برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی از سیستم جدید فوق معتبر - شماره 2- MPCA

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
upload_2017-2-5_14-5-12.png

برای کسانی که دوست دارند من رو به عنوان اسپانسر خودشون انتخاب کنند و توی این سیستم فوق قدرتمند ثبت نام کنند، لینک زیر، لینک ثبت نام با نام کاربری بنده است:
راهنمایی و پشتیبانی (تلگرام): rightahead

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
upload_2017-2-9_18-55-18.png
برای کسانی که دوست دارند من رو به عنوان اسپانسر خودشون انتخاب کنند و توی این سیستم فوق قدرتمند ثبت نام کنند، لینک زیر، لینک ثبت نام با نام کاربری بنده است:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
آقا محسن دلیل اینکه Ad pack ها ریزش پیدا کردن چیه ؟ هر چر میخرم باز ریزش داره , کم میشه

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
upload_2017-2-16_13-42-24.png

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
upload_2017-2-21_23-59-2.png

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
سایت برای ورود مشکل پیدا کرده؟
واسه دوستان هم مینطوره؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
تغییرات جدید سایت MPA/MPCA:

1) برداشت حداکثری 2 برابر پول ورودی . (برای غلبه بر این محدودیت میتونید از تکنیک withdraw/addfund (برداشت، تزریق دوباره) استفاده کنید.
2) پک شماره 5 (مشابه پک شماره4) به هر دو برنامه اضافه خواهد شد. با تفاوت اینکه برای خرید این پک ها «فقط باید از پول ورودی تازه» استفاده کنید.

3) پک های MPA:
پلن 1 :100
پلن 2: 100
پلن 3: 100
پلن 4: 1200
پلن 5: 1000

4) پک های MPCA:
پلن 4: 1000

5) کارمزد «خرید» و «برداشت» از طریق درگاه بیت کوین برای هر دو سایت، 2 درصد خواهد شد.

به گفته مدیران این دو پلن، چشم اندازی برای 5 تا 10 سال آینده برای این دو پلن ترسیم شده است.
◀️ جشن دومین سالگرد این دو پلن، در سنگاپور برگزار شد و به زودی برنامه ریزی برای جشن سالگرد سوم در «لندن» در حال طرح ریزی است.

موفق باشید

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
http://www.mypayingcryptoads.com/ref/523/signup
rightahead-523
راهنمایی و پشتیبانی (تلگرام): rightahead​

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
تغییرات جدید سایت MPA/MPCA:

1) برداشت حداکثری 2 برابر پول ورودی . (برای غلبه بر این محدودیت میتونید از تکنیک withdraw/addfund (برداشت، تزریق دوباره) استفاده کنید.
2) پک شماره 5 (مشابه پک شماره4) به هر دو برنامه اضافه خواهد شد. با تفاوت اینکه برای خرید این پک ها «فقط باید از پول ورودی تازه» استفاده کنید.

3) پک های MPA:
پلن 4: 1200

4) پک های MPCA:
پلن 4: 1000

5) کارمزد «خرید» و «برداشت» از طریق درگاه بیت کوین برای هر دو سایت، 2 درصد خواهد شد.

به گفته مدیران این دو پلن، چشم اندازی برای 5 تا 10 سال آینده برای این دو پلن ترسیم شده است.
◀️ جشن دومین سالگرد این دو پلن، در سنگاپور برگزار شد و به زودی برنامه ریزی برای جشن سالگرد سوم در «لندن» در حال طرح ریزی است.

موفق باشید

پک MPCA 4 رو یعنی مجزا باید سرمایه گذاری بشه ؟ یه توضیح محتصر میدید ؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
پک MPCA 4 رو یعنی مجزا باید سرمایه گذاری بشه ؟ یه توضیح محتصر میدید ؟

با درامدی که از داخل سایت به دست میاد مطابق قبل میتونید پک 4 رو بخرید، اما برای اینکه پک 5 رو بخرید، باید از بیرون پول وارد سیستم کنید ( fresh fund).

reza_egbali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دیگه به روز نمیکنی اتفاقی افتاده.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
دیگه به روز نمیکنی اتفاقی افتاده.

نه عزیز. اتفاقی نیفتاده. سیستم در حال کار کردنه و ما هم مطابق معمول در حال بهره بردن از سیستم هستیم :)
به روز کردن من جز تهمت و افترا و بد و بیراه و گرفتن وقتم عایدی نداره.

68 mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام میشه تصویر جدید از سرمایه گذاریت رو قرار بدید؟

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سلام میشه تصویر جدید از سرمایه گذاریت رو قرار بدید؟
همونطور که دوستمون گفتند سیستم داره عالی به کارش ادامه میده،منم 5 ماهه زیر مجموعه ایشون شدم و خداروشکر راضیم.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
امار جدید از MPCA

upload_2017-4-27_22-53-18.png

rightahead-523

لطفا فقط دوستانی که قصد سرمایه گذاری دارند پیام بدن،
بیشتر از 20 نفر طی این دو هفته اومدن سر محاسبات سود و برنامه ریزی و چیدن استراتژی وقت ما رو گرفتن الکی و آخرشم یه چیزی بارمون کردن رفتن.
واسه وقت خودتون ارزش قائل نیستید واسه وقت دیگران باشین

ممنون

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
لطفا با دقت بخونید:

تصور کنید شما روزی 1 بیت کوین (یا هر چه قدر) در حال برداشت کردن از MPCA باشید.
این رو هم تصور کنید که قیمت بیت کوین روز به روز در حال افزایش باشه
خب طبیعتاً با این دو فرض، درامد شما هم روز به روز افزایش پیدا میکنه

اگه روزی 1 بیت کوین از سایت برداشت کنید، در حقیقت دارید 1361 دلار (در حال حاضر بیت کوین = 1361 دلار) برداشت میکنید. حالا فرض کنید بیت کوین به قیمت 2000، 3000، 5000 و بالاتر برسه. اون وقت چی میشه به نظرتون؟ خب اون وقت شما همچنان دارید روزی 1 بیت کوین برداشت میکنید، اما در حقیقت 2000، یا 5000 دلار درامد خواهید داشت.

چیزی که توی این پروژه (MPCA) مهمه، زمان هست. زمان مهمه چون قیمت بیت کوین با گذر زمان داره روز به روز بالاتر میره. خب، چرا حالا که قیمت بیت کوین نسبت به 2 تا 3 سال دیگه، انقدر پایین هست، دست به کار نمیشید و سرمایه گذاری رو شروع نمیکنید؟
من زبونم مو درآورد که آقا جان بیاید شروع کنید. حتی شده با 1 میلیون تومن. این 1 میلیون تومن شما، اگرچه ممکنه 2 سال دیگه بشه 7-8 میلیون، اما در حقیقت چون قیمت بیت در حال افزایشه، صد در صد و قطعاً ارزشش 2-3 برابر خواهد شد. تازه با توجه به اینکه ام پی سی، هر 3 ماه سرمایه شما رو دو برابر میکنه، چرا نباید ریسک کنید؟ یه ریسک عاقلانه!
به قول خارجیا یه کار risk free هست

سوال: آیا میشه این افزایش سرمایه ای که توضیح دادم رو، توی رونیوشیرهای با ارزهای معمولی (دلار، ریال، یورو و پوند) انجام داد؟ قطعا نه!
منتظر چی هستید؟

ابزاری که نیاز دارید:
1- سرمایه (هر چه قدر در توان هست)
2- یه آدرس بیت کوین
3- ثبت نام توی سایت زیر
4- ارتباط با من در تلگرام rightahead

rightahead-523

Last edited:
بالا