• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
ا
کاشکی اون تحلیلای آبکیت رو میذاشتی یکم بیشتر جا بیفته ...

اینجا کسی حق نداره به پیشکسوتای باشگاه توهین کنه ... ما هیچوقت به خودمون اجازه نمیدیم به حتی حسن روشنی که مدام در حال حاشیه سازیه واسه تیم توهین کنیم اونوقت کسایی مثل شما مشخصن فقط به خاطر خصومت شخصیشون حرفایی رو به پیشکسوت باشگاه نسبت میدن که بیشتر از زبون دشمنای این تیم بیرون میاد ...

قلعه نویی چه هیزم تری به ما فروخته جز اینکه تیم رو دوبار قهرمان لیگ برتر کرده و برده تو جمع چهار تیم برتر آسیا؟ خوب نبوده تو دو سال اخیر؟ ! درست ... خوب نبوده اصلن افتضاح بوده ، الانم رفته ... حرمت پیشکسوت باشگاه رو نگه دار برادر

اصلن تویی که میگی مافیا و حتی خودت هم نمیدونی واسه چی داری این تهمت رو به یه آدم میزنی ... میدونی آبروی انسانی رو بردن جزو بزرگترین گناهانه؟ یا نه فکر میکنی میتونی دهنت رو باز کنی و هر چی از توش دراومد بریزی بیرون و هیچکس هیچی بت نگه و همه ساکت بمونن؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

ای وای ببخشید،من میخواستم پست مربوط به قلعه نوعی رو ریپورت کنم برای شما رو اشتباهی ریپورت کردم شرمنده

درگیری هوتن قلعه نویی با حالت مست با مامور نیرو انتظامی !

مشاهده پیوست 859500

خیلی جالبه که در مورد این موضوع هیچ سایتی صحبت نکرده ( به جر چندتا روزنامه ) خیلی جالبه که مافیای فوتبال حتی میتونه دهن خبرگزاری هارو هم ببنده !
قضیه ازین قرار بوده که خاتون قلعه نویی با یه خانوم دیگه سر رانندگی مشکل پیدا میکنه و دعوا بالا میگیره , به پلیس 110 اطلاع داده میشه و نیرو انتظامی وقتی به ماجرا میرسه که خاتون قلعه نویی با اون خانوم در حال دعوا (فیزیکی) بوده , بعد از اتمام این دعوا , هوتن قلعه نویی سر صحنه میرسه وخواهرش میگه که اون خانوم ایشون رو زده , هوتن قلعه نویی ام با حالت مست به طرف اون خانوم حمله ور میشه که مامور نیرو انتظامی قصد جلوی گیری ازین قضیه رو داشته که با مامور نیرو انتظامی درگیر میشه و بادیگارد های هوتن قلعه نویی هم توی این قضیه دخالت میکنن که 2 تا از بادیگارد های هوتن قلعه نویی فرار میکنن و هوتن قلعه نویی همراه با یکی از بادیگراد هاش دستگیر میشه + اینکه تست الکلش مثبت در میاد و الان با وثیقه آزاده
خیلی جالبه که نوچه های قلعه نویی چه در فضای مجازی چه در خبرگزاری ها خوب کارشون رو انجام میدن که همچین خبر های به بیرون درز نکنه :)

دوست عزیز من از سال 2007 تا الان که تقریبا میشه8سال پیتی هستم ، به خاطر نمیارم کسی توی تاپیک استقلال اینجوری به یکی از بزرگای باشگاه تاخته باشه ، خوب یا بد قلعه نوعی یکی از بزرگترین مربیان تاریخه این باشگاه و لیگ ایرانه لطفا توهینی به ایشون نکنید و به نظر من برای اینجور مطالبتون برید یه تاپیک جدید بزنید موفق باشید

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
ا

ی وای ببخشید من میخواستم پست مربوط به قلعه نوعی رو ریپورت کنم برای شما رو اشتباهی ریپورت کردم شرمنده

دوست عزیز من از سال 2007 تا الان که تقریبا میشه8 سال به خاطر نمیارم کسی توی تاپیک استقلال اینجوری به یکی از بزرگای باشگاه تاخته باشه ، خوب یا بد قلعه نوعی یکی از بزرگترین مربیان تاریخه این باشگاه و لیگ ایرانه لطفا توهینی به ایشون نکنید و به نظر من برای اینجور مطالبتون برید یه تاپیک جدید بزنید
ریپورت کن دوست من ولی خبر در مورد ایشون نبود شما اصلا پست رو نخوندی :)
خبر در مورد یکی از بزرگان باشگاه نیست خبر در مورد پسر قلعه نوعیه که حالا چون به دوستان خوش نیومده همه جبهه گرفتن
در ضمن سعی کنیم بر اثر جو نظر ندیم شاید الان نظر همه موافق بود الان شمام نظر موافق میذاشتی با این نظری که دادید فکر میکنم اصلا مطلب رو نخونید که میگید در مورد بزرگان و ... بگذریم با این حال پیشنهاد خوبیه ازین به بعد سعی میکنم به گفته شما گوش کنم تاپیک جداگانه ایجاد کنم

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اخه عیب اینه تا موقعی که بازیکن یا مربی تو تیمه هر کس ایرادی ازش بگیره دشمنه وقتی میره انواع فحش ها بهش میدن و همه چیز فراموش می شه امیر قلعه نوعی اینقدر برام بزرگه و به استقلال کمک کرده که با اینجور جور خبرا که همیشه تو نت هست نمیخوام این شکلی در موردش بگم
ضمنا دوستای پسر قلعه نوعی کین که نخوان خبر همچین موردی منتشر نشه طرف با خواهرش دعوا کرده بعد ... خب که چی چه ربطی به ماداره
طبیعتا هر ادمی وقتی مثل قلعه نوعی میشه کسای زیادی دورو برشو میگیرن که جلب توجه کنن حالا نمیدونم چرا باید بگیم نوچه!!!

از اینکه به مطلبی که گذاشتم توجه کردی و نظرتو گفتی ممنونم
ولی خوب دوست من یه چیزی به عنوان جو هست که وقتی جو بر علیه یکی میشه دیگران سعی میکنن بیشتر به تایید اون حرف نظر بدن
الان یکی همون اول میگفت اره این قضیه فلانه , بقیه هم طبعا نظرشون به سمت خبر مثبت میشد تا منفی صرفا منظورم به شما نیست منظورم همه است
در اینکه قلعه نوعی به تیم در زمان خودش کمک کرده شکی نیست , ولی اینکه به تیم برگرده یا نه رو کسی میتونه تضمین کنه ؟ پس فعلا که توی تیم نیست و درسته پیشکسوت هست ولی به وضعیت الان تیم ربطی پیدا نمیکنه و چون نظر من نسبت به یه مربی منفیه ,, نباید دوستان بگن که شما ضد تیمی !!
بعدشم هوتن قلعه نویی با خواهرش دعوا نکرده به خاطر خواهرش یه خانوم دیگه که ناموس مردم بوده رو زده
بعدشم از این دسته خبر ها منظورتون شایعه س ؟ ولی خب این خبر شایعه نیست شاید خبر به برنامه 90 هم کشیده بشه
ولی خوب دوستان همه خبر رو به امیر قلعه نوعی ربط دادن در صورتی که قصد من اطلاع رسانی در مورد حواشی و شنیده ها بود که کلا موضوع به جبهه گیری علیه من تموم شد

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
ریپورت کن دوست من ولی خبر در مورد ایشون نبود شما اصلا پست رو نخوندی :)
خبر در مورد یکی از بزرگان باشگاه نیست خبر در مورد پسر قلعه نوعیه که حالا چون به دوستان خوش نیومده همه جبهه گرفتن
در ضمن سعی کنیم بر اثر جو نظر ندیم شاید الان نظر همه موافق بود الان شمام نظر موافق میذاشتی با این نظری که دادید فکر میکنم اصلا مطلب رو نخونید که میگید در مورد بزرگان و ... بگذریم با این حال پیشنهاد خوبیه ازین به بعد سعی میکنم به گفته شما گوش کنم تاپیک جداگانه ایجاد کنم

نه اتفاقا دوسته من اتفاقا من هم پست شما رو خوب خوندم و هم اینکه باید بگم من خیلی کم پست میزارم و اینجوری نیست که فکر کنی زود جو بگیرتم و بر پایه اینکه جبهه کدوم طرفیه بیام مطلب بزارم، هر چند که جبهه گرفتن توی تاپیک طرفداری که هممون طرفداره یه تیمیم معنایی نمیده
اگه خبر در مورد پسر قلعه نوعیه پس چرا این مطالب توی خبرتون اومده ؟؟!
البته جدای از لحنه نا مناسب کل متن کع اونم خودش جای بحث داره

درگیری هوتن قلعه نویی با حالت مست با مامور نیرو انتظامی !

مشاهده پیوست 859500

خیلی جالبه که در مورد این موضوع هیچ سایتی صحبت نکرده ( به جر چندتا روزنامه ) خیلی جالبه که مافیای فوتبال حتی میتونه دهن خبرگزاری هارو هم ببنده !
قضیه ازین قرار بوده که خاتون قلعه نویی با یه خانوم دیگه سر رانندگی مشکل پیدا میکنه و دعوا بالا میگیره , به پلیس 110 اطلاع داده میشه و نیرو انتظامی وقتی به ماجرا میرسه که خاتون قلعه نویی با اون خانوم در حال دعوا (فیزیکی) بوده , بعد از اتمام این دعوا , هوتن قلعه نویی سر صحنه میرسه وخواهرش میگه که اون خانوم ایشون رو زده , هوتن قلعه نویی ام با حالت مست به طرف اون خانوم حمله ور میشه که مامور نیرو انتظامی قصد جلوی گیری ازین قضیه رو داشته که با مامور نیرو انتظامی درگیر میشه و بادیگارد های هوتن قلعه نویی هم توی این قضیه دخالت میکنن که 2 تا از بادیگارد های هوتن قلعه نویی فرار میکنن و هوتن قلعه نویی همراه با یکی از بادیگراد هاش دستگیر میشه + اینکه تست الکلش مثبت در میاد و الان با وثیقه آزاده
خیلی جالبه که نوچه های قلعه نویی چه در فضای مجازی چه در خبرگزاری ها خوب کارشون رو انجام میدن که همچین خبر های به بیرون درز نکنه :)

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
نه اتفاقا دوسته من اتفاقا من هم پست شما رو خوب خوندم و هم اینکه باید بگم من خیلی کم پست میزارم و اینجوری نیست که فکر کنی زود جو بگیرتم و بر پایه اینکه جبهه کدوم طرفیه بیام مطلب بزارم، هر چند که جبهه گرفتن توی تاپیک طرفداری که هممون طرفداره یه تیمیم معنایی نمیده
اگه خبر در مورد پسر قلعه نوعیه پس چرا این مطالب توی خبرتون اومده ؟؟!
البته جدای از لحنه نا مناسب کل متن کع اونم خودش جای بحث داره
خوبه لاقل یه نفر پیدا شد نگه ما ضد تیمیم جای شکرش باقیه با این حال قصد ما چیز دیگه بود که به چیز دیگه ای تبدیل شد :rolleyes:

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
رفته ته مونده ی یه خبرو از معلوم نیست کدوم خبرگزاری که تو ذهنش مونده گذاشته و هدفش فقط و فقط تخریب قلعه نوعی بوده اونوقت میگه خبر راجع به پسر قلعه نوعیه ... چند بار هی صحبت از مافیا میکنه و توهین به شخص قلعه نویی و باز تکرار میکنه هدف پسر قلعه نوعی بوده و در ادامه قهرمانیای استقلال رو هم توی پستای بعدیش زیر سوال میبره بعد میگه من هدفم باشگاه استقلال نبوده .... چند چندی با خودت دوست عزیز؟

هنر نیست که اینجا بیای داد بزنی که همه ی تمرینای استقلال رو میری .... وظیفته ، منم تهران بودم احساس وظیفه میکردم تمام بازیای استقلال رو برم ورزشگاه (تازه این حرفتو قبول میکنم که میگی همه ی تمریناتو میری و راست و دروغش به عهده ی خودت)

اینجا به من یا کسای دیگه هیچی نمیرسه که از قلعه نوعی به عنوان یکی از پیشکسوتای باشگاه و یکی از موفق ترین مربیان تاریخمون دفاع کنیم که چند بار تکرار کردی ... هدف شما رو حالا که قلعه توی تیم هم نیست و تا الانم از شروع لیگ هیچ حاشیه ای واسه تیم نداشته رو از مافیا مافیا راه انداختن باید دید که چیه !

اصلن اون لیدرایی که داری میگی ازشون کتک خوردی کجا بودن فصل قبل که ملت بنر شمارش معکوس واسه رفتن قلعه میبردن ورزشگاه؟

ولی بازم میگم ، هیچکس نیستم ولی نه اینجا نه هیچجای دیگه اجازه نمیدم کسایی که حتی هویت استقلالی بودن یا پرسپولیسی بودنشون ثابت نشده بخوان پشت کیبورد بشینن و با فشار دادن 4 تا دکمه به پیشکسوتای باشگاه توهین کنن و قهرمانیهاش رو زیر سوال ببرن ...

Last edited:

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
میگم دیگه گذشته ها گذشته حالا انقدر همه چی خوبه و تو لیگ دوم هستیم هوادارا انقدر سر بحث های قدیمی چنگ و دعوا دارن خدایی نکرده مثل تیم همسایه بودیم باید هم دیگرو میکشتیم که

ولی در مورد بحث قلعه نوعی خوب بازیکن استقلال بوده و سرمربی بوده و استقلالو قهرمان کرده دستش درد نکنه ولی فرگوسن هم وقتی اشتباهی میکرد سریع باید جواب میداد ولی متاسفانه تو ایران مربی یا بازیکنی یه سال
تیمی رو قهرمان کرده سال بعد خراب میکرد وقتی بهش میگفتی جواب بده خودش و طرفداراش اعتراض میکنن که این مارو قهرمان کرده چرا باید جواب پس بده منظورم فقط قلعه نوعی نیست
خیلی ها مثل فروزان صادقی بیگ زاده و... که وقتی خوب کار نمیکردن و عذر شونو میخواستی طلبکارانه رفتن از باشگاه خوب اگه قرار باشه تا ابد تو باشگاه باشن نمیشه که برای
مثال قلعه نوعی الان میاد جواب بده که چرا نیم فصل قبل برای از بحران دراوردن تیم رفته سلیمان فلاحی رو اورده که الان تو لیگ دسته یک نیمکت نشینه؟؟؟

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
میگم دیگه گذشته ها گذشته حالا انقدر همه چی خوبه و تو لیگ دوم هستیم هوادارا انقدر سر بحث های قدیمی چنگ و دعوا دارن خدایی نکرده مثل تیم همسایه بودیم باید هم دیگرو میکشتیم که

ولی در مورد بحث قلعه نوعی خوب بازیکن استقلال بوده و سرمربی بوده و استقلالو قهرمان کرده دستش درد نکنه ولی فرگوسن هم وقتی اشتباهی میکرد سریع باید جواب میداد ولی متاسفانه تو ایران مربی یا بازیکنی یه سال
تیمی رو قهرمان کرده سال بعد خراب میکرد وقتی بهش میگفتی جواب بده خودش و طرفداراش اعتراض میکنن که این مارو قهرمان کرده چرا باید جواب پس بده منظورم فقط قلعه نوعی نیست
خیلی ها مثل فروزان صادقی بیگ زاده و... که وقتی خوب کار نمیکردن و عذر شونو میخواستی طلبکارانه رفتن از باشگاه خوب اگه قرار باشه تا ابد تو باشگاه باشن نمیشه که برای
مثال قلعه نوعی الان میاد جواب بده که چرا نیم فصل قبل برای از بحران دراوردن تیم رفته سلیمان فلاحی رو اورده که الان تو لیگ دسته یک نیمکت نشینه؟؟؟
آره ... قلعه نوعی دوسال گذشته خراب کرد ... همه قبول داریم ، هیچکس هم نمیگه که که چون دو تا قهرمانی آورده نباید جوابگو باشه. اتفاقن باید جوابگو باشن که خب نیستن، نه قلعه نوعی نه حجازی نه مظلومی نه هیچ کدوم

ولی این دلایلی که گفتی و نگفتی باعث نمیشه که حرمت پیشکسوتای باشگاهد رو بشکنیم ، اینکه توی نیت قلعه چی میگذره و آیا منافع شخصیش رو به منافع باشگاه ترجیح میده یا نه بر ما پوشیدس و نمیتونیم قاطعانه در موردش نظر بدیم.

مثال سلیمان فلاحی رو هم که زدی همه ی این مربیا داشتن از این قبیل مثالا ... همین مظلومی هم بازیکنایی رو نیم فصل آورد تو تیم که یک دقیقه هم بازی نکردن ، یا همین ریوالدو داره یه همچین سرنوشتی پیدا میکنه خب حالا باید مظلومی رو بزنیم؟ ضمن اینکه همین شهباززاده ممکن بود سر از تیم همسایه در بیاره ، پس چرا سجاد رو مثال نمیزنی که موفق ترین خرید سالهای اخیرمونه؟

در کل ما اینجا واسه ی شخص خاصی سینه چاک نمیدیم، استقلاله که مهمه و پیشکسوتای باشگاه جزو جدا نشدنی از حرمت باشگاه محسوب میشن.

دیگه هم بحث رو ادامه نمیدم ... به قول شما حال استقلال خوبه، ما حال همدیگه رو خراب نکنیم

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
دوستان خواهشا کل کل بین خودمون و ادامه ندین
شخصیت ژنرال بزرگ تر از این حرف است لطفا ادامه ندین

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

با نظرت موافقم ترجیح میدم جواب یه سری دوستان که فقط لب دهن ان رو ندم چون بحث بی نتیجه س :general601:

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
یادش بخیر بازی استقلال - سایپا , بازی که همه به خاطر فرهاد اومده بودن ولی فرهاد ♥ از بازی بعدی توی ترکیب قرار گرفت
جالبه بدونید حتی از سیستان بلوچستان هم اومده بودن :rolleyes:
02102012294.jpg 02102012291.jpg

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
کلا دوستان الان قلعه نوعی نه سرمربی هست نه سمتی در باشگاه داره
الان قلعه نوعی یک پیشکسوت حساب میشه که برامون 2 قهرمانی آورده که همین قهرمانی ها رو تو سر تیم های رقیب بزنیم ... کوبیدن قلعه نوعی الان با این شرایط فرقی با کوبیدن مرحوم حجازی و یا فرهاد مجیدی نداره ... این ها همه جزو افتخارات باشگاه حساب میشن
در ضمن پسر قلعه نوعی الان که پدرش از استقلال دوره واقعا دخلی به موضوع نداره که در موردش پست اینجا گزاشته شه ...
بنظرم سعی کنیم منطقی تر باشیم و از حاشیه ها دور باشیم و به استقلال فعلی بپردازیم خیلی بهتر از این اخبار خاله زنکی هست که منبع مشخصی هم نداره و معمولا کار طرفداران تیم های رقیب هست
من و خیلی های دیگه همینجا در دو سال اخیر خیلی به قلعه نوعی انتقاد کردیم ولی روزی که رفت واقعا احترامش برامون واجب شد چون شد با افتخارترین پیشکسوت استقلال

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
01040260.jpg

به به اقا مجتبی مثل اینکه قطر بدجور بهش ساخته از حاشیه سازی این حرفا هم خبری نیستش مثل بنز بازی میکنه مصدوم هم نمیشه چه میکنه این پول لامصب !!

به شخصه دوستش دارم از بهترین بازیکنای تاریخ استقلال هستش امیدوارم سال دیگه بیاد و با پیرن ابی خدا حافظی کنه

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
سلام دوستان
بازی استقلال با نفت فردا ساعت 18:30 ورزشگاه آزادی هست ؟

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
برزای واقعا حروم شد محمدی میگه اینو جهانبخش و ازمون باهم پیشنهاد داشتن دوتا رفتن این مونده و بین همه اون بازیکنا به برزای شماره 10 رو دادن الان اون دوتا تو لیگ هلند و روسیه بازی میکنن این تو لیست 18
نفره استقلال هم نیست

silly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
137
جوری که داریم پیش میریم داوری تو لیگ نمیمونه :D:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا