برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری ایـرانسل اینبار به روش مدرن:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shabgard67

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
152
آقای X جون مادرت بیار این پولای ما رو بده............:(

من یه 50 پریروز خریدم

یه 30 تومنم دیروز خریدم

کلا هم 56 هزار تومن پول واریز کردم:hmm:

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
دوست عزیز ، حواست باشه ، چون هیچ چیز شما رایگان نشده ، بلکه از حساب بلوکه شده ی شما داره کم میشه ! ( تست شد )
در واقع این مبلغ کسر شده ، از بین نرفته ، بلکه بلوک شده ( میتونید اینو از عکسی که صفحه قبل گذاشتم ببینید )
هزینه پیامک و کارهایی که انجام میدید و فکر میکنید رایگان شده از قسمت "LXGY ويژه عمومي" کم میشه !

آقا ممنون از اینگه گفتید.
میدونم البته نه خودم تجربه کرده باشم .دوستم اینطور جریانی واسش پیش اومد.
من همون مصرف عادی خودم رو داشتم درست هم که بشه همون مقدار شارژ رو برمیداره.
بازم تشکر از توجهتون.

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
شارژ خط منم صفر شده . عجب گیری کردیما. یعنی تا اطلاع ثانوی دیگه خط رو شارژ نکنیم ؟
هر کی مجدد شارژش برگشت بعد از چند ساعتی که گفتن اینجا هم اطلاع بده ما هم بررسی کنیم

قبلا هم سر یک سیم کارت طلایی ازم کلاه برداری کرده ایرانسل

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
من 2 روز قبل از اینکه ماه کامل بشه نتم رو پولشو تو حساب ریختم

بعد اخر ماه تا فردا ظهر صبر کردم تایید بشه که استفاده کنم منم بعد از نصف رو شروع به استفاده کردم 2 روز بعد زده اکنتتون شارژ نداره منم زنگ زدم پشتیبانی میگه اون موقع که ریخته بودن تایید نشده بود 24 یا 42 طول میکشه

منم گفتم پول 30 روز رو میگیرین بعد 28 روز حساب میکنید

اعصابم ریخته بود بهم خواهر مادرشو یکی کنم گفتم این بد بخت کارمنده چه فایده داره ولی در کل ایران این جوری هست سیستمش

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
عجب مملکت مسخره شده . منم دیشب خواستم 100 هزار تومن از تو کارتم بردارم نوشت 100 هزار تومن برداشت شد حتی رسیدشم داد اما پولی نداد 5 دقیقه موندم هی نگاه میکردم ببینم کی پولو میده هیچی نداد کلی به خودمو عابر بانکو سیستم بانکیو مملکت و همه چی خندیدم . امروز رفتم بانک گفتن پولو تا 24 ساعته آینده بر میگردونیم تو حسابت :D

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205
هی گفتم بیاد از من بخرید ، گفتید داری گرون میدی :دی

رفتید ارزون خریدید شارژاتون غیب شد :wacko:

حالا برید حالشو ببرید :rolleyes:

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
باید ببینیم ایرانسل چکار میکنه

دو حالت داره

یا شارژها رو برمیگردونه و پول رو از حساب دوباره کم میکنه (اینجوری X که فکر کرده زرنگه ضرر میکنه :thumbsup: )
یا شارژها رو برنمیگردونه و پول تو حسابشون میمونه که در این حالت X باید پول ما رو هم پس بده

که به نظر من حال اول اتفاق میوفته
چون الان شاید خیلی ها از طریق این باگ شارژ گرفتن و مصرف کردن و حالشو بردن
پس اگه ایرانسل پول شارژها رو نگیره ضرر میکنه
ولی امکان داره که این ضررشو از بانک پارسیان بگیره و....

تنها راهش اینه که از 1 بامداد امروز که این اتفاق افتاد تا 72 ساعت دیگه صبر کنیم ببینیم چه اتفاقی میوفته

احتمال زیاد گزینه اول نیست،چون فرض کن طرف 100 ت کلاً داشته تو حسابش،بعد باهاش 500 ت میتونسته شارژ بخره چون هی بر میگشته دوباره،چجوری از حسابش کم کنن برادر من؟:happy:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
شارژها برگشته

فقط شارژهایی که X از پنل فرستاده یعنی 40 هزار تومن برنگشته
پس باید پولمون رو پس بگیریم

Last edited:

ARMIN-F4

Registered User
لایک‌ها
225
شارژ منم پریده! زنگیدم گفت تا 24 الی 48 ساعت دیگه برمیگرده به حسابتون!

kingsat

Registered User
لایک‌ها
15
دوستانی که شارژشون در طی مدت اعلامی ایرانسل برنگشت میتونن به سازمان تنظیم مقررات رادیویی واحد بازرسی اپراتورها شکایت کنن.
آدرس خیابان شریعتی نرسیده به پل سید خندان

* آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است *
* با دوستان مروت با دشمنان مدارا *

azita loosboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نیاز به بزرگ کردن موضوع نیست فعلا تا اخر هفته باید صبر کنیم ببینیم مشکل حل میشه یا نه.
اگر حل نشد همه با هم فکر گروهی میکنیم ببینیم چی میشه و چه کار باید بکنیم.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
دوستانی که شارژشون در طی مدت اعلامی ایرانسل برنگشت میتونن به سازمان تنظیم مقررات رادیویی واحد بازرسی اپراتورها شکایت کنن.
آدرس خیابان شریعتی نرسیده به پل سید خندان

* آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است *
* با دوستان مروت با دشمنان مدارا *

اگه شارژ از پنل پارسیان گرفتید بجای شارژ هزینه برگشته به حساب

پس باید پولتون رو از کسی که براتون شارژ پنلی فرستاده پس بگیرید
در غیر اینصورت زنگ بزنید به 700 و پیگیر بشید
اینجوری زودتر به نتیجه میرسید تا شکایت و...!

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
Edit & Delete

Last edited:

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
ببینید دوستان کمی واقع بین و منصف باشید
یک سری مثل دوستمون میلاد،شارژهای قبلیشونم پریده بود که خب خوشبختانه شارژشون برگشته
یک سری دیگه هم مث من و شما و بخشی از شارژ آقا میلادمون هم از طریق فروشندگان داخل سایت تامین شده بود.خب این فروشنده ها هم از باگ استفاده کردن و خودشونو جای نماینده ایرانسل و این مزخرفات جا زدن و از درگاه پارسیان اقدام به خرید کردن در حالی که پولی از حسابشون کسر نشد.بعد هم اومدن به ما فروختنش.ایرانسل هم متوجه شد و علراوه بر برداشتن مقطعی درگاه پارسیان،شارژهای اونها رو صفر کرد.حالا این شارژها هم به خساب فروشنده ها بود بعضاً،هم به ماها انتقال داده بودن
از چی باید شکایت کنیم ما؟
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که پولمون رو از این فروشنده ها پس بگیریم و در صورتی که پس ندم ازشون شکایت کنیم چون در قبل ما مسول هستن.اما نکته ای که هست به عنوان مثال کسی که من باهاش کار کرده بودم و واسم فرستاد،خودش رو نماینده ایرانسل جا میزد،در حقیقت میگفت دوستش پنل نمایندگی داره و از اونجا میفرسته.برای امتحان ازشون میخوایم مثلاً مبلغ 740 تومن واسمون انتقال بدن(نماینده های فروش شارژ الکترونیکی میتونن)،اگر تونستن که هیچ و فقط پولمونو پس میگیریم،اگر نتونستن به خاطر دروغ گویی یک امتیاز منفی هم واسشون ثبت می کنیم.تمام

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
ببینید دوستان کمی واقع بین و منصف باشید
یک سری مثل دوستمون میلاد،شارژهای قبلیشونم پریده بود که خب خوشبختانه شارژشون برگشته
یک سری دیگه هم مث من و شما و بخشی از شارژ آقا میلادمون هم از طریق فروشندگان داخل سایت تامین شده بود.خب این فروشنده ها هم از باگ استفاده کردن و خودشونو جای نماینده ایرانسل و این مزخرفات جا زدن و از درگاه پارسیان اقدام به خرید کردن در حالی که پولی از حسابشون کسر نشد.بعد هم اومدن به ما فروختنش.ایرانسل هم متوجه شد و علراوه بر برداشتن مقطعی درگاه پارسیان،شارژهای اونها رو صفر کرد.حالا این شارژها هم به خساب فروشنده ها بود بعضاً،هم به ماها انتقال داده بودن
از چی باید شکایت کنیم ما؟
تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که پولمون رو از این فروشنده ها پس بگیریم و در صورتی که پس ندم ازشون شکایت کنیم چون در قبل ما مسول هستن.اما نکته ای که هست به عنوان مثال کسی که من باهاش کار کرده بودم و واسم فرستاد،خودش رو نماینده ایرانسل جا میزد،در حقیقت میگفت دوستش پنل نمایندگی داره و از اونجا میفرسته.برای امتحان ازشون میخوایم مثلاً مبلغ 740 تومن واسمون انتقال بدن(نماینده های فروش شارژ الکترونیکی میتونن)،اگر تونستن که هیچ و فقط پولمونو پس میگیریم،اگر نتونستن به خاطر دروغ گویی یک امتیاز منفی هم واسشون ثبت می کنیم.تمام

دروغ که زیادی گفته
تو تاپیکش نوشته وی پـی ان فروخته و شارژ جمع کرده
در حالی که شارژهاش رو از پنل پارسیان فرستاده

الان مهم اینه که پولی که گرفته رو برگردونه

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
دروغ که زیادی گفته
تو تاپیکش نوشته وی پـی ان فروخته و شارژ جمع کرده
در حالی که شارژهاش رو از پنل پارسیان فرستاده

الان مهم اینه که پولی که گرفته رو برگردونه
گرچه احتمال قوی این هست،ولی بهتره زود قضاوت نکنیم،راه فهمیدنش هم همونی هست که عرض کردم خدمتت
حالا باید دید چی میشه.امید به خدا

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
Edit & Delete

Last edited:

azita loosboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من بهتره صبر کنیم تا ببینیم چی پیش میاد و چه خواهد شد.اینجوری برچسب زدن هم خوب نیست ایشون فرد باسابقه ای هستند خوب نیست اینجوری خرابشون کنیم

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
البته اگه زحمت آنلاین شدن و پاسخگو بودن رو به خودش بده !
البته اگه بخوایم عقلانی حساب کنیم ، بانک پارسیان باید پاسخگوی این گندکاریش باشه ، نه من و شمای نوعی یا حتی اون کلاهبردار

عقلانی؟
در اینکه من و شما نباید تاوان بدیم خب حرفی نیست،ولی اینکه بانک باید تاوان بده،قطعاً داده تا به حال.کلی ضرر زده یا به خودش،یا ایرانسل
اون فرد هم قرار نیست تاوانی بده،پولی که از من و شما گرفته بود به صورت مفت (احتمالاً) رو میاد و پس میده.همین
به قول دوستمون،هم باید صبر کرد ببینیم شارژها چی میشه،هم باید متظر اون فرد موند.من پیشنهاد دارم تا فردا شب پنج شنبه شب صبر کنیم،اگر خبری از شارژها یا پولهامون نشد تاپیک شکایت رو می زنیم و تکلیفمون رو مشخص می کنیم
من به شخصه حاضر به شکایت به فتا هم هستم،گرچه کل پولی که تا به حال ازم رفته 7ت بوده،ولی هیچ وقت از حقم نمیگذرم.اگر دوستان همراهی کنند و تعداد شاکیان بالا باشه به راحتی محکوم میشه
البته تمام این حرفها واسه وقتیه که تکلیف معلوم بشه،شاید بنده خدا اصلاً فردا بیاد پولهامونو بده و امروز وقت نکرده باشه.شاید شارژها برگرده
فعلاً صبر پیشه می کنیم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
گرچه احتمال قوی این هست،ولی بهتره زود قضاوت نکنیم،راه فهمیدنش هم همونی هست که عرض کردم خدمتت
حالا باید دید چی میشه.امید به خدا

وقتی تو تاپیکش گفتم شارژ خط به خط نیست
به من گفته ویرایش کن تا بقیه شارژ رو بفرستم
دیگه چی میشه گفت؟!

با اینحال فکر نکنم قصد کلاهبرداری ما رو داشته باشه
فقط خواسته هم خودش سود کنه و هم ما شارژ ارزون گیرمون بیاد

با توجه به سابقه ای که داره احتمال اینکه تا فردا پاسخگو باشه زیاده

اگه هم نبود باز هم با توجه به سابقه و خرید و فروش زیاد ، براحتی میشه پیگیری کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا