برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری کاربر pouria.b لطفا بطور کامل بخونید کلاه سرتون نگذارد

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,356
از عکس نمیشه زیاد تشخیص داد
ولی از اینهمه چت قبل از دریافت کالا مشخصه حساس هستید و برای اجناس خاص مثل مانیتور بهتر بود حضوری معامله کنین که حرف و حدیثی باقی نمونه بعد معامله

فروشنده هم اگر ریگی به کفشش نیست بهتره یه عکس العملی نشان بده

Last edited:

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
قابل توجه دوستان من همینکه دستگاه دستم رسید و ایراد داشت بردمش نمایندگی گرین اقای ارژمندی دیدش گفت این هاله داره مانیتورهای ما پنلشون پرسی است و امکان تعویض بک لایت نیست فقط مانیتور باید تعویض شود که هزینه تعویض حدود 4 میلیون است (مانیتور گرین از شرکت Benq خریداری شده این مدل پرسی است)
گویا صاحب ال این وان خودش قبلا همه این تحقیقات رو انجام داده بود برای همین فروخت بودش

R99

Registered User
لایک‌ها
505
قابل توجه دوستان من همینکه دستگاه دستم رسید و ایراد داشت بردمش نمایندگی گرین اقای ارژمندی دیدش گفت این هاله داره مانیتورهای ما پنلشون پرسی است و امکان تعویض بک لایت نیست فقط مانیتور باید تعویض شود که هزینه تعویض حدود 4 میلیون است (مانیتور گرین از شرکت Benq خریداری شده این مدل پرسی است)
گویا صاحب ال این وان خودش قبلا همه این تحقیقات رو انجام داده بود برای همین فروخت بودش
آقا من خودم lcd رو لایت گذاشتم و شده led
ولی نمی‌دونم مال شما میشه این کار رو کرد یا نه
باید از تعمیر کار های تلویزیون راهنمایی بگیرید

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
دوست من تعمیر کار شرکت سازنده میگه نمیشه بردم تعمیرکار گفت ال سی دی پرسی است نمیشه اگر پرسش هم باز بشه دیگه ال سی دی سر جاش نصب نمیشه
دوتا تعمیرکار نظرشون به تعویض بود نمیدونم دوستان چرا دنبال این هستن که یه بلای سر ال سی دی بیارن من این پست رو گذاشتم که سر شما هم کلاه نره دیگه این رفته از دست من تمام

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام.
دوستانی که پیشنهاد تعمیر میدن. خودشونو جای خریدار بزارن.. ایشون جنس بدون ایراد خریده. و تعمیر گزینه آخرشون هست.

الان نیاز به کمک داره.

فروشنده به نظر آدم بدی نمیاد. سعی کنید باهاش ارتباط برقرار کنید و مشکل رو حل کنید. اتفاق خاصی هم نیفتاده موظف هست جنسش رو پس بگیره.

ببینید اهل کدوم شهر هست دنبال همشهریش بگردید و ازش کمک بخواین‌.اگه نتیجه ای حاصل نشد،شکایت کنین و از ادمینا هم بخواین اخراجش کنن.

درسته شکایت زمان بره و البته وقت گیر! ولی از طریق پلیس فتا جواب میده،نگران نباشین

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
مردم انقدر بی‌عزت و انسانیت شدن که نتجیش میشه همین که انقدر پرونده تو دادسراها زیاده که مالت باید ۲ سال بخوابه تا تهش ببینی نتیجه چیه آخرشم سود اصلی رو نه شاکی میبره نه متهم
دوستان تا جایی که میتونید ریسک معاملات رو کم کنید نمیدونم فلانی تاییدم میکنه و واسطه دارم بابام پلیسه ننم تک تیراندازه اینارو ول کنید
یا از یوزری خرید کنید که ازش خرید داشتید قبلا و واقعا مورد اعتماده
یا سایتهای مثل ایسام استفاده کنید که اینم باز تایید نمیشه
مهلت تست و اینا هم کتبی بگیرید حتما
استارتر شما هم با فروشنده یه توافقی کنید تموم بشه بره

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
الان فروشنده کجاست؟ چرا غیب شده این عجیبه

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
از لحضه ای که فروخته تمام شده
اکانتشو کاری کرده که دیگه نمیتونم ببینم کی میاد و میره پروفایلشم قفل کرده خودتون ببینید دیگه به هیچ عنوان جواب نمیده اگر بش امتیاز منفی بدم به من هم امتیاز منفی میده
اینم وضعیت تصویر است از این فاصله هم هاله معلومه
مدیریم اینجا نیست چیزی بگه یا کمکی کنه

فایل های ضمیمه

• IMG_8666.JPG
    IMG_8666.JPG
    619.7 KB · نمایش ها: 132
Last edited:

mrp7

Registered User
لایک‌ها
25
من پست فروشنده رو دیدم ، از زاویه‌ای عکس انداخته بود که هاله معلوم نبود.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
یکی از مدیران لطف کردن و لینک این تاپیک رو برای من فرستادن بنده این تاپیک رو ندیده بودم
به زودی پاسخ خودم رو ارسال خواهم کرد
در ضمن از همه دوستانی که یه طرفه قضاوت کردن و حکم دادن هم تشکر میکنم . صد رحمت به خلخالی

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
من پست فروشنده رو دیدم ، از زاویه‌ای عکس انداخته بود که هاله معلوم نبود.
دوست عزیز لطفا وقتی شخصی رو نمیشناسید و از چیزی اطلاعی ندارین صحبتی نکنید که تهمت به حساب بیاد . اکثر افراد تو این تاپیک دم از انسانیت و اخلاق زدن اما متاسفانه ذره ای اخلاق و انسانیت رو تو این تاپیک رعایت نکردین

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
دوستانی که قضاوت کردن برای این که مدیون نباشن حتما لینک هایی که قرار میدم رو لطف کنن دانلود کنن و ببینن
1. هاله روی پنل ال ای دی به صورت سایه سیاه نیست هیچ وقت و اون قسمت زرد میشه معمولا پس تصویر نه هاله داره نه پیکسل سوختگی
2. من اون روز تماس گرفتم با گرین ایشون فقط رفتن سایت گرین یه اسکرین شات گرفتن فرستادن که تو سر مال ما بزنن اصلا دستگاهو نبردن جایی از این جا به بعد بود که من فهمیدم ماجرا از چه خبره و دیگه جواب ایشون رو ندادم فقط قصد تو سر مال زدن داشتن متاسفانه و من هم حرف زور تو کتم نمیره
3. تمام کسایی که تو این انجمن با من معامله کردن رو پیدا کنید ازشون بپرسید من چیجوری معامله میکنم . این خرید و فروش ها هم صرفا جهت این هست که نمیخوایم وسایل رو انبار کنیم وگرنه نیازی به این پول ها نداریم
4. مدل این سبک از پنل ها همین شکلی هست . تمامی مانیتور های ال ای دی ای پی اس این رنج قیمتی که این پنل رو دارن سبک طراحی پنل و لامپ هاش به این صورته . فیلمی که ارسال کردم رو ببینید متوجه بشید که من با تصویر کامل سفید هم فیلم گرفتم فرستادم . البته تصاویری که ایشون فرستادن از زوایا و زمینه ها و میزان نوری هست که شدت رو زیاد نشون بدن و در واقع خواستن فرافکنی کنن
5. دو تا تلویزیون هست منزل ما تصویر برای ایشون هم فرستادم دوستان اگه میخوان اینجا هم بذارم که گوشه های بالا به همین صورت هست . البته اگه ایشون احساس میکنن شدت زیاد هست من نمیدونم شاید ضربه ای خورده چیزی شده من بدون مشکل استفاده میکردم و اصلا به چشم هم نمیومد
6. تاکید میکنم تصاویر و فیلم کامل ارسال کردم این سایه مانند تو فیلم ارسالی هم مشخص بود . مثل این هست شما بری یه موبایل بخری با رم 1 بعد بگی چرا نمیشه پابجی رو روون باهاش بازی کرد . یه ال این وان 7 میلیونی خرید کردن انتظار مانیتور 50 میلیونی دارن ظاهرا
7. انتشار پیام ها و مکاملات خصوصی به صورت عمومی جرم هست . شمایی که فرمایش کردی فتا شکایت کردی این ها رو هم در نظر بگیر . در ضمن بنده در خدمت شما هستم برای شکایت . داری بچه میترسونی؟
8. این مقدار از وقتی هم که امروز دارم میذارم به احترام مدیر انجمن هست ( و یه سری از کاربران محترم که قضاوت یک طرفه نکردن ) که برام لینک ارسال کردن جهت پاسخ وگرنه همچین ادمایی مثل خریدار یا یه سری افراد دیگه تو این تاپیک که یه سری حرف های نا مربوط زدن برام اصلا ارزش بحث ندارن .

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
فیلمی که قرار دادم یکی از فیلم هایی هست که برای خریدار ارسال کردم . تصاویر هم کامل ارسال شده بود . حالا قضاوت با دوستان . آیا ما خواستیم سر کسی و کلاه بذارم یا کسی رو گول بزنیم؟ در انتهای قضاوت دوستان و مدیران عزیز حتما امتیاز منفی رو هم قرار میدم برای این دوستمون که دیگه با ابروی کسی بازی نکنن

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
در ضمن ایشون اول به عنوان تو سر مال زدن و مبلغ کم کردن بود چی بود
اول اومد یه جمله فرستاد : خوشم نیومد میخوام پسش بفرستم .
بعد از این شروع به بهانه جویی های مختلف کرد
مگه من دیجی کالا هستم؟ دیجی کالا که نیست جنس بخری تازه ببینی باهاش حال میکنی یا حال نمیکنی.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
مسئولیت تحقیق و بررسی در مورد کالای کارکرده با خود خریدار هست . مثلا شما نمیتونی بیای آیفون ایکس بخری باهاش بازی کنی بگی چرا داغ میشه پشتش میخوام پسش بفرستم . داغ میشه دیگه اقا داغ میشه این مدل از یک گوشی سبکش همینه . مسئولیت تحقیقش با خریدار هست

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
من چند مورد رو متذکر میشوم اول اینکه چرا اون همه مسیج رو جواب ندادین
دوما اینکه من به شما گفتم به درد من نمیخورد پس بگیرین شما رفتین حاجی حاجی مکه
حتی جواب ندادین که پس نمیگیرید
سوما اگر مدیر دخالت نمیکرد ایا شما اصلا اینجا میومدی جواب بدی
الانم من حرفی نمیزنم میگم با یه واسطه جنس رو پس بدم پولم رو بگیرم اگر جنس سالمه مال شما

just1unique1god

Registered User
لایک‌ها
119
فیلمی که قرار دادم یکی از فیلم هایی هست که برای خریدار ارسال کردم . تصاویر هم کامل ارسال شده بود . حالا قضاوت با دوستان . آیا ما خواستیم سر کسی و کلاه بذارم یا کسی رو گول بزنیم؟ در انتهای قضاوت دوستان و مدیران عزیز حتما امتیاز منفی رو هم قرار میدم برای این دوستمون که دیگه با ابروی کسی بازی نکنن
ان شا الله این دوستمون هم میان پاسخ میدن و موضوع روشن و اختلاف حل میشه ولی ممکنه حالا در ارسال مشکل براش پیش اومده باشه یا بالاخره دلزدگی بعد اول بار استفاده برای ایشون ایجاد شده باشه.

ایجاد این تاپیک هم به هیچ عنوان باعث آبروریزی برای کسی نمیشه و چون شما به هر دلیل دیگه جوابشون رو ندادید ناچار شدن تاپیک ایجاد کنن. به هر جهت، تاپیک زدن و روشن شدن موضوع کوچک‌ترین حق هر کاربری هست. فکر نمی‌کنم فقط به خاطر این شما اجازه داشته باشین به ایشون امتیاز منفی بدین.

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
من به هیچ عنوان نمیخوام تو سر مال بزنم اصلا نمیخوامش هاله نداره ماله شما

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
مگه شما نمیگید این هاله نیست و 1000 دلیل میاری که هاله نداره من هم همه جوره عکس گذاشتم هاله داره
من میگم این به دردم نمیخوره جنس رو بگیرید پولم رو پس بدین
از همون اول هم قصدم همین بود شما هم پیچیدی که پسش نگرید 10000 % امتیاز منفی رو نگه داشتم برای شما حتی اگر پسش بگیری به خاطر این چند روز که پیچیدی به بازی

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
اینهمه قبل خرید تاکید کردم هاله و پیکسل سوخته داشته باشه
بازم جنس با این هاله به این بزرگی فرستادی بازم میگی هاله نیست

بالا