برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی بهمراه معرفی سیستم MPA - مبتنی بر revenue share = (توزیع سود درآمد بین اعضا)

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
دوست عزیز من نمیخوام اسپم بدم.
فقط میخوام بدونم دلیل اینکه این سایت باید سودش رو به یوزر بده چیه ؟
مگه جیب خودشون جا نداره ؟
واقعا متوجه نمیشم.
سهام مشارکت باعث رشد یک شرکت میشه. حالا این شرکت، شرکت تبلیغاتی هم باشه که چه بهتر. فقط به این سایت منحصر نمیشه. اکثر شرکت هایی که سهام خودشونو تو بورس هم عرضه میکنن روال کارشون همین طوره.

شما فرض کن 100 نفر جمع بشن پولاشونو بذارن رو هم، و یه کاری رو راه بندازن. بعد سودی که سایت میکنه به نسبت سهم هاشون پخش بشه. انقدر سخت نیست. بعضی از سایت ها، صرفاً با کلاه برداری میان جلو و بعد چن وقت جمع میکنن میرن. اما بعضی های دیگه که واقعا هدفشون سود بیشتر هست، کار خودشونو انجام میدن. هم به عضوهاشون سودی می رسونن، هم خودشون سود بیشتری میکنن.

من فقط 700 800 تا گذاشتم تو سایت، و اگه خدا بخواد تا ده ماه دیگه به دارمد روزی 200 تای خالص هم می رسم. کار خودمو ادامه میدم و به حرف دیگران هم کار ندارم. حالا میخواد اسپم باشه یا نباشه. فقط اینکه ادم اگه میخواد پیشرفت کنه اصن نیازی به حرف بقیه نداره. من کارم همینه. اینترنت مارکتینگ. هر روز پلن های جدید میان و من هممه رو بدون کم و کاست تست میکنم و امتحان شون میکنم. من کاری ندارم این شرکت یا این سایت پابرجا میمونه یا نمیمونه، اما طی چن سال اینترنت مارکتینگ حرفه ای کار کردنم، اینو میدونم که باید از هر سایتی به اندازه ش کشید بیرون و کار رو توی پلن جدید که میاد شروع کرد.
حتی این نکته یکی از نکته هایی هست که همه کسایی که حرفه ای هایپ کار میکنن هم میدوننش :)
اینا رو گفتم که اصن اسپم باشه یا نه، مهم نیس. شما راحت باش. این همه اومدن فحش دادن و اراجیف گفتن توی پست های دیگه م توی جاهای دیگه چی شد؟ هیچی :) شما که اومدی فقط یه سوال ساده پرسیدی دوست خوبم :)

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
یه چیز دیگه ، روی صحبتم با افراد دیگه ای هست که این پست رو میخونن یا پست های دیگه رو دیدن.

هرکسی یه پستی میذاره و یه سایتی معرفی میکنه. بعد توی اون پست ها همه میان میگن که کو برداشت هات؟ چرا دروغ پراکنی میکنی؟ لااقل یکی از برداشت هاتو بگو ببینیم.
من این همه اثبات ادعا کردم و این همه سند برداشت از سایت گذاشتم. ولی هیچی. فقط میخوام بگم سرمایه گذاری ریسک کردن داره. کسی که یه بار درست و حسابی ریسک کنه، میتونه به هدف برسه.
من به کار خودم ایمان دارم و ادامه ش میدم. امیدوارم همگی موفق باشین :)

alirezakaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یه چیز دیگه ، روی صحبتم با افراد دیگه ای هست که این پست رو میخونن یا پست های دیگه رو دیدن.

هرکسی یه پستی میذاره و یه سایتی معرفی میکنه. بعد توی اون پست ها همه میان میگن که کو برداشت هات؟ چرا دروغ پراکنی میکنی؟ لااقل یکی از برداشت هاتو بگو ببینیم.
من این همه اثبات ادعا کردم و این همه سند برداشت از سایت گذاشتم. ولی هیچی. فقط میخوام بگم سرمایه گذاری ریسک کردن داره. کسی که یه بار درست و حسابی ریسک کنه، میتونه به هدف برسه.
من به کار خودم ایمان دارم و ادامه ش میدم. امیدوارم همگی موفق باشین :)
روند کار رو قبول دارم اما خب بازی کردن با سایت های هایپ کار سختیه. راستش من زیاد با هایپ سروکار داشتم خب قبول کن آدم وقتی خودش سرمایه کمی داره نباید بیاد تو این کارا. به قول معروف باید با سرمایه ازاد کار کنی چون هایپ = روزی کلاه بردار شدن.
حالا این سایت چقدره ران هست ؟ شما چند وقته توش هستین؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
روند کار رو قبول دارم اما خب بازی کردن با سایت های هایپ کار سختیه. راستش من زیاد با هایپ سروکار داشتم خب قبول کن آدم وقتی خودش سرمایه کمی داره نباید بیاد تو این کارا. به قول معروف باید با سرمایه ازاد کار کنی چون هایپ = روزی کلاه بردار شدن.
حالا این سایت چقدره ران هست ؟ شما چند وقته توش هستین؟
پ خ شد :)

mohizzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان عزیز سایت خوبی هست
من دارم باهاش کار میکنم
برداشت هم زدم کمتر از 10 دقیقه پرداخت شد

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
آخرین وضعیت اکانت:

upload_2016-8-13_15-51-12.png

4 برداشت های آخر (4 الی 13 اگوست):

upload_2016-8-13_15-54-59.png

https://www.mypayingads.com/ref/51511/signup

آموزش و پشتیبانی کامل
تلگرام: rightahead

لطفا فقط کسانی که قصد سرمایه گذاری و کار کردن دارند ثبت نام کنن، در غیراینصورت ثبت نام نکنید.
سپاس

فایل های ضمیمه

• upload_2016-8-13_15-54-32.png
    upload_2016-8-13_15-54-32.png
    108.7 KB · نمایش ها: 6

king-worgen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام من هم امروز اولین برداشتم رو داشتم با تشکر از دوست عزیزمون برای حمایت و راهنمایی

Last edited:

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
برداشت کل از ابتدا تا به امروز: 3770 دلار معادل 13 میلیون تومان طی 147 دوره برداشت
upload_2016-8-23_18-18-6.png
آخرین وضعیت اکانت:

upload_2016-8-23_18-20-33.png

upload_2016-8-23_18-21-21.png

آموزش و پشتیبانی کامل

لطفا فقط کسانی که قصد سرمایه گذاری و کار کردن دارند ثبت نام کنن، در غیراینصورت ثبت نام نکنید.
سپاس

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
برداشت های اخیر

upload_2016-8-28_13-41-16.png

آموزش و پشتیبانی کامل

سپاس

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
برداشت کل از ابتدا تا به امروز: 3770 دلار معادل 13 میلیون تومان طی 147 دوره برداشت
آخرین وضعیت اکانت:

مشاهده پیوست 957139

مشاهده پیوست 957140

آموزش و پشتیبانی کامل

سپاس
سلام.
چقدر سرمايه گذاشتيد؟
چقدر زمان برد؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
مجوع برداشتی ها از ابتدای کار تا امروز: 5170.09 USD

برداشت 200 دلاری امروز:

upload_2016-8-29_11-30-55.png

لینک ثبت نام:

آموزش و پشتیبانی کامل

سپاس

siamak222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام سرمایه گذار گرامی لطف مکنید دقیق بگین از کجا پول وارد سایت می کنید ایا کارمزد هم بر می دارند و غیر 4 پلن برای خرید پلنهای دیگری هم هست جریان کریدیت چیه من 100 تا سورفی انجام دادم مقداری کریدیت داده این کریدیتها بدرد می خوره ؟

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام سرمایه گذار گرامی لطف مکنید دقیق بگین از کجا پول وارد سایت می کنید ایا کارمزد هم بر می دارند و غیر 4 پلن برای خرید پلنهای دیگری هم هست جریان کریدیت چیه من 100 تا سورفی انجام دادم مقداری کریدیت داده این کریدیتها بدرد می خوره ؟

پ خ شد

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
برداشت آخر + مبلغ مجموع برداشت ها از ابتدا تا کنون:

upload_2016-9-2_11-42-3.png

لینک ثبت نام: (دقت کنید عدد اسپانسر درج شده در صفحه ثبت نام 51511 باشد، در غیراینصورت ویرایش کنید)

آموزش و پشتیبانی کامل

سپاس

بالا