برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
سلطانی فر گفت 3 گزینه اصلی داریم

01443372.jpg

اولیایی: با وزیر درباره مدیریت استقلال حرف زدم
مدیرعامل سابق استقلال می گوید شب گذشته با مسعود سلطانی فر برای پست مدیریت این باشگاه صحبت کرده است.

کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره جلسه ای که شب گذشته در وزارت ورزش و جوانان داشت، عنوان کرد: ما شب گذشته جلسه ای دو، سه ساعته با اقای سلطانی فر داشتیم و درباره مسائل مختلفی صحبت کردیم. یکی از مسائل مربوط به مدیرعاملی استقلال بود و من برنامه هایم را ارائه دادم.

وی ادامه داد: البته من یک طرح درباره خصوصی سازی باشگاه های فوتبال دارم که در جلسه دیشب هم طرحم را به آقای سلطانی فر ارائه کردم. اعتقاد دارم جابه جایی نفرات در راس باشگاه مشکلات استقلال را حل نمی کند و باید ساختار درستی طراحی کنیم. این ساختار در بستر بخش خصوصی اتفاق می افتد و به همین خاطر طرحی در این خصوص نوشته ام که دیشب به وزیر ورزش ارائه کردم.

اولیایی درباره اینکه چقدر احتمال دارد مدیرعامل استقلال شود، بیان کرد: این مساله به نظر اقای وزیر بستگی دارد. ایشان دیشب نقطه نظرات من را شنیدند و من نیز از نظراتش بهره مند شدم. دیگر باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. البته آقای سلطانی فر در پایان جلسه گفتند ما برای مدیرعاملی روی 3 گزینه به جمع بندی رسیدیم که یکی را انتخاب می کنیم.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که 3 گزینه نهایی وزارت ورزش چه کسانی هستند، گفت: فکر می کنم خودم، اقای فتح الله زاده و یک فرد دیگر باشند. من نفر سوم را نمی شناسم و اطلاع دقیقی هم در این باره ندارم.

وی درباره زمان انتخاب مدیرعامل استقلال افزود: این مساله را هم باید از آقای وزیر بپرسید و من بی خبرم.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
سلطانی فر گفت 3 گزینه اصلی داریم

01443372.jpg

اولیایی: با وزیر درباره مدیریت استقلال حرف زدم
مدیرعامل سابق استقلال می گوید شب گذشته با مسعود سلطانی فر برای پست مدیریت این باشگاه صحبت کرده است.

کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره جلسه ای که شب گذشته در وزارت ورزش و جوانان داشت، عنوان کرد: ما شب گذشته جلسه ای دو، سه ساعته با اقای سلطانی فر داشتیم و درباره مسائل مختلفی صحبت کردیم. یکی از مسائل مربوط به مدیرعاملی استقلال بود و من برنامه هایم را ارائه دادم.

وی ادامه داد: البته من یک طرح درباره خصوصی سازی باشگاه های فوتبال دارم که در جلسه دیشب هم طرحم را به آقای سلطانی فر ارائه کردم. اعتقاد دارم جابه جایی نفرات در راس باشگاه مشکلات استقلال را حل نمی کند و باید ساختار درستی طراحی کنیم. این ساختار در بستر بخش خصوصی اتفاق می افتد و به همین خاطر طرحی در این خصوص نوشته ام که دیشب به وزیر ورزش ارائه کردم.

اولیایی درباره اینکه چقدر احتمال دارد مدیرعامل استقلال شود، بیان کرد: این مساله به نظر اقای وزیر بستگی دارد. ایشان دیشب نقطه نظرات من را شنیدند و من نیز از نظراتش بهره مند شدم. دیگر باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. البته آقای سلطانی فر در پایان جلسه گفتند ما برای مدیرعاملی روی 3 گزینه به جمع بندی رسیدیم که یکی را انتخاب می کنیم.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که 3 گزینه نهایی وزارت ورزش چه کسانی هستند، گفت: فکر می کنم خودم، اقای فتح الله زاده و یک فرد دیگر باشند. من نفر سوم را نمی شناسم و اطلاع دقیقی هم در این باره ندارم.

وی درباره زمان انتخاب مدیرعامل استقلال افزود: این مساله را هم باید از آقای وزیر بپرسید و من بی خبرم.

اینا مسخره کردن ما رو!!!
ما پنج شنبه با شاهین بوشهر بازی داریم و و2 دی هم با سپاهان حذفی، اونوخ وزیر میخواد سر فرصت از تک تک شون برنامه بگیره و بعد کلی وقت تازه یکیو مدیرعامل کنه که بره با استراماچونی قرارداد ببنده؟
مگر انتخاباته؟ من میگم یه مناظره هم برگزار کنه!! جمش کنید بابا!!! وقت نداریم اینا هم دارن ما رو بازی میدن!!!
بنظرم هدف اصلی اینه: معطل گذاشتن استقلال و سرگرم کردنش با مسائل انتخاب مدیر عامل و سرمربی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
استراماچونی در تماس با وریاغفوری چه گفت؟

وریا غفوری نزدیک به 30 دقیقه تلفنی پیرامون آخرین شرایط خودش همین طور شرایط تیم گفتگو داشت که خبرها از انتقال استراتژی های تاکتیکی و برنامه آماده سازی از سوی استراماچونی به کاپیتان حکایت می کرد تا تیم برای بازی روز شنبه با شاهین شهرداری بوشهر آماده شود.

اما این تماس تلفنی تنها به پیگیری برنامه های تمرینی و فنی ختم نشد چون گفته می شود وریا غفوری به عنوان کاپیتان و نماینده سایر بازیکنان از استراماچونی در خصوص برنامه آتی و سفر او به ترکیه برای مذاکره با سران باشگاه نیز صحبت کرده بود که برخلاف اخبار منتشره استراماچونی با تکذیب حضور در ترکیه اعلام کرد همچنان در کنار خانواده اش در رم حضور دارد.

مربی ایتالیایی با تایید بر این نکته که مشکلاتش همچنان با باشگاه پابرجاست مدعی شد اگر این مشکلات تا فردا (پنجشنبه) حل شود او تا غروب به تهران بازمی گردد در غیر این صورت بعید است بازگشتی در کار باشد.
با این وجود کاپیتان استقلال هم با شرح مختصری از وضعیت روحی روانی حاکم بر بازیکنان و اردوی تیم ابراز امیدواری کرد که این مشکلات به حداقل رسیده و استراماچونی در اولین فرصت بازگردد.

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
احتمالش زیاده استرا رو از دست بدیم !!! استرا قطعا نمیاد با کسی که یک سمت موقتی توی باشگاه داره و روی حرف هاش نمیشه حساب کرد قرارداد ببنده ... خدا نگذره ازشون که تنها دل خوشی تیم رو ازش گرفتن
ببینید تیم صدر جدول به چه روزی افتاده ... هنوز هیچی نشده گند دروغ ترکیه و قرارداد جدید و .... در اومد

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
اینا مسخره کردن ما رو!!!
ما پنج شنبه با شاهین بوشهر بازی داریم و و2 دی هم با سپاهان حذفی، اونوخ وزیر میخواد سر فرصت از تک تک شون برنامه بگیره و بعد کلی وقت تازه یکیو مدیرعامل کنه که بره با استراماچونی قرارداد ببنده؟
مگر انتخاباته؟ من میگم یه مناظره هم برگزار کنه!! جمش کنید بابا!!! وقت نداریم اینا هم دارن ما رو بازی میدن!!!
بنظرم هدف اصلی اینه: معطل گذاشتن استقلال و سرگرم کردنش با مسائل انتخاب مدیر عامل و سرمربی که تو این فرصت تیم محبوبشون امتیازای لازم رو جمع کنه!
بازی با شاهین بوشهر شنبه س!

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,729
استقلال با اولیایی دو بار رفته فینال آسیا!
با حاجیتون بدترین نتیجه تاریخ لیگ برتر رو داشتیم!
در سومین سال حضور او (فتح‌الله‌زاده) استقلال تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا (ACL) صعود کرد که بهترین دست‌آورد قاره‌ای استقلال از هنگام آغاز لیگ قهرمانان بود !!
+
استقلال با همکاری فتح‌الله‌زاده و حجازی لیگ آزادگان ۷۷−۱۳۷۶ را فتح کرد و در جام باشگاه‌های آسیا نیز تا فینال بازی‌ها پیش رفت، اما جام را در تهران به جوبیلو ایواتای ژاپن واگذار کرد.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,729
کاظم اولیایی هست که در دوره این بابا استقلال به لیگ دسته سوم رفت
دسته سوم چیه! شما هم که حرف حمومی ها رو قرقره میکنی! دسته دومی نبوده اون زمان که دست سوم باشه.
در اینکه جناب اولیایی یکی از مقصرین اصلی این اتفاق (به دسته سوم فرستادن) بوده، شکی نیست !!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
آقا اینکه به هر دلیلی ما به لیگ دسته پایین تر رفتیم این اتفاق افتاده حالا هرچی اسمش رو می خوایید بزارید
همونطور که ما پر افتخار ترین تیم ایران و آسیا هستیم نقاط تیره هم توی تاریخ استقلال بوده

در مورد فتح الله زاده هم بنده که نسبتی با ایشون ندارم اما فقط میدونم توی دوره ای که ایشون مدیر عامل بودن همه چی سر جای خودش بود و مشکل مدیریتی و جذب بازیکن و حاشیه توی تیم نداشتیم و بدهی هم هر مدیر عاملی بیاد رو دست باشگاه میزاره
اعضای تیم حرف اش رو گوش میکنن و سابقه مدیریت هم زیاد داشته و از همه مهمتر واقعا استقلالی هست نه مثل مدیر عامل قبلی که گفته میشد طرفدار تیم رقیب هست !!!
هیچ وقت این مشکلات جدا شدن بازیکن های بزرگ رو در زمان فتح الله زاده نداشتیم
یادمه حتی ماشینش رو به جباری داده بود ( اگر درست یادم باشه ) یا خونه به بازیکن داده بود که بازیکن فقط بمونه و اعتراض نکنه ( البته نمیگم از جیبش داده قطعا اون پول رو درآورده بعدا ولی همونجا میتونست بگه پول نداریم بیا برو از تیم همون کاری که مدیر عامل های بعد از ایشون کردن )
در مورد زرینچه هم آدم بسیار خوبی هست و بازیکن بزرگی هم بود منم خیلی بهش علاقه دارم اما واقعا بدرد سرپرستی تیم استقلال نمی خورد . قطعا اگر یک آدم با تجربه این پست رو داشت خیلی از مشکلات تیم رو می تونست جمع کنه . زمانی که پدر استقلال مرحوم پورحیدری در قید حیات بود به عنوان سرپرست ما هیچ کدوم از این مشکلاتی که بعد فوت ایشون به وجود اومد رو نداشتیم کلا زرینچه به عنوان دستیار یا آنالیزور با استقلال همکاری میکرد بسیار برای همه بهتر بود

شما فکر میکنم حافظتون یاری نمیکنه! کمی بیشتر فکر کن.
زمان فتح الله زاده بازیکن بزرگ جدا نشد؟؟؟ مجتبی جباری زمان فتل دعواش شد رفت سپاهان

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
در سومین سال حضور او (فتح‌الله‌زاده) استقلال تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا (ACL) صعود کرد که بهترین دست‌آورد قاره‌ای استقلال از هنگام آغاز لیگ قهرمانان بود !!
+
استقلال با همکاری فتح‌الله‌زاده و حجازی لیگ آزادگان ۷۷−۱۳۷۶ را فتح کرد و در جام باشگاه‌های آسیا نیز تا فینال بازی‌ها پیش رفت، اما جام را در تهران به جوبیلو ایواتای ژاپن واگذار کرد.

شما فقط بلدی کپی کنی؟
نگران نباش حاجیتون شد مدیرعامل! برو بشکن بزن.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,729

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311
احتمالش زیاده استرا رو از دست بدیم !!! استرا قطعا نمیاد با کسی که یک سمت موقتی توی باشگاه داره و روی حرف هاش نمیشه حساب کرد قرارداد ببنده ... خدا نگذره ازشون که تنها دل خوشی تیم رو ازش گرفتن
ببینید تیم صدر جدول به چه روزی افتاده ... هنوز هیچی نشده گند دروغ ترکیه و قرارداد جدید و .... در اومد
استرا نمیاد مطمئن باش

گفتند خلیل زاده برای مذاکره با استرا به ترکیه رفته
مشخص شده خلیل زاده برای ریختن پول استرا رفته
وزیر میگه که استرا پول بیشتری برای فصل دوم خواسته

از اونطرف استرا توی رم هست
استرا میگه اصلا درخواست حقوق بیشتری نخواسته.

کلا مشخصه طبق معمول اینوریها دارن دروغ میگن و از اونجایی که ادم های ابن الوقت هستند و عین پینوکیو دروغ میگن خبری از اومدن استرا نخواهدبود.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
دسته سوم چیه دسته دومی نبوده اون زمان که دست سوم باشه.
استقلال با اولیایی دو بار رفته فینال آسیا!
با حاجیتون بدترین نتیجه تاریخ لیگ برتر رو داشتیم!
این فتح الله زاده همونی هست که با همه درگیر میشه آخرشم با کلی بدهی میذاره میره.
همین نیومده به زرینچه تهمت زد اشک بدبخت رو درآورد همیچین آدمی بیخود میکنه بیاد بشه مدیرعامل
بهترین گزینه همون اولیایی هست.
یه مشت جوگیر میان اینجا حاجی حاجی میکنن! جمع کنین بابا

اولیایی خوبه اما سن 75سالگی میتونه نفس بکشه ایا ؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
+

زمانی که پرسپولیس با بایرن بازی کرد

شوالیه تون تون میخواست تورنومنت آبی پوشان جهان بزاره شالکه و چلسی و.. دعوت کنه بیان تهران

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
اولیایی با استقلال اولی و دومی آسیا رو داره اما ذوالفقار نسب معلوم الحال رو مربی استقلال و در بازی های تهران استقلال رو بین هشت تیم، هفتم کرد، اولیایی یکی از عوامل اصلی انتقال پاس تهران به همدان بود و مدیرعاملش شد و با این تیم به لیگ دسته یک و بعدش به لیگ دو سقوط کرد

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
استرا نمیاد مطمئن باش

گفتند خلیل زاده برای مذاکره با استرا به ترکیه رفته
مشخص شده خلیل زاده برای ریختن پول استرا رفته
وزیر میگه که استرا پول بیشتری برای فصل دوم خواسته

از اونطرف استرا توی رم هست
استرا میگه اصلا درخواست حقوق بیشتری نخواسته.

کلا مشخصه طبق معمول اینوریها دارن دروغ میگن و از اونجایی که ادم های ابن الوقت هستند و عین پینوکیو دروغ میگن خبری از اومدن استرا نخواهدبود.

فکرمیکنید یک اروپا غربی دروغ گفتن بلده ؟

میگه تضمین بدید حسابم بسته نشه و از منبع فرستنده مشخص پول بیاد تو حساب
دو سالم میمونه

طرف گفته پراگ شش ماهم حقوق نگرفته !! موندم

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
منزوی میگه استرا برگشت اخر فصل نگید چرا یک ساله بود رفت

بی ناموس قرار داد دوساله بستید شهر هرت مگر بره !

پولش مثل ادم بدید

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
الان این قدر به جون هم بیفتیم تا آخرش خلیل زاده مدیرعامل بشه و به ریشمون بخندند

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
الان این قدر به جون هم بیفتیم تا آخرش خلیل زاده مدیرعامل بشه و به ریشمون بخندند

مگه سرپرست نشد ! همین یعنی به ریشمون خندیدن دیگه

فایل صوتی فتل علیه زرینچه پخش شد!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
استرا بیاد ۶ ماهه میاد. بعد ۶ ماه هم دمش رو میذاره روی کولش از این کشور میره....بعدشم حاجی شما میمونه و قلعه نویی! که دوباره برمیگرده ! یا نهایت میرن پاشازاده ای کسی رو میارن.
اگرم این داستان کاهش قرارداد کار خود باشگاه باشه که میتونن از استرا بپرسن راحت لو میره قضیه پس همون شرط خود استراس.

بالا