• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dvb595959

Registered User
لایک‌ها
323
در غیاب هواداران،داور پسپلیسی،مساوی امروز کمتر از برد نبود.

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
استقلال شاید تنها تیم لیگ هست که هنوز ترکیب ثابتش رو نمیشناسه !!!!

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
جالبه
به ادعاي بعضي ها
قرار بود ، امروز نتيجه فاجعه باشه؟
اما علي رغم نتيجه
هنوز هم ادعا دارن ، جالبه والا [emoji848]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
مدیرعامل باشگاه استقلال از عملکرد بازیکنان این تیم در دربی ۸۳ ابراز رضایت کرد.

رضا افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با ابراز رضایت از نمایش آبی‌پوشان در دربی 83 گفت: از عملکرد بازیکنان و مربیان راضی هستم و بعد از گذشت 5 هفته در بازی ششم نشان دادند که روز به روز بهتر می‌شوند و منسجم‌تر کار می‌کنند.

وی ادامه داد: بازیکنان در دفاع عملکرد خوبی داشتند و در مجموع قابل قبول ظاهر شدند. بازیکنان پس از چند هفته نشان دادند در حال بازگشت به روزهای اوج خود هستند و من با دیدن بازی امروز به آینده بازی استقلال امیدوار شدم.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: قبلا هم گفته بودم اگر به منصوریان و دستیارانش فرصت داده شود روز به روز بهتر می‌شوند. امیدوارم نقاط ضعف باقی‌مانده بهتر شود و استقلال به زودی به شرایط ایده‌آل برسد.

iman0013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
85
تنها تاکتیک منصوریان برای حمله،سانتر های خسرو حیدری از سمت راست بود.هیچ نکته مثبت دیگه ای نداشت

dvb595959

Registered User
لایک‌ها
323
شما طرفدار استقلال نیستی طرفدار منصوریانی
طرفدار فرهاد هم هستم،که چی؟
طرفدار فرشید اسماعیلی هم هستم،که چی ؟
هر چی باشم،تیم رو تو روزای سخت تنها نداشتم.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مدیرعامل باشگاه استقلال از عملکرد بازیکنان این تیم در دربی ۸۳ ابراز رضایت کرد.

رضا افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با ابراز رضایت از نمایش آبی‌پوشان در دربی 83 گفت: از عملکرد بازیکنان و مربیان راضی هستم و بعد از گذشت 5 هفته در بازی ششم نشان دادند که روز به روز بهتر می‌شوند و منسجم‌تر کار می‌کنند.

وی ادامه داد: بازیکنان در دفاع عملکرد خوبی داشتند و در مجموع قابل قبول ظاهر شدند. بازیکنان پس از چند هفته نشان دادند در حال بازگشت به روزهای اوج خود هستند و من با دیدن بازی امروز به آینده بازی استقلال امیدوار شدم.

مدیرعامل باشگاه استقلال عنوان کرد: قبلا هم گفته بودم اگر به منصوریان و دستیارانش فرصت داده شود روز به روز بهتر می‌شوند. امیدوارم نقاط ضعف باقی‌مانده بهتر شود و استقلال به زودی به شرایط ایده‌آل برسد.

این مشنگ رو ولش کن. معلوم نیست این دیگه از کجا رو سر باشگاه هوار شد! الان بهش بگو فوتبال رو بنویس ، با "ط" مینویسه!

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
و واقعا تبریک میگم به آقای چسب که کاری کرد که برای اولین بار تو تاریخ دربی جایگاه تماشاچیان استقلال پر نشه.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
این مشنگ رو ولش کن. معلوم نیست این دیگه از کجا رو سر باشگاه هوار شد! الان بهش بگو فوتبال رو بنویس ، با "ط" مینویسه!
این آقا اگه این کاره بود فوتسال رو به اون روز نمینداخت

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
یعنی واسه هوادارایی که توی استادیوم بودن ولی اعتراضی نکردن متاسفم...
علیرضا منصوریان کاری کرد با استقلال که برای اولین بار در تاریخ دربی جایگاه استقلالیا خالی بود.
من به شخصه اشتباه کردم که فکر میکردم این تیم به منصوریان نیاز داره.
مطمئن باشید ایشون بمونه تیم رو به دسته پایین تر میفرسته .
فقط هر چی محبوبیت در این سال ها داشت رو از دست داد.
همینا بیشترین ضربه رو ب استقلال میزنن
فک میکنن منصوریان هر گندی زد باید ساکت باشن و حمایت کنن

اقا این زبون مو دراورد منصوریان بدرد استقلال نمیخوره

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
همین مشنگ ببین نیم فصل نمیزاره ما هیچ یارگیری کنیم !!! همین مشنگ سال دیگه پدر تیم رو درمیاره
الان که منصوریان این همه خرج کرده نتیجه اش اینه حالا این مدیر عامل پرسپولیسی اومده میگه چرا خرج کرده چرا بازیکن گرفته !!! چرا قرارداد ها این قدر هست !!! یعنی فقط اومده واسه ضربه زدن به استقلال و گیرش همینه !!! یک موجود دست نشانده و بله قربانگو
باور کنید اسم بازیکن های استقلال رو نمیدونه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من میگم صمد مرفاوی بیاریم حداقل یکی رو میاره که اوت دستی میندازه و تیم ولو شانسی هم که باشه میبره. اما تیم علی منصوریان عرضه شانسی بردن هم نداره!

لطفاً به این عرض بنده توجه کنید:
استقلال چندین سال بود که تا روزای آخر تو کورس قهرمانی بود ولی قهرمان نمیشد. گفتید منصوریان بیاد تا دیگه تیم رو صد در صد قهرمان کنه.
استقلال چندین سال هست که دربی رو نبرده. گفتید منصوریان بیاد تا دیگه همه دربی ها رو ببریم . دوستان به پستهای پارسال و ماه های گذشته خودشون رجوع کنند.

اما الان کجای کاریم؟! از بین 16 تیم 14 هستیم. دربی رو هم که نبردیم. تیم هم که سردرگمه و اراده ای برای برد نداره. من دلم برای تیم محببوبم میسوزه. چرا ما باید با طناب علی منصوریان بی دانش بریم تو چاه؟! تا کی باید اینطوری ادامه بدیم؟!

dvb595959

Registered User
لایک‌ها
323
ی عده به حجازی هم رحم نکردن،به منصوریان پشت نکنن!!!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
برای منم تیم دست استاد اسدی باشه و قهرمان شه خیلی ارزشش بیشتره تا دست فرهاد مجیدی یا منصوریان باشه و بزه بچسبه ته جدول و تکون هم نخوره
یک زمانی پرسپولیسی ها از مساوی با استقلال تا یک هفته جشن میگرفتن الان همشون شاکی هستن که چرا تیمشون تیم ته جدولی رو نتونسته ببره !!!
این برای استقلال کبیر زشته !!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اول بگم متاسفم که چنین جوی اینجا هست و این آخرین پست من تا وجود چنین جوی خواهد بود دلیلش هم اینه که این جو برای من غیر قابل تحمله در توضیحش باید بگم تا زمانی که مظلومی توی استقلال بود خیلی ها منصوریان رو میکوبیدن توی کله اش حالا همون اساتید و یکسری دیگه از اساتید باز در نقش منتقد ظاهر شده و میان میگن دیدین ما درست گفتیم این بازی رو هم نبردیم خوب عزیزان منتقد شما چرا دست به قلم نمیشید و برای روزنامه های کثیرالنتشار نمینویسید که افراد بیشتری لذت ببرند از نقدهای فنی و سرشکمیتون؟ دوستان میگفتن دفاع استقلال مشکلات نابود کننده داره که البته داشت ولی در انتهای این بازی حتی به اینکه حداقل مجیدی نکته مثبت بازی بود اشاره ای ندارند من فکر میکردم اینجا کلوپ هوادارانه و قراره از تیم مورد علاقه امون حرف بزنیم و حمایت کنیم نه اینکه یک عده نقد های مزخرف دو خطی بنویسند و بعد هر بازی مثل میرزا قشمشم بیان بگن دیدید حرفهای ما درست در اومد خوب چرا نمیشینید حداقل راجب هر بازی پست به پست یک نقد کامل بنویسید که آدم استفاده کنه اینجور دوخطی نوشتن که ما بد هستیم و به همین دلیل خواهیم باخت و بعدش هم اومدن و به پیش بینی خود افتخار کردن یک جور استمنا مغزیه از کسانی که از کل استقلال یا هوادار یک فرد و دسته خاص بودن یا اگر هم چنین نبوده بیشتر دنبال اثبات خودشون در این جمع که دارید هستن تا حمایت از تیم ....
ببخشید سرتون رو درد آوردم همه ما میدونیم استقلال مشکل داره و در هر مقطعی به چه چیزی احتیاج داره ما تصمیم گیرنده برای تیم نیستیم و اخبار و حرفهای اینجا بازتاب چندانی نداره ولی این جو منفی و پر از صاحب نظر و دانشمند حال من رو به هم میزنه فوتبال و تماشای فوتبال در استادیوم رو به این علت دوست دارم که هزاران نفر فقط از سر علاقه و جدای از دانش و طبقه ی اجتماعیشون دور هم جمع میشن و فریاد میزنن برای تیمشون فریادی از درون که میتونه انسان رو آروم کنه ذات فوتبال همینه و با معذرت باید بگم دوستان شما خودارضایی ذهنی میکنید که به خودتون و یکسری افرادی که اینجا میشناسنتون بگید چقدر کارتون درسته شاید هم حتی تا حالا به این قضیه اینجوری نگاه نکرده باشید ولی تهش همینه و از رفتارهای منتقد گونه در یک فروم هواداری فقط همین خونده میشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اینم بگم از قدیم میگفتن همیشه استقلال 3-0 بازی رو همون اول کار از حریفش جلو هست
یک گل بخاطر طرفدار های بی شمارش تو ورزشگاه
یک گل هم به خاطر اسم بزرگ و افتخاراتش
یک گل هم بخاطر غیرت مثال زدنی بازیکن هاش که استقلال ناموسشون بود

حالا این تیم طوری شده که هر تیمی میاد می خواد برنده از زمین بره بیرون !!!

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
اول بگم متاسفم که چنین جوی اینجا هست و این آخرین پست من تا وجود چنین جوی خواهد بود دلیلش هم اینه که این جو برای من غیر قابل تحمله در توضیحش باید بگم تا زمانی که مظلومی توی استقلال بود خیلی ها منصوریان رو میکوبیدن توی کله اش حالا همون اساتید و یکسری دیگه از اساتید باز در نقش منتقد ظاهر شده و میان میگن دیدین ما درست گفتیم این بازی رو هم نبردیم خوب عزیزان منتقد شما چرا دست به قلم نمیشید و برای روزنامه های کثیرالنتشار نمینویسید که افراد بیشتری لذت ببرند از نقدهای فنی و سرشکمیتون؟ دوستان میگفتن دفاع استقلال مشکلات نابود کننده داره که البته داشت ولی در انتهای این بازی حتی به اینکه حداقل مجیدی نکته مثبت بازی بود اشاره ای ندارند من فکر میکردم اینجا کلوپ هوادارانه و قراره از تیم مورد علاقه امون حرف بزنیم و حمایت کنیم نه اینکه یک عده نقد های مزخرف دو خطی بنویسند و بعد هر بازی مثل میرزا قشمشم بیان بگن دیدید حرفهای ما درست در اومد خوب چرا نمیشینید حداقل راجب هر بازی پست به پست یک نقد کامل بنویسید که آدم استفاده کنه اینجور دوخطی نوشتن که ما بد هستیم و به همین دلیل خواهیم باخت و بعدش هم اومدن و به پیش بینی خود افتخار کردن یک جور استمنا مغزیه از کسانی که از کل استقلال یا هوادار یک فرد و دسته خاص بودن یا اگر هم چنین نبوده بیشتر دنبال اثبات خودشون در این جمع که دارید هستن تا حمایت از تیم ....
ببخشید سرتون رو درد آوردم همه ما میدونیم استقلال مشکل داره و در هر مقطعی به چه چیزی احتیاج داره ما تصمیم گیرنده برای تیم نیستیم و اخبار و حرفهای اینجا بازتاب چندانی نداره ولی این جو منفی و پر از صاحب نظر و دانشمند حال من رو به هم میزنه فوتبال و تماشای فوتبال در استادیوم رو به این علت دوست دارم که هزاران نفر فقط از سر علاقه و جدای از دانش و طبقه ی اجتماعیشون دور هم جمع میشن و فریاد میزنن برای تیمشون فریادی از درون که میتونه انسان رو آروم کنه ذات فوتبال همینه و با معذرت باید بگم دوستان شما خودارضایی ذهنی میکنید که به خودتون و یکسری افرادی که اینجا میشناسنتون بگید چقدر کارتون درسته شاید هم حتی تا حالا به این قضیه اینجوری نگاه نکرده باشید ولی تهش همینه و از رفتارهای منتقد گونه در یک فروم هواداری فقط همین خونده میشه
دوست عزیز چرت نگو خواهشا استقلالی ک همیشه واسه قهرمانی میحنگیده حالا داره واسه سقوط نکردن میجنگه

دیگه هر ادمی تعصب رو منصوریان نداشته باشه میفهمه منصوریان تیمو نابود کرده . همون بازی سوم دیگه باید بیرونش میکردن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
دوست عزیز چرت نگو خواهشا استقلالی ک همیشه واسه قهرمانی میحنگیده حالا داره واسه سقوط نکردن میجنگه

دیگه هر ادمی تعصب رو منصوریان نداشته باشه میفهمه منصوریان تیمو نابود کرده . همون بازی سوم دیگه باید بیرونش میکردن
شما ساده دلی عزیز من کوته فکری منظور حرف من دقیقا افرادی مثل شما بود کسی نگفت قربون منصوریان برید اصلا بیاید این تاپیک رو منفجر کنید چه اتفاقی میفته...منظور من این بود که حرفهای شما در این فروم هیچ بازتابی نداره و فقط نقدها واسه اثبات خودمونه....بیشتر حرفهایی که اینجا زده میشه اصلا نقد نیست فقط بیرون رویه یک ذهن خودشیفته است البته که منصوریان نتیجه خوبی نگرفته و همه ما میدونیم ولی این ادای دانشمندها رو دراوردن و بقیه رو تخریب کردن چندش آوره

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
طولانی بود نخوندم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا