• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
خوبه همین دو سال پیش به نیمه نهایی آسیا رفتیم .... جالبه ایشون مدام حافظه ی مخاطبانش رو به چالش میکشونه ...

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
شهاب گردان رو میخوان بگیرن..... چقدر مهره سوخته جمع میکنن تو این تیم

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
چند ساله تیم بخاطر یه نفر کامل توی حاششیس نمیدونم چیو میخوان به رخ بکشن

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد وآن چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد
گوهری کز صدف کُوْن و مکان بیرون است طلب از گمشدگانِ لبِ دریا می‌کرد
مشکل خویش برِ پیرِ مُغان بردم دوش کو به تاییدِ نظر حلّ معما می‌کرد
دیدمش خرم و خندان، قدحِ باده به دست و‌اندر آن آینه صد گونه تماشا می‌کرد
گفتم: «این جام جهان‌بین به تو کِی داد حکیم؟» گفت: «آن روز که این گنبد مینا می‌کرد»
بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
این همه شعبده خویش که می‌کرد اینجا سامری پیش عصا و ید بیضا می‌کرد
گفت: «آن یار، کز او گشت سر دار بلند، جرمش این بود که اسرار هویدا می‌کرد»
فیض روح القدس ار باز مدد فرماید دیگران هم بکنند آن چه مسیحا می‌کرد
گفتمش «سلسله‌ی زلف بتان از پی چیست؟» گفت: «حافظ گله‌ای از دل شیدا می‌کرد!»

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
و اما در مورد پورحیدری، ایشون یکی از پیشکسوتهای دوست داشتنی فوتبال ملی و استقلال هستن ولی اگه میدونه و میبینه توی این تیم داره اتفاقاتی میفته که این روزا یه سری از دوستان تو بوق و کرنا میکنن سکوت کردن نه تنها جایز نیست بلکه خیانت به هواداراس، یعنی چی یه همچین چیزایی رو بدونی و به خاطر مصلحت سکوت کنی؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خب ظاهرا بازم قراره یه بازیکن برزیلی بگیرن! اینم مثل توزی و بقیه!! ...فقط دلالی ! خسته شدیم....اینهمه بازیکن آینده دار در تیم امید و جوانان....چرا بهشون توجه نمیشه؟ آسیا هم نیستیم که میگی باتجربه میخوایم....پس گرفتن عناوین قهرمانی لیگ ایران! روی چه حسابی؟
آینده بازیکن برزیلی رو میگم بهتون...3 تا بازی بازی میکنه و بعدشم از استقلال میره! تازه اگه پولش رو بدن و شکایت هم نکنه!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
مشاهده پیوست 726091

حیف ، واقعا حیف که سکوتت باعث شده یه مشت ابله و کوته فکر سو استفاده کنند....
بنظرمن که منصورخان انتقاداتش رو خیلی شفاف گفته ولی گوش شنوایی نبوده.... توقضیه بدنسازی بازیکنا و اینکه کاش سید رو نگه داشته بودیم منصورخان حرفشو به صراحت زد
همینطور اگر یادتون باشه چند وقت پیش جهت صرفه جویی از هیئت مدیره کناره گیری کرد که بنظرم این کارش غیر مستقیم خیلی حرف داشت و ظارا نشون داد با این کارش به روند جذب بازیکن یا موارد دیگه ای که باعث هدر رفت پول میشه معترضه
البته این روند ولخرجی در گرفتن بازیکنای خارجی از خیلی وقت پیش در تیم نهادینه شده ولی خب با مشکلی که بزرگوار با فوتبالیست اجنبی داره ، این ولخرجی مضاعف میشه
در کل بنظر میرسه منصورخان حرفشو راحت میزنه و در بعضی از موارد چون احتمال تاثیر نمیده دیگه اصرار نمیکنه و حرفشو تکرار نمی کنه
ولی در کل از اونجا که تو ایران نه فوتبالمون فوتباله و نه بازیکنامون حرفه ای هستن باشگاه هامون هم حرفه ای نیست و باور کنیم که هیئت مدیره اندازه یه چاقوی پنیر بری هم برش نداره....باشگاه روی دو سه تا پاشنه میچرخه که از قدیم همین بوده

saxp

Registered User
لایک‌ها
341
چقدر آدم با شخصیته این منصوریان
یه قسمت از حرفهای داش علی منصوریان رو گذاشتم حالا مقایسه کنید با حرفهای این روزهای بعضیها...

افتخار می کنم که 4 بازیکن در ترکیب تیم ملی دارم و اینها برای ما انرژی مثبت هستند و خدا را شکر می‌کنم که با زحماتی که کشیدیم حداقل 50 روز صدرنشین لیگ برتر هستیم و این مسائل به تیم و بازیکنان شخصیت می‌دهد. من به بازیکنان گفته بودم که اگر بالای جدول باشیم سرمربی تیم ملی هم بیشتر شما را می‌بیند البته باید بگویم از بازی اول تیم ملی اطلاعاتی دقیقی گرفتم و هر 4 بازیکن ما جزو ستاره‌های بازی اول تیم ملی بودند.

092949256_PhotoL.jpg

شما در حالی این صحبت‌ها را می‌کنید که برخی از مربیان خیلی علاقه ندارند بازیکنان‌شان در تیم ملی حضور داشته باشند.

باید بگویم که یکی از آرزوهای من این است که هر 4 بازیکن من در تیم ملی مسافر استرالیا باشند من دوست دارم بیشترین سهمیه در تیم ملی از تیم نفت باشد و این برای ما افتخاری است که 4 بازیکن در تیم ملی داشته باشیم حتی قبل از اینکه بازیکنان به اردوی افریقای جنوبی بروند با آنها صحبت کردم و به آنها گفتم که از صمیم قلب خوشحالم اما باید مسئله‌ای بگویم و آن اینکه برای من جالب است بازیکنی مثل ایمان مبعلی که از سال 2001 در تیم ملی بوده و همیشه بازیکن شایسته‌ای است وقتی برای تیم ملی انتخاب شد مثل یک جوان 18 ساله شاد بود و خوشحالی می‌کرد و این برای من بسیار جالب است که بازیکنانم این قدر به پرچم ایران احترام می‌گذارند و من دیدم که مبعلی 31 ساله چطور مثل یک جوان 18 ساله خوشحال بود و می‌دانم که در بازی اول تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی جزو بازیکنان ستاره بود و کادر فنی تیم نفت تهران از این مسئله بسیار خوشحال هستند ما حتی دوست داشتیم به جای 4 بازیکن 8 بازیکن در تیم ملی داشتیم و اگر همین حالا به من بگویند که 2 نفر دیگر را می‌خواهیم با خوشحالی 2 بازیکن دیگرم را به اردوی تیم ملی می‌فرستم. البته امیدوارم لیگ 52 روز تعطیل باشد چرا که هرچه لیگ بیشتر تعطیل باشد نشان‌دهنده این است که تیم ملی به مرحله بالاتری رفته و من امیدوارم که تیم ملی در فینال جام ملت‌های آسیا ببینیم.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خیلی وقته دورادور طالب لو رو رصد میکنم..
دروازه بانیش از محسن فروزان هم ضعیفتره چه برسه به سید..افتش کاملا محسوسه...
تو راه آهن هم یادمه دروازه بان اصلی نبود و با بودن پسر عابدازاده و یه دروازه بان خارجی کمتر نوبت بهش میرسید...
دوران طالبلو تموم شده ....بنظر من زمانی دورانش تموم شد که تو بازی با ذوب آهن تو آخرین بازی فصل توپ رو با دست اشتباهی فرستاد تو دراوزه و ما اون بازی رو باختیم(زمان صمد مرفاوی) هیش وقت یادم نمیره..
تا یکی دو هفته من فکر میکردم وحید اون توپ رو از قصد فرستاد تو دروازه....البته منکر زحمات وحید خان نیستم ولی هیچ دروازه بانی برای ما سید نمیشه..همین فصل قبل و فصلهای قبلتر چه توپهایی که نمی گرفت..چه کلین شیت هایی..تو پنالتی ها حداقل بیشترین پنالتی ها رو میگرفت...ولی خب سید هم نقاط ضعفی داشت..از جمله خروج هاش، و گلی که از وریا غفوری خورد و...بازی خوردن از اون پرتقالی....
میگن تو بازی با ملوان فصل قبل که 4-2 باختیم در مقابل حرفهای سرمربی نتونست خودشو کنترل کنه و اعتراض کرده و همین باعث شده که فصل بعد تو لیست امیرخان نباشه همینطور یکی دو نفر دیگه..البته نمیدونم چقدر این اخبار راست باشه؟؟!!
در هر صورت جایی که تیم همسایه دنبال امثال قوچان نژاده ما همچنان دفترچه خاطراتمون رو ورق میزنیم..!!!!
البته امیرخان دنبال اینه که از محسن فرزوان گلر شماره یک تیم ملی بسازه و هر دروازه بانی بخواد برای رو نیمکت میخواد...لذا خیلی نباید نگران بود.....من که کلا این فصل هیچ انتظاری ندارم و منتظرم این فصل زودتر تموم شه

Last edited:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
من نمیدونم چرا دنبال دروازنن .. فروزان بدبخت توی چندتا گل استقلال مگه مقصربوده ؟؟ خیلی مسخرس .. ما هافبک دفاعی رو داریم میفروشیم دنبال جایگزین نیستیم مدافع خوب نداریم دنبال پرکردن نیمکت حداقل واسش نیستیم..
هافبک بازی ساز در کنار کرار ننداریم.... // کمبود هارو به چه شکل تشخیص میدن طرفداران امیر باید توضیح بدن ..

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
من نمیدونم چرا دنبال دروازنن .. فروزان بدبخت توی چندتا گل استقلال مگه مقصربوده ؟؟ خیلی مسخرس .. ما هافبک دفاعی رو داریم میفروشیم دنبال جایگزین نیستیم مدافع خوب نداریم دنبال پرکردن نیمکت حداقل واسش نیستیم..
هافبک بازی ساز در کنار کرار ننداریم.... // کمبود هارو به چه شکل تشخیص میدن طرفداران امیر باید توضیح بدن ..
دوست عزیز
بنده به عنوان یکی از طرفداران امیر قلعه نوعی خدمت شما توضیح میدم که همونطور که امیرخان با کلی مصدوم و ناز وقهر و ادا و لشگرشکست خورده و دشمن، اخیرا (یکی دوسال قبل) قهرمان لیگ شد و در آسیا هم جزو 4 تیم آسیا شد و همین مقام ششمی استقلال در بین باشگاه ها ، بخشی اش، مرهون تلاش ها و زحمات بزرگوار هست، به همون روش هم ایشون کمبودها رو تشخیص خواهد داد و اگر علی ساربونه میدونه شتر رو کجا بخوابونه! (هر چند کاش این فصل نمی موند و ما رو ازاستقلال سال 82بی بهره ،تنهامیگذاشت ومیرفت)
حتی اگر شده باشه حنیف بیاد بره نوک حمله و طالب لو بشه هافبک بازیساز و کرارجاسم وایسته دروازه و مثلا جواد زرینچه بره جای خسرو و خسرو بشینه رو نیمکت و بشه مربی استقلال!
علیرغم تمام انتقاداتی که به امیرخان دارم (دراستفاده ازجوانان و تورق دفترچه خاطرات و بازی ندادن اجنبی ها)مطمئن باش هنوز دنگی از شب نگذشته و بالاخره تیم رو جمع و جور میکنه
اینو مشخصا برای شما گفتم که هر از گاهی از این تاپیک خداحافظی میکنی و دوباره میای..البته قدمت رو چشم ولی بالاخره یا موندن رو انتخاب کن با احترام متقابل به همه کاربران و یا اگر تصمیم به رفتن داری تا قبل از اینکه قطعی نشده علنی نکن...ما تنمون میلرزه

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
مسئله اینه که داریم سهمیه ها رو می سوزونیم! یه دروازه بان در حد سید حسینی که دادیم به ملوان هم میشه بشینه رو نیمکت...

الان سهمیه سوخت. نسوخت؟ یه سهیمه رو هم با سلیمان فلاح سوزوند.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
متاسفانه طالب لو قطعی شد! من موندم مثلا داسیلوا بدتر از طالب لو دروازه بانی میکرد؟
اصلا داسیلوا رو برای چی خریدیم؟ حالا چون نیلسون تو تیم همسایه است ما هم باید دوازه بان برزیلی داشته باشیم؟ مگه چشم و هم چشمیه؟
بدبخت داسیلوا رو از اون ور دنیا کشوندیم آوردیم 700 میلیون هم پول بهش دادیم که چی؟(البته ظاهرا باید بهش بگیم خوشبخت!)
700 میلیون تومن کمه؟ 350 تومنشو بدی به این طاحونی مثل فانتوم برات با توپ میره تو گل!
گمونم امیرخان چون میدونه خودش فصل آخرشه میخواد فستیوال خداحافظی راه بندازه:
خداحافظی نیکبخت، عنایتی، وحید طالب لو و...

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
دوست عزیز
بنده به عنوان یکی از طرفداران امیر قلعه نوعی خدمت شما توضیح میدم که همونطور که امیرخان با کلی مصدوم و ناز وقهر و ادا و لشگرشکست خورده و دشمن، اخیرا (یکی دوسال قبل) قهرمان لیگ شد و در آسیا هم جزو 4 تیم آسیا شد و همین مقام ششمی استقلال در بین باشگاه ها ، بخشی اش، مرهون تلاش ها و زحمات بزرگوار هست، به همون روش هم ایشون کمبودها رو تشخیص خواهد داد و اگر علی ساربونه میدونه شتر رو کجا بخوابونه! (هر چند کاش این فصل نمی موند و ما رو ازاستقلال سال 82بی بهره ،تنهامیگذاشت ومیرفت)
حتی اگر شده باشه حنیف بیاد بره نوک حمله و طالب لو بشه هافبک بازیساز و کرارجاسم وایسته دروازه و مثلا جواد زرینچه بره جای خسرو و خسرو بشینه رو نیمکت و بشه مربی استقلال!
علیرغم تمام انتقاداتی که به امیرخان دارم (دراستفاده ازجوانان و تورق دفترچه خاطرات و بازی ندادن اجنبی ها)مطمئن باش هنوز دنگی از شب نگذشته و بالاخره تیم رو جمع و جور میکنه
اینو مشخصا برای شما گفتم که هر از گاهی از این تاپیک خداحافظی میکنی و دوباره میای..البته قدمت رو چشم ولی بالاخره یا موندن رو انتخاب کن با احترام متقابل به همه کاربران و یا اگر تصمیم به رفتن داری تا قبل از اینکه قطعی نشده علنی نکن...ما تنمون میلرزه
فقطط میتونم بگم واستون متاسفم
آدما که کم میارن همیشه دنبال حاشیه میگردن لوولل

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
بودن یک دروازه بان تجربه مثل طالب لو میتونه به فروزان هم کمک کند . ولی واقعا حیف که سید رو از دست دادیم .دروازه بانی روی دستش تو آسیا نیست .فروزان هم اگر تجربه کسب کنه بهتر میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا