برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
عزیزان RDM با ر دسته دار

احساس میکنم ی سری افراد با نفوذ با استقلال ب کل مشکل دارن

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
قرار نبود استقلال تو اسیا بمونه ، ضربه رو زده بودن شما یه حساب بکن از اون تیم چی مونده ؟

مرادمند خوب بازی کرد ...

تا این بازیکنا همدیگرو بشناسن تو زمین به این راحتی ها نیست ...

فرشید اسماعیلی رو کم داشتیم ...

یعنی ****** به این مدیریت

me22

Registered User
لایک‌ها
574
باخت که دور از انتظار نبود ولی همین که بیشتر دقایق نیمه دوم لوله کرده بودیم تیمی مثل الهلال رو جای امیدواری داره
بهونه و نق زدن و فحش به مدیریت هم بسه، یه مهاجم خوب میخوایم که با قدرت بریم برای لیگ
مجیدی هم دیگه نباید بهونه‌ای داشته باشه، بسه دیگه غر زدن!

+چرا انقد حرکت‌های وریا روی مخ منه؟ سانترهای کاملا مبتدیانه، تکروی‌های بی‌هدف، لو دادن توپ، موقعیت هجومی تیم و ...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
در مورد بازی دیشب یه مصاحبه با امین منوچهری گرفتن که تماشاچی بازی دیشب استقلال بوده، بنظرم حرف خیلی قشنگی زد..میگه میتونستن مثل بشار رسن، قایدی رو حداقل برای این بازی نگه میداشتن...قراردادشم با تیم جدیدش سر جاش بود..
و بنظر من اینکه فرهاد مجیدی هر جور بود باید فرشید اسماعیلی رو به این بازی میرسوند

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
در مورد بازی دیشب یه مصاحبه با امین منوچهری گرفتن که تماشاچی بازی دیشب استقلال بوده، بنظرم حرف خیلی قشنگی زد..میگه میتونستن مثل بشار رسن، قایدی رو حداقل برای این بازی نگه میداشتن...قراردادشم با تیم جدیدش سر جاش بود..
و بنظر من اینکه فرهاد مجیدی هر جور بود باید فرشید اسماعیلی رو به این بازی میرسوند

شیران ندیدی چی میگفت ؟ میگه بازیکنی بوده ۲۵ میلیارد میخواسته گفتن فرشید بوده گفت نه ، گفتن چرا تمدید نکردید ؟ میگه مشکل انضباطی داشته !!!

بازیکنی مثل فرشید رو فقط بخاطر خدشه دار نشدن روحیه ی لطیف جناب مددی گذاشتن کنار ...

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
گفتن پس ۲۵ میلیاردی ریگی بوده ؟
شیران : ریگی ۱۵ تا ۲۰ میلیارد میخواسته
ریگی درجا پیام داد که به جان مادرم دروغ میگی!

فرهاد گفت مقصر منم اما با چوب و چماق مگه میشه به جنگ لشکر زرهی رفت ؟

باور کنید تیم فرهاد در سطح بازیکنایی که داشت عالی بازی کرد ، روز ما نبود

شما سطح دوندگی و لمس توپ مرادمند رو ببینید نفسش دیگه بالا نمیومد ...

سید حسین هم کارش خوب بود ، اگر ناراحتی دارید باید از بی کفایتی مدیریت باشگاه باشه نه تیمی که شاکله اصلیش بهم خورده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
شیران ندیدی چی میگفت ؟ میگه بازیکنی بوده ۲۵ میلیارد میخواسته گفتن فرشید بوده گفت نه ، گفتن چرا تمدید نکردید ؟ میگه مشکل انضباطی داشته !!!

بازیکنی مثل فرشید رو فقط بخاطر خدشه دار نشدن روحیه ی لطیف جناب مددی گذاشتن کنار ...
دیدم....فرشید اسماعیلی از جاسم کرار که بدتر نبود! مثل نون شب بهش نیاز داشتیم! وقتی میگیم مدیریت، مدیرعامل کار بلد و ..یعنی همینا..بنا نیست که وزیر بره گل بزنه!
فرشید و قایدی تو بازی بودن الان برده بودیم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
دیدم....فرشید اسماعیلی از جاسم کرار که بدتر نبود! مثل نون شب بهش نیاز داشتیم! وقتی میگیم مدیریت، مدیرعامل کار بلد و ..یعنی همینا..بنا نیست که وزیر بره گل بزنه!
فرشید و قایدی تو بازی بودن الان برده بودیم
دقیقا همینه ، خواسته هوادار فقط باید روی کار اومدن کادر مدیریتی جدید و تمام استقلالی باشه

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
پیروز قربانی:

*اگر صادقانه بخواهم حرف بزنم باید بگویم از دید خیلی ها استقلال حتی بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد ولی همانطور که گفتم برنده شدن در فوتبال اصول دارد

*مثلا اگر باشگاه استقلال اسماعیلی را نمی خواهد باید سروش رفیعی را جذب می کرد. وقتی اسماعیلی را دارید اما او را نمی خواهید خودش نشاندهنده مشکل مدیریت است. برخی بازیکنان در سال های قبل در استقلال بودند و مشکل انضباطی داشتند اما کنترل می شدند.اسماعیلی از نظر فنی به اوج پختگی رسیده و الان وقت آن است که از وی استفاده شود اما حالا او از روی سکو بازی را تماشا می کند.می شد با هنر مدیریتی این مساله را جمع کرد. از این مسائل در باشگاه استقلال طی سالهای اخیر زیاد دیده شده است.

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
پیروز قربانی:

*اگر صادقانه بخواهم حرف بزنم باید بگویم از دید خیلی ها استقلال حتی بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد ولی همانطور که گفتم برنده شدن در فوتبال اصول دارد

*مثلا اگر باشگاه استقلال اسماعیلی را نمی خواهد باید سروش رفیعی را جذب می کرد. وقتی اسماعیلی را دارید اما او را نمی خواهید خودش نشاندهنده مشکل مدیریت است. برخی بازیکنان در سال های قبل در استقلال بودند و مشکل انضباطی داشتند اما کنترل می شدند.اسماعیلی از نظر فنی به اوج پختگی رسیده و الان وقت آن است که از وی استفاده شود اما حالا او از روی سکو بازی را تماشا می کند.می شد با هنر مدیریتی این مساله را جمع کرد. از این مسائل در باشگاه استقلال طی سالهای اخیر زیاد دیده شده است.

نمیدونم به نظر من اینطور اومده یا واقعیت اینه که پیروز قربانی هم مثل تقوی دنبال سهم خواهی از استقلاله ، چطور بازی رو کامل ندیده و تحلیل میکنه ؟ ؛ اما در مورد الهلال درست میگه ازش غول ساختیم و استرس مضاعف به خودمون و تیم وارد کردیم که اینم تو شکست تیم تاثیر داشت

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
نمیدونم به نظر من اینطور اومده یا واقعیت اینه که پیروز قربانی هم مثل تقوی دنبال سهم خواهی از استقلاله ، چطور بازی رو کامل ندیده و تحلیل میکنه ؟ ؛ اما در مورد الهلال درست میگه ازش غول ساختیم و استرس مضاعف به خودمون و تیم وارد کردیم که اینم تو شکست تیم تاثیر داشت
در مورد خود پیروز قربانی باید بگم منم خیلی خوشم نمیاد ازش....ولی بنظرم حرفش حقه و کاملا درسته..دقیقا حرف منو زده...چند تا پست بالاتر هم منم همینو گفته بودم
فقط برای من سوال شده چرا فرهاد مجیدی اصرار نکرد و پاشو نکرد تو یه کفش که حتما فرشید اسماعیلی باید تو تیم بمونه و قایدی رو حداقل برای این بازی استفاده میکرد...حتی با داشتن قرارداد با تیم دیگه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
بنظرم آغاسی دیشب خسته بود و باید جاشو میداد به دانشگر

آغاسی اصلا گم شده بود تو بازی ...

ممد دانشگر هم واقعا خودشو .. کرده ، یکی نیست بگه مثلا فوتبال حرفه ای بازی میکنی سرتو بنداز پایین عین بچه ی ادم بازی کن

تو این بازی میتونست خیلی کمک کار باشه ..

کی فکرشو میکرد باند بازی این گروه اینقدر به خودشون و استقلال ضربه بزنه ..

رحمتی ، چشمی ، شجاعیان ، دانشگر ، اسماعیلی ..

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
سلمانی هم خوب نبود
تا موقعی که آسیا لیگ قهرمانانش تو دوفصل فوتبالی ما برگزار بشه موفقیت خیلی سخته
معمولا یه تیم ایرانی نمیتونه دوتا فصل شاکله تیمشو حفظ کنه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال