• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کسی از دوستان گوشی قسطی بدون چک کارمندی و سفته میفروشه؟

mohammad-mt

Registered User
لایک‌ها
49

msn_eti

Registered User
لایک‌ها
429
از قدیم گفتن آدم باید لقمه اندازه دهنش برداره
تا وقتی پول چیزی نداری نباد بهش فک کنی
بابا فکر نان باش که خربزه آب است;)

shayan.vb

Registered User
لایک‌ها
5
اگر خیلی نیاز داری من میتونم براتون با چک کارمندی جور کنم

antidote

Registered User
لایک‌ها
57
من کوچیکتم داداش
داداش کارکرده یا اک خواستی بگو با قیمت خوب اهواز میگیرم میفرستم برات
مخلصم

bravia2009

Registered User
لایک‌ها
35
بنده تهران هستم و یک گوشی میخوام به همراه پیش قسط + چک معتبر + آدرس و ...
اگر کسی بود با من در تماس باشید .

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
اگه میدین یه ۲۰ تا گوشی یکی از بچه ها میخواد اعتماد سازیزشم به من مربوط نیس کسی میده بسم الله

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Dr.A

Registered User
لایک‌ها
1
اگه میدین یه ۲۰ تا گوشی یکی از بچه ها میخواد اعتماد سازیزشم به من مربوط نیس کسی میده بسم الله

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

آقا من سفته میدم! فقط بگین چند درصد پیشه و ماهی چند درصد سود؟!!

گوشی 2 میلیون پولشه! خدا وکیلی کمن کسایی که یهو اینقد پول بدن واسه گوشی.

قسطی کسی کار نمیکنه؟! بـــــــا سفته.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
منم هستم

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38
با سلام بنده سعید شاهی هستم اکثر دوستان بنده رو میشناسن و این هم تاپیک بنده است http://forum.persiantools.com/t337194.html کاربری به من Mr-Android پیام دادن که سالگرد ازدواج من و همسرم هست و یک کارت پستال رو برام طراحی کنید خیلی عجله ای هستش هزینش هم هر چقدر باشه من پرداخت میکنم حقیقاتا من در حال طراحی لوگو شخص دیگری که چند روز پیش سفارش داده بود بودم که ایشون پیام داد، به هر حال بنده سریعا شروع به طراحی کردم و در کمتر از یک ساعت کار ایشون تمام شد یک نمونه به ایشون دادم و خواستن یک سری تغییرات بدم. بنده هم قبول کردم و شماره حساب دادم بعد که تغییرات درخواستی تموم شد پرسیدم مبلغ واریز شد گفتند که شما فایل نهایی رو ارسال کنید بنده هم پول رو میریزم من قبول نکردم خلاصه ایشون شروع کرد به جان عزیزاش قسم خوردن من هم به ایشون اعتماد کردم و طراحی رو برایشان ارسال کردم و بعد از دریافت تصویر دیگه هیچ خبری از ایشون نشد. پیام های ایشون موجود هست اگر کسی تمایل داشت جهت رفع ابهام برایش ارسال می کنم. از کلیه دوستان خواهشمندم این پیام را اطلاع رسانی کنند تا فرد دیگری مرتکب اشتباهی که من کردم نشود با توجه به اینکه در فعالیت هاشون کلاه برداری های زیادی شده و با نام کلاهبردار شناخته شدند. با تشکر از همه دوستان. برقرار باشید

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
با سلام بنده سعید شاهی هستم اکثر دوستان بنده رو میشناسن و این هم تاپیک بنده است http://forum.persiantools.com/t337194.html کاربری به من Mr-Android پیام دادن که سالگرد ازدواج من و همسرم هست و یک کارت پستال رو برام طراحی کنید خیلی عجله ای هستش هزینش هم هر چقدر باشه من پرداخت میکنم حقیقاتا من در حال طراحی لوگو شخص دیگری که چند روز پیش سفارش داده بود بودم که ایشون پیام داد، به هر حال بنده سریعا شروع به طراحی کردم و در کمتر از یک ساعت کار ایشون تمام شد یک نمونه به ایشون دادم و خواستن یک سری تغییرات بدم. بنده هم قبول کردم و شماره حساب دادم بعد که تغییرات درخواستی تموم شد پرسیدم مبلغ واریز شد گفتند که شما فایل نهایی رو ارسال کنید بنده هم پول رو میریزم من قبول نکردم خلاصه ایشون شروع کرد به جان عزیزاش قسم خوردن من هم به ایشون اعتماد کردم و طراحی رو برایشان ارسال کردم و بعد از دریافت تصویر دیگه هیچ خبری از ایشون نشد. پیام های ایشون موجود هست اگر کسی تمایل داشت جهت رفع ابهام برایش ارسال می کنم. از کلیه دوستان خواهشمندم این پیام را اطلاع رسانی کنند تا فرد دیگری مرتکب اشتباهی که من کردم نشود با توجه به اینکه در فعالیت هاشون کلاه برداری های زیادی شده و با نام کلاهبردار شناخته شدند. با تشکر از همه دوستان. برقرار باشید
تصمیم دارم دیگه تو سایت معامله ای نکنم یا اگه کردم حضوری
خداییش دیگه همه جا مسخره بازی شده
اینم ببینین http://forum.persiantools.com/t355511-page6.html

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38
با وجود چنین کاربرایی پرشین تولز دیگه داره اعتبارشو از دست میده. اگه دوستان موافق باشید یک شکایت از این کاربر تنظیم کنیم برای پلیس اینترنتی ارسال کنیم.

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
با وجود چنین کاربرایی پرشین تولز دیگه داره اعتبارشو از دست میده. اگه دوستان موافق باشید یک شکایت از این کاربر تنظیم کنیم برای پلیس اینترنتی ارسال کنیم.
من با این کاربر مشکلی ندارم اما در کل سایت خراب شده و دیگه رغبتی برای اومدن تو سایت نداریم

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
بابا این از روز اول داد میزد که کلاه برداره

بالا