• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کسی از دوستان گوشی قسطی بدون چک کارمندی و سفته میفروشه؟

rkhsoft

Registered User
لایک‌ها
3
اخه این اقا فک میکنه دوستان تو سایت پپو تشریف دارن اخه چرا باید کسی گوشی قسطی به تو بده بدون هیچ مدرکی فوقش مدرک دادی بعد خودتو جیم زدی مدرک به چه دردی میخوره

saeed_yakooza

Registered User
لایک‌ها
38
اخه این اقا فک میکنه دوستان تو سایت پپو تشریف دارن اخه چرا باید کسی گوشی قسطی به تو بده بدون هیچ مدرکی فوقش مدرک دادی بعد خودتو جیم زدی مدرک به چه دردی میخوره

از معامله هر وسیله ای با ایشون جدا خود داری کنید این رو به بقیه دوستان هم اطلاع دهید. بنده پیگیر ایشون هستم و به زودی خبرهای جالبی براتون دارم

hadiiiiiiiii

Registered User
لایک‌ها
162
سلام دوستان
منم یه xperia s از کاربر yamur_yamur68 گرفتم حالا خیلی پشیمونم.
ایشون موقع خرید یه چندتا عکس فرستادن ولی بعد از دریافت گوشی اصلا با عکسها مطابقت نداشت
در ضمن تمام وسایل داخل جعبه(شارژر-هندزفری-کابل USB)با جنس های بدل عوض کرده بودن تازشم کابل
USB خراب هم بود.به ایشون هم گفتم قبول نکردن منم از این سایت زده شدم.چون هیچ پشتوانه ای نداره.

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
سلام دوستان
ایشون موقع خرید یه چندتا عکس فرستادن ولی بعد از دریافت گوشی اصلا با عکسها مطابقت نداشت
در ضمن تمام وسایل داخل جعبه(شارژر-هندزفری-کابل USB)با جنس های بدل عوض کرده بودن تازشم کابل
USB خراب هم بود.به ایشون هم گفتم قبول نکردن منم از این سایت زده شدم.چون هیچ پشتوانه ای نداره.
همین دیگه
دست ادم به هیچ جا بند نیست

الان من هم واسه تبلتم از کجا و چجوری ثابت کنم که قبل اینکه به دست اون یارو برسه پشتش باز نبوده و رنگ قاطی نمیکرده
با این که 3 نفر شاهد دارم اما دستم به هیچ جا نمیرسه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
سلام دوستان
ایشون که کاربر معتبر هستند یعنی مشخصاتشون هم ثبت شده!!
اگر واقعا حق با شماست راحت میتونید شکایت کنید و پولتون رو پس بگیرید
شما که حتی امتیاز منفی هم ندادید :eek:

hadiiiiiiiii

Registered User
لایک‌ها
162
ایشون که کاربر معتبر هستند یعنی مشخصاتشون هم ثبت شده!!
اگر واقعا حق با شماست راحت میتونید شکایت کنید و پولتون رو پس بگیرید
شما که حتی امتیاز منفی هم ندادید :eek:

ممنون ولی شکایتم رو به کجا باید میبردم؟
من اصلا به این سایت اغتماد ندارم چون واقعا هیچ پشتوانه ای نداره.
فقط خواستم بگم تا کاربرای دیگه با اینجور کاربران به قول شما معتبر بیشتر آشنا بشن.

foadnnsj

Registered User
لایک‌ها
232
بالا