• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
ببینید دوست گلم این نشد که ابتدا بگید اون مدل پستها پاک میشن و بعد که بنده عرض کردم پاک نشدن بفرمائید ***** میشه - صفحات قبلی تاپیک رو ورق بزنید به وفور میبینید که آزادی بیان در چه حدیه , دیگه فقط بد بودن وضعیت هوای تهران رو به مربی تیم ربط ندادن دوستان و خب پستهاشون هم سر جاش هست
به طبع مربی تیم یه سری موافق داره و یه سری مخالف , به قول آقا مصطفی اینجا حتی به مربی تیم تهمت الکی هم زده شد و کسی پاک نکرد و از طرفی خب وقتی کسی بر علیه یکی حرف میزنه خب موافقین اون شخص هم پاسخ میدن و این ذات فروم هست که توش صحبت بشه , اگر بنده هم گاهی صحبتی میکنم قطعا به عنوان یک کاربر مثل بقیه مطرح میکنم و شما میتونید ببینید حتی بارها تو همین صحبتها به خود بنده توهین شده و من پست طرف مقابل رو پاک نکردم چون به عنوان یک کاربر تو این فروم نظراتم رو میگم که البته اون هم رو یه دو سالیه سعی میکنم کمتر بگم که که یه وقت همیچین شاعبه ای مثل الان پیش نیاد.
در کل طرفدار قلعه نویی یا مخالف قلعه نویی همه استقلالی هستیم , دشمنی هم با هم نداریم که بخوایم همدیگه رو بکوبیم
میتونیم کنار هم تو یه جو دوستانه حرفامون رو بزنیم , نه اینکه مدام تو جدل باشیم
دوست من درسته، با هم دشمنی نداریم و همه استقلالی هستیم ولی یه عده یکم زیادی فوتبال رو جدی گرفتن و قلدرانه و لیدرمعابانه با دیگران برخورد می‌کنند... پست‌هاشون هم توی تاپیک‌های دیگر هست که چجوری همه رو در راستای تطهیر بزرگوار می‌کوبن! اینا همون جمع دیکتاتور هستن که الان خودشون هم می‌دونن روی صحبتم باهاشونه چون توی تاپیکای دیگه با هم رو در رو شدیم... امیدوارم کار به جایی نکشه که بخوام تگشون کنم!
در آخر می‌خوام بگم تاپیک ارث پدری کسی نیست که بخواد توش دست ببره؛ لطفاً از اختیاراتتون سواستفاده نکنین!

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان،ممکنه خیلی کارهای قلعه نوعی درست نباشه، اما همیشه فکر میکنم مشکل پرسپولیس اینه که یه قلعه نوعی نداره.
ما هم اگه نداشتیم تیممون مثل پرسپولیس شده بود.
خدا همه اونای که برا استقلال (تاج) زحمت میکشند رو حفظ کنه.

Last edited by a moderator:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان،ممکنه خیلی کارهای قلعه نوعی درست نباشه، اما همیشه فکر میکنم مشکل پرسپولیس اینه که یه قلعه نوعی نداره.
ما هم اگه نداشتیم تیممون مثل پرسپولیس شده بود.
خدا همه اونای که برا استقلال (تاج) زحمت میکشند رو حفظ کنه.
البته فراموش نکنیم اونا خودشون نمی خوان خوب باشن وگرنه برن دنیزلی رو بیارن 100% نتیجه میگیرن
اما بعضی تیم ها مثل گوشت تازه میمونن که هرکی تو جنگل از راه میرسه یک تکه اش رو میکنه و دیگه چیزی براش مهم نیست
دلال ها همیشه مانع موفقیت تیم های بزرگ داخلی میشن چون نونشون از این راه تامین میشه

Last edited by a moderator:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نه قبول ندارم عزیز!
علت هم کاملا روشنه!
استقلال حتی زمانی که قلعه نویی رو نداشته به جز 2 فصل (کخ و فیروز کریمی!! ) همیشه در کورس قهرمانی بوده تا آخر!
دو فصل مظلومی و فصل های مرفاوی...استقلال در این فصل ها بدون قلعه نویی هیچ وقت به وضع پرسپولیس دچار نشد! حتی با تو سری خوری مثل پرویز خان!
علت رو در جای دیگه جست و جو کنید! به خصوص در مدیریت! درسته که هر دو باشگاه ضعف مدیریت داشتند! ولی شما مدیران استقلال رو مخصوصا فتح الله زاده با همه ضعف هاش! (مخصوصا در فصلی که 13 هم شدیم یکی از ضعیف ترین مدیریت های ایشون بود ! ) نمیتونید با مدیرانی مثل رویانیان و سیاسی و ....مقایسه کنید...حنی واعظ آشتیانی هم درسته که خیلیا به خاطر مسائل آخر فصل ازش بدشون میاد! ولی تا روز قهرمانی استقلال واعظ آشتیانی هم مدیر خیلی خیلی بهتری از رویانیان و ...بود! حالا بعدش چه اتفاقاتی افتاد و چرا رفت و ....مهم نیست.
فقط به فصلی که کاشانی مدیر پرسپولیس بود دقت کنید! با وجود مربی معمولی مثل قطبی! ( به نظر من کاملا معمولیه! ) واقعا قوی بودن!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
البته فراموش نکنیم اونا خودشون نمی خوان خوب باشن وگرنه برن دنیزلی رو بیارن 100% نتیجه میگیرن
اما بعضی تیم ها مثل گوشت تازه میمونن که هرکی تو جنگل از راه میرسه یک تکه اش رو میکنه و دیگه چیزی براش مهم نیست
دلال ها همیشه مانع موفقیت تیم های بزرگ داخلی میشن چون نونشون از این راه تامین میشه

پرسپولیس با دنیزلی هم زمان رویانیان کار به جایی نبرد! 4 تا گل خوردن های این تیم مربوط به همون موقع ست که فکر میکردن با اومدن ایشون مشکلات حل میشه...مشکل جای دیگه ست! حالا اینجا جاش نیست در مورد تیم پرسپولیس حرف بزنیم...پست ها پاک خواهد شد! ولی خوبه که کمی به عقب برگردیم بعد دنبال درصد و اینا باشیم/

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
نه قبول ندارم عزیز!
علت هم کاملا روشنه!
استقلال حتی زمانی که قلعه نویی رو نداشته به جز 2 فصل (کخ و فیروز کریمی!! ) همیشه در کورس قهرمانی بوده تا آخر!
دو فصل مظلومی و فصل های مرفاوی...استقلال در این فصل ها بدون قلعه نویی هیچ وقت به وضع پرسپولیس دچار نشد! حتی با تو سری خوری مثل پرویز خان!
علت رو در جای دیگه جست و جو کنید! به خصوص در مدیریت! درسته که هر دو باشگاه ضعف مدیریت داشتند! ولی شما مدیران استقلال رو مخصوصا فتح الله زاده با همه ضعف هاش! (مخصوصا در فصلی که 13 هم شدیم یکی از ضعیف ترین مدیریت های ایشون بود ! ) نمیتونید با مدیرانی مثل رویانیان و سیاسی و ....مقایسه کنید...حنی واعظ آشتیانی هم درسته که خیلیا به خاطر مسائل آخر فصل ازش بدشون میاد! ولی تا روز قهرمانی استقلال واعظ آشتیانی هم مدیر خیلی خیلی بهتری از رویانیان و ...بود! حالا بعدش چه اتفاقاتی افتاد و چرا رفت و ....مهم نیست.
فقط به فصلی که کاشانی مدیر پرسپولیس بود دقت کنید! با وجود مربی معمولی مثل قطبی! ( به نظر من کاملا معمولیه! ) واقعا قوی بودن!
مسلما مدیریت و بازیکن ها و پیشکسوت ها و حتی طرفدارها و حیلی موارد دیگه در موفقیت یک تیم دخیل هستند. برای مثال بزرگ ترهای استقلالی (بجز حسن آقا روشن) کمتر برای تیم حاشیه می سازند تا پیکشوت های پرسپولیس. و من خوشحالم که ما همیشه مدیرهایی بهتر از تیم رقیب داشتیم.
اما مقایسه کردید بهتره بدونیم که، در کورس قهرمانی بودن با قهرمان شدن (اونم 3 مرتبه) خیلی تفاوت داره. در ضمن قلعه نویی در هر تیم دیگه ای هم که بوده موفق بوده، اما مظلومی و مرفاوی کار خاصی نکردن.
من طرفدار شخص خاصی نیستم (و طرفدار استقلالم) و خیلی هم تابع احساسات و وقایع روز. خودم تا همین 1 ماه پیش می گفتم علی منصوریان، فصل جدید نه، اما فصل بعدش باید مربی خودمون بشه، یا فرهاد رو آینده مربی گری باشگاه می دونستم. اما از وقتی علی منصور رو توی گروه فردوسی پور دیدم کمی از چشمم افتاده، و یا الان فکر می کنم فرهاد مجیدی ظرفیت و موقعیت شناسی کافی رو نداره.
اما حاضرم قسم بخورم قلعه نویی مربی پرسپولیس شه تا 2 فصل دیگه اون تیم رو قهرمان می کنه.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بفرما....اینم از آقای دکتر

افشارزاده دکترای مدیریت مجازی گرفت

مدیرعامل استقلال با سفر به آمریکا دکترای مدیریت مجازی گرفت.

13931005000066_PhotoA.jpg

(هر کی مدیرعامل ما میشه تحصیلاتشم تکمیل میشه! الان مدیریت مجازی رو کجای دلم بذارم؟؟!!!!)
ولی جالب بود ، دکتراشو با مدیریت مجازی تو بازه تعطیلی 50 روزه لیگ گرفت!!!! آقای دکتر لطفا با مدیریت مجازی تون از این به بعد به داد مشکلات مالی استقلال برسید
باتشکر

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
کاش جای هلمکه هم یه بازیکن میگرفتیم

بهنام برزای به استقلال پیوست

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بهنام برزای که سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود عصر روز یک شنبه با قرار دادی به مدت 2 فصل و نیم به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.
00996302.jpg

Last edited:

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بهنام برزای که سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود عصر روز یک شنبه با قرار دادی به مدت 2 فصل و نیم به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.
00996302.jpg
کی هستش؟؟ بازیکنه خوبیه؟؟ کجا بازی میکرده پستش چیه؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799

00996302.jpg
بازیکن خوب و آینده داریه امیدوارم مثل بقیه جوونامون صرفا برا پر کردن نیمکت نشه

Last edited:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
کسی راجع به برزای اطلاعاتی داره؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
کسی راجع به برزای اطلاعاتی داره؟
متولد 71 هستش،پستش فورواده و تو تیم جوانان بازی میکنه،از تیمای اروپایی پیشنهاد زیادی داره،تو تیمای راه آهن و نفت آبادان بازی میکرده
به لحاظ باشگاهی آمار درخشانی نداره اما تو تیم ملی جوانان خوب بازی کرده،البته در رده باشگاهی فرصت کمی نصیبش شده و بنظر خودم از سردار آزمون و جهانبخش یه سر و گردن بالاتره
با توجه به پستش امکان بازی رسیدن بهش خیلی کمه اما با توجه به قرارداد 2.5 سالش میتونه سال دیگه بهمون کمک کنه،اگر هم لژیونر بشه سود خوبی عاید باشگاه میشه

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
امیدوارم دوستان با هم مهربانتر باشند . مهم تیم هست . مهم استقلال هست . مربی و بازیکن های زیادی آمدند و رفتند . مهم این هست داریم نتیجه میگیریم .

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
متولد 71 هستش،پستش فورواده و تو تیم جوانان بازی میکنه،از تیمای اروپایی پیشنهاد زیادی داره،تو تیمای راه آهن و نفت آبادان بازی میکرده
به لحاظ باشگاهی آمار درخشانی نداره اما تو تیم ملی جوانان خوب بازی کرده،البته در رده باشگاهی فرصت کمی نصیبش شده و بنظر خودم از سردار آزمون و جهانبخش یه سر و گردن بالاتره
با توجه به پستش امکان بازی رسیدن بهش خیلی کمه اما با توجه به قرارداد 2.5 سالش میتونه سال دیگه بهمون کمک کنه،اگر هم لژیونر بشه سود خوبی عاید باشگاه میشه
در تکمیل صحبت های شما ظاهرا کاپیتان تیم امیدهم هست..از بوندس لیگا هم پیشنهاد داشته

http://football.ir/news/iran/1393/11/barzai-perspolis-1214445.html
http://iran-varzeshi.com/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID=12728

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
دوستان چه دلیلی داره که فقط ما باید 3-4روز یک بار بازی کنیم! و حتی بازیهایی هم که میزبان هستیم وسط هفته:|

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
کریمی: استقلال را بیشتر از اروپا دوست دارم
کارت بازی برزای صادر شد
دوستان چه دلیلی داره که فقط ما باید 3-4روز یک بار بازی کنیم! و حتی بازیهایی هم که میزبان هستیم وسط هفته:|
هر سال به همین شکل هستش تفاوت امسال اینه که تیم علی منصور هم این شرایط رو داره!!!
لیگ به ما که میرسه حرفه ای(لیگ جزیره)میشه،جالبه فرصت بین بازی رقبای صدر جدولی دو برابر ماست و این تنها در لیگ ایران و فقط به ضرر یک تیم اونم استقلال هستش دلیلش هم اینه گردن استقلال از مو باریکتره
حالا اگه شرایط تیمای دیگه به این شکل بود باخت هاشون رو گردن سازمان لیگ مینداختن.خدا رو شکر نه امسال و نه هیچ سال دیگه همچین کارایی نتونسته جلودار موفقییت استقلال باشه.

Last edited:

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223

هر سال به همین شکل هستش تفاوت امسال اینه که تیم علی منصور هم این شرایط رو داره!!!

لیگ به ما که میرسه حرفه ای(لیگ جزیره)میشه،جالبه فرصت بین بازی رقبای صدر جدولی دو برابر ماست و این تنها در لیگ ایران و فقط به ضرر یک تیم اونم استقلال هستش دلیلش هم اینه گردن استقلال از مو باریکتره
حالا اگه شرایط تیمای دیگه به این شکل بود باخت هاشون رو گردن سازمان لیگ مینداختن.خدا رو شکر نه امسال و نه هیچ سال دیگه همچین کارایی نتونسته جلودار موفقییت استقلال باشه.

یادمه پارسال هم اینجوری بود شرایط ما!

احتمالا بازی بعد پیکان رو یهو با 7روز فاصله میندازن:|

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
میگن کرانچار شده سرمربی الاهلی...مجتبی جباری هم الان مونده ویلون و سیلون!!!
چون همون نیم فصلی که مجتبی رفت سپاهان با کرانچار به مشکل برخورد..
اولا، قابل توجه اونایی که تا درختای خیابون ولیعصر تکون میخوره از امیرخان انتقاد میکنن و میگن هیشکی باهاش خوب نیس، بفرما، مجتبی با کرانچار هم مشکل داره!!! نکنه تخثیر امیرخانه؟؟
دوما میگما، کاش مجتبی یه چیزی بخوره تو سرش نظرش عوض شه و با یه عذرخواهی برگرده به استقلال(البته اگر فکر تجارت از سرش رفته باشه)...اتفاقا بهش خیلی نیاز داریم..این کرار رو هم کادو پیچ کنن بفرستن بره برای مامانش! نخواستیم بابا (قیافشو می بینم یاد جنگجویان کوهستان میافتم!!! فقط یه تیرکمون و یه کلاه سرخپوستی کم داره!!!)

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
در مورد سردار آزمون که من به نظرم الکی بزرگش کردن .... گفتن تیمای جزیره میخوانش ولی الان داره سر از تشتک سازی مغولستان در میاره ...

حتی به نظرم اون گلی که گفتن در کلاس جهانی بود یه اتفاق بیشتر نبود و خودش هم اصلا انتظارش رو نداشت که توب اونجوری بیفته جلوش ... اومدن با گل دنیس برگکمب مقایسش کردن :)

منم برام عجیبه که چرا بازیهای مایی که در آسیا پ حذفی حضور نداریم باید اینجوری فشرده و در روزهای غیر تعطیل برگزار شه

e3mad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
میگن کرانچار شده سرمربی الاهلی...مجتبی جباری هم الان مونده ویلون و سیلون!!!
چون همون نیم فصلی که مجتبی رفت سپاهان با کرانچار به مشکل برخورد..
اولا، قابل توجه اونایی که تا درختای خیابون ولیعصر تکون میخوره از امیرخان انتقاد میکنن و میگن هیشکی باهاش خوب نیس، بفرما، مجتبی با کرانچار هم مشکل داره!!! نکنه تخثیر امیرخانه؟؟
دوما میگما، کاش مجتبی یه چیزی بخوره تو سرش نظرش عوض شه و با یه عذرخواهی برگرده به استقلال(البته اگر فکر تجارت از سرش رفته باشه)...اتفاقا بهش خیلی نیاز داریم..این کرار رو هم کادو پیچ کنن بفرستن بره برای مامانش! نخواستیم بابا (قیافشو می بینم یاد جنگجویان کوهستان میافتم!!! فقط یه تیرکمون و یه کلاه سرخپوستی کم داره!!!)

قلعه نویی با کسی مشکلی نداره ! اگه مشکلی با محبوبیت داشت، نه وحید رو بر میگردوند، نه طالبلو...

استفاده از بازیکنانی مثل سجاد شهباززاده و یعقوب کریمی و فخر الدینی و خرسندنیا و تا حدودی ابراهیمی سن و سال استقلال رو پایین اورده...

امیدوارم قلعه نویی آخر فصل بره از استقلال و دوباره بعد یکی دو سال برگرده چون احساس میکنم هم خودش تو استقلال اشباع شده هم هوادارا دیگه حوصلشو ندارند و جنبه ها مثبتش رو نمیبینند. یه نفر مثل درخشان باید بیاد استقلال تا حساب کار دست مردم بیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا