• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
خرید های درخشان خارجی؟!
کرار، توره و جانواریو هر سه شون قبل تر خودشونو تو تیم های ایرانی دیگه ثابت کرده بودن. تیم های دیگه رو قضاوت نمی کنم ولی استقلال تو عمرش یه مهاجم درجه 2 اروپایی به نام یرکوویچ خرید که تو هیجده قدم یه تمام کننده خوب بود. ( درست مثل قوچان نژاد ) ولی بعد از اومدن قلعه نوعی به هر دلیلی که من نمی دونم از استقلال کنار گذاشته شد.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
بعضی از دوستان از تاپیک تیم ملی دارن جهت عقده گشایی ها شون نسبت به سرمربی استقلال سو استفاده می کنند. فعلاً منتظر ممنونم ببینم مدیران برخوردی می کنند یا خیر!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آخر نفهمیدیم دقیقا مشکل آندو تو استقلال چی بود؟

زیاده خواهی ، طمع ، پول پرستی و نداشتن عرق و تعصب باشگاهی . شاهد مثال اینکه هنوز از استقلال جدا نشده بود رفت با پولیور و کاپشن و کلاه قرمز و با خوشحالی تمام عکس گرفت!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بعضی از دوستان از تاپیک تیم ملی دارن جهت عقده گشایی ها شون نسبت به سرمربی استقلال سو استفاده می کنند. فعلاً منتظر ممنونم ببینم مدیران برخوردی می کنند یا خیر!

صبر راهش نیست. به مقررات پایبند باشید و گزارش کنید... موارد برعکس هم همینطور...

saxp

Registered User
لایک‌ها
341
معلومه که برای چی رفت تیموریان وقتی میرن سر تمرین بهش اهانت میکنن شماها بودید نمیرفتید جالبه که این اقدام روز قبلش تو سایتهاشون اعلام میشه که یکسری از لیدرها میخوان برن سر تمرین علیه تیموریان شعار بدن و ملت رو توجیه میکنن از روز قبل کی باند اینها رو میچرخونه و اداره میکنه؟ بازیکن برای خودش شخصیت داره وظیفه کیه که بازیکن رو از لحاظ روحی و روانی تو شرایط مناسب قرار بده حالا همون آقا دقیقا برعکسش رو عمل میکنه چرا همه بازیکنهامون یکی یکی فراری میشن از تیم ، اصلا یه ذره احترام برای هیچکس قائل نیستنن حتی بزرگ تیم

تیموریان رو فراری دادن تا جا برای دلالی باز بشه امثال تیموریان ها باید از تیم برن تا آقایونی که ادعا میکنن مربین و فوتبالیست تحویل باشگاه استقلال دادن ستاره تیمشون کرار عراقی باشه هر روز نازش رو بکشن برامون یه ساعت خرس وسط تمرین کنه دیگه ارزشی برای اسم باشگاه میمونه ! هیچی نباشه تو این چند سال 15 میلیارد خرج بازیکنهای بی مصرف شده حالا این وسط کیا خوردن و کیا بردن بماند چه حاصلی برای استقلال داشته من نمیدونم

Last edited:

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
معلومه که برای چی رفت تیموریان وقتی میرن سر تمرین بهش اهانت میکنن شماها بودید نمیرفتید جالبه که این اقدام روز قبلش تو سایتهاشون اعلام میشه که یکسری از لیدرها میخوان برن سر تمرین علیه تیموریان شعار بدن و ملت رو توجیه میکنن از روز قبل کی باند اینها رو میچرخونه و اداره میکنه؟ بازیکن برای خودش شخصیت داره وظیفه کیه که بازیکن رو از لحاظ روحی و روانی تو شرایط مناسب قرار بده حالا همون آقا دقیقا برعکسش رو عمل میکنه چرا همه بازیکنهامون یکی یکی فراری میشن از تیم ، اصلا یه ذره احترام برای هیچکس قائل نیستنن حتی بزرگ تیم

تیموریان رو فراری دادن تا جا برای دلالی باز بشه امثال تیموریان ها باید از تیم برن تا آقایونی که ادعا میکنن مربین و فوتبالیست تحویل باشگاه استقلال دادن ستاره تیمشون کرار عراقی باشه هر روز نازش رو بکشن برامون یه ساعت خرس وسط تمرین کنه دیگه ارزشی برای اسم باشگاه میمونه ! هیچی نباشه تو این چند سال 15 میلیارد خرج بازیکنهای بی مصرف شده حالا این وسط کیا خوردن و کیا بردن بماند چه حاصلی برای استقلال داشته من نمیدونم
جدا خودتون قبول دارين اين مطلبي رو كه نوشتين ؟
اخبار باشگاه رو دنبال كردين به اين نتايج رسيدين يا كلا تراوشات ذهنيتون رو انتقال دادين؟

Sent from my iPad using Tapatalk

saxp

Registered User
لایک‌ها
341
جدا خودتون قبول دارين اين مطلبي رو كه نوشتين ؟
اخبار باشگاه رو دنبال كردين به اين نتايج رسيدين يا كلا تراوشات ذهنيتون رو انتقال دادين؟

به به دوتا خاطره از امیرخان تعریف کن دلمون برای داستان های تخیلیت تنگ شده فکر کردی من مثل خودتم که تروشات ذهنیم رو اینجا بزارم کجایی شما سرباز وفادر ؟ نقش علی رو تو این چندسال خوب بازی کردی تو این تاپیک !!! فقط موقعه باختها میری قایم میشی؟ حرفای خودت رو یادت میاد یانه ؟ یا برم پستات رو بکشم بیرون
این سیاه بازیا رو برو جای دیگه در بیار
از وقتی تیم رو امیرجون پنجم کرد دیگه کم پیدا شدی قدیما که خیلی به در ودیوار میکوبیدی خودتو
فکر کردی همه بچه هستن اینجا

خیلی به به و چه چه دوست داری شرمنده من از اون آدما نیستم بیخود به به و چه چه کنم
اگه حرف راجب تیم داری بزن هر کی آزاد طبق قوانین تاپیک نظرش رو بده ناراحتی پستای منو رو نخون

Last edited by a moderator:

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
به به دوتا خاطره از امیرخان تعریف کن دلمون برای داستان های تخیلیت تنگ شده فکر کردی من مثل خودتم که تروشات ذهنیم رو اینجا بزارم کجایی شما سرباز وفادر ؟ نقش علی رو تو این چندسال خوب بازی کردی تو این تاپیک !!! فقط موقعه باختها میری قایم میشی؟ حرفای خودت رو یادت میاد یانه ؟ یا برم پستات رو بکشم بیرون
این سیاه بازیا رو برو جای دیگه در بیار
از وقتی تیم رو امیرجون پنجم کرد دیگه کم پیدا شدی قدیما که خیلی به در ودیوار میکوبیدی خودتو
فکر کردی همه بچه هستن اینجا

خیلی به به و چه چه دوست داری شرمنده من از اون آدما نیستم بیخود به به و چه چه کنم
اگه حرف راجب تیم داری بزن هر کی آزاد طبق قوانین تاپیک نظرش رو بده ناراحتی پستای منو رو نخون
بنده از شما سوال كردم و خب پاسخ سوال رو به شيوه خودتون دادين ، اتفاقا بنده همينجا هستم و به موقع انتقاد خودم رو به تيم و كادر فني دارم و به موقع خودش هم تعريفم رو
مشكل بنده با داستانهاي تخيلي دوستان هست
يه مدت ميگفتن امير تو استاديوم آدم داره هركي حرف بزنه ميزننش ، نميزونم پس اون آدمها كجا رفتن روزايي كع بر عليه امير تو استاديوم شعار ميدادن
صحبت از مربي گريو بازي گرفتن شد كه امير مربي نيست و نميتونه از ملي پوشاش بازي بگيره ولي نميدونم چي شد خسرو و اميرحسين تو تيم ملي هم تفاوتي نداشتن اين روزا
صحبت از بي تامتيكي شد ى دل بستن به سانتر توسط امير ولي ديديم كه تو بازيهي جام ملتها از جمله بازي با عراق تيم مربي تاكتيكي روي سانتر از جناحين و ضربه ماشته به گل ميرسيد
صحبت از اين بود استقلال ديگه مثل قبل نيست و بعد از گل ميره تو دفاع ولس ديديم تيم مليمون جلو امارات و عراق همينطور بازي مرد ، نه فقط جلوي آرژانتين
صحبت از دلالي شد و بازيكن خارجي مه مصدوم شده ، براي اطلاعتون تست پزشكي رو بهترين فيزيتراپ و دكتر ورزشي ايران دكتر نوروزي از بازيكن ميگيره ، نه سرمرب ، دمنر نوروزي هم آدم قلعه نويي نيست بلكه نزديك دو دهه داره تو استقلال فعاليت ميكنه
بحث خريد بازيكن بدرد نخور شد ، شما هر مربي كه تو استقلال بوده رو نام ببر تا برات بشمرم هر كدوم چند تا بازيكن بدرد نخور خريدن ، ميفرمايد همه دلال بودن ؟

آره دوست عزيز وقتي كسي با داستانهاي ساخته ذهن شما موافق نيست همينطور خطابش كنيد ، تخريب كنيد ، ولي بدونيد اين شيوه شماست نه طرفداران استقلال ، اين شيوه مخالفين قلعه نويي هست ، نه طرفدار استقلال

Last edited by a moderator:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
سازمان لیگ هر چی صلاح بدونه همونه....تیم های دیگه هم حق اعتراض ندارن....یعنی روم به دیوار غلط میکنن اعتراض کنن!
همین که سازمان لیگ میگه.. روز ججمعه 10 بهمن با سپاهان..یککککلام.....
منطق سازمان لیگ:
بازیکناتون رو هر وقت بخوایم میگیریم..هر وقت بخوایم پس میدیم...هر کدومشون هم مصدوم شدن که بشن...بما چه ربطی داره؟
لیگ رو هر وقت بخوایم تعطیل میکنیم هر وقت بخوایم هم دوباره برگزار میکنیم!
اصل هر چی ما بگیم...
اقای قلعه نوعی تو دیگه حرف نزن! که بخاطر تو صبر کردیم رفتی تو جام باشگاه های آسیا سوم شدی...چه غلطی کردی؟؟؟!!!
اگر ما صلاح بدونیم 50 روز لیگ رو تعطیل میکنیم که بریم با عراقی که لیگ نداره حذف شیم...ببینیم کی جرات داره ...اضافی بخوره؟؟؟؟؟!!!!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
عجب داستانی شد. همین جمعه برامون بازی گذاشتن با سپاهان. بعد برای تیمی که به مدت 2 هفته یک ملی پوش بیشتر در تیم ملی نداشته هم جمعه بازی گذاشتند!!!

راستی دبگه به من ثابت شد که کیروش بازیکن های استقلال رو با خودش به استرالیا برد که فقط از تیم دورشون کنه. دیدید که به جز خسرو حیدری که اون هم تو یکی دوتا بازی نصفه و نیمه بازی کرد ، از بقیه بازیکن ها هیچ استفاده ای نکرد. حتی بیگ زاده هم اگه مصدوم نمیشد باز هم به بازی گرفته نمیشد چون دیدیم که جاینشین بیگ زاده یک دقیقه هم بازی نکرد! با مصاحبه ای هم که دیروز کیروش کرد مشخص شد که چقدر نسبت به قلعه نویی دشمنی و کینه داره. این دشمنی دودش تو چشم استقلال میره فقط.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
متاسفانه فرهاد مجیدی رسما خودشو قاطی دعوای سرمربیان تیم ملی و استقلال کرد!

148763.png

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756

148763.png
فقط میتونم بگم متاسفم. با وجود اینکه فرهاد رو از صمیم قلب دوست دارم و حتی برام یک چهره نوستالژیک محسوب میشه اما با این کار یکم از چشمم افتاد.
به نظرم فرهاد بازیچه دست عده ای خاص شده که از هر وسیله ای برای زمین زدن قلعه نویی استفاده می کنند. چندین بار تا حالا به قلعه نویی گوشه و کنایه های بد زده اما امیر قلعه نویی جوابش رو نداده و حتی بارها در مصاحبه هاش ازش تعریف و تمجید کرده. نمیدونم فرهاد مجیدی این رویه رو تا چه زمانی میخواد ادامه بده و کی میخواد دست از این کاراش برداره. واقعاً خیلی حیفه که محبوبیتی که بین هوادارها داره به این راحتی لگدمال کنه! امیدوارم ابن افرادی که دارن بهش مشورت غلط میدن رو هرچه زودتر از خودش دور کنه.

saxp

Registered User
لایک‌ها
341
بنده از شما سوال كردم و خب پاسخ سوال رو به شيوه خودتون دادين ، اتفاقا بنده همينجا هستم و به موقع انتقاد خودم رو به تيم و كادر فني دارم و به موقع خودش هم تعريفم رو
مشكل بنده با داستانهاي تخيلي دوستان هست
يه مدت ميگفتن امير تو استاديوم آدم داره هركي حرف بزنه ميزننش ، نميزونم پس اون آدمها كجا رفتن روزايي كع بر عليه امير تو استاديوم شعار ميدادن
صحبت از مربي گريو بازي گرفتن شد كه امير مربي نيست و نميتونه از ملي پوشاش بازي بگيره ولي نميدونم چي شد خسرو و اميرحسين تو تيم ملي هم تفاوتي نداشتن اين روزا
صحبت از بي تامتيكي شد ى دل بستن به سانتر توسط امير ولي ديديم كه تو بازيهي جام ملتها از جمله بازي با عراق تيم مربي تاكتيكي روي سانتر از جناحين و ضربه ماشته به گل ميرسيد
صحبت از اين بود استقلال ديگه مثل قبل نيست و بعد از گل ميره تو دفاع ولس ديديم تيم مليمون جلو امارات و عراق همينطور بازي مرد ، نه فقط جلوي آرژانتين
صحبت از دلالي شد و بازيكن خارجي مه مصدوم شده ، براي اطلاعتون تست پزشكي رو بهترين فيزيتراپ و دكتر ورزشي ايران دكتر نوروزي از بازيكن ميگيره ، نه سرمرب ، دمنر نوروزي هم آدم قلعه نويي نيست بلكه نزديك دو دهه داره تو استقلال فعاليت ميكنه
بحث خريد بازيكن بدرد نخور شد ، شما هر مربي كه تو استقلال بوده رو نام ببر تا برات بشمرم هر كدوم چند تا بازيكن بدرد نخور خريدن ، ميفرمايد همه دلال بودن ؟

آره دوست عزيز وقتي كسي با داستانهاي ساخته ذهن شما موافق نيست همينطور خطابش كنيد ، تخريب كنيد ، ولي بدونيد اين شيوه شماست نه طرفداران استقلال ، اين شيوه مخالفين قلعه نويي هست ، نه طرفدار استقلال

من سئوالت رو با ادبیات خودت جواب دادم برو نوع سئوال کردنت رو یباره دیگه بخون این نوع سئوال کردن توهین آمیز نیست عجیبه که سفسطه میکنی و حق به جانب میگیری با همون ادبیات اون آقا صحبت کردی با همون ادبیات هم باهات صحبت کردم چون طرفدار قلعه نویی ادبیات دیگه ای بلد نیست ادبیات علی وارت تو تمام پستهای قبلی دیگه ات هست برای کسی که مخالف نظرت رو میده و چیزی راجب این آقا بگه که تو نپسندی
سئوالت مثل سئوال یه آدم نادون هست (منظورم شخصیتت نیست منظورم فقط اون سئوال و نحوه بیانش هست ) که میخواد طرف رو تو سطح فکر خودش بیاره پایین بعد باهاش بحث کنه این بازیها رو من سالها پیش انجام دادم
جالبه که خودت سئوال پرسیدی خودتم بهش جواب دادی !!! خودتم تفسیر کردی!
بعدم این حرفهایی که میزنی چه ربطی به مطلب من داره طرفدار باشعور امیرخان ، شما آزادی بری از تیم ملی از تیم تیرکمون سازی یا هرجای دیگه تو تاپیک مربوطش انتقاد کنی اونجاها اگه کسی باشه بهت جواب میده و باهات بحث میکنه اینجا تاپیک استقلال هست داریم راجب این تیم حرف میزنیم من هم اگه مثل خودت بگم این روش ماست مالی کردنها شیوه طرفدارهای امیرخان هست خوشت میاد
میگی منتقد هستی و ادعای طرفداری استقلال رو داری یه پست بیار تو این سه سال از خودت که از امیرخانت انتقاد کردی
اتفاقا شما سابقه و سنت قد نمیده تو این تاپیک که بدونی من طرفدار قلعه نویی هستم یا بودم یا مخالفش

من طرفدار کسی که پیرهن استقلال رو قد یه قاب دستمال بی ارزش کرده نیستم
من طرفدار کسی که عرضه نداشته تو این سه سال با صرف بیش از 70میلیارد یه بازیکن بسازه تحویل باشگاه و فوتبال این مملکت بده نیستم
چون به من دولا و راست شدن جلوی این ...خان ها رو یاد ندادن بهم یاد ندادن برای اینکه به جایی برسم ...خان ها رو ستایش کنم با به به شون منم به به کنم با اخ اخ شون منم اخ اخ کنم
مثل بعضیها نبودم که موقعه پیروزی بیام تبریک بگم خودم رو نشون بدم موقعه شکست برم یه گوشه قایم بشم
حرفم رو به موقعش زدم و اون زمانش هم خودم میدونم کی هست
مثل بعضیها نیستم که برای اینکه رنگ عوض کنم همرنگ جماعت بشم بعد رفتن قلعه نویی بیام انتقاد کنم
تو رو که دیگه همه تو این انجمن میشناسن ادعای طرفداری از استقلال رو میکنی خداییش خیلی جالبه برام ، تو که خودت رو اینجا تیکه پاره کردی برای امیرخان
آدمهایی مثل تو با طرفداریشون از این آقا به استقلال خیانت کردن این حرفهای من رو الان هر کسی نمیفهمه ولی در آینده معلوم میشه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

148763.png
فرهاد مجیدی بیست بار بر علیه امیر قلعه نویی موضع گرفته!!!
موضوع تازه ای نیست!

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
من سئوالت رو با ادبیات خودت جواب دادم برو نوع سئوال کردنت رو یباره دیگه بخون این نوع سئوال کردن توهین آمیز نیست عجیبه که سفسطه میکنی و حق به جانب میگیری با همون ادبیات اون آقا صحبت کردی با همون ادبیات هم باهات صحبت کردم چون طرفدار قلعه نویی ادبیات دیگه ای بلد نیست ادبیات علی وارت تو تمام پستهای قبلی دیگه ات هست برای کسی که مخالف نظرت رو میده و چیزی راجب این آقا بگه که تو نپسندی
سئوالت مثل سئوال یه آدم نادون هست (منظورم شخصیتت نیست منظورم فقط اون سئوال و نحوه بیانش هست ) که میخواد طرف رو تو سطح فکر خودش بیاره پایین بعد باهاش بحث کنه این بازیها رو من سالها پیش انجام دادم
جالبه که خودت سئوال پرسیدی خودتم بهش جواب دادی !!! خودتم تفسیر کردی!
بعدم این حرفهایی که میزنی چه ربطی به مطلب من داره طرفدار باشعور امیرخان ، شما آزادی بری از تیم ملی از تیم تیرکمون سازی یا هرجای دیگه تو تاپیک مربوطش انتقاد کنی اونجاها اگه کسی باشه بهت جواب میده و باهات بحث میکنه اینجا تاپیک استقلال هست داریم راجب این تیم حرف میزنیم من هم اگه مثل خودت بگم این روش ماست مالی کردنها شیوه طرفدارهای امیرخان هست خوشت میاد
میگی منتقد هستی و ادعای طرفداری استقلال رو داری یه پست بیار تو این سه سال از خودت که از امیرخانت انتقاد کردی
اتفاقا شما سابقه و سنت قد نمیده تو این تاپیک که بدونی من طرفدار قلعه نویی هستم یا بودم یا مخالفش

من طرفدار کسی که پیرهن استقلال رو قد یه قاب دستمال بی ارزش کرده نیستم
من طرفدار کسی که عرضه نداشته تو این سه سال با صرف بیش از 70میلیارد یه بازیکن بسازه تحویل باشگاه و فوتبال این مملکت بده نیستم
چون به من دولا و راست شدن جلوی این ...خان ها رو یاد ندادن بهم یاد ندادن برای اینکه به جایی برسم ...خان ها رو ستایش کنم با به به شون منم به به کنم با اخ اخ شون منم اخ اخ کنم
مثل بعضیها نبودم که موقعه پیروزی بیام تبریک بگم خودم رو نشون بدم موقعه شکست برم یه گوشه قایم بشم
حرفم رو به موقعش زدم و اون زمانش هم خودم میدونم کی هست
مثل بعضیها نیستم که برای اینکه رنگ عوض کنم همرنگ جماعت بشم بعد رفتن قلعه نویی بیام انتقاد کنم
تو رو که دیگه همه تو این انجمن میشناسن ادعای طرفداری از استقلال رو میکنی خداییش خیلی جالبه برام ، تو که خودت رو اینجا تیکه پاره کردی برای امیرخان
آدمهایی مثل تو با طرفداریشون از این آقا به استقلال خیانت کردن این حرفهای من رو الان هر کسی نمیفهمه ولی در آینده معلوم میشه

از کوزه همان طراود که در اوست
تا وقتی به جای صحبت فوتبالی سعی بر توهین و تحقیر طرف مقابل دارید نمیشه بحثی داشت

saxp

Registered User
لایک‌ها
341
از کوزه همان طراود که در اوست
تا وقتی به جای صحبت فوتبالی سعی بر توهین و تحقیر طرف مقابل دارید نمیشه بحثی داشت
منم همین نظر رو راجب شما دارم دلایلش هم پست قبلی گفتم بحث کردن من و شما بیفایده است

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
فقط میتونم بگم متاسفم. با وجود اینکه فرهاد رو از صمیم قلب دوست دارم و حتی برام یک چهره نوستالژیک محسوب میشه اما با این کار یکم از چشمم افتاد.
به نظرم فرهاد بازیچه دست عده ای خاص شده که از هر وسیله ای برای زمین زدن قلعه نویی استفاده می کنند. چندین بار تا حالا به قلعه نویی گوشه و کنایه های بد زده اما امیر قلعه نویی جوابش رو نداده و حتی بارها در مصاحبه هاش ازش تعریف و تمجید کرده. نمیدونم فرهاد مجیدی این رویه رو تا چه زمانی میخواد ادامه بده و کی میخواد دست از این کاراش برداره. واقعاً خیلی حیفه که محبوبیتی که بین هوادارها داره به این راحتی لگدمال کنه! امیدوارم ابن افرادی که دارن بهش مشورت غلط میدن رو هرچه زودتر از خودش دور کنه.

من کاری به نوشته های فرهاد ندارم و اینکه منظورش کی بوده و اصلا حق داره که حرفش رو در لفافه بزنه و آیا مافیا یعنی قلعه نویی ؟؟
حالا! بگذریم!
ولی اینکه شما میگی به قلعه نویی نیش و کنایه های بد زده ولی قلعه نویی جوابش رو نداده نشانه حافظه ضعیف شماست! شایدم شما خبر های ورزشی رو دنبال نمیکنی!!!
مجیدی هر حرفی زده دو روز نگذشته قلعه نویی جوابش رو داده!!!حتی مواقعی که اسم نبرده از قلعه نویی مثل کیروش!!
آخرینش هم در برنامه 90 بود که فقط یه جمله گفت که محبوبیت خریدنی نیست! و در زمان قلعه نویی به من زیاد بازی نرسید ( که جمله کاملا درستی هست و همه ما هم موافقیم) فرداش آقای قلعه نویی به خودش گرفت!
و مصاحبه کرد هم در روزنامه به مجیدی حمله کرد!!

http://www.esteghlaltehranfc.com/fa/news/59101/قلعه-نویی-مجیدی-عزیز-هر-وقت-خواستی-ماجرای-مرغوبکار-را-به-مردم-می-گویم-

2703070_349.jpg

در حالی که 5 روز قبلش بعد از اینکه مجیدی برای بازی سایپا و حمایت از قلعه نویی به ورزشگاه اومده بود مجیدی رو امرد خونده بود! و گفته بود پیشکسوت واقعی یعنی مجیدی!!

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: برخی از آنها که خودشان را پیشکسوت استقلال معرفی می‌کنند و آنها را نمی‌شناسم، دنبال این هستند که حاشیه درست کنند و 2 عکس از آنها نیز در روزنامه‌ها چاپ شود. آیا تیمی که در رتبه دوم جدول قرار دارد وارد بحران شده است؟ ما با تیمی که نیمی از توانش را داشت کار می‌کردیم و 2 شکست هم خوردیم اما با این حال بازی‌‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم.

وی با بیان اینکه استقلال در بازی با ملوان هم فرصت‌های زیادی داشت اما 2 موقعیت در جریان بازی تبدیل به گل شد ادامه داد: در بازی‌های قبلی هم بسیار خوب بازی می‌کردیم اما بدشانس بودیم که توپ‌هایمان وارد گل نمی‌شد. این صحبت‌ها را گفتم تا به اینجا برسم که پیشکسوت واقعی فرهاد مجیدی است که در شرایط بحرانی به ورزشگاه می‌آید و به تیم کمک می‌کند. پیشکسوتان واقعی کسانی هستند که اگر کمک هم نمی‌کنند به تیم ضربه نمی‌زنند اما برخی هستند که در دفترشان برنامه‌ریزی می‌کنند تا تیم وارد بحران شود.

پس لطفا جک نگید! هزار تا از این مصاحبه ها هست ..که مجیدی یه چیزی گفته حتی غیر مستقیم! قلعه نویی به خودش گرفته! جوابش رو داده!

بارها هم مجیدی از قلعه نویی تعریف کرده و قلعه نویی هم از مجیدی!

پس دو طرفه بوده! منکر بشید میرم کل مصاحبه هاشون رو درمیارم میذارم توی تاپیک!

این بازی از اول تا آخر بین مجیدی و قلعه نویی بوده و ادامه داشته! زمانی هم به خاطر استقلال با هم کوتاه اومدن و کار کردن! ولی اینطور نبوده که مجیدی هر چی خواسته گفته و قلعه نویی جوابی نداده!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
آخه فقط تو اخبار ورزشی رو دنبال میکنی و فقط تو حافظت قویه! خوش به حال تو با این همه هنر و استعداد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا