• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
دیگه ما به کی بگیم قاضی با این قرارداد....؟
مشکلی نداره! شما به عوامل چنین اوضاعی میتونی چنین شعاری رو بدی! که ماشالا کم هم نیستند
فقط یه مورد اینکه فرمت شعر عوض میشه و آخرش میشه مثلا ......... با این قرارداد استقلالُ............

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خودمون با دست خودمون فولاد رو قوی تر کردیم...

هم قاضی و هم مسلمان که توی چنگ خودمون بودن رفتن فولاد.

قهرمان که هیچی..اگه قلعه تونست این تیمو دوم هم بکنه من سجده میکنم !

قاضی رفت عنایتی اومد...تقریبا هیچ فرقی با هم ندارن به جز سن و سال

طالبلو اومد که دروازه بان دوم داشته باشم

آندو رفت میلاد نوری اومد که با حساب افت کردن آندو و مصدوم بودن نوری فرقی با هم ندارن زیاد.

سلمان فلاح = نظری

بازیکن خارجی هم که معلوم نیتس چی باشه.

شکست کامل در نقل و انتقالات در حالی که ما مثل تیم رقیب بی صاحاب نبودیم.

جذب مدافع : 0 !!!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

اقایون میخواستن مفتکی بازیکن بگیرن .فکر کردین به عنایتی یا طالبلو پول دادن؟

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
نمیدونم تیم ما کمیته امداده که بازیکن مجانی میگیریم؟ که مثلا خداحافظی بازیکناش باشکوه برگزار بشه یا مثلا گشت ارشاد و فرهنگسرای خاوران هستیم که برای کار فرهنگی رفتیم نیکبخت واحدی رو گرفتیم..
بابا چندین میلیون هوادار چشمشون به موفقیت های تیمه.....مگر ارث باباتونه که سلیقه ای بازیکن میخرید؟؟؟
(700 میلیون پول بی زبون رو دادن به داسیلوا یه بازی هم نمیکنه بعد میرن مفتکی طالب لو رو میخرن..قاضی رو رد میکنن بعد میرن سلیمون فلاح رو از تیم قعر جدول میخرن که یه گل بیتر نزده)
ضمنا نمیدونم چرا هیشکی از تیم ما با دلخوش وبی حرف پیش، جدا نمیشه، همه حرف نگفته دارن و بعد از جدا شدن میگن حرفهای زیادی برای گفتن داریم!
اون نظری جویباری..دنگ گفته ممد قاضی برای کیلک خوردن مصاحبه هاش صبورتر باشه! ممد قاضی هم گفته نظری یک سال و نیم دروغ تحویل ما داده و امیرخان میخواسته بمونم ولی نظری جویباری نذاشته!!!
خدائیش اینجا دیگه باید گفت:
خدا یا نگه دار من و رضا صادقی با هم میخوایم پیاده شیم!!!!

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اینم دست پخت نقل و التماسات نیم فصل دوم:
بازیکنان بالای 23 سال استقلال : (بنظرتون تکیه زنندگان بر نیمکت کیان؟ بنظر من که طالب لو، هلمکه، خرسند نیا،سلیمان فلاح، برهانی و مگویان و نوری نمیکت نشینا هستن)
  • محسن فروزان،
  • وحید طالب لو،
  • حنیف عمران زاده،
  • امیرحسین صادقی،
  • هرائر مگویان،
  • خسرو حیدری،
  • میلاد فخرالدینی،
  • یعقوب کریمی،
  • هاشم بیگ زاده،
  • هندریک هلمکه،
  • امید ابراهیمی،
  • محمدرضا خرسندنیا،
  • جاسم کرار،
  • میلاد سلیمان فلاح،
  • میلاد نوری،
  • سجاد شهباززاده،
  • رضا عنایتی
  • آرش برهانی

Last edited:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
نمیدونم چی بگم فقط امیدوارم که این یارگیری باعث خراب شدن بیشتر تیم نشه

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
مسئول مستقیم این نوع یارگیری شخص اردشیر اگه تیم نتیجه نگیره باید جوابگو باشه برا هوادار دیگه قابل قبول نیست بعد هر گندی که این اقا میزنه و میاد میگه من مقصرم خب به چه درد این هوادار میخوره
یکی از این دوستان گفته بود دوم هم نمیشیم
بابا اگه سهمیه اسیا رو گرفتین کلاهتونو بندازین بالا در خوشبینانه حالت پنجم میشیم

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
فقط از یه چیز خوشحالم و اونم اتحاد و همبستگی این دو یار قدیمی هست: منصورخان پورحیدری و مسعود معینی
برخلاف بعضی ها که سایه همدیگه رو با تیر میزنن این دو تا عزیز پینگ پنگی به هم احترام میذارن و حرمت تجربه و پیشکسوتی همدیگه رو نگه میدارن
خدائیش همه باید یاد بگیرن...وجود این دو نفر تو باشگاه نعمته
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1194476&title=معيني:فقط_قلعه‌نويي_مي‌تواند_خودش_را_زمين_بزند

بازي استقلال تهران در آبادان به ياد غلامحسین مظلومي/26 دي ماه

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
مصاحبه جدید قلعه نویی:
"آيا حيدري در اين فصل در حد و اندازه‌هاي خودش بود نمي‌توانم به بازيکني که «خدا تومان» پول مي‌گيرد و خوب بازي نمي‌کند بگويم عزيزم قربانت بروم، اشکالي ندارد. از حيدري سوال دارم که پس از کدام بازي اعلام کرد که در حد خودش نبوده و از مردم عذرخواهي کرده است؟"

توضیح: اون روزهایی که خسرو حیدری یک تنه برای قلعه نویی امتیاز جمع می کرد همه چی به نام قلعه نویی نوشته می شد ولی حالا با یکی دو بازی بد خسرو باید عذر خواهی کنه!

"من اطرافياني ندارم که پورحیدری صحبت از اطرافيان من کرده است. همه اطرافيان من در باشگاه مسئوليت دارند."

توضیح : دوروبر ایشون همیشه 10 -15 تا لیدر و نوچه دیده می شن ولی به قول قلعه نویی ایشون اطرافیانی نداره و لابد اشکال از بینایی مردمه!

" آقاياني که نفس و قلب‌شان براي مربي خارجي مي‌تپد، بدانند که ما اگر اشتباه کرديم، چرا سرمربي تيم ملي دروازه‌بان ما را به تيم ملي دعوت کرد؟"

توضیح : خود قلعه نویی گفته حق چند بازیکن من حضور در تیم ملی نبود! بالاخره متوجه نشديم انتخاب‌هاي سرمربي ملي قابل اعتماد هستند يا نه؟ اصلا نفرين به كي‌روش، مگر زماني كه به نفع امير تصميم میگیره خوبه ؟

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
تیموریان به تراکتور سازی پیوست!
سهم قلعه نویی در جدایی آندو را نباید نادیده گرفت کسی که تمامی مشکلات تیم خود را در طول نیم فصل فقط و فقط در نا آمادگی ملی پوشان دید و کسی از او نپرسید که غیر ملی پوشها چرا آماده نیستند؟ کسی که لیدرهای اختصاصی او با آندو درگیر می شوند و حمایت هم می شوند! در این صورت باید به آندو حق داد که در این جو باقی نماند.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
آخر سر این بچه غول ریشاشو نزد!
عنایتی هم انگار داره با نوه هاش بازی میکنه!! ببینم تو این نیم فصل چند تا گل میزنی غلامرضا؟

00999725.jpg

00999726.jpg

00999727.jpg

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من یه سوال دارم

به نظرتون چرا نیکبخت کلا بیخیال فوتبال نمیشه؟!!! ایشون مگه غیر فوتبال کار دیگه ای نداره بکنه!!

00999831.jpg

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
حالا نیکبخت به کنار ، اون مصطفی صبری چرا رفته خونه به خونه؟؟!!!!!!!!

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
من یه سوال دارم

به نظرتون چرا نیکبخت کلا بیخیال فوتبال نمیشه؟!!! ایشون مگه غیر فوتبال کار دیگه ای نداره بکنه!!

فعلا که یه سفره ای باز شده همه دارن میخورن دیگه , چرا ول کنه بره
بعدشم هرکی تو تیم چشم بگه میمونه چه نظری بود چه نیکبخت :general404:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اینم از کرار!

قهر کرده و پولش رو میخواد.....همون پولی که نباید به داسیلوا میدادن و دادن!!!
پول نیست! اسپانسر N میلیاردی که میگفتن کجاست؟؟
همش دروغ!!!!
قلعه نویی هم مخش واقعا تاب داره..تاب 180 درجه! فکر میکنه با این وضعیت میتونه قهرمان بشه....زرشک کیلو چنده؟

سپاهان با چه حقی با کرار پیشنهاد داده؟؟

Last edited by a moderator:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
مگويان: 5 ماه است که پول نگرفته ام
کاش به رگ غیرت نداشته اون کادر مدیریت الدنگ و بی خاصیتمون یه ذره فقط یه ذره بر بخوره
با اون قرارداد بستنشون:general502:
کرار میگه توی قراردادم قید شده که اگه 2 ماه پول نگیرم میتونم فسخ کنم برم! (50 درصد رو هم تا الان گرفته!) ، آقای نظری چه قرارداد خوبی بستی خدا قوت دلاور!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا