برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری ایـرانسل اینبار به روش مدرن:دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Red_Diamond66

Registered User
لایک‌ها
44
من هم از اقای khafan12 مبلغ 100 تومن خریداری کردم و بعد از چند پخ قرار شد مبلغی ازش کم کنن و مابقیشو برام برگردونن.

Katatonia

Registered User
لایک‌ها
171
ایرانسل از من خیلی شارژ خورده.مثلا قرار بود یه اعتبار شگفت انگیز رو 5 روزه استفاده کنم روز 3امدیدم اعتبارم 0 شد.به 700زنگ زدم جوابی ندادن

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان داستان دقیق اینکه که حدود ۶روز سایت ایرانسل http://charge.irancell.ir/ که میشه بین ۵۰۰ تا تک تومنی تا ۱۰۰ هزار تومان رو تو یه تراکنش ازش شارژ خرید مشکل پیدا کرده بود تو درگاه پارسیان و شما اگر از درگاه پارسیان خرید میکردید خططون شارژ میشد و پول هم از کارتتون کم میشد ولی بین ۲۰ تا ۴۰. دقیقه پول به حسابتون بر میگشت من کسی رو میشناختم که خطش رو ۵۰۰ هزار تومن بدون دادن پولی شارژ کرده بود حالا به سری داشتن شارژ میفروختن حالا ایرانسل متوجه این مشکل شده و هر کسی که از درگاه پارسیان شارژ گرفته بود حتی ۱تومن کل شارژش رو صفر کرده و حتی اگر طرح هم فعال کرده بود صفر کرده
و همون طرف که میشناختم اینجوری که میگه واسه خودش و دیگران کلی خرید کرده بوده دیروز از طرف وکیل ایرانسل تماس گرفتند و گفتند مبلغی که حرف زدی و... رو باید پس بدی و گرنه تا چند روز اینده تمام کسانی که مبلغ رو پس ندند و.... توی طرح شکایتی که ایرانسل داره طرح میکنه و میگن این افراد سایت ایرانسل رو هک کردند
blinksmiley.gif
و از ایرانسل و... سو استفاده کردند اسمش میره تو لیست این بد بختم کلی اومده واسه رفیق رفقاش شارژ گرفته کلی هم از شارژ مصرف شده و نمیدونه چجوری پول رو برگردونه
کلا اینکه داستانی شده برا خیلی ها این اونای هم که شارژ گیرشون اومده بهتره یه مدرکی داشته باشن بعدا براشون دردسر نشه

Agha30NA

Registered User
لایک‌ها
27
من بعد از 30 ساعت شارژم برگشت...
همون موقع هم زنگ زدم به اپراتور گفت به دلیل تغییر شبکه است و معذرت خواهی کرد..

Red_Diamond66

Registered User
لایک‌ها
44

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
بالاخره تونستم از 21 هزار - 15 تومنش رو زنده کنم ...

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
Last edited:

davudam

Registered User
لایک‌ها
75
دیروز همراه اول پیغام داده:
شما واجده شرایط در قرعه کشی هفته ای یک تلوزیونه سامسونگ هستید.برای شرکت در قرعه کشی در خدماته پیامکه ایا مدانستید با هزینه روزانه 500 ریال عضو شوید
سگه زرد برادره شغاله
ایرنسلم 5 سال پیش 150 هزار سرم کلاه گذاشته
یه سیم کارته اپراتوره علو افغان میخام بگیرم
هزینش بالاست ولی از اینا بهتره

davudam

Registered User
لایک‌ها
75

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
داداشم اگه میخاست پیگیر نباشه خودم از دستش شکایت میکردم
ولی حالا که داره همرو راه میندازه
خودم باهاش به توافق رسیدم
اینم باشه تجربه که ایشالا کسی جنسه نشناخته نفروشه

فقط دنباله اینه که ثابت کنه شارژی از من کم نشده!!!

شارژ بقیه رو هم مثل اینکه کامل نمیده

کلا داره ماست مالی میکنهوره ولی نمیتونه حق من رو بخوره

اگه 500 تومن هم کمتر بده بزودی از سایت بن میشه

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
این به اصلاح آقای ( حیف کلمه آقا ) Milad._.R فک کرده چه خبره و می تونه از آب گلالود گودزیلا شکار کنه ! :D

تمام افرادی که ازشون شارژ بلوک شده توی حساب ای کرشون اون مقدار شارژ بلوک شده ثبت شده...

این آقا به من تیم ویور داد و حساب ایشون رو با هم تماشا نکردیم.. نه شارژ بلوک شده ای داشتند و نه تراکنش ناموفقی

این به اصلاح آقا شارژ کامل توی سیم کارتشون هست ( این شارژ هم از همون مبلغ 170 و خورده ای هست که به حساب برنگشته فک نکنید دل ایرانسل براش سوخته یا معجزه ای صورت گرفته )... بعد اومده می گه ماله منم بلوک شده یالا پول منو بده !!!!!

خدا رو شکر بعد از 2 روز فک زدن و سر و کله زدن و رد و بدل کردن 2495 تا پی . ام تونستم به نحوی پنل ایشون رو ببینم ! وگرنه کرده بود تو پاچمون ! :eek:

واقعا کار این شخص بسیار زشت بوده و هر کی جای این آقا بود الان باید آب می شد می رفت توی زمین..اما ماشالا رو که رو نیست ! سنگ پا قزوینه ! :blink:

در ضمن من بن نمی شم گل پسر و به دلیل این چل بازی هات و تهمت زدن هات شکایت می کنم به مسئول سایت.. فک کردی من شلغم ام ؟

در ضمن مبالغ همه برگشت خورده به جز یک دوستی که سیم کارتش داعمی بوده و منتظریم تا سر ماه ببینیم اگه روی صورت حسابشون نیومد تقدیمشون می کنم.. حتی الان هم ایشون اراده کنند من تقدیمشون می کنم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
این به اصلاح آقای ( حیف کلمه آقا ) Milad._.R فک کرده چه خبره و می تونه از آب گلالود گودزیلا شکار کنه ! :D

تمام افرادی که ازشون شارژ بلوک شده توی حساب ای کرشون اون مقدار شارژ بلوک شده ثبت شده...

این آقا به من تیم ویور داد و حساب ایشون رو با هم تماشا نکردیم.. نه شارژ بلوک شده ای داشتند و نه تراکنش ناموفقی

این به اصلاح آقا شارژ کامل توی سیم کارتشون هست ( این شارژ هم از همون مبلغ 170 و خورده ای هست که به حساب برنگشته فک نکنید دل ایرانسل براش سوخته یا معجزه ای صورت گرفته )... بعد اومده می گه ماله منم بلوک شده یالا پول منو بده !!!!!

خدا رو شکر بعد از 2 روز فک زدن و سر و کله زدن و رد و بدل کردن 2495 تا پی . ام تونستم به نحوی پنل ایشون رو ببینم ! وگرنه کرده بود تو پاچمون ! :eek:

واقعا کار این شخص بسیار زشت بوده و هر کی جای این آقا بود الان باید آب می شد می رفت توی زمین..اما ماشالا رو که رو نیست ! سنگ پا قزوینه ! :blink:

در ضمن من بن نمی شم گل پسر و به دلیل این چل بازی هات و تهمت زدن هات شکایت می کنم به مسئول سایت.. فک کردی من شلغم ام ؟

در ضمن مبالغ همه برگشت خورده به جز یک دوستی که سیم کارتش داعمی بوده و منتظریم تا سر ماه ببینیم اگه روی صورت حسابشون نیومد تقدیمشون می کنم.. حتی الان هم ایشون اراده کنند من تقدیمشون می کنم

خوبه حالا من از اولین نفراتی بودم که در مورد شارژ شما نظر دادم و بقیه در ارسال های بعدی اطلاع دادن!

هر کسی خواست (اگه دارای اعتبار بالایی باشه) من مشخصات سیم کارتم رو میدم تا به 700 زنگ بزنه و بپرسه که 42 هزار تومان شارژ چه بلایی سرش اومده
اون موقع براتون ثابت میشه که چه کسی دروغ میگه

در ضمن میتونید زنگ بزنید به 700 و بپرسید شارژهای بلوک شده یا کم شده از سیم کارت در پنل ecare نشون میده یا نه؟
بعد بهتون میگن اصلا ربطی نداره و شارژهای کم شده در پنل نشون داده نمیشه

حالا باز زور بزن
نمیتونی پول من رو مفتکی بکشی بالا

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832

در ضمن میتونید زنگ بزنید به 700 و بپرسید شارژهای بلوک شده یا کم شده از سیم کارت در پنل ecare نشون میده یا نه؟
بعد بهتون میگن اصلا ربطی نداره و شارژهای کم شده در پنل نشون داده نمیشه

ا

شما یا کلا کم داری.. یا خودتو زدی به خل و چل بازی :eek:
چرا ماله هر 4 سیم کارت شخصی خودم + سیم کارت برادرم + سیم کارت پسر داییم + سیم کارت همه دوستانی که اینجا پولشون رو برگشت زدم توی پنل اون مقدار شارژ بلوک شده نشون داده می شه

ماله شما یک نفر فقط نشون داده نمی شه ؟ :blink:

پسر پیفمری ؟
رفیق فاب ایرانسلی ؟
تافته جدا بافته ای ؟

خجالت بکش

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
شما یا کلا کم داری.. یا خودتو زدی به خل و چل بازی :eek:
چرا ماله هر 4 سیم کارت شخصی خودم + سیم کارت برادرم + سیم کارت پسر داییم + سیم کارت همه دوستانی که اینجا پولشون رو برگشت زدم توی پنل اون مقدار شارژ بلوک شده نشون داده می شه

ماله شما یک نفر فقط نشون داده نمی شه ؟ :blink:

پسر پیفمری ؟
رفیق فاب ایرانسلی ؟
تافته جدا بافته ای ؟

خجالت بکش
خوب میگم میتونید زنگ بزنید به ایرانسل بپرسید!!

من چه میدونم
کجای ایرانسل حساب کتاب داشت که الان داشته باشه

من هم اگه میخواستم 30 تومن پول بالا بکشم قبلا راحت تر تو همین انجمن میتونستم میلیونی بالا بکشم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
مدیر به من گفت که صدا رو ضبط کنم و بذارم اینجا
ولی مطمئنم اگه اینکار رو کنم میگی ساختگیه!

پس خودتون میتونید زنگ بزنید بپرسید
دیگه فکر نکنم بهونه ای مونده باشه

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
خوب میگم میتونید زنگ بزنید به ایرانسل بپرسید!!

من چه میدونم
کجای ایرانسل حساب کتاب داشت که الان داشته باشه

من هم اگه میخواستم 30 تومن پول بالا بکشم قبلا راحت تر تو همین انجمن میتونستم میلیونی بالا بکشم

بــــــــــــــــــــله شما با خودت فک می کنی همه چی بی حساب کتاب و هردم بیله !

گفتی حالا هم که هردمبیله برم یه 30 تومن از این نیما رزیدنت بکنم !! اگه هم نداد تهدیدش می کنم به اینکه آبروتو تو فروم می برم.. و کلاه بردار جلوش می دم ! حتما پولو می ده !!!!!

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
در ضمن کم به من پی . ام بده روانیمون کردی....

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
پس قصد نداری که زنگ بزنی 700 تا برات ثابت بشه؟!
البته اگه زنگ هم بزنی معلوم نیست راست بگی
در هر صورت من حاضرم مشخصات سیم کارتم رو بدم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا