برگزیده های پرشین تولز

کسر خدمت سربازی با سابقه بسیج (لطفا راهنمایی کنید)

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
الان نه. 1 تیر اعزامم. بسیج عادی. میرسم فعال بگیرم و دوره تکمیلی رو برم؟
گفتم که . به ما که اول اسفند اعزام بودیم گفتن شما آخرین افرادی هستین که میتونین از کسر خدمت استفاده کنید. یعنی احتمالش هست که سال آینده تکمیلی و کسری بسیج حذف بشه

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
گفتم که . به ما که اول اسفند اعزام بودیم گفتن شما آخرین افرادی هستین که میتونین از کسر خدمت استفاده کنید. یعنی احتمالش هست که سال آینده تکمیلی و کسری بسیج حذف بشه
ممنون از اینکه اطلاع دادید. ولی کلاً چون اینجا کارها برنامه نداره، برای همین نمیشه به حرفشون اعتماد کرد. میرم دنبالش شاید بشه.

باز هم ممنون

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
ممنون از اینکه اطلاع دادید. ولی کلاً چون اینجا کارها برنامه نداره، برای همین نمیشه به حرفشون اعتماد کرد. میرم دنبالش شاید بشه.

باز هم ممنون
آره برو دنبال فعال . ضمنا معمولا بعداز 6 ماه عادی باید فعال میشدی.

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام دوستان
لطفاً من رو راهنمایی کنید

من دوره مقدماتی رو گذروندم و حالا ظاهراً باید برم کارت دوره مقدماتی رو بگیرم.

1- برای دوره فعال (گرفتن کارت فعال)، چه کارهایی باید کنم؟ چه دوره هایی داره؟ چند وقت طول میکشه؟ چقدر طول میکشه تا کارت صادر بشه؟ (آخه دارم میرم خدمت و عجله دارم)

2- دوره تکمیلی، چقدر طول میکشه؟ و چه دوره هایی داره؟

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام دوستان

1- برای دوره فعال (گرفتن کارت فعال)، چه کارهایی باید کنم؟ چه دوره هایی داره؟ چند وقت طول میکشه؟ چقدر طول میکشه تا کارت صادر بشه؟ (آخه دارم میرم خدمت و عجله دارم)

?؟?؟?؟

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام دوستان

سلام
جواب سوالاتتون رو تو همون پایگاهی که عضو بودید بپرسید برای اجرای دوره های فعال هر پایگاه برنامه داره
باتشکر
فرماندهی پایگاه مقاومت پرشین تولز
:D:p

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
جواب سوالاتتون رو تو همون پایگاهی که عضو بودید بپرسید برای اجرای دوره های فعال هر پایگاه برنامه داره
باتشکر
فرماندهی پایگاه مقاومت پرشین تولز
:D:p
پایگاه مقاومت پرشین تولز چه موقع دوره فعال رو برگزار میکنه برادر؟؟؟:cool::cool:

orginal2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت دوستان عزیز
چند تا سؤال داشتم، ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
1. دوره تکمیلی چند ساعت فعالی در یک سال محسوب میشه؟ شنیدم سالی که تکمیلی میری شامل 120 ساعت حداقل ساعات مورد نیاز برای به حد نصاب رسیدن برای کسری میشی؟
2. اگه مطلب بالا صحت داشته باشه یعنی 2ماه کسری بابت تکمیلی و 1ماه کسری بابت یک سال فعالی در نظر گرفته میشه؟
3. توی برگه ای که ساعات رو از پایگاه به حوزه میفرستی باید ساعت های تکمیلی قید بشه؟ (مثلا 120 ساعت)
4. بعد از چند ماه قطع ارتباط با پایگاه فعالی راکد میشه؟
5. اگه یک سال فعال باشی و بری تکمیلی و بعد دیگه نری پایگاه و بعد یک سال بری خدمت آیا اون یک سال فعالی محاسبه میشه؟

ممنون میشم راهنمای کنید.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سلام خدمت دوستان عزیز
چند تا سؤال داشتم، ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
1. دوره تکمیلی چند ساعت فعالی در یک سال محسوب میشه؟ شنیدم سالی که تکمیلی میری شامل 120 ساعت حداقل ساعات مورد نیاز برای به حد نصاب رسیدن برای کسری میشی؟
2. اگه مطلب بالا صحت داشته باشه یعنی 2ماه کسری بابت تکمیلی و 1ماه کسری بابت یک سال فعالی در نظر گرفته میشه؟
3. توی برگه ای که ساعات رو از پایگاه به حوزه میفرستی باید ساعت های تکمیلی قید بشه؟ (مثلا 120 ساعت)
4. بعد از چند ماه قطع ارتباط با پایگاه فعالی راکد میشه؟
5. اگه یک سال فعال باشی و بری تکمیلی و بعد دیگه نری پایگاه و بعد یک سال بری خدمت آیا اون یک سال فعالی محاسبه میشه؟

ممنون میشم راهنمای کنید.
اگه آشنا داشته باشی تو پایگاه همه چی رو برات درست میکنن کاری ندارن به این چیزا مهم تو پایگاه با یکی رفیق شو حله دیگه

orginal2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه آشنا داشته باشی تو پایگاه همه چی رو برات درست میکنن کاری ندارن به این چیزا مهم تو پایگاه با یکی رفیق شو حله دیگه
ممنون از جوابتون. اما بعضی از این چیزا رو خودشونم نمی دونستن. مسئول نیرو انسانی خودش هنوز تکمیلی نرفته!

• Like
Reactions: usl

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
با سلام/
من خدمتم افتاده ****. الان توی آموزشی هستم. با مدرک لیسانس.
هم خدمتی ها میگن که بعد از آموزشی، اگر بسیج فعال+دوره تکمیلی داشته باشم، تازه با مدرک لیسانس میشم ستوان 3 !
ولی اگر تکمیلی نداشته باشم (که ندارم)، با همین مدرک لیسانس، درجه ام سه تا حلال با یه خط میشه!
راسته؟؟!

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
همون سه تا حلال رو هم بهت بدن خوبه !
در ضمن درجه کلا برای سرباز کشکه . سعی کن یه جا دست و پا کی که جای خوبی بی افتی وگرنه درجه هیچ فرقی به حالت نداره . . .

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
من فوق لیسانس عمران گرفتم انشالا کم کم باید بریم خدمت کنیم مقدش :D کارت فعال و دوره مقدماتی رو درست کردم . حالا می گن کسانی که یک سال مانده که فارزق تحصیل بشن یعنی ترم دیگه داشته باشند می تونن دوره رو بگدرونند . هم چین چیزی داریم ؟ گفتن قانون جدید هست . شانس تخمی ما ! البته خوب ن 91 عادی شدم 92 فعال و بر طبق همون قانون 93 باید . دوره تکمیلی می رفتم ..

Ehsan.tttttttt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت دوستان عزيز
بنده يك سوال داشتم و خيلي ممنون ميشم دوستاني ك اطلاعات دقيقي دارن منو راهنمايي كنن.
با فرض بر اين كه خدمت سربازي ٢١ ماه باشه،كسي ك ٥ سال عضو فعال بسيج باشه(٦ماه كسري رو بگيره) و بعدش بره دوره كارت سبز،اونم بگيره. و توي **** بخواد خدمت كنه كلا چن ماه بايد خدمت كنه؟ ٨ ماه كسري داره يا اينكه ٦ماه؟
اخه توي اين تاپيك يه جا خوندم ك يكي از عزيزان گفته بود با بسيجي فعال و كارت سبز كلا ٦ماه ميدن!
پيشاپيش ممنون از راهنمايي هاتون.

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
سلام خدمت دوستان عزيز
بنده يك سوال داشتم و خيلي ممنون ميشم دوستاني ك اطلاعات دقيقي دارن منو راهنمايي كنن.
با فرض بر اين كه خدمت سربازي ٢١ ماه باشه،كسي ك ٥ سال عضو فعال بسيج باشه(٦ماه كسري رو بگيره) و بعدش بره دوره كارت سبز،اونم بگيره. و توي **** بخواد خدمت كنه كلا چن ماه بايد خدمت كنه؟ ٨ ماه كسري داره يا اينكه ٦ماه؟
اخه توي اين تاپيك يه جا خوندم ك يكي از عزيزان گفته بود با بسيجي فعال و كارت سبز كلا ٦ماه ميدن!
پيشاپيش ممنون از راهنمايي هاتون.
شش ماه فعال جداست.
دوره 45 روزه كسري دوماهه كه تو سباه اموزشي حذفه.
در مجموع 8 ماه . كه بايد 13 ماه خدمت كنيد

Ehsan.tttttttt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شش ماه فعال جداست.
دوره 45 روزه كسري دوماهه كه تو سباه اموزشي حذفه.
در مجموع 8 ماه . كه بايد 13 ماه خدمت كنيد
ممنون.
ولي مطمعنين ك ٨ ماه ميشه!؟ من از خيليا ك پرسيدم گفتن حداكثر ٦ ماه ميشه! فقط خوبيش اينه ك ٢ماه اموزيشي نميري و ٤ ماه ديگه از بقيه سربازيت كم ميشه!
ممنون ميشم اگه اطلاعات دقيق بدين.
بازم ممنون

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
ممنون.
ولي مطمعنين ك ٨ ماه ميشه!؟ من از خيليا ك پرسيدم گفتن حداكثر ٦ ماه ميشه! فقط خوبيش اينه ك ٢ماه اموزيشي نميري و ٤ ماه ديگه از بقيه سربازيت كم ميشه!
ممنون ميشم اگه اطلاعات دقيق بدين.
بازم ممنون
مطمئن نيستم سوال كنيد

MrValour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
راه دیگه ای برای کسر خدمت سراغ ندارید؟ اصلن دوست ندارم برم بسیجو اونجا فعالیت کنم!جوشو می دونید که!

Ehsan.tttttttt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راه دیگه ای برای کسر خدمت سراغ ندارید؟ اصلن دوست ندارم برم بسیجو اونجا فعالیت کنم!جوشو می دونید که!
پروژه هاي كسري خدمت كه البته مخصوص دانشجويان ارشد و دكتراست!

Archo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان
دوستی دارم تازه از آموزشی برگشته
نیروی انتظامی
کارت سبز داشت و فقط 21 روز آموزش دید
از دوستان کسی اطلاع داره که آیا این قانون برای ارتش هم صادقه
چون من شنیدم بخشنامه از طرف ستاد کل نیروهای مسلح هستش

بالا