برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی بهمراه معرفی سیستم MPA - مبتنی بر revenue share = (توزیع سود درآمد بین اعضا)

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سلام. امیدوارم روزهای خوبی رو پشت سر بذارید و سال فوق خوب و پردرآمدی رو مثل من آغاز کرده باشین : )
نکته اول اینکه، من برای این آموزش و معرفی وقت گذاشتم؛ پس لطفاً احترام قائل باشید و تاپیک رو به احترام وقتی که گذاشتم و همچنین دیگر دوستان خرابش نکنید. سپاسگزارم از همه دوستان.

می خوام یک سیستمی رو معرفی کنم که براساس کار و فعالیت اعضاش میره جلو و بر اون اساس هم سودش رو بین اعضاش پخش میکنه. لطفاً خیلی خوب مطالعه کنید، چون این سیستم یکی از سیستم های اصلی ای هست که بنده در کسب درآمد فوق العاده و میلیونی (ولی در بلندمدت) دارم ازش استفاده میکنم و دوست دارم شما هم اگه تمایلی به کسب درآمد دارید، این روش رو هم امتحان کنید. هر آموزشیا کمکی هم بخواهید خودم در خدمت تون هستم و هر وقت که بخواهید (میتونید در تلگرام با آیدی rightahead بهم پیام بدید)؛ به سوالات تون جواب میدم و ابهامات رو کامل رفع میکنم.

1- کلیت روش کار و شناسایی شرکت و مدیران:
یه چیزی شبیه سهام شرکت هاست، اما خب این سهام به صورت پکیج های تبلیغاتی به فروش می رسه.
درآمد سایت از تبلیغاتی که افراد خریداری میکنند + تبلیغاتی که شرکت های دیگه از سایت خریداری میکنن حاصل میشه و سودش بین اعضا پخش میشه. برای مثال سایتی مثل ورزش 3 که ماهیانه به طور خالص بالای حدود 300 تا 400 میلیون سودآوری داره، میتونه این سود رو بین اعضای ویژه (یا سهامداراش) پخش کنه. اما خب این کارو نمی کنه.
سایت MPA رو شرکتی با همین اسم mypayingads که تبلیغاتی هست، در کشور سنگاپور اداره میکنه. این سایت یک ساله داره فعالیت میکنه، اما یک تا دو ماه، به خاطر مشکلاتی که پیپال براش به وجود آورد متوقف شد، و دوباره کارش رو از یک ماه پیش شروع کرد. سایت بسیار بسیار مطمئنی هست. الکسای خوبی داره و درحال پیشرفت هست. (جز اون یه ماه که سایت سودرسانی نداشت و بعدش اصل پول مردم رو هم برگردوند)
مدیرش هم واقعا آدم درستی هست و من یک ساله توی فیس بوک چه با خودش و چه با کارمندهای شرکت در ارتباط هستم و بسیار آدم های درست و حسابی هستند.
  • آدرس (لینک) پیج شرکت در فیس بوک که فوق العاده فعال و پویا هست: لینک پیج

2- جزئیات روند کاری:
توی سایت پکیج های 5، 10، 25، و 50 دلاری به شرح زیر به فروش می رسه:

پلن شماره یک:
  • قیمت پکیج: 5 دلار
  • اعتبار بنری: 2 عدد
  • اعتبار تبادل ترافیکی: 100 عدد
  • اعطای سود سهام مشارکت: 120 درصد
  • ماکزیمم تعداد پکیج: 100

پلن شماره دو:
  • قیمت پکیج: 10 دلار
  • اعتبار بنری: 4 عدد
  • اعتبار تبادل ترافیکی: 200 عدد

پلن شماره سه:
  • قیمت پکیج: 25 دلار
  • اعتبار بنری: 10 عدد
  • اعتبار تبادل ترافیکی: 500 عدد

پلن شماره چهار:
  • قیمت پکیج: 50 دلار
  • اعتبار بنری: 20 عدد
  • اعتبار تبادل ترافیکی: 1000 عدد
  • ماکزیمم تعداد پکیج: نامحدود
کیف پول های مجازی پشتیبانی شده: perfectmoney, payza, solidtrustpay, bitcoin, 2pay4you

این سیستم روزانه بین 1.7 تا 2 درصد (درحال حاضر 1.9درصد) توزیع پول داره، تا مجموعاً به 120 درصد برسه.
** پس یعنی کلاً 20 درصد سود بین 60 تا 70 روز. - و پول ها هم ساعتی واریز میشه به بالانس. **

3- اکانت بنده (درحال حاضر):
حدود 11 میلیون تومان در اکانت من وجود داره و من در حال کار کردن باهاش هستم. سایت (در حقیقت شرکت) چون سود پایینی میده، خیلی مطمئن هست و حداقل تا 5 سال "عقل من" با توجه به تجربه 10 ساله توی کسب درامد اینترنتی "تضمین"ش میکنه.

-----------------------------------------------------------------------
ویرایش آخر :

خوشبختانه، به لطف خدا و همراهی و کمک زیرمجموعه ها، پلن MPA رو MAX OUT کردم؛ به این معنی که حداکثر مقدار روزانه برای برداشت از این سایت، 200 دلار هست و من به کمک خدا تونستم در عرض یک سال و نیم و با اعتماد کامل به این پلن، به این مقدار برداشت برسم.

و این یعنی من از امروز به بعد، روزانه 200 دلار سود خالص تا آخر عمر (عمر سایت) برداشت میکنم.

------------------------------ تمام ------------------------------------

4- اثبات پرداختی ها و برداشتی ها:

این برداشت های اخیر من توی روزهای قبل هست و زیرش هم تصویر برداشت ها از سایت به داخل اکانت پرفکت:
(خیلی ها بهم میگفتن که این عکسا تو اینترنت ریخته، ولی هرکسی خواست میتونم سند معتبر دریافت از صرافی ها رو هم بهتون بدم.)

اثبات برداشتی ها رو میتونید در پست های متعدد در ادامه این پست اصلی مشاهده کنید.
5- توضیحات نهایی:
  • اکانت من در تلگرام برای راهنمایی بیشتر و همچنین درخواست کمک: Rightahead
  • به دوستانی که با لینک بنده ثبت نام کنند، موارد زیر به عنوان هدیه در اختیارشون قرار میگیره:
    • 2 عدد ماشین حساب به ارزش 10 دلار (جهت محاسبه سود به صورت مرکب و غیر مرکب)
    • آموزش یک ترفند (تکنیک محاسباتی) جهت برداشت همزمان و همچنین ساخت پلکان درآمدی
    • ...
لطفاً برای ثبت نام، روی این لینک کلیک کنید (51511)

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود
بنده قصد تخریب ندارم و فقط قصدم راهنمایی و نوشتن تجربه خودم از اینجور سایت هاست
این سایت کارش مثل رقبای خودشه مثل Paidverts و trafficmonson , ...
paidverts که این همه ایرانی داخلش کار می کردند سود زیادی هم کردند ولی بعد از یک مدت تمام درآمد اعضا رو به سهام بی ارزش خودش تبدیل کرد و یه جورایی اسکم شد
اسکم این نیست که فقط جمع کنی بری وقتی عملا ارزش همکاری کمتر از نصف میشه یه جور کلاه برداریه
منم مثل شما دوست داشتم و دارم از این قسم سایت ها درآمد میلیونی داشته باشم ولی متاسفانه هر کدوم به یک روشی مانع این موضوع میشند و کلا فقط به جیب میزنند

تا دو ماه گذشته که اطلاع داشتم معروف ترینشون trafficmonson بود !! الان رو اطلاع ندارم !!

من در paidverts با توجه به ضرر و سودش در پایان بعد از چند ماه فعالیت 60 دلار سود کردم که واقعا برای 4 ماه فعالیت بی ارزش بود !!
این تجربه من با چنین سایتی که در زمان خودش بهترین سایت در نوع خودش بود !! به هر حال شما می تونید اینجوری برداشت کنید که من راه رو اشتباه رفتم ولی خوب فقط خواستم تجربم رو در مورد اینگونه سایت ها عنوان کنم !

امیدوارم سایتی که معرفی کردید راه امثال paidverts رو دنبال نکنه !! که البته به نظرم بعیده !!!

موفق باشید

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوست عزیز خیلی خوشحال شدم تاپیک شما رو دیدم چون روی کاغذ سایت خوبی نشون میده
اما اگر امکانش هسا یه لطفی کنید در خصوص این لینک و اطلاعاتش یه توضیحی بدید
http://netbusinessrating.com/en/review-13686-mypayingads
ممنون

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
دوست عزیز خیلی خوشحال شدم تاپیک شما رو دیدم چون روی کاغذ سایت خوبی نشون میده
اما اگر امکانش هسا یه لطفی کنید در خصوص این لینک و اطلاعاتش یه توضیحی بدید
http://netbusinessrating.com/en/review-13686-mypayingads
ممنون
چه توضیحی بدم؟ همه توضیحات رو من دادم.
در مورد مطالب اسکم گونه که توی اون سایت عنوان شده هم توضیحی دادم در لا به لای حرف هام. این سایت بخاطر مشکلاتی که پیپال براش درست کرد (طبق قوانین پیپال در ابتدای سال جدید میلادی 2016)، یک ماه فعالیتش رو متوقف کرد، که تعادل بین افرادی که از پیپال استفاده میکردند و نمی کردند، برقرار بشه. بعد پیپال گفت من دیگه به سایتای رونیو شیر قرارداد نمی دم و فقط کلیکی ها رو ساپورت میکنم.
به همین منظور پول افراد رو تا 5 جولای امسال فریز کرده. mpa هم سیستم ش رو دوباره راه اندازی کرد و دیگه پیپال رو ساپورت نمیکنه. افرادی هم که از پیپال استفاده می کردند، قراره مبلغ اولیه سرمایه گذاری منهای مبلغ برداشتی شون، توی سایت قرار داده بشه و دوباره از نو شروع کنند. ما هم که با پرفکت کار میکردیم، اصل پول رو یک ماه پیش دریافت کردیم و داریم دوباره ادامه میدیم. من نزدیک 10 سایت مثل این می شناسم، ولی به نظر من مطمئن ترین شون همین سایت هست. حداقل تا دو سه سال.

ترافیک مانسون هنوز هم داره کار میکنه و فقط پکیج های 50 دلاری می فروشه.
اما پرفکت مانی رو خب ساپورت نمیکنه برای افرادی که نمیتونن به پیزا دسترسی داشته باشند.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
هدایای اختصاصی از جانب من در صورت شرکت در طرح (به دلیل اعتماد سازی و اعتماد بیشتر)

• 2 ماشین حساب جهت برآورد اهداف و محاسبه های مرکب (به ارزش 100 دلار)
  • هدیه 30 درصدی کمیسیون
  • ضمانت بازگشت وجه تا 50 روز از ثبت نام، به شرط شکست طرح
  • آموزش تکنیک محاسباتی جهت برداشت همزمان و همچنین ساخت پلکان درآمد

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
سند های برداشت آخر (82 دلاری) از سایت:

2016-04-19-232650.jpg

• اکانت من در تلگرام برای راهنمایی بیشتر و همچنین درخواست کمک: Rightahead
  • به دوستانی که با لینک بنده ثبت نام کنند، موارد زیر به عنوان هدیه در اختیارشون قرار میگیره:
    • 2 عدد ماشین حساب به ارزش 100 دلار (جهت محاسبه سود به صورت مرکب و غیر مرکب)
    • هدیه 60 درصدی کمیسیون
    • ...

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
برداشت دیگر (96 دلار) از MPA

cashout22.jpg

• اکانت من در تلگرام برای راهنمایی بیشتر و همچنین درخواست کمک: marketing.mohsen
    • هدیه 60 درصدی کمیسیون
    • ...

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
:)
البته من با همین عجیب غریب بودنی که میگید دارم زندگی میکنم.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
برداشت دیگر (50 دلار) از MPA

cashout3.jpg

• اکانت من در تلگرام برای راهنمایی بیشتر و همچنین درخواست کمک: marketing.mohsen
    • هدیه 60 درصدی کمیسیون
    • ...

کل برداشتی ها تا به امروز:

2016-04-24-232555.jpg

وضعیت پروفایل (در حال حاضر:)

profile.jpg

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
آی دی تلگرام برای راهنمایی و ارتباط بیشتر : marketing_mohsen

electra55

Registered User
لایک‌ها
198
با تشکر از استارتر عزیز.
من ۱۸۰$ سرمایه گذاشتم و دوستمون بلافاصله ده دلار هدیه رو به حسابم واریز کردن. سایت خوبی به نظر میرسه امیدوارم دوستایی که ثبت نام میکنن سود ببرن

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
برداشت امروز (145 دلاری) از سایت ام پی ای
upload_2016-5-11_14-21-37.png

آخرین وضعیت اکانت

upload_2016-5-11_14-23-32.png

روند پیشرفت
upload_2016-5-11_14-25-33.png

فایل های ضمیمه

• upload_2016-5-11_14-21-17.png