برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد ماهی 100 دلار با لایک کردن ویدئوهای یوتیوب ؟

arshiixx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
به نظر منم اسکمه

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
من اینقدر از این پیرمرد که عکسشو گذاشتم، بدم میاد
دوست دارم جفت پا برم توی دندوناش ! با این فیسش:ROFLMAO::ROFLMAO:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
واقعا انقدر اختلاف قیمت بین کشاورز و دلال هست؟یا مثال زدین؟

اعدادو الکی گفتم ولی سیستم همینه .
دیروز رفتم میوه فروشی سیب و پرتقال و سیب زمینی همه کیلو سیزدهو نیم بود .
به قول دوستمون تو نقل قول پایین میزان تلاش دلال برای کشت سیب زمینی و رسیدنش دست مردم با قیمت کیلو سیزدهو نیم 1% هستش ولی سودی که میبره خیلی بیشتر از سودی هست که نسیب خود کشاورزا و راننده کامیون و توزیع کننده و مغازه دارا میشه .

برای دلالی تلاش برای ایجاد شغل تلاش برای دزدی تلاش
حرف های من بیشتر واقع بینانه هست حداقل سعیم این هست که اینطور باشه

حرفای منم واقع بینانه بود و دارم میبینم یه عده بدون تخصص و بدون تحصیلات بالا و بدون ضریب هوشی فقط با 1% یا 0.5% تلاش دارن چجوری از زدن دوشاخه تو پریز پول در میارن . لینک سایت دیوارم گذاشتم که ببینید بازارش چه گردش مالی و رونقی داره و چون به چشم خودم دیدم پس سعی هم نمیکنم که به خواننده تاپیک بگم حرفام واقع بینانه هستش .

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
تو حوزه پول درآوردن از اینترنت بیشتر موارد شاید 80 یا 90 درصدشون اسکم هست .اونها از جهل عوام استفاده میکنند. مثلا یک سری کانالهای پر درامد یوتیوب کانال های How to make money online هست که طرف مثلا تو یه ویدئو میاد میگه روزی صد دلار از مثلا فلان سایت. بعد به عقلتون ارجاع بدین. اگه طرف خودش انقدر در میاورد واسه چی داره بهتون التماس میکنه که ویدئوش رو لایک کنید و Subscribe کنید؟ چون خودشون هم از اون سایت های too good to be ture پولی در نمیارند. پول رو دارند تو یوتیوب پارو میکنند و به ریش ما میخندند.

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
تا همچنین متن هایی دیدی بدون توجه ازش بگذر
اسکم

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
درود
کاملا واقعیت داره . من خودم الان چهار ماهه دارم توش فعالیت میکنم . البته سه تا ویدئو نیست بیشتره . اگر بتونی تا روزی 10 تا ویدئو هم پلی کنی که بیشتر میتونی درامد کسب کنی . ویدئوها هم بالای یک ساعت زمان دارن چون قراره از مدت پلی شدنشون درامد کسب کنی نه تعدادشون .

راستی من میتونم برات با 85 دلار اکانت بسازم با کد دعوت بیخودی اشتراک صد دلاری نخر . شماره کارتمو تو پیغام خصوصی برات میفرستم معادل 85 دلار بریز به کارتم برات اکانت میسازم یوزر پسوردشو میدم بهت .

حالا که قراره پول بدی چرا به غریبه . تو که پنج ساله تو پی تی هستی بزا آشنا(بچه های پرشین تولز) بالا بکشه .
:poop: :poop: :poop: شما خودت هنوز ثابت نکردی که برداشتی داشتی و درامد داشتی ازین روش و از این سایت یا پروژه بعد میای فراخوان میدی ملت بهت پول بدن اکانت ارزون براشون بسازی برای چی باید بهت اعتماد کنند شما خودت یه اسکمی بعد میخوای اسکم بودن و نبودن سایتی رو تایید یا رد کنی

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
:poop: :poop: :poop: شما خودت هنوز ثابت نکردی که برداشتی داشتی و درامد داشتی ازین روش و از این سایت یا پروژه بعد میای فراخوان میدی ملت بهت پول بدن اکانت ارزون براشون بسازی برای چی باید بهت اعتماد کنند شما خودت یه اسکمی بعد میخوای اسکم بودن و نبودن سایتی رو تایید یا رد کنی

بنده دچار نقص فنی شدم
باید یه رویکرد به خودم داشته باشم

سه چهارسال پیش وقتی یه چیزی تو فروم مینوشتم همه میفهمیدن طنز هستش یا جدی
و اگر طنز هستش تو دسته هجو قرار میگیره مثل همین پستی که شما نقل قول کردی یا فکاهی

البته چهار نفر از هفت نفری که پستمو(همین پستی که شما نقل قول کردی) پسندیدن با ایموجی خنده این کارو انجام دادن
یک نفر با ایموجی ناراحتی که این وضعش دیگه خیلی خرابه و باید به تراپیستش مراجعه کنه
دونفر از اون هفت نفر هم انگشت شصت دست راستشونو بهم نشون دادن که نمیدونم معنیش چیه

من حتی تو پست شماره 10 همین تاپیک هم به یکی دیگه از عزیزان گفتم دارم شوخی میکنم نمیدونم چرا جدی گرفتین

اندازه دوتا پایان نامه هم تو پستای مختلف دلیل برهان سند مدرک و ... آوردم که این قبیل کارهای "تو فقط بیا تو ماهی 200 میلیون در میاری نمیخواد هیچ کاری بکنی" همش کشکه ولی بازم نمیدونم چرا یوزر فرهادی و یوزر مهرداد و یوزر محمد حسینی و شما جدی گرفتین پست منو .

صد نامه فرستادمو صد راه نشان دادم
یا طنز نمیدانی یا هجو نمیخوانی

خودمم باید برم پیش تراپیستم دارم شعر میگم دیگه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
بنده دچار نقص فنی شدم
باید یه رویکرد به خودم داشته باشم

سه چهارسال پیش وقتی یه چیزی تو فروم مینوشتم همه میفهمیدن طنز هستش یا جدی
و اگر طنز هستش تو دسته هجو قرار میگیره مثل همین پستی که شما نقل قول کردی یا فکاهی

البته چهار نفر از هفت نفری که پستمو(همین پستی که شما نقل قول کردی) پسندیدن با ایموجی خنده این کارو انجام دادن
یک نفر با ایموجی ناراحتی که این وضعش دیگه خیلی خرابه و باید به تراپیستش مراجعه کنه
دونفر از اون هفت نفر هم انگشت شصت دست راستشونو بهم نشون دادن که نمیدونم معنیش چیه

من حتی تو پست شماره 10 همین تاپیک هم به یکی دیگه از عزیزان گفتم دارم شوخی میکنم نمیدونم چرا جدی گرفتین

اندازه دوتا پایان نامه هم تو پستای مختلف دلیل برهان سند مدرک و ... آوردم که این قبیل کارهای "تو فقط بیا تو ماهی 200 میلیون در میاری نمیخواد هیچ کاری بکنی" همش کشکه ولی بازم نمیدونم چرا یوزر فرهادی و یوزر مهرداد و یوزر محمد حسینی و شما جدی گرفتین پست منو .

صد نامه فرستادمو صد راه نشان دادم
یا طنز نمیدانی یا هجو نمیخوانی

خودمم باید برم پیش تراپیستم دارم شعر میگم دیگه
به دلیل اینکه احتمالا اونا فقط خط اول پست شما رو مثل من خوندن و بقیه رو هم نخوندن برا همین جدی گرفتن به سلامتی

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
به دلیل اینکه احتمالا اونا فقط خط اول پست شما رو مثل من خوندن و بقیه رو هم نخوندن برا همین جدی گرفتن به سلامتی

خب الان ایراد از من یا شما ؟

اون "به سلامتی" هم متوجه نمیشم نقششو تو این جملتون . در حال خوردن نوشیدنی خاصی بودین موقع نوشتن این پست که آخرش گفتین به سلامتی !
امکان داره همین نوشیدنی خاص باعث شده باشه فقط خط اول پستمو خونده باشین و سریع رفته باشین برای دادن پست تو تاپیک ؟
باید به یوزر فرهادی و یوزر مهرداد و یوزر محمد حسینی پیغام خصوصی بدم ببینم موقع خوندن تاپیک یا یک ساعت قبلش عرق بیدمشک یا عرق تخم شنبلیله خورده بودن .

راستی اون سه تا ایموجی کیک یزدی که دارن میخندن چیه فرستادین ابتدای پست شماره 31 . چون بلد نیستم میپرسما . میخوام یه چیزی یاد بگیرم ازتون . اگر ممکنه بگین چه مفهومی رو میرسونه و چه موقعی باید جمله رو با سه تا کیک یزدی خندان شروع کنیم و اینکه بهتر نبود پست قبلیتونو با سه تا کیک یزدی گریان یا حداقل ناراحت تموم میکردین بجای گفتن "به سلامتی" .

بالا