• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
تیم دگرگون شده. یکیش هم برگشت آمادگی بدنی تیم هست . یکی هم بهترشدن گردش توپ و پاسکاری .

دقیقا ... به تیم خیلی امیدوار شدم ... آمادگی بدنیشون خیلی بالا رفته ... کریمی خیلی خوب شده ...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تبریک بابت این برد خوب به ابی دلان عزیز
یه خشت دیگر بر دهان بعضیها :D
جیگرمون حال اومد از برد استقلال
این فغانی عجب داور کثیفیه . نکبت زد این کرار لوله کردن باز خطا نمیگرفت .بعد یه اعتراض زارت زد اخراج کرد. درست مثل جریان فرهاد مجیدی هر موقع این داور کثیف بود حی خطاهارو نمیگرفت .
این سجاد عالیه
-------------
یامی یامی :D همه چی به نفع استقلال کبیر شد
میمونه فردا ببینم بازم یامی یامی میشه:D

Last edited:

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
باریکلا به تیم علی منصور از دقیقه 60 ده نفره شدن بعد یه گل هم زدن.هم انتقام شکست ما تو نیم فصل اول چسبید هم این مساویه.

بازی بعد سپاهان و فولاد هم حساسیت زیادی داره ایشاالله اونم به نفع ما تموم بشه که بریم برا قهرمانی

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اوووووووووه...تبريك ميگم.... جدول ليگ برتر چه مامان شده!!!! رتبه دوم جدول.....
سپاهان و نفت هم مساو شدن..علي منصور در سايه به نفع استقلاله..بجز بحث حضورش در برنامه 90 دمش گرم

ضمنا بنظرم جاسم بي كله مخصوصا اعتراض ميكنه كه اخراج شه..خوب راهش رو ياد گرفته
نميخواد بازي كنه چون پول ميخواد!
من اگر جاي باشگاه بودم به ازاي هر محروميت يا كارت قرمز كرار 5 درصد قراردادشو كم ميكردم
بازي بعد با پيكانه تو آزادي..بعدشم گسترش فولاد..هفته بعد ببينم عنايتي ميتونه دروازه رحمتي رو باز كنه يا نه؟

یه خشت دیگر بر دهان بعضیها :D
LIKE ^ N

Last edited:

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
اوووووووووه...تبريك ميگم.... جدول ليگ برتر چه مامان شده!!!! رتبه دوم جدول.....
سپاهان و نفت هم مساو شدن..علي منصور در سايه به نفع استقلاله..بجز بحث حضورش در برنامه 90 دمش گرم

ضمنا بنظرم جاسم بي كله مخصوصا اعتراض ميكنه كه اخراج شه..خوب راهش رو ياد گرفته
نميخواد بازي كنه چون پول ميخواد!
من اگر جاي باشگاه بودم به ازاي هر محروميت يا كارت قرمز كرار 5 درصد قراردادشو كم ميكردم
بازي بعد با پيكانه تو آزادي..بعدشم گسترش فولاد..هفته بعد ببينم عنايتي ميتونه دروازه رحمتي رو باز كنه يا نه؟

LIKE ^ N
تبریک به همه آبیا

کرار فک نکنم از قصدی اینجوری کنه کلا اخلاقش اینجوریه خیلی زود عصبی میشه جلوی خودشم نمیتونه بگیره همه بازیکنای تیمای دیگه هم اینو دونستن هی از قصدی سر به سرش میزارن مخصوصا موهاش رو میگیرن خیلی آمپرش میره بالا.....

ولی نگذرین واقعا از یعقوب کریمی لامصب عین آلوز هی میره میاد بازی قبلشم که لایی وریارو یادتونه خیلی کارش درسته کریمی

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
تبریک میگم به تاجیهای عزیز
بازیو ندیم
کرار چیکار کرد که اخراج شد ؟؟

من تو ورزش3 دیدم دیقه 84 هم کارت زرد گرفت وهم کارت قرمز:confused:

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
تا وقتی اینجا دست یه مشت استقلالی‌نماس که کوچکترین پست ناخوشایند رو پاک می‌کنن، از اینم سوت و کور تر میشه... دقت کنین بجز پستای دار و دسته خودشون دیگه پستی نیست! :)
دوست عزيز لطفا جو بيخود ندين
اگر پستي ازتون پاك شده ميتونيد تو تاپيك مربوطه در موردش سوال كنيد
در ضمن بسياري از پستهاي به قول خودتون ناخوشايند كه واقعا هم براي استقلالي جماعت ناخوشاينده تو صفحات قبل هست و ميتونيد ملاحظه كنيد ، علي ايحال اين روزا استقلال داره بازيا رو با برد پشت سر ميزاره و خوب معمولا بله تعدادي كع فقط تو باختهاي استقلال اينجا پيداشون ميشه كم پيدا شدن و الا بقيه دوستان هستن ، كما اينكه لحن صحبت برخي از كاربرا كه بي تاثير نيست تو كمتر نوشتن دوستان استقلالي

----------------
تبريك به همه تاجيا به خاطر برد و بازيي كه به نظرم زيبا بود ، هم با سپاهان و هم با سايپا

به نظرم فغاني با اخراج كرار حجت رو تموم كرد با استقلاليا
چه اخراجي بود آخه؟
Sent from my iPad using Tapatalk

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
به نظرم در مورد کرار فقط و فقط فغانی مقصره و اگه که کسی چیزی نمیگه بخاطر بردمون و اینکه محرومش نکن
وگرنه چطوری این همه خطا روی کرار رو نمیدید مخصوصا خطای آخری که پاشو زدن و اصلا خطا نگرفت

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
به نظرم در مورد کرار فقط و فقط فغانی مقصره و اگه که کسی چیزی نمیگه بخاطر بردمون و اینکه محرومش نکن
وگرنه چطوری این همه خطا روی کرار رو نمیدید مخصوصا خطای آخری که پاشو زدن و اصلا خطا نگرفت
دوست عزیز آوانتاژ داد!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دوست عزيز لطفا جو بيخود ندين
اگر پستي ازتون پاك شده ميتونيد تو تاپيك مربوطه در موردش سوال كنيد
در ضمن بسياري از پستهاي به قول خودتون ناخوشايند كه واقعا هم براي استقلالي جماعت ناخوشاينده تو صفحات قبل هست و ميتونيد ملاحظه كنيد ، علي ايحال اين روزا استقلال داره بازيا رو با برد پشت سر ميزاره و خوب معمولا بله تعدادي كع فقط تو باختهاي استقلال اينجا پيداشون ميشه كم پيدا شدن و الا بقيه دوستان هستن ، كما اينكه لحن صحبت برخي از كاربرا كه بي تاثير نيست تو كمتر نوشتن دوستان استقلالي
Sent from my iPad using Tapatalk
دوست من تو این تاپیک کوچکترین انتقادی از سرمربی تیم بشدت و بعد از مدت کوتاهی ***** میشه و فقط میشه اینجا از ایشون تعریف و تمجید کرد!
فک نکنم این رسم آزادی بیان باشه...

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
والا این همه از سرمربی استقلا انتقاد شده تو این تاپیک و حتی تهمت و افترا هم زده شده ما که ندیدیم کسی حرفی زده باشه

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
برد مبارک باشه ;);););):D....
ولی کرار داستان اخراجش چی بود؟؟؟؟

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
بازی بعدیمون یکشنبه با پیکانه .... امیدوارم یه سه امتیاز راحت دیگه رو دشت کنیم ... خیلی به سه امتیاز این بازی خوشبینم

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
تبریک به طرفداران ... به صدر خیلی نزدیک شدیم . باید اختلاف مناسبی با بقیه تیم ها ایجاد کنیم تا هفته های آخر به مشکل نخوریم . سجاد شهباز زاده فوق العادست

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
دوست من تو این تاپیک کوچکترین انتقادی از سرمربی تیم بشدت و بعد از مدت کوتاهی ***** میشه و فقط میشه اینجا از ایشون تعریف و تمجید کرد!
فک نکنم این رسم آزادی بیان باشه...
ببینید دوست گلم این نشد که ابتدا بگید اون مدل پستها پاک میشن و بعد که بنده عرض کردم پاک نشدن بفرمائید ***** میشه - صفحات قبلی تاپیک رو ورق بزنید به وفور میبینید که آزادی بیان در چه حدیه , دیگه فقط بد بودن وضعیت هوای تهران رو به مربی تیم ربط ندادن دوستان و خب پستهاشون هم سر جاش هست
به طبع مربی تیم یه سری موافق داره و یه سری مخالف , به قول آقا مصطفی اینجا حتی به مربی تیم تهمت الکی هم زده شد و کسی پاک نکرد و از طرفی خب وقتی کسی بر علیه یکی حرف میزنه خب موافقین اون شخص هم پاسخ میدن و این ذات فروم هست که توش صحبت بشه , اگر بنده هم گاهی صحبتی میکنم قطعا به عنوان یک کاربر مثل بقیه مطرح میکنم و شما میتونید ببینید حتی بارها تو همین صحبتها به خود بنده توهین شده و من پست طرف مقابل رو پاک نکردم چون به عنوان یک کاربر تو این فروم نظراتم رو میگم که البته اون هم رو یه دو سالیه سعی میکنم کمتر بگم که که یه وقت همیچین شاعبه ای مثل الان پیش نیاد.
در کل طرفدار قلعه نویی یا مخالف قلعه نویی همه استقلالی هستیم , دشمنی هم با هم نداریم که بخوایم همدیگه رو بکوبیم
میتونیم کنار هم تو یه جو دوستانه حرفامون رو بزنیم , نه اینکه مدام تو جدل باشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا