• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
این کشتی گیره دوباره گیر داده باشگاه رو خصوصی کنه میگه فرصت نداریم صبر کنیم افشارزاده از سفر برگرده،
یکی نیست به این کشتی گیره بگه آخه زمانی که افشارزاده داشت برنامه ریزی و مدیریت ورزشی میکرد تو داشتی شیرخشک میخوردی!!
حالا مثلا باشگاه استقلال، مغازه دو دهنه باباته که میخوای دو روزه براش قولنامه بنویسی؟؟!!
افشارزاده هم الان وقت آمریکا رفتنش بود آخه؟؟ باز این حاج فتل خودمون نهایتا میخواست بره خارجه میرفت آذربایجان یا ارمنستان تا تقی به توقی میخورد مثل از مابهترون سه سوت تو تهران حاضر بود!!
ظاهرا جاسم کرار هم به دامن گرم میهن اسلامی برگشت!!! دیلاق فقط بلده جو بده!!!!

جباری: بزرگوار، مشکلت را با پورحیدری حل کن/قلعه‌نویی در یارگیری عجله کرد
احسان بعد بیا به من گیر بده چرا به امیر میگم بزرگوار:general304: دیگه سلطان هم میدونه این موجود رو چجوری مورد خطاب قرار بده:general404::general404::general404::general404:
بزرگوار همیشه بزرگواره...ما هم که گفتیم بزرگوار....راستی آقا مجید... می بینم که به پستام حال نمیدی!!! وات دِ متر؟؟

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
راستی آقا مجید... می بینم که به پستام حال نمیدی!!! وات دِ متر؟؟
شما در هر صورت رو چشم ما جا داری
شرمنده یه کم ناخوش احوالم زیاد نمیتونم با دقت پست ها رو بخونم
حالا اگه کوتاهی از ما بوده به بزرگواری ( :D ) خودت ببخش

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
میگم این جواد اقای نکونام که اینقدر ذوب در علی دایی شده، اصلا چی شد اومد استقلال؟؟؟!!!
شما در هر صورت رو چشم ما جا داری
شرمنده یه کم ناخوش احوالم زیاد نمیتونم با دقت پست ها رو بخونم
حالا اگه کوتاهی از ما بوده به بزرگواری ( :D ) خودت ببخش
ما ارادت داریم بزرگوار :D

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خبر ورزشی:
33799486728958351256.jpg

هدف:
35578556544730615952.jpg

خیلی رو بهش ندید دیلاق رو!
147777.png

Last edited:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
هاشم دستش شکست!
چه شانسی داره:D مصدومیت قبل جام جهانی و قبل جام ملت ها!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
هاشم چند ماه دوره از میادین ان شا الله؟؟؟ از شرش راحت شدیم

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
هاشم چند ماه دوره از میادین ان شا الله؟؟؟ از شرش راحت شدیم
یک تا سه ماه!! ضمنا هاشم از میادین دور نیست....بلکه این میادینه که از هاشم دوره!!!!
خدایی این پرتقالیه که این همه ادعاش میشه زرنگه هنوز نفهمیده هاشم ما جنس چینیه زودمیشکنه؟؟؟ هم بردش برزیل و هم برد استرالیا...مصدوم شد.....
کاری به سوتی هایی که هاشم تو بازیهای باشگاهی تیم داره ندارم...ولی شانس رو ببین تو رو خدا..
اون مهرداد پولادی که سرباز فراریه و بنا نبود تو ایران راهش بدن و باید عذرخواهی میکرد، الان راحت تو تیم ملی بازی میکنه ولی این بنده خدا هاشم پا تو هرجامی میگذاره بدشانسی میاره..آدم دلش میسوزه براش:
به گزارش "ورزش سه"، در تمرین عصر دیروز تیم ملی در صحنه ای پای یکی از بازیکنان تیم ملی روی دست هاشم بیک زاده رفت که همین مساله باعث فریاد بلند او شد. پزشک ها روی دست بیک زاده یخ گذاشتند و به دلیل ورم زیاد، سریعا او را به بیمارستان بردند. آنجا بود که مشخص شد دست بیک زاده (فاصله بین مچ تا انگشت ها) دچار شکستگی شده است.
بیک‌زاده بعد از معاینه دقیق پزشکان تیم‌ملی از فهرست نفرات بیرون رفت. او پس از اطلاع از مصدومیت گریه شدیدی کرده است.

Last edited:

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
در حقارت قلعه نویی همین بس که گفته این استقلال بدون کرار هیچی نیست! اگر می بینید که کرار برای حضور در اردوی کیش ناز می کند و نازش هم کشیده می شود دلایل آن را باید در حقارت سرمربی آن جستجو کرد!

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
از رسانه‌ها خوشم نمي‌آيد، آنها از عدالت به دور هستند.

* قلعه‌نوعي: از رسانه‌ها خوشم نمي‌آيد، آنها از عدالت به دور هستند.
* قلعه‌نوعي: رسانه‌ها زياد دروغ مي‌نويسند.
* قلعه‌نوعي: من اصلا روزنامه نمي‌خوانم.
* لوکيشن: در حاشيه تمرين تيم استقلال در کنار زمين
* خبرنگار: اميرخان سلام، من 90MAN هستم از روزنامه 90
* قلعه‌نوعي: کي؟ 90MAN؟ 90MAN کيه ديگه؟
* خبرنگار: من خبرنگار روزنامه 90 هستم، از شما چند تا سئوال داشتم.
* قلعه‌نوعي: برو آقاجان، من نه اصلا روزنامه مي‌خونم نه با روزنامه‌نگارها صحبت مي‌کنم.
* خبرنگار: باشه اميرخان ما رفتيم.
* قلعه‌نوعي: برو بزرگوار، ولي يه کم انصاف داشته باش، اين مطالب چيه که بر عليه ما مي‌نويسي؟
* خبرنگار:کدوم مطالب؟ شما که همش مي‌گيد من اصلا روزنامه‌ نمي‌خونم.
* قلعه‌نوعي: چي؟ آهان!‌آره من نمي‌خونم اما احساس مي‌کنم شما از عدالت به دور هستيد. مثلا شما در تاريخ 20/4/1382 صفحه 10 سطر بيستم نوشته بوديد استقلال زيبا بازي نمي‌کند. آخه اين دروغ‌ها چيه که شما مي‌نويسيد؟ چرا شما از عدالت به دور هستيد؟
* خبرنگار: اميرخان! شما که اولش گفتيد اصلا من و روزنامه ما را نمي‌شناسيد پس چطور اينقدر دقيق آدرس مي‌دهيد؟
* قلعه‌نوعي: من گفتم؟ آره گفتم من واقعا روزنامه نمي‌خونم اما خب اينطوري احساس مي‌کنم که مثلا شما در تاريخ 23/5/89 در صفحه 6 و سطر چهارم نوشته بوديد قلعه‌نوعي دانش‌‌افزايي ندارد، مربي سنتي است،‌آخه من مربي سنتي هستم؟ من دانش‌افزايي نداشتم؟
*خبرنگار: خب اگر داشتيد خودتان بگوييد.
*قلعه‌نوعي: چرا نداشتم؟ من 20 سال پيش به مدت 2 روز از پشت فنس تمرينات باير لورکوزن را از نزديک ديدم اگه شما به اين دانش افزايي نمي‌گيد، پس به چي مي‌گيد؟ اصلا شما چرا اينقدر اجنبي‌پرست هستيد؟ حتما بايد چشم من آبي باشد تا شما از عدالت به دور نباشيد؟ اگر چشم من آبي بود الان هم مربي تيم‌ملي بودم، هم شما همش از من خوب مي‌نوشتيد، هم اينکه اميرحسين صادقي هم چپ و راست به جاي اينکه دروازه خودمونو باز کنه دروازه حريف رو باز مي‌کرد. خب در مورد دانش‌افزايي که حتما قانع شديد، سئوال بعديو بپرس بزرگوار.
*خبرنگار: اميرخان! اگه شما روي من يه ذره شناخت داشتيد،‌اينقدر منو به بي‌انصافي متهم نمي‌کرديد.
* قلعه‌نوعي: من شناخت ندارم! تو مگه 90MAN فرزند 90grandp به شماره شناسنامه 9090 از محله نودآباد فرزند نودم خانواده نيستي؟ تازه بگم بچگي‌هايت هم تو محلتون چه بازي‌هايي مي‌کردي!
* خبرنگار: شما که اولش گفتيد اصلا منو نمي‌شناسيد.
* قلعه‌نوعي: داري سفسطه مي‌کني‌ها، اصلا برو من باهات مصاحبه نمي‌کنم هر وقت از عدالت به دور نشدي بيا.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
پورحيدري:جواب قلعه‌نويي را بدهم تيم بهم مي‌ريزد
آقای منصور خان پورحیدری ، این جناب بزرگوار کِی حرمت بزرگترهاش رو نگه داشته که شما ازش توقع داری؟؟!!!!
بالاخره در که همیشه روی یه پاشنه نمیچرخه!
حرمت حجازی و شما و یه سری از پیشکسوت ها رو شکستن تبعاتش همین میشه که یکی مثل نکونام با 1 سال و نیم بودن تو استقلال میاد از سر تا پاش رو میشوره میذاره کنار! (اصل این صحبت حفظ حرمت بزرگتر بود نه دادن حق به نکونام یا بزرگوار)

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
دیگه نبینم اینجا کسی هاشم رو مسخره کنه...وقتی پرتقالیه میگه ضربه بزرگبود یعنی ضربه بزرگی بود!
کي روش:مصدوميت بيک زاده،ضربه بزرگي بود

شخصیت منصورخان قابل افتخاره... امیدوارم استقلال سرنوشت خوبی درانتظارش باشه

گفته می‌شود هفته آینده ممکن است دو نفر از اعضای هیات‌مدیره از سمت خود کنار گذاشته شوند. این خبر صحت دارد؟
تا آنجایی که من می‌دانم اعضای هیات‌مدیره با احتساب دو نفر عضو علی‌البدل می‌توانند همین 9 نفر باشند. بعید می‌دانم چنین برنامه‌ای باشد اما اگر هم کسی را جا‌به‌جا کنند باز هم در اصل قضیه تغییری ایجاد نمی‌شود.

اصل قضیه چیست آقای پورحیدری؟
به زودی استقلال به بخش خصوصی واگذار می‌شود و شما شک نکنید که وقتی مالکیت باشگاه تغییر کند آن وقت همه ما باید با هم برویم.

حتی مدیرعامل؟
من تصورم این است شخصی که باشگاه استقلال را می‌خرد خودش مدیرعامل انتخاب می‌کند. بله، وقتی می‌گویم همه می‌روند یعنی همه. از مدیرعامل باشگاه استقلال گرفته تا اعضای هیات‌مدیره که من هم یکی از آنها هستم و دیگر مسوولان. روند خصوصی‌سازی دارد به سرعت انجام می‌شود و شخصی که به زودی مالک باشگاه استقلال خواهد شد به طور قطع افرادی را در باشگاه به‌ عنوان مسوول و حتی اعضای هیات‌مدیره می‌گمارد که مورد توجه خودش باشد.
به این ترتیب باید منتظر تغییرات بزرگ در نحوه مدیریتی استقلال باشیم.
همینطور است. تا قبل از عید این کار انجام می‌شود. همانطور که گفتم روند خصوصی‌سازی به تندی پیش می‌رود.

تحلیل شما از این تغییرات چیست؟ آیا می‌شود به آینده باشگاه استقلال امیدوار بود؟
باشگاه را به صورت کنترل شده به بخش خصوصی واگذار می‌کنند. این طبیعی هم هست که تا مدتی باشگاه را از دور کنترل کنند تا به یک ثبات نسبی برسد. اینکه چه شرایطی برای استقلال به وجود بیاید به نحوه واگذاری و شخصی که تیم را می‌خرد بستگی دارد. اگر آن شخص تمکن مالی مطلوبی داشته باشد وضعیت بهتر خواهد شد چون مشکلات مالی بسیاری وجود دارد و بخش خصوصی می‌تواند آنها را طی مدت زمان مشخصی از بین ببرد.

سهم بخش خصوصی چقدر است؟
مصوب شده 49 درصد باشد. باقی سهام هم در اختیار پیشکسوتان و احتمالا وزارت ورزش خواهد بود.
اگر وزارت ورزش همچنان سهامدار باشد ممکن است در تصمیم‌گیری‌ها دوباره اعمال نفوذ کند؟
با توجه به اینکه قرار است هزینه‌های باشگاه را بخش خصوصی تامین کند خیر. تصمیم‌گیرنده آخر همان بخش خصوصی خواهد بود که در مزایده مشخص می‌شود چه کسی است.

به هر فردی واگذار خواهد شد؟
به این صورت نیست که هر فردی بخواهد بتواند تملک این دو باشگاه را برعهده بگیرد. افرادی انتخاب می‌شوند که صلاحیت اخلاقی و اقتصادی این کار را داشته باشند.

این جابه جایی نهایت تا چه زمان انجام می‌شود؟
به زودی. روند سریعی در حال انجام است و به زودی شاهد تغییراتی در نوع مدیریت باشگاه خواهیم بود. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به نفع باشگاه باشد.
آقای پورحیدری ظاهرا اختلاف‌ها میان شما و امیر قلعه‌نویی به این سادگی‌ها از بین نمی‌رود. قلعه‌نویی گفته چون شما مدیر فنی نیستید پس نباید درباره مسائل فنی حرف بزنید.
واقعا دیگر نمی‌خواهم درباره امیر قلعه‌نویی حرفی بزنم. از اول هم اشتباه بود که جوابش را دادم. من برای قلعه‌نویی احترام قایلم و همیشه معقتدم که برای باشگاه استقلال زحمت کشیده اما چرا این حرف‌ها مطرح می‌شود را حقیقتا خودم هم نمی‌دانم.

ریشه اختلاف‌های شما با قلعه‌نویی از کجا نشأت می‌گیرد؟
نمی‌دانم. ما این همه برای استقلال هزینه کردیم. اگر الان من حرف‌هایی بزنم تیم به هم می‌ریزد پس بهتر است که سکوت کنم.

این سکوت تا چه زمان ادامه خواهد داشت؟
تا زمان واگذاری سعی می‌کنم به این روند ادامه بدهم. تمام هدفم این است که استقلال آرام باشد و حرفی نزنم که به ضرر خودمان باشد. من هم خودم را جزو این تیم می‌دانم و دلیلی ندارد حرفی بزنم که ایجاد حاشیه کند.
شما که رابطه خوبی با قلعه‌نویی داشتید. حتی امیر در برخی نشست‌هایی که در باشگاه انجام می‌شد می‌گفت اسطوره باشگاه شما هستید. اظهارات قلعه‌نویی علیه شما اما با تعریف‌های گذشته در منافات است.
احترام بزرگی و کوچکی باید حفظ شود. متاسفانه فضای این روزها به سمتی رفته که این احترام‌ها را نگه نمی‌دارند. من هم بهتر است چیزی نگویم تا اوضاع از این خراب‌تر نشود اما همه می‌دانند که من برای قلعه‌نویی احترام زیادی قایل هستم و نمی‌دانم معنی و مفهوم این اظهارات چیست.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بابا بیخیال قلعه نویی به نفعش حرف نزنن علیه همه حرف میزنه! یادتون نرفته که وقتی مجیدی به استادیوم اومد همون روز قلعه نویی گفت مرد به فرهاد مجیدی میگن! اسطوره یعنی این!!! و یک هفته بعد بعد از حرف های غیر مستقیم مجیدی در 90 که برخی ها محبوبیت رو میخرن به خودش گرفت و به مجیدی حمله کرد!!!
حالا همین آقا زمانی که با مجیدی جنگ رسانه ای داشت هم در یک جا گفته بود مردم کسانی رو الگوی خودشون قرار دادن که استقلال رو ول کردن!
خب وقتی یکی تحت هر شرایطی یه حرفی میزنه دیگه پورحیدری که سهله علیه مرحوم رایکوف هم حرف خواهد زد!

Behro0oz

Registered User
لایک‌ها
412
خدایی خیلی بد شانسه این هاشم
با اون همه سوتی و اعصابی که از ما خورد کرد خدایی دلم واسش سوخت

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
بزرگوار تا مارو دق نده از تیم نمیره

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
از قدیم گفتن آرایشگرا که بیکار میشن سر همدیگه رو میتراشن
الان هم که لیگ تموم شده و همه بیکار شدن افتادن به جون هم
قضیه اول از قلعه نوعی و منصورخان شروع شد بعد سید مهدی رحمتی و قلعه نوعی ..بعد سید و حنیف...بعد سید و ماجدی...حالا هم حنیف و آندو...
امیدوارم فقط این جام ملتها زودتر تموم شه و لیگ هم زودتر شروع بشه و این فصل زودتر تموم بشه
چیزی هم که از افشازاده ندیدبم مدیریت تیم بود... این مدیریت رو عمه کتی هم بلد بود!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا