برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من الان سوالم اینجاست که اگه پول حواله شده ولی هنوز ننشسته حسابش ک چرا پس اینجوری میکنه ، خب میشینه دیگه !
اگه حواله هم نشده پس اون فیش واریزی و امضای استرا داستان ش چیه!
گیج شدیم خدایی

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
بابا بیخیال شید...پول و واریز و چک و ....اینها همه بهونه اس...
به استراماچونی گفتند بیخیال استقلال بشه..حالا یا داخل کشور یا خارج کشور! خودش تو آخرین مصاحبه اش گفته فقط خطیر فوتبال منو خیلی خوب میشناخت!

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
بابا بیخیال شید...پول و واریز و چک و ....اینها همه بهونه اس...
به استراماچونی گفتند بیخیال استقلال بشه..حالا یا داخل کشور یا خارج کشور! خودش تو آخرین مصاحبه اش گفته فقط خطیر فوتبال منو خیلی خوب میشناخت!
چی بگم والا دیگه خسته شدیم

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
مشکل از آقایونه که هم استرا رو بازی دادن هم هوادار
الانم موفق شدن که استرا رو در مقابل هوادار قرار بدن و هوادار راضی به رفتنش بشه و این رو به هوادار قبول کردن با بازیهای کثیف رسانه ایشون که خیلی خوب بلدن
مطمئن باشید همونطوری که ما رو بازی دادن اونم بازی دادن
متاسفانه قاطعانه میشه گفت یه اراده ای هست که استقلال نتیجه نگیره شرایطی که برای ما درست کردن حتی تیم های شهرستانی هم ندارن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اینم مثل قضیه بنزین!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خدا کنه تیم رو امروز یه نفر جمع کنه فقط نبازیم!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
پرویز مظلومی خودتو گرم کن داداش!
خطیر تا استقلال رو آتیش نزنه ول کن نیست!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللل گوربابای ماچونی و خلیل زاده و خطیر!

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
خب این انگل ها و زالوها به هدفشون رسیدن.گفته بودم استرا دیگه نمیاد و اینها همه اش فیلمه.

شت تریک مبارکتون.اینم ویرایش کنید.

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
درسته قبل بازی حتما باید میزاشت!
شیوه مدیریت باشگاه که صحبتی توش نیست اما شیوه رفتار ایشون هم جای بحث داره تیمو ول کردی رفتی پولو واریز کردن دیگه نمی خوایی بیایی چرا اینقدر بهانه می گیری

پول چی

بانک ایران تعطیل بوده

شنبه یک شنبه اروپا تعطیله

چه پولی

کو ؟ ترکیه مگه نرفت خلیل زاده

چرا الان ساکته

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
دیگر نمی توانم با این شرایط مذاکره کنم و رفتار باشگاه چهره حرفه ای من رو مخدوش کرده است. (برو به جهنم! یک هفته است ما رو بازی دادی تیم صدرنشین رو رها کردی و حالا که پول تو حسابته از پیج زنت تیم رو به هم میریزی! برو به درک! )

استقلال از صدتا استراماچونی بزرگ و بزرگتره...حالا درسته گیر چندتا مدیر ندونم کار افتاده! وزارت ورزش با انتخاب خلیل زاده، استراماچونی رو فراری داد!
به اولین پست خلیل زاده توجه بفرمایید: از قمه کشی تبرئه شدم!!!!!
نامرد تر از این سرمربی و این وزیر ندیده بودم!
گگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللل گوربابای ماچونی و خلیل زاده و خطیر!

کظم غیظ کردم گرامی !

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چند سوال؟
1- آیا علی خطیر باعث خداحافظی استراماچونی شد؟
بنظرم نمیشه قضاوت کرد و فقط خدا میدونه، ولی شما در نظر بگیرید بعد از اینکه خطیر رفت چه اتفاقاتی افتاد و از این اتفاقات کی سود برد؟ تعدادی از بازیکنای استقلال تمدید نکردند، فتحی استعفا داد و حالا استراماچونی خداحافظی کرد! کی از این قضایا خوشحال میشه؟ قطعا خطیر...کی به اهداف کاملش رسید؟ قطعا خطیر! .بعد از اینکه از استقلال رفت این اخبار خوشحال کننده ترین اخباری هست که خطیر میتونه شنیده باشه و به نوعی تقاص برکناری شو گرفته باشه، از اونطرف استراماچونی یکی دو روز قبل تو مصاحبه هاش گفته بود که تو ایران فقط خطیر فوتبالش رو متوجه میشه که اگر این موارد رو کنار هم بذاریم شاید بتونیم بگیر علی خطیر در این اتفاقات نمیتونه بی تاثیر باشه
2- آیا مطرح شدن مدیرعاملی فتح الله زاده در خداحافظی امروز استراماچونی تاثیری داشت؟
پاسخ من کاملا مثبت هست، وجود فتحی به عنوان یک مدیرعامل ضعیف که براحتی در مقابل یه سرمربی خارجی کوتاه میاد، میتونست منبع امتیاز باشه، ولی با واریز شدن پول و از بین رفتن تقریبا بیشتر بهونه ها، کار با یه مدیر عامل نگم کاربلد ولی کسی که تجربه کافی رو تو این زمینه داره برای استراماچونی کار راحتی نیست! حداقلش این هست که استراماچونی هم در مقابل هر امتیازی که از فتح ا...زاده میگیره باید امتیاز هم بده! این که فتح ا.. زاده کیه و مدیریتش چه جوری چه از منظر کسایی که فتح ا.. رو قبول دارن و چه از منظر کسایی که قبلوش ندارن برای استراماچونی تبعات خواهد داشت...شاید نتونه دیگه بهانه ای پیدا کنه! پس :
الان که تیمش صدر نشینه و پولشم تو حسابش و اعتبار فنی اش هم در ایتالیا تایید شده و خطیر هم حسابی براش از ارکان باشگاه بگیر تا وزارت ورزش خصوصا فتحی و فتح الله زاده رو براش تشریح کرده، خصوصا تو شرایط تحریم، بهترین انتخاب با استراماچونی رها کردن تیم استقلال و خداحافظی با هوادارای خونگرم استقلال باشه که متاسفانه استراماچونی براشون هیچ ارزشی قائل نشد!!
در هر صورت خدا جای حق نشسته و ما هم تیمی نیستم که محتاج آدمها باشیم..استقلال از همه این آدمها بزرگتره

کظم غیظ کردم گرامی !
کار خوبی میکنی...ادامه بده

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
پول چی

بانک ایران تعطیل بوده

شنبه یک شنبه اروپا تعطیله

چه پولی

کو ؟ ترکیه مگه نرفت خلیل زاده

چرا الان ساکته
ظاهرا جمعه زدن من طبق صحبتهای اخیر دارم می گم اگر حقیقت داشته باشه و از طریق سفارت پیگیری شده باشه به هر حال ایشون هر چی هم بدی این مدت دیده بود می تونست کمی صبر کنه! شما 5 ماه با فتحی کار کردی ایشون سر این قضیه استعفا کرد و رفت طبق گفته ها بعد از تعطیلی پول به حساب تون میاد تا 2 شنبه صبر می کردی برای خداحافظی

به هر حال من حس میکنم اینها جوری دارن قضیه رو مدیریت میکنن که نیاد وگرنه خلیل زاده رو نمی فرستادن برای مذاکره

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللل دوم ..................................گوربابای ماچونی و خلیل زاده و خطیر!

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللل سوم.....................................گوربابای ماچونی و خلیل زاده و خطیر!

ولی باز دمش گرم..چه جوری با استقلال کار کرده که بدون سرمربی و مدیرعامل هنوزم داریم میبریم و امروز بازم صدرنشین میشیم! اون گوربابای ماچونی رو فعلا بیخیال میشیم:)

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللل چهارم....................................گوربابای خلیل زاده و خطیر!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خدا کنه علی خطیر نشینه زیرپای دیاباته!!!! من خیلی نگرانم!..خدایا استقلال و استقلالی رو از شر علی خطیر نجات بده!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بنظر پروژه فتح الله زاده و مجیدی کلید خورده ... وقتی بخوای بدون پول و فقط با اعتبار خالی تیم داری کنی از این کارا میکنی !!!! حیف امسال از هر سال به قهرمانی نزدیک تر بودیم :(

برد امروزمونم تبریک میگم این تیم رو خرابش نمیکردن تو آسیا تا فینال براحتی میرفت

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بنظر پروژه فتح الله زاده و مجیدی کلید خورده ... وقتی بخوای بدون پول و فقط با اعتبار خالی تیم داری کنی از این کارا میکنی !!!! حیف امسال از هر سال به قهرمانی نزدیک تر بودیم :(

برد امروزمونم تبریک میگم این تیم رو خرابش نمیکردن تو آسیا تا فینال براحتی میرفت
اگر حاجی مدیرعامل بشه بعید میدونم فرهاد مجیدی رو به عنوان سرمربی انتخاب کنه چرا که مجیدی بی تجربه تو مربیگری چوب حراج میزنه به اعتبار خود حاجی!
بهترین حالت برگردوندن استراماچونی به عنوان سرمربی و فرهاد مجیدی به عنوان دستیار ایرانی هست..حاجی اگر موفق بشه اینکار رو بکنه خیلی به استقلال خدمت بزرگی کرده

بالا