برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
گندترین مدیرعامل سالهای اخیرمون هرکسی بوده باز شرف داره به امثال آجرلو

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
همونطور که چند روز پیش هم گفتم فقط با تجمع تعداد زیاد هوادار میشه کاری کرد که همینم شد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
چه فایده؟ در وزارت فقط وزیر عوض شده، مهندسان دولت قبلی هنوز مدیر عزل و نصب می کنند، بخصوص مغز متفکر. قضیه امروز و نتیجش هم تا حالا فقط تکرار سریال این چند ساله، فیلم افشارزاده و عزل، فیلم سینمایی فتحی و عزل، فیلم افتخاری و عزل، فیلم سعادتمند و عزل، فیلم مددی و عزل. دقیقآ شبیه هم، تهیه کننده و نویسنده و داستان و کارگردانشون یکیه، فقط بازیگراش فرق داره. درست مثل سریال تکراری این چند سال........ و مغز متفکر پشت نیشش تا بناگوش بازه که با موفقیت فیلم امسالش داره اکران میشه

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
کانال:
رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی دو بازیکن فصل گذشته استقلال تا این لحظه با تیمی قرارداد نبسته اند و این امکان وجود دارد که با انتخاب مدیرعامل جدید آبی‌پوشان، این دو نیز در استقلال ماندنی شوند.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
کانال:
رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی دو بازیکن فصل گذشته استقلال تا این لحظه با تیمی قرارداد نبسته اند و این امکان وجود دارد که با انتخاب مدیرعامل جدید آبی‌پوشان، این دو نیز در استقلال ماندنی شوند.

فقط فرشید ...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من از لحاظ فنی فرشید رو خیلی قبول داشتم و دارم، ولی بعد این اتفاقات گوربابای جفتشون! فرشید اسماعیلی که تو بازی الهلال به درد تیمم نخوره، میخوام صد سال سیاه برنگرده استقلال
اون مظاهری هم که بره دیگه برنگرده!

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
من از لحاظ فنی فرشید رو خیلی قبول داشتم و دارم، ولی بعد این اتفاقات گوربابای جفتشون! فرشید اسماعیلی که تو بازی الهلال به درد تیمم نخوره، میخوام صد سال سیاه برنگرده استقلال
اون مظاهری هم که بره دیگه برنگرده!

احساسی نباید تصمیم گرفت فرشید یه خبط و خطایی کرده اما اشتباه نکنم هشت سال براش وقت صرف شده و برای هر دقیقه بازیش کلی پول رفته ، بنظرم بی منفعت و مفتی نباید بره یه تیم دیگه ....

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
حروم زاده ول کنم نیست :D :D :D

حضور مددی و فریادشیران در باشگاه استقلال​

مدیرعامل مستعفی باشگاه استقلال همراه با معاون خود در ساختمان باشگاه استقلال دقایقی قبل حضور پیدا کردند.

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که روز گذشته و در جلسه‌ای در ساختمان وزارت ورزش، احمد مددی از سمت مدیرعاملی استقلال استعفا کرده بود و به نظر می‌رسید که جلسه‌ای فوری برای انتخاب جانشین وی برگزار شود، اما این مسئله به شکل عجیبی از سوی ناصر فریادشیران معاون اجرایی مددی تکذیب شد و گفت که مددی به کار خود در استقلال ادامه دهد! هم‌چنین صبح امروز خبرگزاری میزان در خبری اعلام کرد که مددی از استعفای خود پشیمان شده و می‌خواهد آن را پس بگیرد.

حالا از ساختمان باشگاه استقلال خبر می‌رسد که دقایقی قبل احمد مددی همراه با ناصر فریاد شیران در ساختمان باشگاه حاضر شده است.

هنوز علت حضور این دو چهره در باشگاه استقلال مشخص نیست و به نظر می‌رسد پس از گذشت 24 ساعت از اتفاقات جنجالی روز گذشته در مقابل ساختمان وزارت ورزش و تجمع هواداران آبی‌پوش که منجر به استعفای مددی شد، حالا یک روز پر التهاب دیگر در انتظار هواداران استقلال است.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
احساسی نباید تصمیم گرفت فرشید یه خبط و خطایی کرده اما اشتباه نکنم هشت سال براش وقت صرف شده و برای هر دقیقه بازیش کلی پول رفته ، بنظرم بی منفعت و مفتی نباید بره یه تیم دیگه ....
از قدیم گفتن دیگی که برای من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه!
این آقا کجا بود که درد بدر توبازی الهلال بهش نیاز داشتیم؟
ازش بدم اومده...مشکلات مدیریت رو هم میدونم ولی بازیکن باید در خدمت تیم باشه اونم مواقع حساس جلوی الهلال، والا جلوی شموشک نوشهر فرشید اسماعیلی رو میخوایم چیکار؟

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ظاهرا مدیرعاملی آجورلو داره جدی میشه..
بنظرم مدیر بدی نیست و از خیلی از این کوتوله ها بهتره، حداقل یه نظم و انضباطی به باشگاه میده..
هر چند من با آذری و فتح ا..زاده موافق تر بودم..سعید آذری خیلی مدیر آپدیتی هست ..البته شاید اون میومد نکونام رو میاورد

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
ظاهرا مدیرعاملی آجورلو داره جدی میشه..
بنظرم مدیر بدی نیست و از خیلی از این کوتوله ها بهتره، حداقل یه نظم و انضباطی به باشگاه میده..
هر چند من با آذری و فتح ا..زاده موافق تر بودم..سعید آذری خیلی مدیر آپدیتی هست ..البته شاید اون میومد نکونام رو میاورد
آجرلو تو استیل آذین چیکار کرد؟ تو تراکتور چیکار کرد؟ این چقدر سواد داره مثلا میخواد مدیر عامل بشه؟! تیم های دیگش بجز درگیری با بازیکن کار دیگه ای نکرده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
آجرلو تو استیل آذین چیکار کرد؟ تو تراکتور چیکار کرد؟ این چقدر سواد داره مثلا میخواد مدیر عامل بشه؟! تیم های دیگش بجز درگیری با بازیکن کار دیگه ای نکرده
من از زمانی که تو پاس بود خاطره خوبی دارم..
این افتخارات ورزشی آجورلو هست..شما ببین نصف اینا رو سعادتمند و مددی داشتن؟
  • ۱۳۷۴: نایب قهرمانی تیم فوتبال نیروهای مسلح در مسابقات ارتش‌های جهان با عنوان رئیس هیئت فوتبال نیروهای مسلح[۱]
  • ۱۳۸۲: قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران با عنوان مدیرعامل باشگاه پاس[۱]
  • ۱۳۸۴ و ۱۳۸۱: دو بار نایب‌قهرمانی لیگ‌برتر فوتبال ایران با عنوان مدیرعامل باشگاه پاس[۱]
  • ۱۳۸۴: صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با عنوان مدیرعامل باشگاه پاس[۱]
  • 1382 و 1383: تاسیس تیم فوتسال و کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور با عنوان مدیرعامل باشگاه پاس
  • 1384: صعود به مرحله یک‌ چهارم نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا با عنوان مدیرعامل باشگاه پاس
  • 1386:کسب عنوان نایب قهرمانی جام حذفی و جایگاه سوم لیگ برتر همچنین سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا با عنوان مدیرعامل تراکتورسازی

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
این جمله یعنی، پاشازاده با سرمربی فعلی استقلال اتمام حجت کرده و از این به بعد پاشازاده سرمربی استقلاله...من اینطوری برداشت میکنم..درست و غلطشو گذشت زمان مشخص میکنه..

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
همچین کم سواد هم نیست اما چون سپاهیه جور در نمیاد مدیرعامل باشگاه تاج بشه 👀

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
همونطور که چند روز پیش هم گفتم فقط با تجمع تعداد زیاد هوادار میشه کاری کرد که همینم شد.
خب اگه یکی بدتر از مددی رو بزارن جاش چیکار میخواید بکنید ؟ 😄

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بالا