برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
IMG_20210428_024113_185.jpg
جدول گروه استقلال | صدرنشینی نماینده ایران

توضیح: با توجه به مساوی امشب استقلال مقابل الاهلی و باخت الدحیل مقابل الشرطه، هر سه تیم استقلال، الاهلی و الدحیل 8 امتیازی شدند. معیار اول در صورت هم امتیاز شدن تیم ها بازی رو در رو است ولی وقتی سه تیم هم امتیاز می شوند، معیار تفاضل گل است. تفاضل گل استقلال 5، الدحیل 2 و الاهلی 1 است و با توجه به این شرایط استقلالی ها صدرنشین گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شدند

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,473

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
حالا وجود نادری بیشتر احساس میشه

دقت کردید قبلا پشت تمام توپ های بلوکه شده تو زمین حریف یک یار داشتیم و گل میساختیم ؟

تو این بازی کلا توپ های بلوکه شده میرسید به الاهلی

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
حالا وجود نادری بیشتر احساس میشه

دقت کردید قبلا پشت تمام توپ های بلوکه شده تو زمین حریف یک یار داشتیم و گل میساختیم ؟

تو این بازی کلا توپ های بلوکه شده میرسید به الاهلی
نادری خیلی خوبه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
مظاهری ، سیاوش یزدانی ، عارف ، امشب عالی بودن ...

وریا بهترین بازیکن زمین شد ;)

+ اگر وریا رو نداشتیم دقیقا چیکار میکردیم ؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,473
سیاوش و عارف با احترام باید اخر فصل برن پی کارشون

ترول هستن

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,473
مظاهری ، سیاوش یزدانی ، عارف ، امشب عالی بودن ...

وریا بهترین بازیکن زمین شد ;)

+ اگر وریا رو نداشتیم دقیقا چیکار میکردیم ؟
من تصور میکردم وریا جلو باشه وینگر

-----
سرعتش به کار میومد

اخر عقب نشینی کرد

مهدی پور و رضاوند جالب نیستن زوجشون

ریگی رضاوند //ریگی مهدی پور

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,473
من تو این موسوی هم هیچی ندیدم

فکرکنم امسال تغییرات زیادی داشته باشیم

نیمکت باید قوی تر باشه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
من تو این موسوی هم هیچی ندیدم

فکرکنم امسال تغییرات زیادی داشته باشیم

نیمکت باید قوی تر باشه
آرش رضاوند تو بازی الدوحیل وقتی اومد تو زمین کل حملات رو از سمت راست استقلال دفع کرد ، امشب شبش نبود ...

کلا تیم بسته شده بود واسه مساوی ، الاهلی بعد پنج تایی شدنش انگیزه بیشتری داشت و از نطر بدنی اماده تر بود ، از درصد مالکیت توپش مشخصه ...

بقول این دوستمون لئو یک امتیاز بهتر از هیچیه ، بازی سختی در پیش داریم ....

تمام احتمالات در هفته آخر در صورت برد استقلال

برد استقلال و برد الدحیل= الدحیل اول_استقلال دوم

برد استقلال و برد الاهلی = استقلال اول _الاهلی دوم

برد استقلال و تساوی دحیل و اهلی = استقلال اول _الدحیل دوم

تمام احتمالات در هفته آخر در صورت تساوی استقلال

تساوی استقلال و برد الدحیل= الدحیل اول_استقلال دوم

تساوی استقلال و برد الاهلی = الاهلی اول _استقلال دوم

تساوی استقلال و تساوی دحیل و اهلی = استقلال اول _الدحیل دوم

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,473
الدحیل هم به خاطر خستگی باخت

ماهم شانس اوردیم دروازه بسته نگه داشتیم و مساوی گرفتیم

به بچه ها و فرهاد نمیشه ایراد گرفت

بازی شرطه ترسناک هست .. کاش بی احتیاط بازی کنن برن برای گل های فراوان

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
صبح تاجی ها بخیر
بازی سختی بود ما بخاطر خستگی زیاد ریسک نکردیم به نظرم حتی میشد به برد فکر کرد ولی تفکر مجیدی بعد از بازی اول با الدحیل کمی تغییر کرده که خوبه تیم سراسر هجومی توان زیادی از بچه ها میگیره
بازی با الشرطه به نظر من بازی سختی نیست درسته خسته ایم اونها هم شرایط ما رو دارند و البته امتیاز میخواستن که گرفتن و انگیزه ای هم ندارند فقط بازی خودمون رو کنیم میتونیم دوباره بازی رو برنده باشیم.
فکر کنم فقط در یک صورت ما حذف میشیم که ببازیم و اون دو تا تیم دیگه مساوی کنند یا اینکه با تفاضل گل خیلی بالا ببازیم (و اون طرف برنده داشته باشه) که بعید هست

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
سه 8 تا 24 تا!
سه تا تیم 8 امتیاز یعنی دقیقا همه چی از اول!!!....و فقط تک بازی آخر تعیین کننده س...
همه این ما ببریم اون ببازه ما مساوی کنیم ها هم یه طرف.......ما فقط یه کار باید بکنیم...اونم الشرطه رو ببریم....الشرطه ای که الدحیل رو برده...(چقدر این الشرطه نقشش مهم بود تو این رقابت ها!)
اینکه مجیدی میگه تیم خسته س و اگر بحث فنی بکنم خنده داره، بنظرم توجیهی بیش نیس....بقیه تیما مگه خسته نیستنن؟
همین الاهلی یکی زد به تیر و اگر واکنشهای رشید مظاهری نبود الان باخته بودیم....همین که بهترین بازیکن میدان وریاغفوری شده تو خود حدیث مفصل بخوان!
در هر صورت الشرطه چیزی برای از دست دادن نداره و کلا حذفه ولی دلیلی نداره جلوی ما خوب بازی نکنه
امیدوارم دیاباته هم برسه به بازی بعدی و از اول تو ترکیب باشه
ریکاوری این تیم نقش مهمی در اول شدن در گروه خودش و صعود به عنوان تیم اول رو داره

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
اینکه مجیدی میگه تیم خسته س و اگر بحث فنی بکنم خنده داره، بنظرم توجیهی بیش نیس....بقیه تیما مگه خسته نیستنن؟
ریکاوری این تیم نقش مهمی در اول شدن در گروه خودش و صعود به عنوان تیم اول رو داره
درسته تمام تیمها شرایط یکسانی داشتند ولی باید قبول کنیم شرایط تغذیه و امکانات قطری ها و عربستانی ها خیلی با ما تفاوت داره چیزی برا ما با ریالمون محاله برا اونا خنده داره
ولی دور از تمام این اتفاقات و نتیجه ها مجیدی واقعا فراتر از انتظار من هوادار کار کرد
یلحظه فکر کنیم تیم فکری میومد تو این گروه بازی میکرد.فکر کردن بهش هم ترسناکه
من تا قبل از این اتفاق استراماچونی و بدهی به اینده امیدوار بودم میگفتم خب فصل نقل و انتقالات میتونیم چهار تا بازیکن خوب بخریم و تیم رو تقویت کنیم ولی متاسفانه اینجا ایرانه هر روز از خواب بیدار میشی باید منتظر یه بحران باشی
با این شرایط مالی و بدهی همین بچه ها رو هم بتونن نگهدارن خودش موفقیته
در ضمن باید قبول کنیم فوتبال تو کشور ما انقدر کثیف شده که چه پول باشه چه نباشه تفاوتی نداره پول باشه میرن دو تا قرارداد با ویلتموس میبندد و چهار نفر کنارش چاق میشن.اگه پول باشه مربی های ایرانی نمیتونن کار کنن چرا؟بخاطر انقدر حاشیه درست میکنن براش که برن سراغ قرارداد با مربی خارجی
در نهایت من از عملکرد تیم راضیم اینکه بگیم با غیرت و تعصب برین قهرمان بشین دیگه دورانش گذشته تیم ها همه هزینه میکنن که قهرمان بشن

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,251
سه 8 تا 24 تا!
سه تا تیم 8 امتیاز یعنی دقیقا همه چی از اول!!!....و فقط تک بازی آخر تعیین کننده س...
همه این ما ببریم اون ببازه ما مساوی کنیم ها هم یه طرف.......ما فقط یه کار باید بکنیم...اونم الشرطه رو ببریم....الشرطه ای که الدحیل رو برده...(چقدر این الشرطه نقشش مهم بود تو این رقابت ها!)
همین الاهلی یکی زد به تیر و اگر واکنشهای رشید مظاهری نبود الان باخته بودیم....همین که بهترین بازیکن میدان وریاغفوری شده تو خود حدیث مفصل بخوان!
در هر صورت الشرطه چیزی برای از دست دادن نداره و کلا حذفه ولی دلیلی نداره جلوی ما خوب بازی نکنه
امیدوارم دیاباته هم برسه به بازی بعدی و از اول تو ترکیب باشه
ببین در کل بازیکن وظیفشه بهترین بازیش رو بکنه و اگر این اما و اگر ها رو لحاظ کنیم زیاد فکر نکنم چیز جالبی باشه... اگر خلاقیت قایدی نبود...اگر توپگیری وریا نبود... دریبل فلانی نبود و... چون اینا وظیفشون هست بهترین بازیشون رو بکنن و کادر فنی هم رو اینچیزا حساب کرده تاکتیک دادن. همین مظاهری دوتا از واکنش های امشب رو مقابل دحیل داشت اون بازی هم حداقل یک مساوی می گرفتیم.
این تیم هم اگر از لحاظ بدنی کم بیاره به فرهاد نمیشه خورده گرفت چون تیم فکری بود و محمودخان اصلا مربی بدنساز نداشت!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
درسته تمام تیمها شرایط یکسانی داشتند ولی باید قبول کنیم شرایط تغذیه و امکانات قطری ها و عربستانی ها خیلی با ما تفاوت داره چیزی برا ما با ریالمون محاله برا اونا خنده داره
ولی دور از تمام این اتفاقات و نتیجه ها مجیدی واقعا فراتر از انتظار من هوادار کار کرد
یلحظه فکر کنیم تیم فکری میومد تو این گروه بازی میکرد.فکر کردن بهش هم ترسناکه
من تا قبل از این اتفاق استراماچونی و بدهی به اینده امیدوار بودم میگفتم خب فصل نقل و انتقالات میتونیم چهار تا بازیکن خوب بخریم و تیم رو تقویت کنیم ولی متاسفانه اینجا ایرانه هر روز از خواب بیدار میشی باید منتظر یه بحران باشی
با این شرایط مالی و بدهی همین بچه ها رو هم بتونن نگهدارن خودش موفقیته
در ضمن باید قبول کنیم فوتبال تو کشور ما انقدر کثیف شده که چه پول باشه چه نباشه تفاوتی نداره پول باشه میرن دو تا قرارداد با ویلتموس میبندد و چهار نفر کنارش چاق میشن.اگه پول باشه مربی های ایرانی نمیتونن کار کنن چرا؟بخاطر انقدر حاشیه درست میکنن براش که برن سراغ قرارداد با مربی خارجی
در نهایت من از عملکرد تیم راضیم اینکه بگیم با غیرت و تعصب برین قهرمان بشین دیگه دورانش گذشته تیم ها همه هزینه میکنن که قهرمان بشن
من میگم تیم ها الان تو جدول شرایط یکسانی دارن والا امکانات ما کجا امکانات اونا کجا! البته نمیدونم ما در مقایسه با الشرطه ما امکانات بیشتری داریم یا اونا:)
درسته منم معتقدم تیم مجیدی خوب کار کرد...بنظرم یکی از تصمصمیات خوب هیئت مدیره تو این سالها برکناری فکری بود....سیستم فکری با تیم مچ نشده بود و فکری اصلا نمیتونست از این تیم به درستی بازی بگیره...
امیدوارم شاکله تیم حفظ شه و بازیکنای خوبی به تیم اضافه شه
منم از عملکرد تیم تا اینجا راضیم خدا ازشون راضی باشه:)
راستی من بازیو کامل ندیدم..شنیدم بابک مرادی هم بازی کرده...یادم نیست ولی گمونم کرونا گرفته بود(قبل کرونا گرفتنش چقدر خوب بود).امیدوارم تو بازیهای بعدی بیشتر به تیم کمک کنه

ببین در کل بازیکن وظیفشه بهترین بازیش رو بکنه و اگر این اما و اگر ها رو لحاظ کنیم زیاد فکر نکنم چیز جالبی باشه... اگر خلاقیت قایدی نبود...اگر توپگیری وریا نبود... دریبل فلانی نبود و... چون اینا وظیفشون هست بهترین بازیشون رو بکنن و کادر فنی هم رو اینچیزا حساب کرده تاکتیک دادن. همین مظاهری دوتا از واکنش های امشب رو مقابل دحیل داشت اون بازی هم حداقل یک مساوی می گرفتیم.
این تیم هم اگر از لحاظ بدنی کم بیاره به فرهاد نمیشه خورده گرفت چون تیم فکری بود و محمودخان اصلا مربی بدنساز نداشت!!!
بله بازیکن وظیفه شه..ولی رو بعضی توپ ها که دوازه بان 25 سانت بیشتر کش میاد بدنش، نشون میده که واقعا داره خوب کار میکنه..البته منم منتقد رشید هستم..تو بازی های قبلی ترس خاصی تو چهره اش بود و تمرکز لازمو نداشت...تو ضربات پنالتی هم همینطور....اون اعتماد بنفس و تجربه ای که سید مهدی رحمتی داشت رو رشید نداره
البته تو بازیهای قبلی فرهاد از بازیکنها تا جایی که میتونست بازی گرفت..خصوصا بازی های استقلال و الدحیل که مثل دو تا شوالیه که به جون هم افتادن،واقعا هر دو تا رو خسته کرد! من هنوز باورم نمیشه الدحیل با اون اولانگا که من بهش میگم غول بیابونی مقابل الشرطه 2-1 باخته باشه!!! ببین ما چقدر خسته کردیم تیم الدحیلو!!! پس نتیجه میگیریم تیم خوب کار کرده......حسابی رسشونو کشیده بودیم تو بازی های قبلی!(هر چند کمترین امتیاز ممکنو گرفتیم یعنی 1 امیتاز از 2 بازی) فقط کاش مسعود ریگی و اون مردامند....بازی اول ما بالدحیل رو به فنا نمیدادن!

Last edited:
بالا