• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
شهباززاده چند سالشه؟ واقعن کارش درسته ...

محسن کریمی هم عالیه .. همینطور انصاری و حاج محمدب و مجیدی

کلن امسال دیگه نخاله توی تیم نداریم و لااقل اعصابمون راحته

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
جابر انصاری و فخرالدینی یه ذره رو مخ بودن که فخرالدینی بهتر شده ولی جابر اصلا گمه تو زمین بنظرم اگه مظلومی به اسماعیلی حداقل تو بازی های که بردمون قطعیه در دقایق اخر بازی بده میتونه جباری اینده باشه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
اتفاقن من فکر میکنم انصاری خیلی خوب بازی میکنه ... توپ رو اصلن نگه نمیداره و مانع روند حرکتی تیم رو به جلو نمیشه .

پاسهاش اکثرن تک ضرب و صحیح داده میشه ...

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
درگیری هوتن قلعه نویی با حالت مست با مامور نیرو انتظامی !

Untitled-1s.png

خیلی جالبه که در مورد این موضوع هیچ سایتی صحبت نکرده ( به جر چندتا روزنامه ) خیلی جالبه که مافیای فوتبال حتی میتونه دهن خبرگزاری هارو هم ببنده !
قضیه ازین قرار بوده که خاتون قلعه نویی با یه خانوم دیگه سر رانندگی مشکل پیدا میکنه و دعوا بالا میگیره , به پلیس 110 اطلاع داده میشه و نیرو انتظامی وقتی به ماجرا میرسه که خاتون قلعه نویی با اون خانوم در حال دعوا (فیزیکی) بوده , بعد از اتمام این دعوا , هوتن قلعه نویی سر صحنه میرسه وخواهرش میگه که اون خانوم ایشون رو زده , هوتن قلعه نویی ام با حالت مست به طرف اون خانوم حمله ور میشه که مامور نیرو انتظامی قصد جلوی گیری ازین قضیه رو داشته که با مامور نیرو انتظامی درگیر میشه و بادیگارد های هوتن قلعه نویی هم توی این قضیه دخالت میکنن که 2 تا از بادیگارد های هوتن قلعه نویی فرار میکنن و هوتن قلعه نویی همراه با یکی از بادیگراد هاش دستگیر میشه + اینکه تست الکلش مثبت در میاد و الان با وثیقه آزاده
خیلی جالبه که نوچه های قلعه نویی چه در فضای مجازی چه در خبرگزاری ها خوب کارشون رو انجام میدن که همچین خبر های به بیرون درز نکنه :)

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
درگیری هوتن قلعه نویی با حالت مست با مامور نیرو انتظامی !

مشاهده پیوست 859500

خیلی جالبه که در مورد این موضوع هیچ سایتی صحبت نکرده ( به جر چندتا روزنامه ) خیلی جالبه که مافیای فوتبال حتی میتونه دهن خبرگزاری هارو هم ببنده !
قضیه ازین قرار بوده که خاتون قلعه نویی با یه خانوم دیگه سر رانندگی مشکل پیدا میکنه و دعوا بالا میگیره , به پلیس 110 اطلاع داده میشه و نیرو انتظامی وقتی به ماجرا میرسه که خاتون قلعه نویی با اون خانوم در حال دعوا (فیزیکی) بوده , بعد از اتمام این دعوا , هوتن قلعه نویی سر صحنه میرسه وخواهرش میگه که اون خانوم ایشون رو زده , هوتن قلعه نویی ام با حالت مست به طرف اون خانوم حمله ور میشه که مامور نیرو انتظامی قصد جلوی گیری ازین قضیه رو داشته که با مامور نیرو انتظامی درگیر میشه و بادیگارد های هوتن قلعه نویی هم توی این قضیه دخالت میکنن که 2 تا از بادیگارد های هوتن قلعه نویی فرار میکنن و هوتن قلعه نویی همراه با یکی از بادیگراد هاش دستگیر میشه + اینکه تست الکلش مثبت در میاد و الان با وثیقه آزاده
خیلی جالبه که نوچه های قلعه نویی چه در فضای مجازی چه در خبرگزاری ها خوب کارشون رو انجام میدن که همچین خبر های به بیرون درز نکنه :)
کاشکی اون تحلیلای آبکیت رو میذاشتی یکم بیشتر جا بیفته ...

اینجا کسی حق نداره به پیشکسوتای باشگاه توهین کنه ... ما هیچوقت به خودمون اجازه نمیدیم به حتی حسن روشنی که مدام در حال حاشیه سازیه واسه تیم توهین کنیم اونوقت کسایی مثل شما مشخصن فقط به خاطر خصومت شخصیشون حرفایی رو به پیشکسوت باشگاه نسبت میدن که بیشتر از زبون دشمنای این تیم بیرون میاد ...

قلعه نویی چه هیزم تری به ما فروخته جز اینکه تیم رو دوبار قهرمان لیگ برتر کرده و برده تو جمع چهار تیم برتر آسیا؟ خوب نبوده تو دو سال اخیر؟ ! درست ... خوب نبوده اصلن افتضاح بوده ، الانم رفته ... حرمت پیشکسوت باشگاه رو نگه دار برادر

اصلن تویی که میگی مافیا و حتی خودت هم نمیدونی واسه چی داری این تهمت رو به یه آدم میزنی ... میدونی آبروی انسانی رو بردن جزو بزرگترین گناهانه؟ یا نه فکر میکنی میتونی دهنت رو باز کنی و هر چی از توش دراومد بریزی بیرون و هیچکس هیچی بت نگه و همه ساکت بمونن؟

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
اين هم براي آخر هفته ، كه شاد و سربلند باشيد.
W7lE31H.jpg

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
این ورزش سه هم واقعا داره یک طرفه مطلب میزنه و شده مثل نود من که دیگه فقط کاپ میریم اصل شایعه سازی همین ورزش سه هست استقلالی ها هم یه شبکه اجتماعی گروهی سایتی چیزی ندارن که
تجمع بزرگی داشته باشن و بتونن با هم تبادل نظر کنن ما هنوز گرد همایی ,تحریم, طرفدارای همه جانه رو یاد نگرفتیم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این مطلب هرچند قدیمیه ولی اگه واقعی باشی یعنی هیچکس به هدفش نرسیده
ستاره های سرخابی در گذشته طرفدار چه تیمی بودند/ از قلعه نویی پرسپولیسی تا کریمی استقلالی!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
این ورزش سه هم واقعا داره یک طرفه مطلب میزنه و شده مثل نود من که دیگه فقط کاپ میریم اصل شایعه سازی همین ورزش سه هست استقلالی ها هم یه شبکه اجتماعی گروهی سایتی چیزی ندارن که
تجمع بزرگی داشته باشن و بتونن با هم تبادل نظر کنن ما هنوز گرد همایی ,تحریم, طرفدارای همه جانه رو یاد نگرفتیم

استقلالی دات کام هست
ولی متاسفانه سیستم ثبت نام و ورود به سایت فوق العاده مزخرف و اعصاب خورد کن هست ...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
وای پسر یه عده میخوان جایی سجاد رو بگیرن.
واقعا مزحک و خنده داره ،،

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
کاشکی اون تحلیلای آبکیت رو میذاشتی یکم بیشتر جا بیفته ...

اینجا کسی حق نداره به پیشکسوتای باشگاه توهین کنه ... ما هیچوقت به خودمون اجازه نمیدیم به حتی حسن روشنی که مدام در حال حاشیه سازیه واسه تیم توهین کنیم اونوقت کسایی مثل شما مشخصن فقط به خاطر خصومت شخصیشون حرفایی رو به پیشکسوت باشگاه نسبت میدن که بیشتر از زبون دشمنای این تیم بیرون میاد ..

اولا که توهین نبود و چیزی جز حقیقت نیست اجازه نمیدیم شما کی هستی که بخوای اجازه بدی ؟ چه نفعی واسه شما داره که طرفداری میکنی ؟ طرفدار شعور داره میدونه از کی باید خوشش بیاد از کی نیاد
کسی ام به تیم توهین نکرده اصلا قضیه ربطی به تیم نداره قضیه ربط به این داره که هوادار حق داره فردی که لیاقت تیم رو نداره رو نخواد به تیمش بیاد شمام که میخوای از غیرت استقلالی سو استفاده کنی بگی بنده ضد تیم ام , من نه خصومت شخصی با کسی دارم نه طرفداری کسیو میکنم فقط حقیقتی که میبینم میگم فعلا که این بنده خدا هیچ ربطی به تیم ما نداره , مثل این میمونه که بگم پسر منصور پورحیدری مربی سال های قبل استقلال فساد اخلاقی داشته , مثلا من نگم این کار بخشیده میشه یا درست میشه مثلا نگیم پسر مربی پیشین استقلال اقای قلعه نویی اینجوری بوده این کار برمیگرده؟ ؟ یا غیرت کورکورانه دارید یا شما که میگی من یه نفعی بهم میرسه حتما یه نفعی به خودتون میرسه که اینجوری صحبت میکنید

اصلن تویی که میگی مافیا و حتی خودت هم نمیدونی واسه چی داری این تهمت رو به یه آدم میزنی ... میدونی آبروی انسانی رو بردن جزو بزرگترین گناهانه؟ یا نه فکر میکنی میتونی دهنت رو باز کنی و هر چی از توش دراومد بریزی بیرون و هیچکس هیچی بت نگه و همه ساکت بمونن؟

ببین دوست من شما که اینجا پاتو رو پات گذاشتی همه بازیا رو از خونه میبنی تز میدی من اکثرا سر تمرین ها رفتم , اکثرا سر بازی ها رفتم ادعایی ندارم ولی کسایی که دور امیر قلعه نویی بوده رو دیدم , لیدر هایی که ایشون اورده رو دیدم که چه ادم های بی شخصیت و اراذل اوباشی بودن که علت اصلیه اینکه خیلی ها که پایه ثابت بودن دیگه ورزشگاه نیومدن , نتیجه ش این بود که وقتی شعار میدادی همین لیدر ها که سنگ تیم رو به سینه میزنن با فحش بدرقت میکردن زیاد ام پرو میشدی با کتک ؛ به چه دلیل ؟؟ به دلیل اینکه شعار خوشایند اقایان نیست , همه شعار ها با اس ام اس هماهنگ میشد , شما که برای من مثال دینی میزنی از کجا میدونی من این چیزا رو خودم نمیدونم ؟ در ضمن کسی تهمت نزده چیزی جز حقیقت بازگو نشده پس مثالت نا به جاس , بشین و بتمرگ یکی نیست ؟ این جمله که میگی فکر کردی میتونی میتونی دهنتو باز کنی و فلان = همون خفه شو نیست ؟ لطفا از الفاظ بهتر استفاده کن وگرنه بد صحبت کردن رو همه بلد ان منم اگه برای استقلال حرص جوش نمیخوردم و هوادار نبودم اهمیت نمیدادم که چجور ادمایی میان توی تیم محبوبم ,,,, منم دوست دارم کسیو که خوب کار میکنه ولی برد و قهرمانی برای تیم با چه قیمتی ؟ با قلدر بازی و اینکه همه جا داد بزنه من بچه نازی آباد هستم و فلان ؟ ترجیح میدم تیمم با افرادی مثل مظلومی نتیجه بگیره تا امیر قلدر و دارو دسته اش , شما ام اگر استقلالی هستید و دوست دارید تاپیک خوبی داشته باشیم اولا از نیت دیگران با خبر شید بعد بعد احترام متقابل رو حفظ کنید
یه سری عکس هم برای دوستان ;)

nf00046144-3.jpg nf00046144-1.jpg 227326_585.jpg

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اولا که توهین نبود و چیزی جز حقیقت نیست اجازه نمیدیم شما کی هستی که بخوای اجازه بدی ؟ چه نفعی واسه شما داره که طرفداری میکنی ؟ طرفدار شعور داره میدونه از کی باید خوشش بیاد از کی نیاد
کسی ام به تیم توهین نکرده اصلا قضیه ربطی به تیم نداره قضیه ربط به این داره که هوادار حق داره فردی که لیاقت تیم رو نداره رو نخواد به تیمش بیاد شمام که میخوای از غیرت استقلالی سو استفاده کنی بگی بنده ضد تیم ام , من نه خصومت شخصی با کسی دارم نه طرفداری کسیو میکنم فقط حقیقتی که میبینم میگم فعلا که این بنده خدا هیچ ربطی به تیم ما نداره , مثل این میمونه که بگم پسر منصور پورحیدری مربی سال های قبل استقلال فساد اخلاقی داشته , مثلا من نگم این کار بخشیده میشه یا درست میشه مثلا نگیم پسر مربی پیشین استقلال اقای قلعه نویی اینجوری بوده این کار برمیگرده؟ ؟ یا غیرت کورکورانه دارید یا شما که میگی من یه نفعی بهم میرسه حتما یه نفعی به خودتون میرسه که اینجوری صحبت میکنید

ببین دوست من شما که اینجا پاتو رو پات گذاشتی همه بازیا رو از خونه میبنی تز میدی من اکثرا سر تمرین ها رفتم , اکثرا سر بازی ها رفتم ادعایی ندارم ولی کسایی که دور امیر قلعه نویی بوده رو دیدم , لیدر هایی که ایشون اورده رو دیدم که چه ادم های بی شخصیت و اراذل اوباشی بودن که علت اصلیه اینکه خیلی ها که پایه ثابت بودن دیگه ورزشگاه نیومدن , نتیجه ش این بود که وقتی شعار میدادی همین لیدر ها که سنگ تیم رو به سینه میزنن با فحش بدرقت میکردن زیاد ام پرو میشدی با کتک ؛ به چه دلیل ؟؟ به دلیل اینکه شعار خوشایند اقایان نیست , همه شعار ها با اس ام اس هماهنگ میشد , شما که برای من مثال دینی میزنی از کجا میدونی من این چیزا رو خودم نمیدونم ؟ در ضمن کسی تهمت نزده چیزی جز حقیقت بازگو نشده پس مثالت نا به جاس , بشین و بتمرگ یکی نیست ؟ این جمله که میگی فکر کردی میتونی میتونی دهنتو باز کنی و فلان = همون خفه شو نیست ؟ لطفا از الفاظ بهتر استفاده کن وگرنه بد صحبت کردن رو همه بلد ان منم اگه برای استقلال حرص جوش نمیخوردم و هوادار نبودم اهمیت نمیدادم که چجور ادمایی میان توی تیم محبوب منم دوست دارم کسیو که خوب کار میکنه ولی برد و قهرمانی برای تیم با چه قیمتی ؟ با قلدر بازی و اینکه همه جا داد بزنه من بچه نازی آباد هستم و فلان ؟ ترجیح میدم تیمم با افرادی مثل مظلومی نتیجه بگیره تا امیر قلدر و دارو دسته اش , شما ام اگر استقلالی هستید و دوست دارید تاپیک خوبی داشته باشیم اولا از نیت دیگران با خبر شید بعد بعد احترام متقابل رو حفظ کنید

مشاهده پیوست 859661 مشاهده پیوست 859663 مشاهده پیوست 859664
راست میگه خوب ،
اول شما بگیید طرف تاج هستید یا بر علیه تاج هستید.
من پست شمترو دیدم خیال کردم از تاپیک مقابل اومدین اینجا پست دادین
هرکاری هم کرده شما نباید بیاین اینجا این چیزارو جار بزنید نا سلامتی طرفدار این تیمین .

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اول شما بگیید طرف تاج هستید یا بر علیه تاج هستید.
من پست شمترو دیدم خیال کردم از تاپیک مقابل اومدین اینجا پست دادین
هرکاری هم کرده شما نباید بیاین اینجا این چیزارو جار بزنید نا سلامتی طرفدار این تیمین .

پست های قبلی من توی تاپیک هست طرفدار تاج نبودم اینجا چیکار میکردم ؟!
جواب این دوستمون رو تو پستی که ازشون نقل قول کردم شما هم بخونید درضمن هرکسی حقیقتی در مورد تیم رو بگه میشه ضد تیم ؟

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006

ببین دوست من شما که اینجا پاتو رو پات گذاشتی همه بازیا رو از خونه میبنی تز میدی من اکثرا سر تمرین ها رفتم , اکثرا سر بازی ها رفتم ادعایی ندارم ولی کسایی که دور امیر قلعه نویی بوده رو دیدم , لیدر هایی که ایشون اورده رو دیدم که چه ادم های بی شخصیت و اراذل اوباشی بودن که علت اصلیه اینکه خیلی ها که پایه ثابت بودن دیگه ورزشگاه نیومدن , نتیجه ش این بود که وقتی شعار میدادی همین لیدر ها که سنگ تیم رو به سینه میزنن با فحش بدرقت میکردن زیاد ام پرو میشدی با کتک ؛ به چه دلیل ؟؟ به دلیل اینکه شعار خوشایند اقایان نیست , همه شعار ها با اس ام اس هماهنگ میشد , شما که برای من مثال دینی میزنی از کجا میدونی من این چیزا رو خودم نمیدونم ؟ در ضمن کسی تهمت نزده چیزی جز حقیقت بازگو نشده پس مثالت نا به جاس , بشین و بتمرگ یکی نیست ؟ این جمله که میگی فکر کردی میتونی میتونی دهنتو باز کنی و فلان = همون خفه شو نیست ؟ لطفا از الفاظ بهتر استفاده کن وگرنه بد صحبت کردن رو همه بلد ان منم اگه برای استقلال حرص جوش نمیخوردم و هوادار نبودم اهمیت نمیدادم که چجور ادمایی میان توی تیم محبوبم ,,,, منم دوست دارم کسیو که خوب کار میکنه ولی برد و قهرمانی برای تیم با چه قیمتی ؟ با قلدر بازی و اینکه همه جا داد بزنه من بچه نازی آباد هستم و فلان ؟ ترجیح میدم تیمم با افرادی مثل مظلومی نتیجه بگیره تا امیر قلدر و دارو دسته اش , شما ام اگر استقلالی هستید و دوست دارید تاپیک خوبی داشته باشیم اولا از نیت دیگران با خبر شید بعد بعد احترام متقابل رو حفظ کنید

مشاهده پیوست 859661 مشاهده پیوست 859663 مشاهده پیوست 859664
دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم اون شخصی که عکسش رو گذاشتین برای قربانی کردن گوسفند اونجا بوده , حالا یه خبر گذاری که به قول جنابعالی پول نگرفته بوده این عکس رو داده بیرون و زیرش نوشته این آقا لیدره استقلاله
دوم اینکه جدا اگر لیدرا اجازه شعار نمیدادن و کسی نمیتونست شعار بده پس کی بود که فصل قبل و فصل ماقبل اون حیا کن رها کن سر میداد برای همون قلعه نویی؟! صدا سیما صدای ضبط شده میکس میکرد آیا ؟
سوم شما فکر میکنید خبرگذاری مثل فارس یا ایرنا یا ایسنا انقدری کوچک هستن که یکی مثل قلعه نویی بخرتشون ؟ تا جایی که میدونم امثال بابک زنجانی با ثروت میلیارد دلاری نتونستن
میفرمائید خصومت شخصی با کسی ندارید قبول , اون متن زیر عکسها رو از خبرگذاری خاصی کپی کردید یا اینکه خودتون نوشتین ؟ آگر خودتون نوشتین خلاف این هست که میفرمائید خصومت ندارید
بعدش این مافیای فوتبال دو سال گذشته کجا بود ؟ آخرین قهرمانیهای تیممون تو 14 سال گذشته با کی بود ؟ این رو فقط کسانی که دوست دارن موفقیتهای استقلال رو زیر سوال ببرن میگن نه کسی که طرفدار استقلاله!!
ضمن اینکه شما برد تیم و رفتن به رتبه دوم براتون اهمیت نداشته که تبریک بگید , بعد اینکه پسر ایکس بالاخواه خواهرش در اومده براتون مهم بوده و با تفسیر مینوسید و میفرمائید خصومتی ندارید و براتون تیم مهمه؟!

mohammad 76

Registered User
لایک‌ها
273
اخه عیب اینه تا موقعی که بازیکن یا مربی تو تیمه هر کس ایرادی ازش بگیره دشمنه وقتی میره انواع فحش ها بهش میدن و همه چیز فراموش می شه امیر قلعه نوعی اینقدر برام بزرگه و به استقلال کمک کرده که با اینجور جور خبرا که همیشه تو نت هست نمیخوام این شکلی در موردش بگم
ضمنا دوستای پسر قلعه نوعی کین که نخوان خبر همچین موردی منتشر نشه طرف با خواهرش دعوا کرده بعد ... خب که چی چه ربطی به ماداره
طبیعتا هر ادمی وقتی مثل قلعه نوعی میشه کسای زیادی دورو برشو میگیرن که جلب توجه کنن حالا نمیدونم چرا باید بگیم نوچه!!!

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم اون شخصی که عکسش رو گذاشتین برای قربانی کردن گوسفند اونجا بوده , حالا یه خبر گذاری که به قول جنابعالی پول نگرفته بوده این عکس رو داده بیرون و زیرش نوشته این آقا لیدره استقلاله
دوم اینکه جدا اگر لیدرا اجازه شعار نمیدادن و کسی نمیتونست شعار بده پس کی بود که فصل قبل و فصل ماقبل اون حیا کن رها کن سر میداد برای همون قلعه نویی؟! صدا سیما صدای ضبط شده میکس میکرد آیا ؟
سوم شما فکر میکنید خبرگذاری مثل فارس یا ایرنا یا ایسنا انقدری کوچک هستن که یکی مثل قلعه نویی بخرتشون ؟ تا جایی که میدونم امثال بابک زنجانی با ثروت میلیارد دلاری نتونستن
میفرمائید خصومت شخصی با کسی ندارید قبول , اون متن زیر عکسها رو از خبرگذاری خاصی کپی کردید یا اینکه خودتون نوشتین ؟ آگر خودتون نوشتین خلاف این هست که میفرمائید خصومت ندارید
بعدش این مافیای فوتبال دو سال گذشته کجا بود ؟ آخرین قهرمانیهای تیممون تو 14 سال گذشته با کی بود ؟ این رو فقط کسانی که دوست دارن موفقیتهای استقلال رو زیر سوال ببرن میگن نه کسی که طرفدار استقلاله!!
ضمن اینکه شما برد تیم و رفتن به رتبه دوم براتون اهمیت نداشته که تبریک بگید , بعد اینکه پسر ایکس بالاخواه خواهرش در اومده براتون مهم بوده و با تفسیر مینوسید و میفرمائید خصومتی ندارید و براتون تیم مهمه؟!

دوست خوبم قبل از اینکه جبهه بگیرید کامل حرف هایی که من در جواب به اون دوستمون دادم رو بخونید بعد شما هم حرف از این بزنید که بنده ضد تیم هستم
حرف هایی که زدم نه تحلیل بوده نه تخیل بوده من متنی که یادم بوده رو به صورت خلاصه نوشتم با زبون خودمون نه کتابی
بعدشم اینجا انجمنه هر کسی میتونه اظهار نظر کنه چون من با حاشیه سازی های یه مربی مشکل دارم و دوست ندارم تیمم با همچین ادم هایی کار کنه یعنی من ضد تیمم هستم ؟
من بعد از اینکه این شخص از تیم رفته اومدم این حرف رو زدم اونم در جواب یکی از دوستان نه به عنوان خبر بعدشم من خودم لیدر های تیم رو دیدم نیاز نیست کسی از خوب یا بد بودن لیدر ها بگه چون چیزی که دیدم رو به شنیده ها ترجیح نمیدم
شما فکر میکنید نمیتونن بخرن ؟ اگر واقعا با تجربه بودید توی این دنیایی که همه خبرگذاری ها دارن با پول و قلم رنگی خودشون مطلب مینویسن این حرف رو نمیزدید
بعدشم دوست خوبم فقط توی ایرانه که صدای تبانی ها در نمیاد وگرنه خود اقای دایی یکی از این دسته ادماس , خود عادل فردوسی پور که در زمان بازیگری علی کریمی برای بخشش محرومیتش به کمیته انظباطی زنگ زده بود بعدشم هر کسی میتونه نظری داشته باشه من دلسوز تیم هستم دوست ندارم ادمایی که مشکل اخلاقی دارن توی تیمم باشن شما هم اگه بی طرف هستید به صحبت های بنده احترام میزارید و اون رو به عنوان نظر یه هوادار قبول میکنید نه اینکه بر علیه من جبهه بگیرید که من دشمنم یا چرا برد رو تبریک نگفتم , دوستان تبریک گرفتن ترجیح میدم اسپم ندم و بیشتر استفاده کنم از مطالب دوستان

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175

پست های قبلی من توی تاپیک هست طرفدار تاج نبودم اینجا چیکار میکردم ؟!
جواب این دوستمون رو تو پستی که ازشون نقل قول کردم شما هم بخونید درضمن هرکسی حقیقتی در مورد تیم رو بگه میشه ضد تیم ؟
اخه چه حقیقتی ،،
از پسر نوح ک بزرگتر نیست ،، اگه این اقا زاده اس اون پیغمبر زاده بوده
پسر جونش یه اشتباهی کرده
تازه خیالت راحت ژنرال قدرتش اینقدر زیاد نیست دم مطبوعاب رو ببنده
همون جور ک شما این قضیه رو پیدا کردید صد درصد اونام پیدا کردن
اگه صحت داشت خیالت راحت راحت رو یکی از سایت ای ورزشی معتبر میومد .
اگه ارم داشته باشه شما نبیاد بیاین ژنرال رو سره اشتباه پسرش زیر سوال ببرید
ما هم جونیم اشتباه کردیم خیالت راحت
بابامون چه گناهی داره که اسم اون بد در بره ؟

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اخه چه حقیقتی ،،
از پسر نوح ک بزرگتر نیست ،، اگه این اقا زاده اس اون پیغمبر زاده بوده
پسر جونش یه اشتباهی کرده
تازه خیالت راحت ژنرال قدرتش اینقدر زیاد نیست دم مطبوعاب رو ببنده
همون جور ک شما این قضیه رو پیدا کردید صد درصد اونام پیدا کردن
اگه صحت داشت خیالت راحت راحت رو یکی از سایت ای ورزشی معتبر میومد .
اگه ارم داشته باشه شما نبیاد بیاین ژنرال رو سره اشتباه پسرش زیر سوال ببرید
ما هم جونیم اشتباه کردیم خیالت راحت
بابامون چه گناهی داره که اسم اون بد در بره ؟

حرف شما کاملا درسته منم کار پسر رو به پدر ربط ندادم
این دوستمون حرف منو به حاشیه کشید و ربطش داد به قلعه نویی بزرگ منم جواب ایشون رو دادم
وگرنه حرف هایی که در مورد قلعه نوعی زدم چیزی بوده که نظر شخصی بنده بوده و با توجه به چیزایی که سر تمرین ها سر مسابقه ها از این فرد دیدم در جواب به اون حرف های دوستمون زدم ! شاید شما نخوای قبول کنی نظر بنده رو منم نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم ولی اون خبر کاملا حقیقت داره شک نکنید وگرنه اصلا مطرح نمیکردم موضوع رو , از شما هم به خاطر اینکه جبهه نگرفتی و درست نظرتو بیان کردی ممنونم ولی بقیه دوستان مثل اینکه سرجنگ دارن o_O

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا