درآمد ازش فوق العاده آسونه و سایت هم بیش از 12 سال سابقه فعالیت و 100% پرداختی داره.
روش کار در این سایت به این صورته که بعد از این که ثبت نام کردید و وارد اکانت شدید از قسمت بالا سمت چپ روی

1415963041.jpg

کلیک کنید تا وارد صفحه Add کردن سایت بشید و ادرس وبلاگ یا سایتی رو بهش بدید تا برای اون وبلاگ یا سایت بازدیدکننده ارسال بشه،حالا باز روی همون دکمه کلیک کنید تا وارد صفحه Surfing بشید و هر 15 ثانیه روی تصویر تکراری کلیک کنید
1442066501.jpg
و بابتش 0.0003$ دریافت کنید و وقتی به 3 دلار رسید می تونید از طریق Paypal یا Payza برداشت کنید.همچنین در بین فعالیتتون امکان برنده شدن جوایز مختلف هم وجود داره مثل پول،کریدیت،تکست اد،بنر ایمپرشن و بلیط برای قرعه کشی روزانه جایزه 1 دلاری.
توجه: با توجه به تغییرات جدید سایت،با آیپی آمریکا عضو بشید و فعالیت کنید تا موقع برداشت مشکلی براتون پیش نیاد.از توی پروفایلتون هم کشور رو به آمریکا تغییر بدید و با توجه به آیپیتون ایالت و شهر رو هم درست انتخاب کنید.
اگر نگران مصرف ترافیک اینترنتتون هستید،با لینک زیر عضو بشید،صد سایت سورف کنید و بعد نام کاربری که باهاش عضو شدید رو توی همین تاپیک اعلام کنید تا روش کاهش مصرف حجم براتون ارسال بشه.

برای عضویت کلیک کنید

مدرک برداشت:
6tt23z2d2zky54z1rcs5.jpg

مجموع دریافتی و درآمد:
pc382ih21nc5ytck26a1.jpg
مجموع درآمدم شامل پولی که هنوز برداشت نکردم و هزینه ارتقاء حسابم و... میشه.البته برای کسب درآمد از این سایت و دریافت اون اصلا احتیاجی به ارتقاء دادن حسابتون نیست و کاملا اختیاریه.

Last edited:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
خب ساختن پیزا خرج داره درسته؟
ساختش رایگانه،وریفایش هزینه داره ولی وریفای بیشتر برای کسایی لازمه که می خوان مبالغ بالا کار کنن،مبالغ پایین اگه از آی پی غیر ایران استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
اگر می خواید پرفکت مانی اضافه بشه، به این آدرس برید: https://polldaddy.com/poll/7635119/ و Other رو انتخاب کنید،بنویسید Perfect Money و رای بدید.اینطور که به نظر میاد با پیزا به دلیل US Based بودن مشکل پیدا کردن و می خوان یه Alternative اضافه کنن،که پرفکت مانی بهترین گزینه هست پس حتما رای بدید.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
اگر می خواید پرفکت مانی اضافه بشه، به این آدرس برید: https://polldaddy.com/poll/7635119/ و Other رو انتخاب کنید،بنویسید Perfect Money و رای بدید.اینطور که به نظر میاد با پیزا به دلیل US Based بودن مشکل پیدا کردن و می خوان یه Alternative اضافه کنن،که پرفکت مانی بهترین گزینه هست پس حتما رای بدید.
گزینه پرفکت مانی رو اصلا نداره
بعدش پی پال با 62 درصد اوله

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
برای شروع کار،بعد از عضویت،از قسمت بالای صفحه گزینه سمت چپ رو طبق تصویر زیر انتخاب کنید.
33264891169944969758.jpg

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
در چه مدت 20$ کسب کردید؟
من حدود 2 سال پیش عضو این سایت شدم و با فواصل 3 الی 6 ماه توش فعالیت داشتم تا امروز،یعنی مثلا 3 روز فعالیت می کردم،3 ماه فعالیت نمی کردم! اما با توجه به اسکم شدن اکثر سایت ها و پا برجا موندن این سایت،تصمیم گرفتم فعالیتم رو توی همین سایت ادامه بدم.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782

ja_ah

Registered User
لایک‌ها
40
این چهوری تبدیل به دلار میشه فقط Credits اضافه میشه.چه جوریه؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
دوستان من حساب پیزا بسازم حتما باید با ای پی یه شکور دیگه وارد بشم برای ساختش؟بعدش حتما وریفای میخواد؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
دوستان من حساب پیزا بسازم حتما باید با ای پی یه شکور دیگه وارد بشم برای ساختش؟بعدش حتما وریفای میخواد؟
از یه IP غیر ایران/آمریکا باید استفاده کنید.بهترین گزینه آی پی UK یا همون انگلستان هست.وریفای اجباری نیست ولی اکثر افراد فقط با حساب های وریفای شده معامله می کنن.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
الان چجوریه سیستم این سایت؟ باید چیکار کنی دقیقا؟
خیلی خیلی سادست،شما روی گزینه Start Surfing با تایمر 15 ثانیه ای کلیک می کنید،و هر 15 ثانیه یک سایت براتون باز میشه و یک تصویر،برای مثال این:
29047319039062065465.jpg

شما باید روی اونی که تکراریه کلیک کنید تا سایت بعدی براتون باز بشه.هر کلیک که بکنید در هر 15 ثانیه 0.0003$ درآمدتون میشه که بعد از رسیدن به 3 دلار می تونید برداشت کنید.در بین ممکنه پول یا بلیت برای جایزه 1 دلاری هم برنده بشید.
اگر هم نگران مصرف اینترنتتون هستید،یه پیغام خصوصی به من بزنید تا راه حلش رو براتون توضیح بدم. ;)

بالا