برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بفرمایید اینم مصاحبه ایشون: هنوز هیچی نشده طاقت نیاورد فقط اونجاییش که میگه کسی رکورد منو نزده توی استقلال.

عصر ایران, [11.12.19 14:29]
قلعه‌نویی: رفتارهایی که با زرینچه شد خوب نبود/سیستم استراماچونی را 10 سال پیش اجرا کردم/ آقای گل‌محمدی! ما کاپشن به زمین نزدیم

رفتارهایی که با جواد زرینچه شده رفتارهای خوبی نبوده.

یک گله‌ باید از یحیی گل‌محمدی داشته باشم. من توقع نداشتم، او که بچه محل و هم دوست خوبم است آن حرکات را انجام بدهد و کارهایی کند که بعدا خودش شرمنده شود.

آقای گل‌محمدی! سال گذشته دو جام را با اشتباهات داوری و حکم‌های ناعادلانه که علیه من و تیمم اعلام شد از دست دادم. تنها باری که فغانی به اشتباهش اعتراف کرد پنالتی بود که در دقیقه 3 در بدترین شرایط علیه ما اعلام شد.

همین سیستم 2-5-3، هنوز رکورد قهرمانی ما را کسی نشکسته، دو عنوان آقای گلی پشت سر هم با بیشترین گل زده داشتیم.

همین سیستم را استراماچونی بازی می‌کند و همه می‌گویند سیستم مدرن است. اگر مدرن است ما ده سال جلوتر مدرن بودیم.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
زرینچه اسطوره باشگاهه ؟؟

کسی که15سال دوران حرفه ایش یک باشگاه میگذرونه ! اسطوره نیست

کسی که رکورد بازی با پیراهن استقلال داره و بیش از 5 قهرمانی اورده اسطوره نیست؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
نه علی کریمی و مهدوی کیا و علی دایی اسطوره استقلال هستن.

تیم دوتا طرفداری اینطوری داشته باشه ! نیاز به دشمن داره ؟

امثال همینا خط میگیرن میرن ورزشگاه فحاشی و بد و بیراه به اسطوره ها میگن دیگه

ادم های بی شیله پیله ای که حاضر بودن فرش زیر پاشون بفروشن تیم به حیات خودش ادامه بده

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
کسی که15سال دوران حرفه ایش یک باشگاه میگذرونه ! اسطوره نیست

کسی که رکورد بازی با پیراهن استقلال داره و بیش از 5 قهرمانی اورده اسطوره نیست؟
این چیزهایی که گفتی معیارهای اسطوره شدن نیستن !
و به همین دلیله که اکثر هواداران استقلال ایشون رو اسطوره نمیدونن !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
شوالیه تون تون میخواست تورنومنت آبی پوشان جهان بزاره شالکه و چلسی و.. دعوت کنه بیان تهران
فتح الله زاده مدیرعامل محبوب من نبوده و نیست ! اما قطعا از عوامل سرسپرده وزارت بهتره !

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دعوا نکنید...بالاخره یه ....ی رو میذارن مدیرعاملمون! فقط امیدوارم تمرکز بازیکنا بهم نریزه..جدایدا شاهین سفت بازی میکنه...3 امتیازم 3 امتیازه!
اون فرشید باقری فلان فلان شده بالاخره نیومد ترکیب؟؟؟!!!

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من از این وزارت ورزش چشمم آب نمیخوره! استرا هم بنظرم پرید و نباید روش حساب باز کنیم! من فقط نگرانیم شیخ دیاباته است که اونم فیلش یاد هندوستان نکنه!
تو رو خدا وریا غفوری حواست به دیاباته باشه!!! اینم بپرونن دیگه هیچی!
ببین اوضاع تیم صدرنشین رو به چه روز انداختن! همه استعفا دادن !!! هیشکیم بالاسر تیم نیست! اون خلیل زاده هم که جیب ما رو نزنه برگردوندن استراماچونی پیشکش!

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
تیم دوتا طرفداری اینطوری داشته باشه ! نیاز به دشمن داره ؟

امثال همینا خط میگیرن میرن ورزشگاه فحاشی و بد و بیراه به اسطوره ها میگن دیگه

ادم های بی شیله پیله ای که حاضر بودن فرش زیر پاشون بفروشن تیم به حیات خودش ادامه بده
فتح الله زاده صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد: جواد زرینچه بازیکن من بوده و برای باشگاه زحمت کشیده است. من شرایط امروز او را درک می‌کنم ولی می‌توانست بهتر و مودبانه‌تر حرف بزند. مگر زمانی که استقلال را بخاطر یک میلیون تومان رها کردی و به کشاورز رفتی ما چیزی گفتیم یا توهین کردیم؟ یا وقتی که می‌گویی حجازی رفت کنار، چرا رفت (حجازی) کنار؟ اگر وقتی به شما گفت بلند شو گرم کن برو زمین، گوش می‌دادی به حرف حجازی؟ آن وقت حجازی حذف می‌شد؟

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
تمامی آقایون مدیر عامل همشون از یه قماشن بازم میگم
وقتی اولیایی و فتح اله میگن ساختار خرابه دیگه تا تهش رو بخونید
ساختار هم فعلا همینه خصوصی هم نمیشن تا زمانی که....
فتح اله زاده بازیکن خوب میگرفت اما بدهی خوبم بالا می آورد و کم هم اعتصاب نداشتیم تو دوره این آقا اما نمیشه کتمان کرد که اکثرا تیم خوب و مدعی داشتیم
اولیایی هم مال عصر حجر فوتبال هست که به اون صورت فوتبالمون حرفه ای نبود البته الانم نیست منتهی اون موقع با همون بودجه وزارت میتونست تیم رو بچرخونه و معلوم نیست که میتونه الان از پس کار بر بیاد یا نه
نفر سومی هم که اینا ازش اسم میبرند پندار توفیقی یا واعظ آشتیانی هستن که با عابر بانک رابطه ی خوبی دارن مخصوصا واعظ که از آدمای نزدیک علی انصاری هست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
جالبه بعضی ها همچین خصومتی با قلعه نوعی و فتح الله زاده و رحمتی دارن که هرچی افتخار در دوره اینا بدست اومده رو کلا قبول ندارن !!! یعنی من ندیدم پرسپولیسی ها با یکی از ارکان تیمشون توی هر دوره ای اینجوری برخورد کنن !!!

شما ها اگر استقلالی اصیل باشید به تاریخ باشگاهتون و افتخاراتش احترام میزارید ... وقتی یک قهرمانی بدست اومده مهم اینه که در تاریخ ثبت شده و برای باشگاه باقی مونده که شما سرت رو بالا بگیری بگی پر افتخارترین تیم ایران و آسیا استقلال هست

شخصا تاج کبیر رو بزرگتر از فرد و اسطوره ها میدونم اگر واقعا بدونم تیم استقلال مثلا با قلعه نوعی قهرمان میشه اصلا برام مهم نیست که بعد ورود قلعه نوعی چی قراره تو باشگاه بگذره
همین موضوع در مورد فتح الله زاده هم صدق میکنه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
در مورد بحث اسطوره هم قرار نیست هرکی توی این باشگاه بازی کرده اسطوره باشه
اسطوره مثل بحث پهلوانی میمونه یعنی جدا از بحث بازیکن بودن هست و بحث محبوبیت و مردمی بودن و مرام و منش و وفاداری ابدی به تیمت و هوادار هاش هست و کسی که اثر حضورش برای همیشه بر باشگاه و هوادار هاش باقی بمونه
شخصا اسطوره های استقلال رو در این چند دهه ی اخیر شاد روان ناصر خان حجازی و مرحوم پورحیدری میدونم

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اسماعیل خلیل‌زاده صبح امروز در استانبول ترکیه امور واریز مطالبات سرمربی استقلال را پیگیری کرد و در اولین اقدامات استعلام از حساب این مربی در کشور چک صورت گرفت تا بلکه رقم واریزی به حساب استراماچونی برگشت نخورد.

سرپرست باشگاه استقلال طی ساعات گذشته تلاش‌های زیادی را برای واریز 160 هزار دلار به حساب استراماچونی انجام داده و در آخرین اقدام با رایزنی‌های گسترده مقرر شد پول سرمربی ایتالیایی از طریق یکی از بانک‌های شهر استانبول به حساب وی واریز شود.

طبق پیگیری‌های خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمامی رایزنی‌ها برای واریز این مبلغ صورت گرفته و مطالبات سرمربی استقلال به حساب وی واریز خواهد شد.

قرار است فیش واریزی طلب استراماچونی به وکیل این مربی که در کشور قطر حضور دارد ارسال شود تا مقدمات بازگشت مربی ایتالیایی به تهران فراهم شود.

جالبه بعضی ها همچین خصومتی با قلعه نوعی و فتح الله زاده و رحمتی دارن که هرچی افتخار در دوره اینا بدست اومده رو کلا قبول ندارن !!! یعنی من ندیدم پرسپولیسی ها با یکی از ارکان تیمشون توی هر دوره ای اینجوری برخورد کنن !!!

شما ها اگر استقلالی اصیل باشید به تاریخ باشگاهتون و افتخاراتش احترام میزارید ... وقتی یک قهرمانی بدست اومده مهم اینه که در تاریخ ثبت شده و برای باشگاه باقی مونده که شما سرت رو بالا بگیری بگی پر افتخارترین تیم ایران و آسیا استقلال هست

شخصا تاج کبیر رو بزرگتر از فرد و اسطوره ها میدونم اگر واقعا بدونم تیم استقلال مثلا با قلعه نوعی قهرمان میشه اصلا برام مهم نیست که بعد ورود قلعه نوعی چی قراره تو باشگاه بگذره
همین موضوع در مورد فتح الله زاده هم صدق میکنه
منم اون روزایی که شما به قلعه نوعی میگفتی مافیا همینو میگفتم.....اینا چه خوب چه بد سرمایه های تیم حساب میشن....هیچ وقت نباید چوب حراج به سرمایه هامون بزنیم...اونم تو بحبوبه حمایت غیر مستقیم وزارت از بعضی تیما...در هر صورت بعضی از این اتفاقا یه حکمتی داره و اون اینه که طرفدارای استقلال بزرگ با هم متحد بشن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان این جور که توی اخبار گفته شده استراماچونی با یکی توی باشگاه مشکل اساسی داره و این موضوع دو طرفه هست و اینم عنوان کرده توی مصاحبه های آخرش
و اولین شرط و مهمترین شرط بازگشتش به استقلال برکناری این فرد بوده که بر اساس مصاحبه های قبلی این فرد کسی نیست جز خلیل‌زاده !!!! حالا این بابا مسئول باشگاه هم شده و ارتقاء رتبه گرفته !!!! پیدا کنید پرتقال فروش را !!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
منم اون روزایی که شما به قلعه نوعی میگفتی مافیا همینو میگفتم.....اینا چه خوب چه بد سرمایه های تیم حساب میشن....هیچ وقت نباید چوب حراج به سرمایه هامون بزنیم...اونم تو بحبوبه حمایت غیر مستقیم وزارت از بعضی تیما...در هر صورت بعضی از این اتفاقا یه حکمتی داره و اون اینه که طرفدارای استقلال بزرگ با هم متحد بشن

ببینید چند تا بحث هست نباید قاطی بشه
همین قلعه نوعی توی دوره ی آخری که سرمربی استقلال بود با بازیکن های تیم به مشکل خورده بود و از اونور جلوی هوادار در اومده بود و نتیجه هم نمیگرفت و کنار هم نمیرفت
وقتی استقلال برای من بزرگتر از هر فردی هست پس من باید نگران تیمم باشم و از تیم حمایت کنم نه از شخص
پس قلعه نوعی یا فتحی یا مرفاوی یا هر کسی برام فرقی نمیکنه وقتی به تیم ضربه میزنه باید بره وقتی هم نتیجه میگیره باید حمایت بشه
همین استراماچونی از روی کارنامه اش تقریبا همه اتفاق نظر داشتیم نتیجه نمیگیره ولی وقتی نتیجه گرفته همه استقلالی ها پشتش هستن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دوستان این جور که توی اخبار گفته شده استراماچونی با یکی توی باشگاه مشکل اساسی داره و این موضوع دو طرفه هست و اینم عنوان کرده توی مصاحبه های آخرش
و اولین شرط و مهمترین شرط بازگشتش به استقلال برکناری این فرد بوده که بر اساس مصاحبه های قبلی این فرد کسی نیست جز خلیل‌زاده !!!! حالا این بابا مسئول باشگاه هم شده و ارتقاء رتبه گرفته !!!! پیدا کنید پرتقال فروش را !!!
میگن مار از پونه بدش میاد درِ خونه اش سبز میشه!:)

ببینید چند تا بحث هست نباید قاطی بشه
همین قلعه نوعی توی دوره ی آخری که سرمربی استقلال بود با بازیکن های تیم به مشکل خورده بود و از اونور جلوی هوادار در اومده بود و نتیجه هم نمیگرفت و کنار هم نمیرفت
وقتی استقلال برای من بزرگتر از هر فردی هست پس من باید نگران تیمم باشم و از تیم حمایت کنم نه از شخص
پس قلعه نوعی یا فتحی یا مرفاوی یا هر کسی برام فرقی نمیکنه وقتی به تیم ضربه میزنه باید بره وقتی هم نتیجه میگیره باید حمایت بشه
همین استراماچونی از روی کارنامه اش تقریبا همه اتفاق نظر داشتیم نتیجه نمیگیره ولی وقتی نتیجه گرفته همه استقلالی ها پشتش هستن
اون زمان حرف ما هم همین بود ....یادمه کلا دعواهامون سر قلعه نوعی بود...ولی خب بالاخره گذشته ها گذشته
الان همین تبریزی که همه ازش بدمون بیاد، گل که بلد نیست بزنه ولی اگر یه کاری بکنه برای استقلال باید ازش دفاع کنیم و پشتش باشیم..

بالا