برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بفرما دیدی گفتم! پروژه برکناری فرهاد کلید خورد...پاشازاده نیومده باشگاه که تخمه بشکنه!

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,244
شماها توی دور باطل افتادین ! در واقع انداختنتون توی دور باطل ...
دور باطل بحثش جداست
ما که حوصله نداریم بریم دنبال پستات ولی یادمونه دیگه استراماچونی هم میگفتی از همه جا اخراج شده. شفر فکری قلعه نویی و... همه رو از روز اول کوبیدی... در حالی که خودتم هیچ جایگزینی نداری!!! حداقل بگو کی خوبه با این شرایط باشگاه و گرنه ماهم میدونیم که مورینیو از اینا بهتره..

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
دور باطل بحثش جداست
ما که حوصله نداریم بریم دنبال پستات ولی یادمونه دیگه استراماچونی هم میگفتی از همه جا اخراج شده. شفر فکری قلعه نویی و... همه رو از روز اول کوبیدی... در حالی که خودتم هیچ جایگزینی نداری!!! حداقل بگو کی خوبه با این شرایط باشگاه و گرنه ماهم میدونیم که مورینیو از اینا بهتره..
دقیقا
نمیدونم بعضی از دوستان مث اینکه تو ایران زندگی نمیکنند
من هم با اومدن مربی خوب خارجی موافقم ولی در چه شرایطی؟وقتی کل سیستم فوتبال ما بدهکار هستند و هر روز باید منتظر بستن پنجره و احتمالا پرداخت ضرر و زیان بیشتر باشیم؟یا حتی نتونیم پول مربی رو پرداخت کنیم بخاطر تحریم و...
حالا گیرم حرف این دوستمون درست و فرهاد هم بد.مربی نیست تجربه نداره و...خب کیو جاش بزاریم که خوب باشه؟میشه دوستمون یه شخصی رو معرفی کنند که تو ایران باشه خرج زیاد رو دوش باشگاه نزاره
ما نمیتونیم دایما ازمون و خطا کنیم بهترین کار ثبات در سیستمی هست که حتی معمولی رو به بالا کار کرده
تو این شرایط بهترین گزینه همین فرهاد هست و بس هیچ کسی نمیتونه در کوتاه مدت یا حتی میان مدت به خوبی فرهاد کار کنه به خاطر اینکه حداقل بازیکنها رو سمت خودش نگهداشت.بعد از فرهاد به نظرم بهترین گزینه قلعه نویی هست و بجز اینها دیگه واقعا هیچ ایده ای ندارم اگه دوستمون ایده و نظر مثبت رو شخص دیگه ای دارند خب بگن بد نیست ما هم مطلع بشیم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
ما که حوصله نداریم بریم دنبال پستات ولی یادمونه دیگه استراماچونی هم میگفتی از همه جا اخراج شده.
دروغ بود ؟
هواداران اسپارتا دروغ میگفتن که اینقدر خونه میشینه تا بتونه کل میلغ قراردادشو بگیره ؟
سه بازی مونده به پایان نیم فصل ول نکرد نرفت ؟

فرهیختگان:
استراماچونی پس از اخراج‌شدن از تیم‌های پاناتینایکوس و اسپارتاپراگ اثرات ماتاخر خود را همچنان در این تیم‌ها نگه داشت. او به هنگام حضور در آتن و پراگ، دستیاران پرتعدادی را با خود برد و همچنین چند بازیکن خارجی را برای این دو تیم به خدمت گرفت. بازیکنان مدنظر نتوانستند کارایی لازم را داشته باشند و دستیاران استرا هم همراه او از تیم کنار گذاشته شدند و کلی بدهی روی دست پاناتینایکوس و اسپارتا‌پراگ جای گذاشتند و حتی تراز مالی این دو باشگاه را با نوسانات فراوانی روبه‌رو کردند. باشگاه‌های مذکور برای اینکه بتوانند خسارت‌های وارده را جبران کنند، اعلام کردند به دو، سه سال زمان نیاز دارند. جالب است بدانید قرارداد آندره آ با اسپارتاپراگ به‌گونه‌ای است که آنها تا ژوئن 2019 باید ماهیانه پنج میلیون چک به این سرمربی پرداخت کنند.

هر چه هست شواهد نشان می‌دهد استقلال سراغ شخصی رفته که استاد قراردادهای یک‌طرفه است و تجربه هم نشان داده که تیم‌های ایرانی در قرارداد با خارجی‌ها همیشه سخاوتمند بوده‌اند!

در حالی که خودتم هیچ جایگزینی نداری!!!
نگفته بودم حتی همین عبدالله گواردیولا بهتر از مجیدیه ؟ چون قهرمانی لیگ برتر شده !

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
ما نمیتونیم دایما ازمون و خطا کنیم
وقتی مجیدی بدون رزومه رو میارین یعنی دارین آزمون و خطا میکنین !

بعد از فرهاد به نظرم بهترین گزینه قلعه نویی هست
قلعه نوعی-ای که 8 ساله هیچ جامی نیاورده (حتی حذفی) بعد از فرهاد بهترین گزینه-ست ؟؟؟

samanni

Registered User
لایک‌ها
725

قلعه نوعی-ای که 8 ساله هیچ جامی نیاورده (حتی حذفی) بعد از فرهاد بهترین گزینه-ست ؟؟؟
برادر عزیزم
من گفتم تو ایران همینا هستن یعنی مورد دیگه سراغ ندارم خودم موافق قلعه نویی نیستم.ولی سوال من رو جواب ندادین شما که در مورد بیشتر مربی ها نظر دادین و تقریبا نظر مثبتی رو مربی ها نداشتین میشه بفرمایید به نظرتون کدوم مربی ها خوبن و میتونن به تیم در چنین شرایطی کمک کنن
خواهش میکنم حداقل دو نفر رو نام ببرید

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
بله فرهاد اشتباهاتی داشته ، اما الان با حضور پین میشه فصل خوبی داشت ...

تو بازی با الهلال استقلال واقعا خوب بود ، اینکه الهلال بهتر بود واسه بازیکنای درجه یکی بود که خریده واسه حفظ شاکله اصلی تیمش بود ...

کافیه منصف بود و خلاصه بازی و موقعیت ها رو دوباره مرور کرد

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
بله فرهاد اشتباهاتی داشته ، اما الان با حضور پین میشه فصل خوبی داشت ...
مجیدی رو آوردیم جای فکری که قهرمان بشیم، نه اینکه صرفا فصل خوبی داشته باشیم !
با این حجم تغییرات، فرهاد میتونه تیم رو قهرمان کنه ؟

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,244

پس شما که موافق عبداله ویسی هستی و اونو واسه استقلال گزینه بهتری میدونی... چندتا جام آورده و طبق حرف خودت چندساله جام نیاورده؟!

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
مجیدی رو آوردیم جای فکری که قهرمان بشیم، نه اینکه صرفا فصل خوبی داشته باشیم !
با این حجم تغییرات فرهاد میتونه تیم رو قهرمان کنه ؟

خب مشکل همینجاست ، فکری بازیکن داشت شرایط هم مهیا بود واسمون چیکار کرد ؟

زارت و زارت امتیازات رو از دست داد و اخر فصل کاری برنمیومد از فرهاد ، جلو الهلال هم تیمش خوب بود

مشکل استقلال مدیریتشه ، داریم تک تک بازیکنای خوبمون رو از دست میدیم مگر یک قرار داد بستن چقدر کار داره که درست انجامش نمیدن ؟

تیام ، شیخ ، سرور ، ابراهیمی ، رضایی ، صیاد منش ، حسینی ، شهباززاده ، قایدی ، اسماعیلی ، نور افکن ، ..‌.

این اسامی واسه همین چند تا فصله که اگر تیم حریف بود تا الان نگهشون داشته بود و قهرمانی آسیا رو هم داشت ؛ اثبات هم لازم نداره کافیه لیست خروجی چند فصل اخیرشونو ببینید

هدف اول تمام هوادارا باید کادر مدیریتی و تمام استقلالی باشه ، فرهاد تنها دلخوشی شمار زیادی از هوادارس

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
هر سال یه مدیر عامل عوض میکنیم یه سرمربی...ما هوادار هم با چشمانی اشکبار می شینیم دود شدن و بر فنا رفتن سرمایه ها و اعتبار باشگاهمون رو تماشا می کنیم...

الان هر کیو بیاریم بذاریم سرمربی حتی با کارنامه ترین آدم مثل امیر قلعه نوعی رو، میگه من برای جام آوردن حداقل 3 سال وقت لازم دارم!

هوادار هر سال داره در حسرت جام میسوزه، بعد مدیرعامل و سرمربی هر کدوم به نوبت میان مثل اوشین میخوان از صفر شروع کنن!!

بنظرم حداقل الان وقت سرمربی عوض کردن نیست...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
خب مشکل همینجاست ، فکری بازیکن داشت شرایط هم مهیا بود واسمون چیکار کرد ؟
مشکل استقلال این است تیم را محمود فکری نبسته است

سعید مراغه چیان گفت: استقلال را محمود فکری نبسته و اگر خودش تیم را تشکیل می داد، صد در صد یک هافبک خوب جذب می کرد.

سعید مراغه چیان درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: در روزهای اخیر گفته ام استقلال نیاز به یک هافبک وسط خوب دارد. این تیم را محمود فکری نبسته و اگر خودش تیم را تشکیل می داد، صد در صد یک هافبک خوب جذب می کرد.

هدف اول تمام هوادارا باید کادر مدیریتی و تمام استقلالی باشه ، فرهاد تنها دلخوشی شمار زیادی از هوادارس
فرهاد نباید اجازه میداد تیم رو شخم بزنن

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
پس شما که موافق عبداله ویسی هستی و اونو واسه استقلال گزینه بهتری میدونی... چندتا جام آورده و طبق حرف خودت چندساله جام نیاورده؟!
قلعه نوعی سرمربی کدوم تیم بود وقتی عبدالله ویسی با استقلال خوزستان قهرمان شد ؟

لیگ پانزدهم: تونی اولیویرا (13 بازی)/ امیر قلعه نویی (17 بازی)
لیگ شانزدهم: امیر قلعه نویی (30 بازی)

Last edited:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
مشکل استقلال این است تیم را محمود فکری نبسته است

سعید مراغه چیان گفت: استقلال را محمود فکری نبسته و اگر خودش تیم را تشکیل می داد، صد در صد یک هافبک خوب جذب می کرد.

سعید مراغه چیان درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: در روزهای اخیر گفته ام استقلال نیاز به یک هافبک وسط خوب دارد. این تیم را محمود فکری نبسته و اگر خودش تیم را تشکیل می داد، صد در صد یک هافبک خوب جذب می کرد.

فرهاد نباید اجازه میداد تیم رو شخم بزنن

باید قبول کنیم یکجاهایی دست ما نیست ، چرا باید استرا و شفر رو به بدترین وضع موجود فراری میدادن ؟

فرهاد واسه هوادار وایساده از جیب خودش خرج کرده و تا هوادار نخواسته اش با احترام خداحافظی کرده ، فکری رو یادتونه تا خون همه رو به جوش نیاورد بیخیال نشد ؟

فرهاد همه جوره دانش و انگیزه اش از فکری بیشتره و با کار شکنی مدیریت داره تیمشو میبنده من هوادار باید ازش حمایت کنم ، همه سرمربی رو میشناسیم در حالیکه جز کوچکی از باشگاهه و اختیاراتش محدوده

خدایی پشت هم باشیم تا حرفمون رو به کرسی بنشونیم ، الان فقط از فرهاد باید حمایت کرد

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
فعلا ریش و قیچی دست پرویز خان مظلومیه! به گفته مددی ، هر چی مظلومی گزارش کنه بر همون اساس هیئت مدیره در مورد سرمربی تصمیم گیری میکنه
البته من فکر میکنم قبل از همه چی این تصمیم گرفته شده
الان ملکیان و مظلومی و مددی با هم ندارن......فقط این وسط تنها دلخوشیم اینه مظلومی یه استقلالیه و منافع استقلال رو بجای منافع شخصی در نظر خواهد گرفت..

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
در اینکه 90 درصد پیشکسوت ها با این گلبرگ مغرور یعنی فرهاد مجیدی مشکل دارن شکی نیست،
به شخصه به نظر من فرهاد مجیدی هم نتایجی که گرفته در برخی از موارد فراتر از انتظار من بود، ولی همونطور که قبلا هم گفتم تنها مشکل فرهاد اینه که بلد نیست جام بگیره
سیروس دین محمدی مصاحبه ای کرده و گفته اگر 10 سال دیگه فرهاد سرمربی باشه جام نمیگیره، چون از لیگ یک شروع نکرده واگر یکی مثل نکونام بیاد جام میگیره
بنظرم حرفش تا حدی درسته فقط یه آمّــــــا داره!
اگر یکی مثل جواد نکونام هم بیاد با این هیئت مدیره و این مددی عمرا اگر جام بگیره!
جواد نکونام با سعید آذری تونست قهرمان جام جذفی بشه..اینا همدیگه رو سعید و جواد خطاب میکردن!
آقای سیروس دین محمدی شما که دستت به جایی میرسه لطفا اول برو ممدی رو برکنار کن و سعید آذری رو بیار، بعد اگر خواستی فرهاد مجیدی رو برکنار کن و بجاش جواد نکونام رو بیار، باور کن خودم یه تنه از خودت و جفتشون حمایت میکنم!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
با تغییر کادر فنی بشدت مخالفم ! اما جناب مجیدی هم فکر نکنه که سه چهار سال بهش فرصت داده میشه ! تامام

بالا