برگزیده های پرشین تولز

کسی هست دلش بخواد پرتال اوپن سرس بسازیم

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام .
من خیلی وقته که فکر را انداختن یه پروژه اپن سرس فارسی توی سرمه ، امروز یه مشتری داشتم که یه پرتال لازم داشت . البته نه یه پرتال بزرگ! خوب اونو براش باید سریع ردیف کنم و تحویل بدم ولی این فکر به نظر رسید که چرا ما برای خودمون یه پرتال اپن سرس کاملا فارسی نداشته باشم که از پایه خودمون نوشته باشیمش و لازم نباشه هیچ کپی رایتی رو پایینش بذاریم .
اینجوری هم دانشمون میره بالا هم کار گروهی رو خوب یاد میگیریم و هم اگه خدا بخواد دوستانی که تا به حال فرصت نکردند توی یه کار گروهی برنامه نویسی آبجکت اورینتد رو تجربه کنند .

کار آسونی نیست . اما برای همه جا هست ! په کسایی که دات نت کارن چه کسایی که مثل من تازه میخوان شروع کنند !

هرکی هست بگه یا علی ! و این زیر اسمش رو ثبت کنه !
اگه به تعداد قابل توجهی رسیدم مدل آبجکت اوینتدش رو رسم می کنم و به هرکسی مسئولیت یک قسمت از کار رو میدم . چون من شناخت کافی از بیشتر دوستان ندارم اگه خواستید همکاری کنید میزان مهارتتون رو هم بگید !
مثلا :
-دیروز شروع به یاد گرفتن دات نت کردم
-ا من 4 ساله با دات نت کار میکنم و به مفاهیم شی گرایی تسلط دارم به زبان #C و vb.net مسلطم و....

کسی بود ؟؟؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
از این همه شوری که برای این کار از خودتون در کردید کمال تشکر رو دارم ! دیگه پروژه جا نداره ترو خدا رپلای نزنید !!!!

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
از این همه شوری که برای این کار از خودتون در کردید کمال تشکر رو دارم ! دیگه پروژه جا نداره ترو خدا رپلای نزنید !!!!

آقا منم تازه دارم شروع میکنم ولی اگه دوست داشته باشید حاضر هستم با شما همکاری کنم

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از H_R :
سلام .
من خیلی وقته که فکر را انداختن یه پروژه اپن سرس فارسی توی سرمه ، امروز یه مشتری داشتم که یه پرتال لازم داشت . البته نه یه پرتال بزرگ! خوب اونو براش باید سریع ردیف کنم و تحویل بدم ولی این فکر به نظر رسید که چرا ما برای خودمون یه پرتال اپن سرس کاملا فارسی نداشته باشم که از پایه خودمون نوشته باشیمش و لازم نباشه هیچ کپی رایتی رو پایینش بذاریم .
اینجوری هم دانشمون میره بالا هم کار گروهی رو خوب یاد میگیریم و هم اگه خدا بخواد دوستانی که تا به حال فرصت نکردند توی یه کار گروهی برنامه نویسی آبجکت اورینتد رو تجربه کنند .

کار آسونی نیست . اما برای همه جا هست ! په کسایی که دات نت کارن چه کسایی که مثل من تازه میخوان شروع کنند !

هرکی هست بگه یا علی ! و این زیر اسمش رو ثبت کنه !
اگه به تعداد قابل توجهی رسیدم مدل آبجکت اوینتدش رو رسم می کنم و به هرکسی مسئولیت یک قسمت از کار رو میدم . چون من شناخت کافی از بیشتر دوستان ندارم اگه خواستید همکاری کنید میزان مهارتتون رو هم بگید !
مثلا :
-دیروز شروع به یاد گرفتن دات نت کردم
-ا من 4 ساله با دات نت کار میکنم و به مفاهیم شی گرایی تسلط دارم به زبان #C و vb.net مسلطم و....

کسی بود ؟؟؟

آقای H_R من با دات نت زیاد کار نکردم فقط یه سری برنامه دانلود کردم و یه کم با اونا وررفتم البته تونستم تغیراتی رو که می خواستم رو روش بدم . بگذریم من هم با تممام نادانی مایل به هم کاری با شما هستم . :blush:

اوپن سورس رو عشق است .

یاعلی ... !

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دوستان تشکر ، خدایتان خیر دهاد ! قطار داره میره ها دیگه کسی نبود ؟؟؟؟

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا حالا ها کار داره ...
آخه همه می هوان از تو این وب پول بکشن بیرون

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
منم هستم:D
با اينكه يخورده سرم شلوغه ولي خيلي دوست دارم:D
من به وي بي 6 تسلط دارم و با نگاهي كه به وي بي دات نت و سي شارپ انداختم ديدم زياد فرقي ندارن
تجربه دات نت هم يدونه سي ام اس خيلي خيلي ساده
1.gif

فقط يه چيزي ؟
با
VS2005 or VS2003
كدومش؟
2005 كه خيلي راحت كرده كار هارو نميدونم ديدي يا نه
من كه خريدم سي دي هام كار نكرد
4.gif

ولي اون طور كه فهميدم خيلي زياد كار ساده شده و كلي امكانات ميده بهت

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
2005 به معنای واقعی ترکونده !! سیستم لاگین که آمادست ! مستر پیج ها ، و اسکین ها و طراحی رو آسون میکنه و کنترل های جدیدی اضافه شده که خیلی باحالن ... ولی میترسم بچه ها آمادگیش رو نداشته باشن !

بابا DVD ش رو بگیرید هم ارزون تره هم دیگه دنگ و فنگ ندهره تا میزای توی dvd rom کار میکنه !

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اره والا دي وي دي بايد بگيريم
105.gif

اخ
40.gif
دي وي دي رام ندارم من
36.gif

بايد دوباره برم از يه مغازه ديگه بگيرم
كدوم بچه ها؟ هيچكي اعلام آمادگي نكرد كه:D
ولي من هستم 2005 هم بهتره
بهتره اطلاعاتمون به روز باشه
26.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
از شما چه پنهون منم توی خونه DVD رام نداشتم ولی از اونجایی که برادر کوچیکم بسیار از من مایه دار تره و همه چیز داره ازش قرض کردم و دات نت رو نصب کردم ، تازه NFS mostwanted رو هم ریختم البته الان یه کومبوی سونی خریدم ، شمام یا یه داداش کوچولوی مایه دار برای خودت گیر بیار یا یه کمبوی سونی بخر:D

خوبه داریم زیاد میشیم ! دیگه نبود قطار رفتا !!! بیاین سوار شین بلیط نیخواد توی راه از هم بلیط میگیریم میدیم آقای راننده !!!:blush:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
يكي ميگيرم
بزار فردا پسفردا پول پروژم رو ميگيرم
9.gif

ولي حالا دي وي دي از كجا گير بيارم
4.gif

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میبینم که بحص داغ شده و DVD یو DVD-ROM و ...:lol:

:)

منم اومدم یه دوتایی بوق بزنم

hamid-cha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من هم هستم :rolleyes:

راستي از بحث اصلی خارج شدید .

:) میگم زمان بندی انجام پروژه رو شروع کنیم :)

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
آقا با اينكه پيادم ولي منم هستم
فقط يه چيزي منظورتون از اوپن سورس چيه؟
آخه ASP و اوپن سورس

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این Forum پرشن تولز واقعاً یه برنامه پیچیده ای داره
اگه یه همچین چیزی بخوایم درست کنیم خیلی عالی میشه

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
راسی به نظر شما با #c انجامش بدیم یا vb ؟؟؟ #c باکلاس تر و حرفه ای تره ، خیلی هم راحت تره ! (البته در کل فرقی نمیکنه ! ) یه کار دیگه هم میتونیم بکنیم و اون اینه که از هردوزبان توش استفاده کنیم (لااقل یک پروژه توی یه گوشه دنیا از این امکان استفاده کرده باشه:D

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که موافقم

جالب میشه اونوقت میتونیم از هر دو گروه هم استفاده کنیم

winter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
2005 به معنای واقعی ترکونده !! سیستم لاگین که آمادست ! مستر پیج ها ، و اسکین ها و طراحی رو آسون میکنه و کنترل های جدیدی اضافه شده که خیلی باحالن ... ولی میترسم بچه ها آمادگیش رو نداشته باشن !

بابا DVD ش رو بگیرید هم ارزون تره هم دیگه دنگ و فنگ ندهره تا میزای توی dvd rom کار میکنه !
سلام علیکم،

من الان اومدم post های این بحث رو خوندم دیدم وسط راه رفتین تو کار VS 2005 و این صحبتا، گفتم با اجازه سو استفاده لازم رو بکنم!!!

می خواستم ببینم شما که این VS 2005 رو نصب کردی 2003 رو دیگه پاک کردی یا میشه جفتشو با هم داشت. اگه میشه این framework 2 نمیره روی framework 1 بشینه اونو پاک کنه؟

باز هم ببخشیدا، روم به دیوار!!!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از winter :
سلام علیکم،

من الان اومدم post های این بحث رو خوندم دیدم وسط راه رفتین تو کار VS 2005 و این صحبتا، گفتم با اجازه سو استفاده لازم رو بکنم!!!

می خواستم ببینم شما که این VS 2005 رو نصب کردی 2003 رو دیگه پاک کردی یا میشه جفتشو با هم داشت. اگه میشه این framework 2 نمیره روی framework 1 بشینه اونو پاک کنه؟

باز هم ببخشیدا، روم به دیوار!!![/QUOTE

هیچ مشکلی نداره ، حتی SQL SERVER ها رو هم میتونی با هم داشته باشی !!!! فقط باید برای هر برنامه ست کنی که با فریم ورک 1 کار میکنه یا 2 !

بالا