برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,717
رحمان رضایی هم نون خور جمهوری اسلامی !

این که نشد حرف رحمان رضایی هم دروغ گفته ؟

خود مربی که طرف اصلی ماجراس میگه مدیر برنامه هام دوبی هست نه قطر !
مذاکره ای با من نشده

بعد شما میگی رحمان رضایی هم دروغ میگی؟

یعنی مربی دروغ میگفته ؟
رحمان رضایی : اینکه می‌گویند ما به دوحه نرفتیم یا مذاکره نکرده‌ایم یک شوخی است. مذاکره نکردن با استراماچونی یک شوخی است و بس. ما آنجا بودیم حتی یک وکیل سوئیسی هم با آقای خطیر به دوحه آمده بود. ما با ماتزلی به طور جدی مذاکره کردیم. اتفاقاً اصلی‌ترین قسمت مذاکره میان همین وکیل و آقای ماتزلی روز دوشنبه صورت گرفت و جزئیات آن را هرگاه که لازم باشد، اعلام می‌کنیم.

کسی هم نگفت پاستورلو قطر بود !
ماتزلی وکیل حقوقی استراماچونیه !

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
یعنی حتی رحمان رضایی هم در مورد مذاکرات دوحه دروغ گفته ؟؟
به شخصه من به هیچ حرفی که تو رسانه‌های ایران، اعم از روزنامه، وب‌سایت، تلوزیون، رادیو، کانال‌ها زده می‌شه اعتماد ندارم.
حتی اگه رحمان رضایی روی آنتن زنده این حرف رو بزنه، من باور نمی‌کنم.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
استقلالی‌ها که دیشب نخوابیده‌اند، فردا باید به مصاف الکویت بروند.
یک هفته اضطراب و سردرگمی بین تحریم یا بازی، یک هفته دربدر زمین تمرین، توقیف GPS بازیکنان بخاطر بدهی باشگاه، پیاده شدن از هواپیما قبل از پرواز.
با این مصیبت‌ها ارزش حذف الکویت مانند راهیابی به جمع چهار تیم برتر آسیاست. آبی‌پوشان با تحقیر و بی تدارکات عازم امارات شدند چون سرِ مسئولان با نمایش دروغین عزت و اقتدار ملی گرم بود.
حتی وقیحانه می‌گویند خودمان خواستیم در امارات بازی کنیم! تیمی که با جفت‌پا خوردن دیاباته و تمسخر پرسنل فرودگاه بدرقه شد.
شب بازی، فتح‌الله‌زاده پس از دو بار استعفای مشقی باز تهدید کرده مدیرعامل نشوم می‌روم.
شب بازی، خلیل‌زاده خائنانه ایمیل وکیل استراماچونی را منتشر کرده برای تخریب فرهاد. فقط به این خاطر که سرمربی، صادقانه مصیبت‌های تیمش را بازگو کرده.
خلیل‌زاده نمی‌داند ایمیل برای ۳۱ دسامبر است و فرهاد دوم ژانویه سرمربی شد. استراماچونی هم سوم ژانویه در پیام صوتی (https://t.me/Noorifar/1608) به فرهاد گفت (https://t.me/Noorifar/1607): تو بهترین گزینه برای استقلالی چون نسبت به حقیقتِ استقلالی بودن آگاهی.
سخن کوتاه! به امید صعود نمایندگان ایران: استقلال و شهر خودرو.
@Mehdi_Rostampour

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
از خلیل زاده و خطیر و ...انتظاری نمیره که با آبروی استقلال بازی کنن ولی دیگه فتح ا..زاده چی از جون استقلال میخواد؟ آقاجان میخوای بری برو..دیگه چکار داری به مهدی مهدوی کیا؟!!!
کم تیم دشمن و بدخواه داره؟ تیمی که برای مهمترین مهاجمش تو فرودگاه جفت پا میان، تو دیگه جفت پا نیا تو رو خدا!
یه دوستی حرف خوبی زد هر چند جواب سوال مشخص بود و هر چند سوالش تکراری بود! ولی سوال این بود..واقعا تا 1400 چقد دیگه مونده؟؟؟؟!!

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,717
به شخصه من به هیچ حرفی که تو رسانه‌های ایران، اعم از روزنامه، وب‌سایت، تلوزیون، رادیو، کانال‌ها زده می‌شه اعتماد ندارم.
حتی اگه رحمان رضایی روی آنتن زنده این حرف رو بزنه، من باور نمی‌کنم.
منتظر صحبتهای استراماچونی در این مورد هستیم ;)

۲۱ دی ۱۳۹۸
یوسف دانشیار مترجم و آنالیزور سابق استقلال در این ارتباط گفت:
استراماچونی از اظهارات رحمان رضایی شوکه بود؛ استراماچونی گفت الان وقتش رسیده که صحبت کنم. قبلا وکلایم می گفتند پیگیری کن و من پیگیری نمی کردم. الان دروغ ها یک مقدار زیاد شده و به صورت قانونی پیگیری می کنم.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
تا دقیقه‌ی ۱۹ بازی استقلال - الکویت، فعلا کویتی‌ها حرفی برای گفتن نداشتن. هر چه زودتر باید یه گل بزنیم تا کار تموم شه. کار به وقت اضافه بکشه، شروع می‌کنن به وقت‌کشی و جنگ روانی.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللل

(تنها خبر خوب بعد از دوماه و نیم !)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگللللللللللللللللللللللللللللللللل دوم......خدا پدر و مادرتو بیامرزه دیاباته:)

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
آخــــــــــــــــیــــــــــــــــــــش.
یه نفس راحت کشیدیم بالاخره.

سه - هیچ. بهترین نتیجه‌ای که فرهاد می‌تونست تو اولین بازی خودش بگیره.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خیلی وقت بود فرهاد رو با کت و شلوار ندیده بودم! برد خوبی بود...
چه اشکالی داره که از فرهاد که از جنس استقلاله، یه مربی جنتلمن ساخته بشه...حتی با ریل گذاری استراماچونی!
بازی اول رو خیلی خوب شروع کرد فرهاد..همین که سیستم رو عوض نکرد و با سیستم استراماچونی ادامه بود کار عاقلانه ای بود
البته تیم کویتی خیلی قوی نبود و عیار تیم با الریان قطر مشخص میشه
بعیده ما به جمع هشت تا تیم برسیم ولی بردن بازیهای پلی آف با این بلاهایی که سرمون اومده یه جور التیام زخمهای این چند ماهه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,717
استقلال 3-0 الکویت

برای دست گرمی خوب بود !

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
بردیم - نتیجه هم نسبتا خوب بود ولی خوب نبودیم - جلوی تیمای دیگه این همه موقعیت گیرمون نمیاد که اینقدر هدر بدیم. کلا این معضل کل این فصل استقلال بودو هست . تیمی که میخواد بزرگی کنه نباید این همه موقعیت از دست بده.
دفاع که فاجعست. اگه روز خوب سید حسین نبود شاید حتی بازی رو نمیبردیم!نمیدونم تو این دو سه روز چی کار میشه کرد که جلوی الریان ساختار دفاعی اینجوری نباشه!
تیمای دیگه تو همه پستا چند تا بازیکن خوب دارن ، چندتاهم تو نقل و انتقالات گرفتن، ما الان چند وقته نه هافبک بازیساز داریم و نه دفاع وسط مطمئن !

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
بردیم - نتیجه هم نسبتا خوب بود ولی خوب نبودیم - جلوی تیمای دیگه این همه موقعیت گیرمون نمیاد که اینقدر هدر بدیم. کلا این معضل کل این فصل استقلال بودو هست . تیمی که میخواد بزرگی کنه نباید این همه موقعیت از دست بده.
دفاع که فاجعست. اگه روز خوب سید حسین نبود شاید حتی بازی رو نمیبردیم!نمیدونم تو این دو سه روز چی کار میشه کرد که جلوی الریان ساختار دفاعی اینجوری نباشه!
تیمای دیگه تو همه پستا چند تا بازیکن خوب دارن ، چندتاهم تو نقل و انتقالات گرفتن، ما الان چند وقته نه هافبک بازیساز داریم و نه دفاع وسط مطمئن !

خوب نبودیم

دفاع فاجعه بود حسینی نبود شاید سه گل میخوردیم !

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اختلافمون با صدر زیاد شده! باید دربی رو ببریم حتما....بنظرم اگر پژمان منتظری رو از دست نداده بودیم با همین شرایط میشد انتظار قهرمانی داشت....البته جام حذفی هم هست که خیلی سخته جام ببریم....
البته:
در نومیدی بسی امید است...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
اختلافمون با صدر زیاد شده! باید دربی رو ببریم حتما....بنظرم اگر پژمان منتظری رو از دست نداده بودیم با همین شرایط میشد انتظار قهرمانی داشت....البته جام حذفی هم هست که خیلی سخته جام ببریم....
البته:
در نومیدی بسی امید است...
هیچ قهرمانی در کار نیست
اگه میخواستن قهرمان بشیم حداقل همون استرا رو حفظ می کردن...
یا به جای فرهاد میرفتن قلعه نویی رو از سپاهان میگرفتن
حتی با اینکه تیممون خالی از بازیکنه باز بازیکن نگرفتن!!!
پس خیالتون راحت...

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
تبریک میگم بردیم
ولی بازی خوبی نکردیم
باید دید فرهاد میتونه روند تیم رو به جلو هدایت کنه و یجور هارومونی و نظمی که در زمان استرا بود برسه یا نه
اگه رسید میشه به تیم امیدوار شد و اگر نه فکر نمیکنم تیم درست بشه
تنها نکته مفید تیم بازیکنها هستند که دلشون با تیم هست و بازیکن بد تو تیم نداریم تا این لحظه البته .اگه تیم یذره افت کنه دیگه بلند شدن دوباره اش خیلی سخت میشه
بازی امروز خیلی سخته امیدوارم بچه ها هماهنگ باشن و زیبا بازی کنن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
هیچ قهرمانی در کار نیست
اگه میخواستن قهرمان بشیم حداقل همون استرا رو حفظ می کردن...
یا به جای فرهاد میرفتن قلعه نویی رو از سپاهان میگرفتن
حتی با اینکه تیممون خالی از بازیکنه باز بازیکن نگرفتن!!!
پس خیالتون راحت...
من غیب گو نیستم، ولی شرایط بازی با الکویت شرایط عادی و مساعدی نبود
اولین بازی بعد از تعطیلات هم بود....
کار بزرگی بود اون بازی
نمیشه بازی با الکویت رو تعمیم داد به بازیهای دیگه چون هر بازی شرایط خودشو داره
ولی تیم منهای مدیریت، کار بزرگی کردن
ایشالا امروز هم تکرار بشه و الریان رو ببریم.....
این تیم قهرمان بشه، نشه، ببره، ببازه تو قلب ما هواداره.....بی دلیل دوستش داریم....
به امید اون بالا بالاها

ترکیب احتمالی امروز:
"سیدحسین حسینی؛ روزبه چشمی، محمد دانشگر، شاهین طاهرخانی؛ وریا غفوری ، میلاد زکی پور، علی کریمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند؛ مهدی قائدی و شیخ دیاباته".

بالا