برگزیده های پرشین تولز

کسی هست دلش بخواد پرتال اوپن سرس بسازیم

edris

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
این دوستان تا به حاتل ثبت نام کرده اند :
mehdi_karimi_m
edris_6018
amironline206
h_m1367

برای این دوستان دوباره دعوت نامه رو فرستادم لطف کنید شمام ثبت نام کنید !!
reza.rahgozar
manshour
mehdvirus

اگه کسی هست که اسمش توی این دوستان نیست و میخواد همکاری کنه هم بگه که براش دعهوت نامه بفرستم !! به زودی شروع میکنم !

سلام H_R عزیز ، من پبت نام کرده بودما :blink: ، الانم که با اون یوزر پسورد وارد میشم امکان ادیت و فرستادن پست دارم ، ولی وقتی اینکارو میکنم عملا هیچ اتفاقی نمیفته
من یه پست فرستادم ، پیغام داد که وبلاگ با موفقیت پابلیش شد ، ولی تو وبلاگ چیزی اضافه نشد.:blink:
دوباره میخواستم ثبت نام کنم اون لینک دعوتنامه ای که برام فرستادین دیگه کار نمیکنه ،ارور میده
میشه یه چک بکنین ببینین مشکلم چیه؟
ممنونم.
در ضمن ولادت حضرت محمد (ص) رو به همه تبریک میگم .
روز خوبیه برای شروع کارمون :)

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فکر کنم باید خود حسین اونو تایید کنه بعد وارد وب لاگ بشه

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از mehdi25 :
فکر کنم باید خود حسین اونو تایید کنه بعد وارد وب لاگ بشه

نه لازم نیست من کری بکنم ،به همه دسترسی ادمین دادم اینم کارایی که میتونید بکنید :

A blog administrator (of a team blog) has access to the blog's Settings and Templates, as well as the ability to edit/delete posts made by other members of the blog.

فقط شما یه ریفرش میکردید قضیه حل میشد !!!
خوب حالا که خدا رو شکر همه تقیربا ثبت نام کردن و دیگه مشکلی نیست ! بهتره که همه یه لینک به سایتی وبلاگی چیزی از خودشونم بدن که بذاریم گوشه وبلاگ بگیم این وبلاگ مال ماهاست !

از طرف دیگه میگم که همه موافقید که برای شروع روی دات نت نیوک مطالعه کنیم ، هر قسمت رو به یکی بدیم و یه هفته وقت بدیم تا سیستم اون قسمت رو کاملا مطالعه کنه و توی وبلاگ بذاره ،

این کار دو هدف رو برای ما میسازه :
1- یه سیستم پرتال خوب رو مطالعه کردیم و خیلی چیز ها دستمون اومده
2- آشناییمون با دات نت 2 بیشتر شده ، چون ما نیاز داریم که تا 1 سال دیگه همه دات نت 2 رو خیلی عالی مسلط باشیم این خیلی فرصت خوبی اه که دستمون توی دات نت 2 راه بیفته و به قول معروف باهاش راحت بشم .

اگه موافقید هرکسی هرجایی رو خواست روش تحقفیق کنه بگه اگه هم دیر کرد از جاهایی که مونده براش مشخص میشه :D

hamid-cha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
--------:)
من هم موافقم :)

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم موافقم .

ببینم مرجع خاصی برای مطالعه مد نظرت نیست .

یه پیشنهاد دیگه هم من میدم .
برای این پرتال نیاز به کار با AjaX هم داریم . چند تا از بچه ها هم بر روی اون مطالعه کنند .
و یه فضایی برای Upload یه سری مثال هم برای ASP.NET در نظر بگیریم که بچه ها مثال هایی که گیرشون اومد اونجا بریزن .

edris

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
یوزرم مشکل نداشت :D ، البته رفرش زده بودم ، تو اینترنت اکسپلورر کش شده بود ظاهرا ، ولی با کنترل رفرش درست شد. ممنون
دوستان من با DotNetNuke_4.0.2_Source مشکل دارم !!
دانلودش کردم ( حجمش 7.99 مگه) ، اکسترکتش کردم ، وقتی باز میکنم تو دات نت 2005 و اجراش میکنم ارور میده !! اکسترکت شدش 236 مگه!!
ممنون میشم راهنماییم کنین.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از edris :
سلام
یوزرم مشکل نداشت :D ، البته رفرش زده بودم ، تو اینترنت اکسپلورر کش شده بود ظاهرا ، ولی با کنترل رفرش درست شد. ممنون
دوستان من با DotNetNuke_4.0.2_Source مشکل دارم !!
دانلودش کردم ( حجمش 7.99 مگه) ، اکسترکتش کردم ، وقتی باز میکنم تو دات نت 2005 و اجراش میکنم ارور میده !! اکسترکت شدش 236 مگه!!
ممنون میشم راهنماییم کنین.

توی فولدر
کد:
~\Website\Documents

برو و Welcome.html رو بخون

سایز فایل هات درسته اگه حل نشد ارر رو حد اقل بگو

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
نه ديگه اينجا جاش نيست
اينجا فقط دور و بر پرتال صحبت ميشه و مشكلاتش ...نه سوال هاي ديگه

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب ما برای اینکه یه پرتال بسازیم نیاز داریم که ابتدا یه فریم ورک براش طراحی کنیم . کسی چیزی راجعبه فریم وکها میدونه ، چه چیزایی لازم داره و مدل آبجک اورینتدش . میخوایم که اگه موافق باشید :D از الان تا چند پست آینده رو راجعبه فریم ورک ها صحبت کنیم شاید اینجوری کارمون بیشتر جلو رفت !

hamid-cha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
-------- :)

چرا ادامه نمی دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :exclamati :exclamati

sarvi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من تازه به اين انجمن اومدم و تاپيك شما رو خوندم .

من ASP و VB6 رو بلدم و قبلا با پرتالهاي PHP كار كردم و چند نمونه پرتال ASP هم ديدم .ASP.net رو تازه شروع كردم .خيلي دلم مي خواد تو پروژه شما شركت كنم اما نمي دونم در مقابل شماها كه net. بلدين ، جايي براي من هست يا نه .

راستي email من : [email protected]

hamid-cha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
--------- :)
دوست عزیز خوش آمدی

:)

zabihian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ازيز
اگر وقتي هست از پورتال dotnetnuke استفاده كنيد و آنرا توسعه دهيد. اين هم يك شركت سرويس دهنده www.farashahr.com

hamid-cha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
-------- :)
دوست عزیز قرار نیست چیزی اختراع بشه یا زبان برنامه نویسی جدیدی ابداع بشه بلکه مقصود
یادگیری کار گروهی با توجه به قابلیت هر شخص در یک بازه زمانی تحت دات نت است

اما درباره dotnetnuke شما سری به این سایت بزنید سپس اعلام فاضل کنید

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از zabihian :
دوستان ازيز
اگر وقتي هست از پورتال dotnetnuke استفاده كنيد و آنرا توسعه دهيد. اين هم يك شركت سرويس دهنده www.farashahr.com

دوست عزیز شما شورش رو در اوردی ها ! 5 تا پست داری 4 تاش توش تیلیغ سایتت رو کردی اون یدونشم هنوز ندیدیم احتمالا همون باشه ! ولی اینجوری پولدار نمیشی ! خیالت راحت اگه میخوای تبلیغ کنی یه کم پول بده بنر بگیر یا یه کار دیگه بکن ! این کار ها جواب نمیده !

رفتی سرچ کردی کلمه dotnetnuke رو بدون اینکه حتی از محتوای تاپیک اطلاع داشته باشی اومدی تهش پست زدی ؟؟ شما برنامه نویس هایی رو که توی این انجمن فعالیت میکنن چی تصور کردی ؟؟

اگه خیلی هم از دات نت نیوک سر رشته داری بیا ساختار فریم ورکش رو توی این تاپیک شرح بده تا همه استفاده کنن وگرنه لطفا ..... !

پی نوشت : لطفا دنبال این بحث روی توی ایت تاپیک ها نگیر چون نمیخوام ناپیک منحرف بشه بحث رو در این مورد ادامه نمیدم !

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از sarvi :
سلام

من تازه به اين انجمن اومدم و تاپيك شما رو خوندم .

من ASP و VB6 رو بلدم و قبلا با پرتالهاي PHP كار كردم و چند نمونه پرتال ASP هم ديدم .ASP.net رو تازه شروع كردم .خيلي دلم مي خواد تو پروژه شما شركت كنم اما نمي دونم در مقابل شماها كه net. بلدين ، جايي براي من هست يا نه .

راستي email من : [email protected]

دوست عزیز ورود شما رو خیر مقدم میگم و امیدوارم ورود شما باعث بشه که کار رو با جدیت بیشتری دنبال کنیم !
ترتیب عضویت شما رو توی وبلاگ دادم ، فکر میکنم الان ایمیلش توی اینباکستون باشه ;)

sarvi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از اينكه من رو هم عضو گروهتون كردين . من تو blog ثبت نام كردم .

p_akbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من هم تاپیک رو کامل مطالعه کردم و علاقه مند همکاری هستم لطفا منو هم عضو کنید
با تشکر

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خوب برادران عزیز ، دیگه شورش رو در اوردیم ، میخوایم که جدی شروع کنیم ، برای شروع من امشب یه استخون بندی ساده براش میسازم و آپلود میکنیم بعد از یه طرف این فریم ورک رو توسعه میدیم از طرف دیگه هم با یوزر کنترل هایی که هرکسی میسازه پرتالمون را کامل می کنیم ، خوب منتظر باشید و لبخند بزنید !

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
با سلام ،
امروز من استخوان بندی اولیه این پرتال رو نوشتم ، کل کاری که این اسخوان بندی میکنه اینه که یوزر کنترل ها رو در پنج قسمت وسط و چهار طرف صفحه به صورت داینانیک قراغر میده ، الان ما نیاز داریم که کار های زیر رو انجام بدیم :1: از بانک اطلاعاتی خوانده بشه که کدام یوزر کنترل ها برای کدام قسمت از کدام صفحه است .طراحی table در بانک ، برنامه نویسی
2 : قسمت شناسایی کاربر ، لاگین ، ثبت نام ، یاد آوری کلمه عبور از authentication با استفاده از Forms ،یورز باید مطابق با کلاس users باشه
3: طراحی نمای گرافیکی با استفاده از css
4: طراحی کنترل متن ساده .کنترل دریافت کننده متن (بهینه شده free textbox ) کنترل نمایش متن در یافت شده ، table در بانک اطلاعاتی .

پروژه رو از اینجا بگیرید : http://www.rooznamechi.persiangig.com/PersianPortal/PersianPortal.rar
اطلاعاتی در مورد اضافه کردن یوزر کنترل های پویا http://rooznamechi.blogspot.com/2006/07/blog-post.html

این مطلب توی وبلاگ :
http://irportalteam.blogspot.com/2006/07/blog-post.html

بالا