برگزیده های پرشین تولز

کشتی کج (کشتی کچ)

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
درود
در نوع خودش بله
اما اگر بخواد جای ورزش های رزمی رو بگیره !
یا کشتی ما از بازیها و ورزشهای جهانی حذف بشه
بی ارزشه
اگه بخوان چنین چیزی رو قالب ورزش رزمی و جهانی کنند که کلا بی فایده اس

زرمی کار یعنی خود و درون خودش

نا گفته نمونه خودم از طرفدارای پروپا قرصه مسابقاتش هستم

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
کسی میدونه WrestleMania 2013 که دو روز قبل برگزار شد رو از کجا میشه دانلود کرد تصویریش رو با کیفیت ؟

m-o-h-s-e-n

Registered User
لایک‌ها
1,723
کسی میدونه WrestleMania 2013 که دو روز قبل برگزار شد رو از کجا میشه دانلود کرد تصویریش رو با کیفیت ؟
هر کس میدونه لینک دانلودش رو بذاره تا استفاده کنیم .

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
دیدنیش هست

دانلود کردنی با کیفیت فول رو بعید میدونم بتونید رایگان یا بدون دانلودر سایت پیدا کنید .
من که جرات نمیکنم و اصلا خوشم نمیاد فایلهای اجرایی تورنت دانلودر سایتو بگیرم و با اون به سایت وصل بشم .

کپی این فیلما خیلی خوب کنترل میشه .
ایرانم که پهنای باند گنجه و کمتر کسی میاد 1 گیگ رو رایگان در اختیار کسی بذاره .

1000 تومن خرجشه

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
فینیشرها

یکی از ناجوانمردانه ترین ضربه های پایانی کشتی کچ

ضربه نهایی اندر تیکر و کین هست
کین کمتر ازش استفاده میکنه

ضربه ای با اسم
Tombstone piledriver
که در صورت مقاوت حریف در برابر ضربه نهایی Power پاور بمب
حرکت دوم یعنی تومب استون روی حریف پیاده میشه

این حرکت بیهوشی داره و روی فرق سر تا اولین مهره کمر حتی لگن ضربه وارد میکنه

فایل های ضمیمه

• tombstone4.gif
    tombstone4.gif
    621.8 KB · نمایش ها: 42
Last edited:

m-o-h-s-e-n

Registered User
لایک‌ها
1,723
فینیشرها

یکی از ناجوانمردانه ترین ضربه های پایانی کشتی کچ

ضربه نهایی اندر تیکر و کین هست
کین کمتر ازش استفاده میکنه

ضربه ای با اسم
pombstone piledriver
که در صورت مقاوت حریف در برابر ضربه نهایی Power پاور بمب
حرکت دوم یعنی پمب استون روی حریف پیاده میشه

این حرکت بیهوشی داره و روی فرق سر تا اولین مهره کمر حتی لگن ضربه وارد میکنه

فکر کنم tombstone درست باشه نه pombstone.

اون فینیشر رو هم که پیوست کردی مربوط به مسابقه ی زیبای Undertaker VS Randy Orton هستش که در Wrestle Mania 21 سال 2005 میباشد.

در این مسابقه رندی قصد زدن فینیشر آندر رو به خودش داشت که آندر با بدل کردن فن و زدن فینیشر رندی رو هم به تاریخ پیوند داد.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434

اون فینیشر رو هم که پیوست کردی مربوط به مسابقه ی زیبای Undertaker VS Randy Orton هستش که در Wrestle Mania 21 سال 2005 میباشد.

در این مسابقه رندی قصد زدن فینیشر آندر رو به خودش داشت که آندر با بدل کردن فن و زدن فینیشر رندی رو هم به تاریخ پیوند داد.

حرف این دوست عزیزمون کاملا تصدیق میشه ولی این حرکت کاملا بی خطره..چون آندر تیکر این حرکت روی حریفانی میزنه که قدش از خودش کوتاهتر هست یا نهایت هم قد خودش هستن..برای همین این حرکت به اون حریفاش آسیبی نمیرسونه..
اگر حرکت خشنی بخوایم نام ببریم حرکت اسکول کیک رندی اورتون بود که در این حرکت کله کسیو که داشت باهاش مبارزه میکرد مانند توپ فوتبال شوت میکرد.که با زدن این حرکت روی باتیستا کارش به بیمارستان کشیده شد.
پ ن:Wrestle Mania 2013 دارم..هرکس خواست بهم پ خ بده که با یه قیمت خوب واسش پست کنم.

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
حرف این دوست عزیزمون کاملا تصدیق میشه ولی این حرکت کاملا بی خطره..چون آندر تیکر این حرکت روی حریفانی میزنه که قدش از خودش کوتاهتر هست یا نهایت هم قد خودش هستن..برای همین این حرکت به اون حریفاش آسیبی نمیرسونه..
اگر حرکت خشنی بخوایم نام ببریم حرکت اسکول کیک رندی اورتون بود که در این حرکت کله کسیو که داشت باهاش مبارزه میکرد مانند توپ فوتبال شوت میکرد.که با زدن این حرکت روی باتیستا کارش به بیمارستان کشیده شد.
پ ن:Wrestle Mania 2013 دارم..هرکس خواست بهم پ خ بده که با یه قیمت خوب واسش پست کنم.
کاملآ موافقم این حرکت خیلی ناجور بود و الان دیگه غیر قانونی شده و خود رندی دیگه این حرکت روی رقیبش پیاده نمی کنه

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
حق با شماست
حتی انیمیشنو با همین اسمی که گفتید پیدا کردم ولی نمیدونم چرا همچین اسمی روش گذاشتم . شاید برای اینه که زیاد از صاحبش خوشم نمیاد .

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
ضربه فوق العاده خطرناکه
نمیشه گفت وقت پیاده کردن با متر و خط کش محاسبه میشه
اگر کاری نباشه دوباره با شدت بیشتری پیاده میشه
چون باید شهرت طرف و ضربه حفظ بشه

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
10 سال پیش یه سری مسابقه میدیدم که از شبکه RTL پخش میشد یه سیاه پوست بود با چهره خیلی دوست داشتنی با قد نزدیک 2 متر وزنشم 130 140 کیلو میشد ولی با یه کمر باریک و خیلی خوش استیل وقتی میخواست بیاد رو رینگ با اون وزن دستشو میگذاشت رو زمین پشتک وارو میزد تو رینگ !! اسمش اشتباه نکنم بوگاتی بود تا فینال اومد ولی از یه ریش پروفسوری نسبتا سن بالا شکست خورد . تجربه هم خیلی مهمه . بین مسابقات هم از این مسابقه های نمایشی میگذاشتن ولی اونقدر مسابقه هارو دنبال کرده بودم میدونستم اونشب کی با کی مسابقه داره .

maziarzar

Registered User
لایک‌ها
284
کشتی کج واقعی هست یعنی جداا جدی جدی اینا باهم مبارزه میکنن
ادم یه مشت میخوره میترکه اونوقت اینا با کله میرن تو پله های اهنی ورودی رینگ فقط سرشون خون میاد و انگار نه انگار با چه سرعتی شوتش کردن تو پله های فولادی

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
10 سال پیش یه سری مسابقه میدیدم که از شبکه RTL پخش میشد یه سیاه پوست بود با چهره خیلی دوست داشتنی با قد نزدیک 2 متر وزنشم 130 140 کیلو میشد ولی با یه کمر باریک و خیلی خوش استیل وقتی میخواست بیاد رو رینگ با اون وزن دستشو میگذاشت رو زمین پشتک وارو میزد تو رینگ !! اسمش اشتباه نکنم بوگاتی بود تا فینال اومد ولی از یه ریش پروفسوری نسبتا سن بالا شکست خورد . تجربه هم خیلی مهمه . بین مسابقات هم از این مسابقه های نمایشی میگذاشتن ولی اونقدر مسابقه هارو دنبال کرده بودم میدونستم اونشب کی با کی مسابقه داره .
اگر اشتباه نکنم
بوکر تی
الانم یکی از مدیران wwe هست .
حرکات قشنگی داشت ولی یه کم سر خوش بود

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
کشتی کج واقعی هست یعنی جداا جدی جدی اینا باهم مبارزه میکنن
ادم یه مشت میخوره میترکه اونوقت اینا با کله میرن تو پله های اهنی ورودی رینگ فقط سرشون خون میاد و انگار نه انگار با چه سرعتی شوتش کردن تو پله های فولادی
اینا ورزشکارن ! بدنشون گرمه جسم سالمه و **** و مراقب های ویژه دارند . هرچند صدمات جسمی ظاهری زود گذره اما صدمات
روحی و روانی و مشکلات داخلی مثل عملکرد مثبت مغز و قلب و غیره بدون دوری از ورزش سخت تقریبا غیرقابل درمان هستند

m-o-h-s-e-n

Registered User
لایک‌ها
1,723
FINISHERS
(1)

خب دوستان بحث فییشر شد ، ما هم در اینجا به برخی از فییشر های کشتی کج کاران میپردازیم.

مشاهده پیوست 355858

Cena_FU_Animated.gif

در ابتدا فینیشر جان سینا را بررسی میکنیم.
فینیشر در ابتدا ساده به نظر میرسد ولی برای زدن این به آدم های سنگین وزن و بلند قد کار فوق العاده دشواری محسوب میشود.
اسم این فینیشر F-U که تقریبا در اواسط سال 2008 به مخفف AA تغییر نام پیدا کرد.
او در مسابقه های زیادی با زدن این فن قهرمان شده است.
به عنوان مثال در سال 2004 با زدن این فن به بیگ شو کمربند U.S را از آن خود کرد.
نمونه ای دیگر که در تصویر مشاهده میکنید در NO WAY UT 2008 میباشد که سینا با قانون DQ مسابقه را پیروز میشود.

Last edited:

m-o-h-s-e-n

Registered User
لایک‌ها
1,723
FINISHERS
(2)

[[[.jpg

images.jpg

خب دومین فینیشر مربوط به ادج هست.
این فینیشر معروف به SPEAR هست که بیشتر در فوتبال آمریکایی کاربرد دارد وبرگرفته از این رشته ی ورزشی است.
دیگر کشتی کج کاران نظیر گلدبرگ و باتیستا این فن رو اجرا میکردند.
ادج برای این فن ابتدا او را گیج کرده وسپس با دویدن بسوی او با ضربه ی سر او را در هم میکوبد.
نمونه های بالا که در تصاویر مشخص است مربوط به دو WrestleMania سال های 2008 و 2011 میباشد که هر دو مسابقه سر کمربند سنگین وزن میباشند.

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
این موضوع حقیقت داره که بازیکن شماره 5 بایرن مونیخ قبلا کشتی کج کار میکرده ؟ به هیکلش هم میخوره [h=1]Van Buyten[/h]

tumblr_lf8w5cPUlI1qgsm1bo1_400.jpg

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
پال بیرر (Paul Bearer) منیجر آندرتیکر درگذشت! ایشان پنچم مارچ در سن 58 سالگی درگذشت.

pp3_memorial_00.jpg

Paul Bearer - Wikipedia, the free encyclopedia

==========================
07WWE_Encyclopedia1902.jpg
توییت سوپراستاران برای فوت پال بیرر:

در تویــــیـــتــــــر بسیاری از سوپراستاران مرگ او را تسلیت گفته اند که بعصی از آن ها اشاره می کنیم:
هالک هوگن: درمورد پال بیرر خیلی ناراحتم.او یکی از مردهای واقعی بود.او توانست رستلینگ را زیباتر کند.احترام…
ریکیشی: تو فراموش می کنی ولی من هرگز زمانی را که با هم یک حرکت را انجام دادیم فراموش نمی کنم برادر.
د میز: من دیشب متوجه فوت پال بیرر شدم.او همیشه خیلی خوب بود زمانی که من با او صحبت می کردم.دعاهایم را برایش خانواده اش می فرستم.
ام وی پی : یک مرد ترسناک با صدایی عجیب. در آرامش بخواب پاول بیرر.
جیم راس: من امروز در سایت دبلیو دبلیو ای متوجه مرگ او شدم و هیچ جزئیات دیگری ندارم.در آرامش دوست قدیمی…
دی دی پی: خیلی ناراحت شدم که خبر مرگ پال بیرر را شنیدم. مردی بهتر از اون در بیزینس نبود.
تریپل ایچ: در آرامش بخواب پال بیرر.تو هرگز فراموش نخواهی شد و دیگر هیچ وقت کسی مثل تو نخواهد بود.
شان مایکلز: من از پس از شندین خبر فوت پال بیرر بسیار ناراحت شدم.دعاهای ما برای خانواده و دوستانش.خداوند رحمتش کند.
گلداست: خیلی ناراحت هستم. خدا پشت و پناه خانواده اش باشد.دعاهای ما برای خوانواده اش…
مایکل کول: خیلی غم انگیز است.ما امروز یک شخص بزرگ و فوق العاده را از دست دادیم.در صلح و آرامش بخواب.خدا به خانواده اش صبر دهد.خدا بیامرزدش.
کوین نش: در آرامش و صلح بخواب دوست من.تو هرگز جایگزین نخواهی شد.طولی نخواهد کشید که به هال او فیم اضافه شوی.

جف هاردی: خیلی خیلی غم انگیز است.دوست من… من همیشه دوستی امان را در طول سال ها گرامی می داشتم.از سال ۱۹۸۸ همیشه باعث شادی من می شدی…در آرامش و صلح بخواب دوست من…
تنسای: در آرامش و صلح بخواب.او یکی از دارایی های دبلیو دبلیو ای و لاکر روم بود.

ادج: پس از شندین این خبر بسیار ناراحت شدم.او مرد خیلی خوبی و دوست من بود.تسلیت من به خانواده اش.دلم برایت تنگ می شود عمو پال…

ترجمه: wrestlingw.mihanblog.com

===========================

این موضوع حقیقت داره که بازیکن شماره 5 بایرن مونیخ قبلا کشتی کج کار میکرده ؟ به هیکلش هم میخوره Van Buyten

شاید کشتی کج یا هر ورزش دیگه ای رو کار میکرده ولی درش حرفه ای و نیمه حرفه ای هم نبوده!ولی پدرشان کشتی گیر حرفه ای بوده:
His father, Franz, was a Belgian popular catcher/wrestler in Europe from 1960 to 1980

Daniel Van Buyten - Wikipedia, the free encyclopedia

===============================
پستهای قبلی رو یه چشم که انداختم دیدم راجع به نمایشی یا واقعی بودن کشتی کج هست،در این باید بگم کشتی کج تئاتر ورزشی(ورزش نمایشی) هست که برنده و بازنده از قبل تعیین شده و اتفاقاتی هم مثل دوستی ها و دشمنی های اینها که مسابقاتی حول محورش برگزار میشه توسط مسئولان مربوطه مشخص شده.

کشتی حرفه‌ای (به انگلیسی: Professional Wrestling)‏ یک ورزش حرفه‌ای غیر رقابتی یا نوعی نمایش ورزشی است که نتیجه مسابقات آن توسط هیئت برگزاری از پیش تعیین می‌شود.[SUP][۱][/SUP] در این رشته عناصری از کشتی کچ، مبارزه ساختگی و تئاتر به چشم می‌خورد. در کشتی حرفه‌ای فنون گلاویزی و ضربات مختلفی اجرا می‌شود که از انواع کشتی و روش‌های جنگی در سراسر دنیا برداشت شده‌اند.
برخلاف ورزش کشتی (و تمامی ورزش‌ها) که یک کمیته فنی برای تعیین مقررات ورزشی وجود دارد، در کشتی حرفه‌ای هیچ کمیته‌ای برای تعیین مقررات وجود ندارد و مالکان لیگ‌های کشتی حرفه‌ای هم برنامه‌های خود را با عنوان «سرگرمی» اجرا می‌کنند و نه یک مسابقه ورزشی. کشتی‌گیران حرفه‌ای برخلاف کشتی‌گیران آماتور برای انجام مسابقه حقوق می‌گیرند و معمولا مهارت بالاتری هم دارند حتی برخی از آن‌ها داروهای نیروزای استروئیدی مصرف کرده و کمپانی دبلیودبلیوای آزمایش‌های کنترل دوپینگ از ورزشکاران خود انجام می‌دهد. اما مهارت شرکت‌کنندگان آن‌ها نتیجه مسابقه را تعیین نمی‌کند بلکه برنامه کل مسابقات همچون یک نمایشنامه نوشته می‌شوند و هر مسابقه بخشی از داستان این نمایشنامه است و در نتیجه تمام برد و باخت‌ها مربوط به نمایشنامه می‌شود.[SUP][۲][/SUP]
مسابقات این رشته در سال‌های اخیر در زبان فارسی به کشتی کچ (کج) معروف شده‌است اما نباید آن را با کشتی کچ، که یک رشتهٔ ورزشی رقابتی است، اشتباه گرفت. کشتی کچ شباهت زیادی به کشتی آزاد دارد.

کشتی حرفه‌ای - ویکی‌پدیا

Story arc - Wikipedia, the free encyclopedia

Last edited:

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
FINISHERS
(2)

مشاهده پیوست 356154

مشاهده پیوست 356155

خب دومین فینیشر مربوط به ادج هست.
این فینیشر معروف به SPEAR هست که بیشتر در فوتبال آمریکایی کاربرد دارد وبرگرفته از این رشته ی ورزشی است.
دیگر کشتی کج کاران نظیر گلدبرگ و باتیستا این فن رو اجرا میکردند.
ادج برای این فن ابتدا او را گیج کرده وسپس با دویدن بسوی او با ضربه ی سر او را در هم میکوبد.
نمونه های بالا که در تصاویر مشخص است مربوط به دو WrestleMania سال های 2008 و 2011 میباشد که هر دو مسابقه سر کمربند سنگین وزن میباشند.

ادج واقعا ورزشکار خوبی بود اما زن ذلیلی و عشق به عجوزه خراب و ضعیفش کرد

نمونه فن از گلدبرگ

و ادج که در ویرایش دوم اضافه شد

فایل های ضمیمه

• spear3.gif
    spear3.gif
    419.4 KB · نمایش ها: 44
  • spear2.gif
    spear2.gif
    233.9 KB · نمایش ها: 42
  • edge3.gif
    edge3.gif
    207.7 KB · نمایش ها: 41

Netrah.ir

Registered User
لایک‌ها
64
نا گفته نمونه
که دیدن فیلم و صحنه های کشتی کج و انجام این حرکات برای هر کسی خوب نیست و توصیه نمیشه
دوری ازین رشته یا فیلم به معنی ورزشکار نبودن یا بی روحیه بودن شما نیست
عکس این مساله در مورد بینندگانش صدق میکنه به غیر از بعضی که ورزشکارند یا در رابطه با رزم فعالیتهایی دارنو میبینن

و نکته دیگه که در مورد ایمنی ذکر نشده

کفشهای اینها مخصوصه . مثل کفش فوتبال تیزی و تیغ و اج و دنده نداره و نباید داشته باشه

کف صاف

بالا