برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
فتح‌الله‌زاده کیست و از کجا آمده؟

استراماچونی: «در پاناتینایکوس هم پول نمی‌دادند اما دروغ نمی‌گفتند»
او که در اعتراض به دروغ از ایران رفته چگونه می‌تواند با "دروغگوترین مدیر ورزشی در تاریخ انقلاب اسلامی" کنار بیاید؟

پس از شورش بیست و هفتم بهمن ۶۸ هواداران پرسپولیس و استقلال در آزادی و امجدیه، نگاه امنیتی‌ به محیط فوتبال شدت یافت. آقامحمدی (دایی همسر فتح‌الله‌زاده) رئیس هیات مدیره استقلال شد.
عکس سال ۵۷ فتح‌الله‌زاده را دیده‌اید که شش تیغه می‌کرد با سبیل داگلاسی و شلوار جین دمپا گشاد. لیکن فردای انقلاب، ریش بلندش از زنخدان به یقه سنجاق ‌شد.

فتح‌الله‌زاده بی محابا دروغ می‌بافد و چون دروغگو کم حافظه است، فراموش می‌کند که در یک سال همزمان در جبهه، موسسه اطلاعات، دانشگاه و آمفی تئاتر بوده.
به مجله روزهای زندگی گفته: سال ۶۱ به تهران آمدم. ۶۳ ازدواج کردم. ۶۷ لیسانس گرفتم.
به خبرگزاری برنا گفته ۶۱ نزد حجت‌الاسلام دعایی در موسسه اطلاعات بودم "و مسائل جنگ را برای کیهان و اطلاعات بخوبی تحلیل می‌کردم" که کذب است.
چهار سال جبهه بوده اما در جای دیگری آن چهار سال جبهه، جزو دهسالی بوده که ریاست جشنواره تئاتر فجر را به عهده داشته.
زرینچه می‌گوید "درب وزارتی که او را مدیر کند باید گل گرفت". گل گفته. درب جشنواره تئاتری که حاج فتل مدیرش بوده را نیز باید سرب و ساروج ریخت.

فتح‌الله‌زاده مفتخر است ۱۶ کتاب نوشته. درست است. البته کتاب‌هایی که دانشجویان با هزینه او نگاشته‌اند!
می‌گوید دکترای روزنامه نگاری از دانشگاه بدفورد گرفته‌ام اما با استعلام گروه ورزش شبکه خبر، دانشگاه بدفورد اعلام کرد: «هیچ فارغ‌التحصیلی در مقطع دکترا نداشته‌ایم»

پس از مسافرت به بلژیک برای دریافت نشان شوالیه گفت شهرام ناظری نیز نشان شوالیه خود را از همین موسسه دریافت کرده، در حالی که ناظری نشانش را از دولت فرانسه گرفته بود.
خبرگزاری مهر گزارش داد نشان فتح‌الله‌زاده چنان بی اعتبار است که همه می‌توانند آن را با واریز وجه نقد، در تهران دریافت کنند.

همه مدیران پس از فتل گواهی می‌دهند که او اسناد انتقال ستارگان استقلال به بوندس ‌لیگا را از باشگاه برده. باجناقش مدیر مالی باشگاه بود. اغلب کارمندان کنونی استقلال، در دوره فتل استخدام رسمی شدند و رسالت‌شان درز اخبار باشگاه است.

هواداران نمی‌دانند او روزنامه استقلال جوان را از اموال باشگاه جدا کرده. چندین خبرنگار فدایی دارد با صفحات پربیننده مجازی به مدیریت خواهرزاده‌اش جعفر نوجوان. نیازی به معرفی صفحات نیست چون واکنش‌هایشان را پس از انتشار گزارشم خواهید دید.
خبرنگاران فدایی فتل که اول فصل مخالف استراماچونی بودند حالا از زبان او وعده برگرداندنش را می‌دهند!
حاج فتل که لیدرهایش هرگز مجال آرامش به استقلال نداده‌اند، این سال‌ها به شدت بدهکار شده و برای جبران، نیاز است دوباره پشت میز مدیرعاملی بنشیند.

وقتی فرهاد، پژمان و نکو بدون یک ریال عایدی برای باشگاه جدا شدند، بهمن ۹۲ قرارداد آندو را دستکاری کرد. غافل ازینکه آندو اصلش را دارد و با تهدید به شکایت، خبر در تیم پیچید و اختلاف ارقام لو رفت. سیاوش اکبرپور گفت آندو ۷ برابر گرفته. باشگاه به هم ریخت.
فتل یکی یکی به بازیکنان قول می‌داد ماشینم را می‌فروشم تا پولت را بدهم اما نداد.

همین مجوز حرفه‌ای که تازگی صادر شده، شامل ۲۰ میلیارد بدهی از دوران اوست (زمانی که سقف قرارداد ستاره‌ها به یک میلیارد نمی‌رسید) + ۹۲۰ هزار دلار احکام فیفا برای مرحوم ساموئل، گوران لاوره و رودریگو توزی.

آخرین مورد از دروغ‌های فتح‌الله‌زاده، تهمت‌ به زرینچه است که با طرح نام حجازی، اشک یکی از مفاخر سالم تاریخ فوتبال ایران را درآورد.
فتح‌الله‌زاده دو بار حجازی را برکنار کرد و هر دو بار با دسیسه کامران منزوی. بار اول اردیبهشت ۷۸ و بار دوم آبان ۸۶ در دفتر لارستان که فیروز کریمی را آورد.

سه شاخصه اصلی فتح‌الله‌زاده: چرب زبانی، حاضر جوابی و دروغگویی است. مردی که نیم‌فصل دوم آخرین سال حضورش در استقلال، حتی نیمکت کاملی نداشت.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
حسن کریمی کیه؟! میگن میخوان مدیر عاملش کنن!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بنظرم استراماچونی هم پرید!
اون وزیر ......بجای اینکه کار رو بده دست حاجی که استرا رو مثل مسعود ریگی تو هواپیما بنشونه تو خاک ایران، کار رو داده دست خلیل زاده که اتفاقا دوستشم هست!

حالا مدیریت استقلال و وزارت ورزش تعطیل! خود استرا چی؟ این ایتالیایی ها از گذشت و از خودگذشتگی بویی نبردن! ؟ بابا شبیه ترن پرچم تو کشورای دنیا به پرچم ایران ، پرچم ایتالیاس!!!اینا یعنی هیچی حساب نیس؟:) حالا حتما باید اون پول بیاد تو حسابت؟ پس این همه عشق هوادار چی میشه؟ همه چی پوله؟ میدونم 96درصد هوادارا بدون داشتن پول آنچنانی دارن تیمشونو تشویق میکنن؟ شما اروپایی ها کی میخواید یاد بگیرید مثل ما ایرانی ها دلی کار کنید؟:))) یکم از ما یاد بگیرید خوو.مربی های خارجی دیگه تا پولشون کم میشد سه روز خونه شون قهر میکردن نمیومدن نه اینکه بلیط بگیرن پرواز کنن برن ایتالیا! اونم اول زنشونو بفرسته بعد خودشو!!! بعد تازه کادر فنی هم فسخ بکنن...هر چند من میدونم همش زیر سره دالیلاس!!! زنِ مدل چون پولش نقده خیال میکنه پول شوهرشم باید نقد باشه!! بابا دالیلا خانم سرمربی ها قرارداد دارن....پولشون دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره! خصوصا تو ایران!!!:)) در هر صورت میگه مارگزیده از ریسمون سیاه و سفید میترسه!! اگر فدراسیون با ولیتموس اینجوری فسخ نکرده بود که با 6 ماه کار پروازی، کلی پول گیر ویلتموس بیاد، آقا استراماچونی هم یاد نمیگرفت و بزنه زیر میز و بلند شه بره ایتالیا...مدیریت استقلال خیلی ضعیفه و حتی وزارت ورزش کلا تعطیل.... که وزیر بخاطر سابقه دوستیش با خلیل زاده همه کارا رو سپرده به خلیل زاده کاری ندارم..همه اینا قبول....ولی بنظرم اینطور رفتار استراماچونی همه رو شوکه کرد..علاوه بر مدیریت انفعالی باشگاه بنظرم قضیه ولیتموس هم تاثیر خودشو داشته......وزیر ورزش هم خیلی خوب خوذشو تو این قضایا نشون داد...

Last edited:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
[emoji460]️ صداي پاي مجیدی و فتح‌الله‌زاده می‌آید!

[emoji842]گفته می‌شود اگر تا امروز استراماچونی به ایران نیایید احتمالا باعث خواهد شد تا شاهد زوج مجیدی - #فتح_الله_زاده به عنوان پلن بی در استقلال باشیم که احتمالا اول فتح الله زاده و سپس #فرهاد_مجیدی بیایند.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
یعنی نصف عمر هوادار به این گذشت که کی میاد کی نمیاد!!!
استرس بازیهای حساس و امتیاز گرفتن یه طرف، این که کی مدیرعامل میشه کی هیئت مدیره میشه ، کی سرمربی میشه ، کدوم بازیکن میاد کدوم نمیاد یه طرف!!!
خسته شدیم بخدا
تیم تشتتک سازی دارقوزآباد علیا هم اینقدر جابجایی نداره!
حداقل یه مدیرعامل چند سال مدیریت میکنه و نهایتا هر سه یال یه بار یه سرمربی عوض میشه!
اینجا هر روز حیا کن رها کن..یه روز تیمو میخوان خصوصی کنن بدن به سمند! یه روز سرمربی عوض میشه، یه روز پولشو نمیدن!
ای فتحی خدا به زمین گرم بزنتت! اون شفر المانی رو حداقل سه سال نگه میداشتی اگر عرضه داشتی، نه تیام رفته بود نه پاتوسی
تا حرفم میزنیم یه کاربری که من دوست ندارم پستامو کوت کنه میاد ده تا لینک میذاره که فلانی دلاله فلانی چه کاره اس! آخه به زنگوله شتر علی بابا که شفر دلاله!
الان نصف مردم ایران دلالن!
من حرفم اینه چندساله چیزی که تو تیم محبوبم ندیدم ثباته! حداقل شب نخوابم صبح بلند شم ببینم سرمربی تیم فرار کرده ایتالیا!
کاش ما یه تیم خصوصی بودیم تو جزایر گرینلند، مدیرعاملمون چون پول خودش بود حداقل یه تیم کارشناسی مدیریتی داشت، یه سرمربی داشتیم سرپول نمیذاشت بره، با خانواده میرفتی تیم محبوبتو از فصله سه متری تشویق میکردی!
خوب حالا ابر رویاهامونو پاک میکنیم و دوباره وارد فضای واقعیت میشیم
راستی حواستون بود مجتبی جباری هم برای فتح ا..زاده اومد؟ من واقعا دیگه برام فرقی نمیکنه کی مدیرعامل بشه...فقط فرهاد مجیدی نیاد که خراب میکنه بدجور...فرهاد مجیدی باید از استقلال اهواز یا استقلال رشت شروع کنه..هر وقت تیمشو آورد لیگ برتر تازه میشه در موردش فکر کرد..

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

بیا ولی تیمو پاچوندی از هم...خدا کنه این تیم دوباره تیم بشه...اصلا کی گفت بری که حالا دوباره برگردی؟ حالا سه روز پول تو حسابت نبود چی میشد؟ نصف ایرانوبردی تو شوک!!
حالا الان درست شد مثلا؟
دیگه یعنی حسابت بلوکه نمیشه؟
فتحی رفت قبول..خلیل زاده که هست هنوز....خلیل زاده دروغ نمیگه؟
پای یه کاربرایی رو هم به تاپیک بازی کردی که سال به دوازده ما پست نمیذاشتن:)

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442

بیا ولی تیمو پاچوندی از هم...خدا کنه این تیم دوباره تیم بشه...اصلا کی گفت بری که حالا دوباره برگردی؟ حالا سه روز پول تو حسابت نبود چی میشد؟ نصف ایرانوبردی تو شوک!!
حالا الان درست شد مثلا؟
دیگه یعنی حسابت بلوکه نمیشه؟
فتحی رفت قبول..خلیل زاده که هست هنوز....خلیل زاده دروغ نمیگه؟
پای یه کاربرایی رو هم به تاپیک بازی کردی که سال به دوازده ما پست نمیذاشتن:)

بحث سر پول نبود ! پول سفید نبود !

شما چرا نمیخوای اصل موضوع رو قبول کنی !

استرا وقتی میگه موضوع بی ارتباط با ورزش و سیاسی بود !

دیگه چرا میگید 3روز دیرتر پول تو حسابت بود

دیگه نباید رک بگه با حسابی که برای حزب الله پول میفرستن برای منم پول میفرستن ایتالیا ردشو زده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بحث سر پول نبود ! پول سفید نبود !

شما چرا نمیخوای اصل موضوع رو قبول کنی !

استرا وقتی میگه موضوع بی ارتباط با ورزش و سیاسی بود !

دیگه چرا میگید 3روز دیرتر پول تو حسابت بود

دیگه نباید رک بگه با حسابی که برای حزب الله پول میفرستن برای منم پول میفرستن ایتالیا ردشو زده
اینی که من میشناسم با..... کاری نداره....خیلی زرنگ تر از این حرفاس..هنوز نشناختیش!
اینا تیم مشاور ایرانی دارن تیم مشاور خارجی دارن...
بازی اول اگر یادت باشه از بس عصبانی بود لگد زد به صندلی
یه سوال، تو ایتالیا یا تو بورکینافاسو جرات داشت یه همچین کاری بکنه؟
اون از لحاظ روانشناسی یه تست بود..یه تست محیطی
استرا میخواست اتمسفر ایران رو بشناسه
که خوبم شناخت!
هفته هایی که نتیجه نمیگرفت چاره ای نداشت به سکوت و تلاش و جمع کردن رزومه
پولش حاضر بود ولی متاسفانه این بی عرضه ها راهش بلد نبودن
تو پستای قبلی من گفتم همین کاری که الان میخوان با عراقچی انجام بدن و پولو جابجا کنن روز اول نمیتونستن؟
باشگاه متاسفانه استرا رو نشناخته بود...
خیال میکرد مثل بقیه اس
استرا دیسیپلین خودشو داره
بنظرم بلوکه شدن حسابش حسابی استرا رو ترسوند
و رفت ایتالیا تا مشورت بگیره...از ترسش رفت...ببینه مشکلی برای اعتبار بانکیش پیش نیومده؟
والا چه کاری بود این همه راه بره و دوباره برگرده!
الانم هنوز داره دو دو تا چهار تا میکنه تا ببینه وزارت چه کار میکنه؟
مطمئن باش همچین عاشق چشم و ابرو من و شما نیست و دلش بیشتر برای دلاراش تنگه تا من و تو...اگر غیر این بود نمیرفت!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اطلاعیه ای فدراسیون فوتبال در خصوص ویلتموس:
..
نتایج اخذ شده دور از انتظار و مشکلات مربوط به انتقال وجه از دلایل عمده قطع همکاری بوده و در نهایت به جهت هدف گذاری اولیه در صعود تیم ملی به عنوان تیم نخست گروه انجام گرفت.

دقیقا همون دلیلی که باعث شد استرا هم تصمیم بگیره مثل طوطی و بازرگان خودشو شبیه ویلتموس کنه!

Last edited:

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
اینی که من میشناسم با..... کاری نداره....خیلی زرنگ تر از این حرفاس..هنوز نشناختیش!
که خوبم شناخت!
تو پستای قبلی من گفتم همین کاری که الان میخوان با عراقچی انجام بدن و پولو جابجا کنن روز اول نمیتونستن؟
خیال میکرد مثل بقیه اس
و رفت ایتالیا تا مشورت بگیره...از ترسش رفت...ببینه مشکلی برای اعتبار بانکیش پیش نیومده؟
مطمئن باش همچین عاشق چشم و ابرو من و شما نیست و دلش بیشتر برای دلاراش تنگه تا من و تو...اگر غیر این بود نمیرفت!
اینکه مربی باهوشی هست درش شکی نیست
و اینکه بخاطر حساب بانکی رفت اینم درسته
به نظر من بیشتر از همه این مربی میخواست بمونه بخاطر اینکه داشت نتیجه میگرفت و حتی تو رسانه های ایتالیایی هم مطرح شده بود
مربی که چند سالی نتیجه خوب نگرفته بود این شروع برا خودش از همه مهمتر بود و شاید یک دلیل که فتحی و مدیران تیم انقدر کم کاری کردند بخاطر همین نتیجه گرفتن و تمایل مربی به موندن بود میگفتند این جایی نمیره
به نظرم چیزی مربی رو ترسوند همین پولهایی بود که به حسابش ریختند که منشا مشخصی نداشت و اگه میموند شاید در اینده براش دردسر میشد
شنیدم تحصیلات ایشون حقوق بوده و مطمینا میدونه چه مشکلاتی احتمالا براش درست میشد
الان هم اگه برگرده شاید سخت بتونه با تیم کار کنه ولی اگه موفق بشه احتمالا سال اینده هم بمونه بخاطر با شرایط ایران اداپته میشه
موفق باشید

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
که خوبم شناخت!
خیال میکرد مثل بقیه اس

مربی حرفه ایه !مربی اینتره ! از ایتالیا میاد هفتمین اقتصاد برتر دنیا !

مربی شصت ساله نیست ! مربی 40 ساله اس ! اجنتشم که معرف حضوره !

هر حرفی خلیل زاده و فتحی زده ایمان نیاوردید که دروغه ؟

استرا دلیلی نداره دروغ بگه !

شما جوری میگی رفت و برگرده

انگار برگشت !

وقتی حاجیلو میاد شبکه خبر بعد صدای خودش تکذیب میکنه

شما میگی استرا فلان بیسار؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
شاهین بوشهر 5 هفته-ست که نباخته !!!

ولی 15هفته اس نبرده

7گل زده فقط داره

مربی داشتیم شرایط خوب بود

هم دیاباته - هم قائدی قشنگ میتونستن جشن ده گله شدن بگیرن

هرچه باشه شاهین از صنعت نفت قوی تر و عملکرد بهتر نداشت

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
ولی 15هفته اس نبرده

7گل زده فقط داره

مربی داشتیم شرایط خوب بود

هم دیاباته - هم قائدی قشنگ میتونستن جشن ده گله شدن بگیرن

هرچه باشه شاهین از صنعت نفت قوی تر و عملکرد بهتر نداشت
میان برای برد چون استقلال رو بدون سرمربی و مربی دیدن !!

signore

Registered User
لایک‌ها
636
کسی اطلاع داره که جناب خلیل زاده ۳ روزه داره در کشور ترکیه دقیقا چه غلطی میکنه؟!

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
بالا