• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
شما ساده دلی عزیز من کوته فکری منظور حرف من دقیقا افرادی مثل شما بود کسی نگفت قربون منصوریان برید اصلا بیاید این تاپیک رو منفجر کنید چه اتفاقی میفته...منظور من این بود که حرفهای شما در این فروم هیچ بازتابی نداره و فقط نقدها واسه اثبات خودمونه....بیشتر حرفهایی که اینجا زده میشه اصلا نقد نیست فقط بیرون رویه یک ذهن خودشیفته است البته که منصوریان نتیجه خوبی نگرفته و همه ما میدونیم ولی این ادای دانشمندها رو دراوردن و بقیه رو تخریب کردن چندش آوره
نقد های اینجا بی فایدس
پس حمایت ها هم بی فایدس!

اینجا واسه گپ در مورد تیممونه . نه نقدها به جایی میرسه نه حمایت های یه عده ذوب در منصوریان

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
دقیقا همینه که میگی همه چیز بی فایده است ولی کلوپ هوادارها یعنی حمایت هوادارن از یک تیم نه اینکه یکی بیاد بگه امیدوارم بازی های بعد رو ببریم بعد یکی دیگه سریع بیاد بگه نه به همین خیال باش یا اینکه ببریم هم شانسه باشه تیم ما اصلا آشغال ولی اینکه من احتیاجی به نظر دوستان ندارم و وقتی میگم امیدوارم بازی بعدی رو ببریم میدونم تیم چقدر مشکل داره ولی دوست دارم در هر شرایطی تیمم ببره پس یکی میاد میگه نه ما شانسی نداریم حرف من بهش اینه که آقاجان من میدونم تیممون وضعش خرابه احتیاجی هم ندارم شما مدام گوش زدش کنی ...

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
بی خیال ، همه از این مساوی اعصابمون خرابه . دیگه با هم جر و بحث بی فایده نکنید دوستان. مطمئن باشید بالاخره یه روزی که زیاد هم دور نیست ، باد دوباره به پرچم استقلال خواهد وزید.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اگر گفته میشه خدا کنه تیم ببره این به خاطر عدم أگاهی ما از بد بودن تیم یا علاقه شدید به منصوریان نیست این به خاطر تعصب به استقلال و فکر نکنم لازم باشه یک عده مدام گوشزد کنند که این تیم هیچی نمیشه و بعدش هم بگند دیدید گفتیم هیچی نمیشیم این پرفسور بازی از صدتا فحش بدتره..

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
حاجی بی خیال دیگه ، تمومش کن. صلوات بفرستید:D

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
توقع الکی نداشته باشین تیم اصلا هماهنگ نیست بعدش وقتی بختیار رو بازی نمیده و با دوتا هافبک دفاعی بازی میکنه نشون میده داره تیم حریف رو خنثی میکنه نه که ترکیب برای استقلال چیده باشه به امید روزهای بهتر و روشن تررررررر :cool:

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
خیلی جالبه یه عده تو این چندوقت علی منصورو به باندبازی و لابی داشتن متهم میکنن یعنی یه اسطوره ای که این همه محبوبیت داشته و محبویتش از فرهادم بیشتر نبوده کمترم نیس نمیخواین طرفدار 6 هفته واسش صبر کنه پس چی از طرفداریش پس!!!!!!
منم این چند وقت مث خیلی از طرفدارا از تیم و علی منصور حمایت کردیم و من به شخصه خودم امیدوار بودم که شاید با برد تو دربی تیم یه تکونی بخوره که البته این اتفاق نیفتاد ولی حداقل 6 هفته فرصت دادن واسه یه مربی که اسطوره باشگاه بوده فک نمیکنم زیاد باشه که دوستان شاکین که شخص واستون مهمه نه تیم فقطم دوای درد تیم یه مربی با دانش خارجیس ولاغیر

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
منصوریان از اول تا آخر بازی همش لبخند میزد ..خدایی خیلی خوش اخلاقه ..

راستی این نورافکن رو دیگه چرا بازی نمیدن ؟؟ اون که اولا خیلی خوب بازی میکرد ...البته شاید نظر منه ...
بختیارم که جاش رو نیمکت نیس خدایی ...
این میثم مجیدی هم خوب بود ..چند سالشه ؟؟
مگویان با اون وزنش چرا میره تو حمله ها شرکت میکنه ..نه سرعتش خوبه ...نه سانتر کردنش .. نه شوت زدنش ... نه سر زدنش ..تو دفاع بهتره ... البته به نظر من اگه نورافکن جای اون بیاد بهتر میشه ...

2 تا هافبک دفاعی هم یه جوریه خدایی ...
یه دونه امید کافیه ... خسرو + بختیار + فرشید هم 3 تا هافبک بعدی ...
اینجوری بهتر نمیشه؟؟؟

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اول بگم متاسفم که چنین جوی اینجا هست و این آخرین پست من تا وجود چنین جوی خواهد بود دلیلش هم اینه که این جو برای من غیر قابل تحمله در توضیحش باید بگم تا زمانی که مظلومی توی استقلال بود خیلی ها منصوریان رو میکوبیدن توی کله اش حالا همون اساتید و یکسری دیگه از اساتید باز در نقش منتقد ظاهر شده و میان میگن دیدین ما درست گفتیم این بازی رو هم نبردیم خوب عزیزان منتقد شما چرا دست به قلم نمیشید و برای روزنامه های کثیرالنتشار نمینویسید که افراد بیشتری لذت ببرند از نقدهای فنی و سرشکمیتون؟ دوستان میگفتن دفاع استقلال مشکلات نابود کننده داره که البته داشت ولی در انتهای این بازی حتی به اینکه حداقل مجیدی نکته مثبت بازی بود اشاره ای ندارند من فکر میکردم اینجا کلوپ هوادارانه و قراره از تیم مورد علاقه امون حرف بزنیم و حمایت کنیم نه اینکه یک عده نقد های مزخرف دو خطی بنویسند و بعد هر بازی مثل میرزا قشمشم بیان بگن دیدید حرفهای ما درست در اومد خوب چرا نمیشینید حداقل راجب هر بازی پست به پست یک نقد کامل بنویسید که آدم استفاده کنه اینجور دوخطی نوشتن که ما بد هستیم و به همین دلیل خواهیم باخت و بعدش هم اومدن و به پیش بینی خود افتخار کردن یک جور استمنا مغزیه از کسانی که از کل استقلال یا هوادار یک فرد و دسته خاص بودن یا اگر هم چنین نبوده بیشتر دنبال اثبات خودشون در این جمع که دارید هستن تا حمایت از تیم ....
ببخشید سرتون رو درد آوردم همه ما میدونیم استقلال مشکل داره و در هر مقطعی به چه چیزی احتیاج داره ما تصمیم گیرنده برای تیم نیستیم و اخبار و حرفهای اینجا بازتاب چندانی نداره ولی این جو منفی و پر از صاحب نظر و دانشمند حال من رو به هم میزنه فوتبال و تماشای فوتبال در استادیوم رو به این علت دوست دارم که هزاران نفر فقط از سر علاقه و جدای از دانش و طبقه ی اجتماعیشون دور هم جمع میشن و فریاد میزنن برای تیمشون فریادی از درون که میتونه انسان رو آروم کنه ذات فوتبال همینه و با معذرت باید بگم دوستان شما خودارضایی ذهنی میکنید که به خودتون و یکسری افرادی که اینجا میشناسنتون بگید چقدر کارتون درسته شاید هم حتی تا حالا به این قضیه اینجوری نگاه نکرده باشید ولی تهش همینه و از رفتارهای منتقد گونه در یک فروم هواداری فقط همین خونده میشه
دوست عزیز فرمایشاتتون از نظر بنده(نظر کاملا شخصی) یه جاهاییش درسته و یه جاهاییش هم نه!
به صورت کلی نمیشه توقع تحلیل فنی زیادی توی این جو داشت
هوادارهای استقلال همیشه تیم خودشون رو بالای جدول میدیدن و این وضعیت شوک بدی به هوادارها وارد کرده و از طرفی خیلی عوامل فنی و غیر فنی در به وجود اومدن این وضعیت دخیل هست که هممون تا حدودی میدونیم چیا هست
در مورد استادیوم رفتن و شور و هیجان فقط یه اشاره کوچیکی کنم که همچین جو سالم و پایداری هم اونجا حاکم نیست و تحلیل ها از حالت فنی به رکیکترین فحش ها تبدیل شده
من خودم معتقد بودم چون تیم یه پوست اندازی اساسی کرد باید یه کم به منصوریان فرصت داد (پستهام موجوده) اما هرچی تیم جلوتر رفت خبر از هماهنگی و پیشرفتی نشد!
ارنج اشتباه و پافشاری روی تاکتیکهای اشتباه و.....
منه هوادار حداقل از کادر فنی تیمم انتظار داشتم بعد از این داستانها حداقل بیاد فقط یک بار بگه آقا من فلان جا اشتباه کردم اما وقتی هوادار هم میبینه اظهارنظرهای عجیب و گاهی طلبکارانه هم میشه ورق برمیگرده و متاسفانه نتیجش میشه این جو بد
نه من و شما بلکه هیچکسی از این جو راضی نیست اما متاسفانه معلوم نیست در ادامه چه بلایی سر تیم خواهد اومد
حرف برای بحث زیاده دوست عزیز اما انقدر این شرایط همه رو آزار داده که ادامش خارج از حوصله هست

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
این میثم مجیدی هم خوب بود ..چند سالشه ؟؟
میثم مجیدی هم داریم
ولی ترکیب امروز
مجید حسینی بود
اگه منظورته؟
سالشه20

'گفتم که پژمان ایندس
اگه مربی حرفیش درست کنه عالی ترهم میشه

یه عظیم گوک هم هست اونم 20 سالشه
اونم عالیه
+++++++++++++++
ﺳﻪشنبه 30 شهریور
  • 19:30
استقلال - ذوب اهن

++++++++++++++
شنبه 24 مهر

15:30
استقلال-سیاه جامگان

Last edited:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
میثم مجیدی هم داریم
ولی ترکیب امروز
مجید حسینی بود
اگه منظورته؟
سالشه20

'گفتم که پژمان ایندس
اگه مربی حرفیش درست کنه
یه عظیم گوک هم هست
اونم عالیه
+++++++++++++++
واقعا عالی بود مجید حسینی..فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه.حیف پول که دادن به کنعانی.این صد تا کنعانی رو می ارزه..

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
واقعا عالی بود مجید حسینی..فکر نمیکردم اینقدر خوب باشه.حیف پول که دادن به کنعانی.این صد تا کنعانی رو می ارزه..

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
شک نکن
استایل یه مدافع رو داره ذهنو هوشش خیلی بهتر از مدافعه های دیگمونه

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
دربی کلا بازی بیخودیه
ورش دارن کلا ملتو خلاص کنند

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
من تنها امیدی که دارم به روزبه چشمیه...هافبک رو دست روزبه نیست...اگه برگرده و مثل قبل بشه حداقل 20% تیم قوی تر میشه و میتونیم حداقل به وسط جدول برسیم! تعصبشم از خیلیا بیشتره.
بله!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
شديم ١٥ جدول ... مرسي داش علي .. يكم تيم بيشتر تلاش كنه ميتونيم ١٦ هم بشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
اول بگم متاسفم که چنین جوی اینجا هست و این آخرین پست من تا وجود چنین جوی خواهد بود دلیلش هم اینه که این جو برای من غیر قابل تحمله در توضیحش باید بگم تا زمانی که مظلومی توی استقلال بود خیلی ها منصوریان رو میکوبیدن توی کله اش حالا همون اساتید و یکسری دیگه از اساتید باز در نقش منتقد ظاهر شده و میان میگن دیدین ما درست گفتیم این بازی رو هم نبردیم خوب عزیزان منتقد شما چرا دست به قلم نمیشید و برای روزنامه های کثیرالنتشار نمینویسید که افراد بیشتری لذت ببرند از نقدهای فنی و سرشکمیتون؟ دوستان میگفتن دفاع استقلال مشکلات نابود کننده داره که البته داشت ولی در انتهای این بازی حتی به اینکه حداقل مجیدی نکته مثبت بازی بود اشاره ای ندارند من فکر میکردم اینجا کلوپ هوادارانه و قراره از تیم مورد علاقه امون حرف بزنیم و حمایت کنیم نه اینکه یک عده نقد های مزخرف دو خطی بنویسند و بعد هر بازی مثل میرزا قشمشم بیان بگن دیدید حرفهای ما درست در اومد خوب چرا نمیشینید حداقل راجب هر بازی پست به پست یک نقد کامل بنویسید که آدم استفاده کنه اینجور دوخطی نوشتن که ما بد هستیم و به همین دلیل خواهیم باخت و بعدش هم اومدن و به پیش بینی خود افتخار کردن یک جور استمنا مغزیه از کسانی که از کل استقلال یا هوادار یک فرد و دسته خاص بودن یا اگر هم چنین نبوده بیشتر دنبال اثبات خودشون در این جمع که دارید هستن تا حمایت از تیم ....
ببخشید سرتون رو درد آوردم همه ما میدونیم استقلال مشکل داره و در هر مقطعی به چه چیزی احتیاج داره ما تصمیم گیرنده برای تیم نیستیم و اخبار و حرفهای اینجا بازتاب چندانی نداره ولی این جو منفی و پر از صاحب نظر و دانشمند حال من رو به هم میزنه فوتبال و تماشای فوتبال در استادیوم رو به این علت دوست دارم که هزاران نفر فقط از سر علاقه و جدای از دانش و طبقه ی اجتماعیشون دور هم جمع میشن و فریاد میزنن برای تیمشون فریادی از درون که میتونه انسان رو آروم کنه ذات فوتبال همینه و با معذرت باید بگم دوستان شما خودارضایی ذهنی میکنید که به خودتون و یکسری افرادی که اینجا میشناسنتون بگید چقدر کارتون درسته شاید هم حتی تا حالا به این قضیه اینجوری نگاه نکرده باشید ولی تهش همینه و از رفتارهای منتقد گونه در یک فروم هواداری فقط همین خونده میشه

حرف حساب زدي
دمت گرم
حرفاي اينجا باد هواس
حالا يه سري
بيان زور بزنن و حرفاي دشمن شاد كن بزنن
.
.
.
.
و واقعا نميفهمن
كه الان تاپيك همسايه
عزاخونه شده
و از اينكه نتونستن ضعيف ترين تيم استقلال رو توي چند سال اخير ، شكست بدن ، دارن از حرص و عقده ميتركن
ولي براي ظاهر سازي هم كه شده بروي خودشون نميارن
.
.
.
.
و اما يك كلام ختم كلام
هيچ هوادار احمقي از يك بازيكن بت نميسازه
منصوريان نباشه ، مجيدي باشه
خدابيامرزه ناصرخان حجازي رو هم حيا كن رها كن كرديم واسش [emoji850]
پس دنبال بت ساختن از بازيكن نباشيم.
و هيچ آدم احمق تري راضي به اين نميشه كه تيمش بازي دربي رو ببازه تا مربي عوض بشه و بياد بگه ديديد گفتم مي بازيم
و وقتي نباخت بياد ، حرف مفت بزنه كه ايكاش ميباختيم و مساوي به چه درد ميخوره [emoji35]

منصوريان تيم رو جمع كرد كه هيچ
جمع نكرد هم به سلامت
استقلال ارث پدر هيچكس نبوده و نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
هیچ هوادار احمقی هم از مساوی گرفتن تیمش مقابل پرسپولیس خوشحال نمیشه.
و هیچ آدم احمق تری هم راضی به این نمیشه که تیمش تو دربی نبازه ولی آخر فصل با اون مربی که همین آدم احمق ازش بت ساخته ، به دسته یک سقوط کنه!
و وقتی که تیمش نتیجه نگرفت و سقوط کرد ، باز هم بیاد حرف مفت بزنه !!!

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
بابا اینا کلا توهم دارن نه از قبل بازی که میگفتن 6 تا میزنیم نه از الان که میگن از قبل معلوم بود بازی رو مساوی درمیارن از این طرفم با گلری بیرانوند حال کردن که چقد توپ گرفته و بهترین بازیکنشون بوده کلا آدمای جالبین:rolleyes:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
بابا اینا کلا توهم دارن نه از قبل بازی که میگفتن 6 تا میزنیم نه از الان که میگن از قبل معلوم بود بازی رو مساوی درمیارن از این طرفم با گلری بیرانوند حال کردن که چقد توپ گرفته و بهترین بازیکنشون بوده کلا آدمای جالبین:rolleyes:
یه جورایی بخوای حساب کنی همون بیرانوند بازی رو براشون در آورد. بایدم خوشحال و راضی باشن ازش.
اگه توپ کاوه گل شده بود ، بازی 1000 دقیقه دیگه هم ادامه پیدا میکرد اونا گل بزن نبودن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا