برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی از سیستم جدید فوق معتبر - شماره 2- MPCA

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روز 18

upload_2016-11-27_23-44-33.png
برای کسانی که دوست دارند من رو به عنوان اسپانسر خودشون انتخاب کنند و توی این سیستم فوق قدرتمند ثبت نام کنند، لینک زیر، لینک ثبت نام با نام کاربری بنده است:
راهنمایی و پشتیبانی (تلگرام): rightahead

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روز 19

upload_2016-11-28_23-47-20.png

برای کسانی که دوست دارند من رو به عنوان اسپانسر خودشون انتخاب کنند و توی این سیستم فوق قدرتمند ثبت نام کنند، لینک زیر، لینک ثبت نام با نام کاربری بنده است:

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روز 21

upload_2016-11-30_18-18-46.png

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

سلام عرض شد آقا محسن , من چند AdPack خریدم ولی 2 تا سوال که دارم , یکی اینکه سایت به صورت ساعتی هر روز بعد از سورف سود میده یا باید کلا اکتیو باشیم ؟ و دوم با adpack total earning میشه دوباره ادپک خرید یا خیر , تشکر

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام عرض شد آقا محسن , من چند AdPack خریدم ولی 2 تا سوال که دارم , یکی اینکه سایت به صورت ساعتی هر روز بعد از سورف سود میده یا باید کلا اکتیو باشیم ؟ و دوم با adpack total earning میشه دوباره ادپک خرید یا خیر , تشکر
سلام
هر زمان که 10 تا سورف رو زدید بعدش به مدت 24 ساعت ساعتی واریز میشه. اگه 24 ساعت تموم شد، دیگه ساعتی نمیده تا وقتی سورف های بعدی رو بزنید. ینی روزی 1 بار باید اکتیو باشید. و همین کافیه.
در مورد سوال دوم؛ adpack total earning بیانگر کل توزیع پول سایت به شما از ابتدای کار تا به اینجا است. ینی از ساعت اول تا الان هرچی به شما توزیع شده به صورت ساعتی مجموعش اونجا نوشته شده، و شما نمیتونید باهاش پک خریداری کنین. چون گزارش درامد کسب شده تا الان هست.

موفق باشی عزیز :)

Last edited:

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
من هم 34 واحد از پلان 1 خریدم و زیر مجموعه شما شدم،امیدوارم عمر سایت بالا بره تا علاوه بر اصل پول بتونیم سود خوبی هم برداشت کنیم.

توی سایت پارتنر اکثر زیر مجموعه های من بیشتر از 5 برابر اصل پولشونو برداشتن تا به حال
مطمئن باشید سایت خیلی دوام میاره. شک نکنید. و انشالله شما و دیگر دوستان هم سود بسیار بسیار خوبی میکنین. اصل پول که سهله :)

khavaj

Registered User
لایک‌ها
221
توی سایت پارتنر اکثر زیر مجموعه های من بیشتر از 5 برابر اصل پولشونو برداشتن تا به حال
مطمئن باشید سایت خیلی دوام میاره. شک نکنید. و انشالله شما و دیگر دوستان هم سود بسیار بسیار خوبی میکنین. اصل پول که سهله :)

ببخشید سایت پارتنر یک سال و نیم هست داره با موفقیت ادامه میده،پس چه لزومی به ایجاد این سایت جدید بود؟آیا فقط تغییر از دلار به بیت کوین علتش بوده؟

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سلام. پيشنهاد شما چقدر سرمايه گذاري براي شروع كار هستش؟ و كدوم پلن رو انتخاب كنيم؟

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام. پيشنهاد شما چقدر سرمايه گذاري براي شروع كار هستش؟ و كدوم پلن رو انتخاب كنيم؟
سلام عزیز
برای شروع و تست 200 دلار کافیه. ولی برای رسیدن به درامد معقول و مناسب بعد از چند ماه، خب این مبلغ بسیار پایینه.
در مورد پلن ها هم هیچ فرقی نمیکنه. چون درصد همه پلن ها یکی هست. هم درصد توزیع، هم درصد سود کل. ولی میتونید از پلن 1 شروع کنید که حق عضویت ماهیانه ش هم رایگان هست و سریع تر باعث پیشرفت میشه.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام دوست عزیز
لطفا بگید بعد از چه مدتی و چقدر سرمایه گذاری به درآمد روزانه 200 تا 300 دلار رسیدید؟ بدون گرفتن زیر مجموعه هم میشه به این درآمد رسید؟ من حتی به درآمد روزانه 50 تا 100 دلار هم قانع هستم.
سلام عزیز
من با 12 میلیون تومان، بعد از 9 الی 10 ماه به روزی 200 دلار رسیدم.
می تونید با تلگرام من در ارتباط باشید تا با هم بشینیم و براتون محاسبات لازم رو انجام بدیم و ببینیم چه استراتژی ای براتون بچینیم :)

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
ببخشید سایت پارتنر یک سال و نیم هست داره با موفقیت ادامه میده،پس چه لزومی به ایجاد این سایت جدید بود؟آیا فقط تغییر از دلار به بیت کوین علتش بوده؟
ببینید اکثر سایت های رونیو شیر که با بیت کوین کار میکنن، بیت کوین میگیرن، اما معادل دلاری ش رو به عنوان سرمایه براتون حساب میکنن، و سود شما رو بر حسب دلار (اما معادل بیت کوین) بهتون پرداخت میکنن. یعنی اگه قیمت بیت کوین هم بره بالا، اما معادل دلاری سود قبلی رو به شما میدن.
اما اینجا، بیت کوین شما وارد عرصه سرمایه گذاری میشه و درصد شما به بیت حساب میشه و بهتون پرداخت میشه. برای همین اگه بیت هم بره بالا، شما دو برابر سود میکنین.

باضافه، این سایت قراره بعد از مدتی، همه ارز های کریپتو و مجازی رو ساپورت کنه و بتونه در اصل به بازار ارز های دیجیتال راه پیدا کنه.
و هدف اصلی شون راه اندازی ارزی به اسم MPACOIN هست.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روز 23

upload_2016-12-2_22-4-10.png

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,079
سلام. اقا من هیچی از این چیزا نمیدونم. لطفا یه توضحی بده ما بیسوادا هم بفهمیم و شاید خر فهم شدیم و اومدیم بیت میت خریدیم :D

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام. اقا من هیچی از این چیزا نمیدونم. لطفا یه توضحی بده ما بیسوادا هم بفهمیم و شاید خر فهم شدیم و اومدیم بیت میت خریدیم :D
سلام
خواهش میکنم قربان. نفرمایید ...

سیستم سرمایه گذاری هست. بیشتر از این نمیشه اینجا توضیح داد. چون هرجوری تونستم توضیح دادم. میتونین با تلگرام من در ارتباط باشین تا براتون توضیح بدم عزیز ...

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
به شخصه آقا محسن رو تایید میکنم , ایشون هم از نظر ساپورت و هم از نظر اخلاق انسان بسیار شریفی هستن و میشه گفت تجربه ی خوبی در این مسائل دارن ..

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
به شخصه آقا محسن رو تایید میکنم , ایشون هم از نظر ساپورت و هم از نظر اخلاق انسان بسیار شریفی هستن و میشه گفت تجربه ی خوبی در این مسائل دارن ..
نظر لطفته عزیز .
و البته وظیفه‌ی یه اسپانسر چیزی جز این نباید باشه :)

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روز 24
upload_2016-12-3_22-30-30.png

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روز 25

upload_2016-12-4_23-45-25.png

راهنمایی و پشتیبانی (تلگرام): rightahead​

بالا