برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
این مصاحبه خیلی مهم بود، من دو سه بار خوندمش، بنظرم به درستی گفته مصطفوی جعبه سیاه اسقلاله! مجیدی که نم پس نمیداد! مصطفوی عالی گفته
من جواب خیلی از سوالامو گرفتم و نمیدونستم مصطفوی مهندسی عمران خونده و سمپادی بوده...اونجایی که در مورد تبعیض ها صحبت کرده خیلی خوب استدلال کرد فقط نمیدونم چرا اون خبرنگار فلان فلان نشده حرفهاشو سریع قیچی کرد!
خیلی مصاحبه مهمی بود

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
یه عده هم میگن نکونام هنوز گزینه باشگاه است. به فولاد یک هفته وقت داده بود که لیستش رو جذب کنه و این اتفاق نیافتاده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
از یه موضوع خوشحالم و اونم اینه که بازیکنای فصل قبل استقلال خیلی پخش و پلا نشدن! شاید مدیریت آجرلو دلیل این کار باشه..البته غیر داسیلوا که پول زیاد میخواست..همینطور یامگا که امیدوامر این اتفاق نیفته!

@ به پرویز مظلومی خیلی ظلم شد..من هنوز از لحاظ فنی قبولش دارم و مطمئنم از خیلی از این گزینه های ایرانی و خارجی بهتره و با آجورلو میتونه موفق بشه..منتهی حیف که هوادار جو زده است!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
یادتونه قلعه نویی رفت تا سال ها هیچ مربی نمیتونست نتیجه بگیره؟ عمده دلیلشم هم باند قلعه نویی بودن که همش دنبال حاشیه سازی بودن...
210736_230.jpg

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
شاید دلیل دست دست کردن آجرلو همین دادگاه ایتالیایی کلاهبردار باشه! میخواد ببینه با حکم دادگاه سرجمع چقدر تو حساب باشگاه باقی میمونه که بر همون اساس بره قرارداد ببنده!
والا آجرلو کسی نیست که این همه طولش بده! البته آجرلو فکر این روزا رو میکرد و تا تونسته از تیلیغات محیطی و بقیه جنگولک بازیا کسب درامد کرده، ولی خب بستگی زیادی به حکم دادگاه فردا داره! اگرپولی که به ماچونی باید بدیم کم باشه، آجرلو یه سرمربی خارجی چشم آبی یا نهایتا چشم سبز از تو جیبش درمیاره و میذاره رو میز و دهن هوادار بسته میشه!
ولی اگر خدایی نکرده حکم سنگین باشه که همینطور هم احتمالا باشه، چه کسی بهتر از غلامرضا عنایتی؟ امروزم که آقا رضا با هوادار فسخید و جاشو خوزه ساکت الهامی پر کرد! (خدا رو شکر که خوزه الهامی تیمدار شد و توفیق نبود در خدمتش باشیم:)) ظاهرا هوادار مجبوره با وینفرد عنایتی کنار بیاد چون چاره ای نیست! از آرش برهانی و مجتبی جباری و فرهاد مجیدی(به گمان بعضیا) که بهتره :) تازه قرارداد عنایتی از مجموعه قرارداد مجیدی و پین و صالح مصطفوی ....خیلی سبک تره! فقط عنایتی و مظلومی سبک قرارداد میبندن..قلعه نوعی هم قراردادش سنگین بود...مظلومی که عضو هیئت مدیره است میمونه عنایتی...هوادار هم که امسال قهرمان شده و دیگه ظاهرا مشکلی نیست جز اینکه هوادار عنایتی رو بپذیره..اونم با دو سه تا شوی تبلیغاتی اگر بلد باشن عنایتی رو فرو میکنن تو قلب هوادار! یعنی واقعا برای چی عنایتی باید از تیمش هوادار استعفا بده و به سجاد شهباززاده تبریک بگه؟! پس یه خبرایی هست!

Last edited:

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
عنایتی به هیچ وجه اندازه سرمربی تیم نیست هر چقدر هم بزکش کنن باز هم قواره تیم نیست چهار روز بمونه خودشم سوخت میشه و تیم هم ضربه میخوره
دیگه زمان رو از دست دادیم ولی الان سرمربی خوب بگیریم بهتر از نیم فصل هست
امیدوارم مربی خارجی بگیریم

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
عنایتی به هیچ وجه اندازه سرمربی تیم نیست هر چقدر هم بزکش کنن باز هم قواره تیم نیست چهار روز بمونه خودشم سوخت میشه و تیم هم ضربه میخوره
یه مربی اروپایی این آخرا پیشنهاد دادن گفتن حقوق بیکاریش ماهی چند میلیارده! متاسفانه اجرلو هم اطلاعات نمیده! چاره ای نیست باید منتظر بمونیم ببینیم امسال چه سرنوشتی برامون رقم خورده؟
ولی اگر مورایس سپاهانی بشه به شخصه از اجرلو شاکی خواهم بود! مورایس در بین گزینه هایی که اعلام شد یه سرو گردن بالاتر بود..

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
تنها گزینه ایرانی که به درد می خورد نکونام بود بقیه هندونه دربسته ان و دانش لازم هم ندارن و باید بتونن خودشون رو اثبات کنن یا در تیم های دیگه مثل نکونام یا مثل فرهاد در استقلال به صورت موقت...

خیلی ها میگن فرهاد تونست اونا هم میتونن فقط یادشون رفته فرهاد زمانی که از نیم فصل به تیم اومد چه تغییرات مثبتی رو انجام داد... لیگ قهرمانان پارسال رو ببینید بازی با الاهلی و دحیل یا حتی پلی آف با الریان!!! اونجا خودش رو ثابت کرد با این دست به دست آجرلو معلوم شد نقش فرهاد مجیدی از آجرلو تو قهرمانی هم پررنگ تر بوده
امسال هر مربی هم بیاد جای فرهاد رو نمیگیره مطمئن باشید چون فرهاد اون روحیه قهرمانی رو به تیم برگردانده بود

الان هم احتمالا چند سال باید بیوفتیم رو دور باطل مربی خارجی و ایرانی تا یکی دیگه مثل مجیدی تربیت بشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
واقعا فکر نمیکردم آجرلو بیخبر باشه، اگر اینطوره من حق رو به آجرلو میدم....واقعا کار سختیه تو این شرایط..ولی طاهری میگه ناامید نباشید.....مجبوریم امیدوار باشیم

این خبر ورزشی بیکار ول کن نیست..میگه آجرلو تابستون داره از اسقلال میره و طغرل( ساغلام) هم داره میشه سرمربی! چقدر این خبرورزشی رویا پردازی کرد و گزینه معرفی کرد! مهدی پور رو هم داره میفرسته قطر!

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اشتباه ترین کار ممکن تجمع و شعار دادن هست
الان برهانی و عنایتی و رحمتی بشن سرمربی تیم استقلال هوادار آروم میشه ؟؟؟!!! چرا عقل تو سر بعضی هوادارها نیست !!! شما که این همه صبر کردید بزارید یک هفته هم روش بره یک مربی درست و درمون خارجی برامون بیاره ...با این کارا یک گندی توی تیم قهرمان بزنن که تاریخ بنویسه !!!
من خودم ناراحتم از این همه زمانی که از دست دادیم و میگفتم باید خیلی زودتر سرمربی انتخاب شه اما اصلا با گزینه هایی که حتی تیم پایه هم دستشون نمیدن مخالفم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
اشتباه ترین کار ممکن تجمع و شعار دادن هست
الان برهانی و عنایتی و رحمتی بشن سرمربی تیم استقلال هوادار آروم میشه ؟؟؟!!! چرا عقل تو سر بعضی هوادارها نیست !!! شما که این همه صبر کردید بزارید یک هفته هم روش بره یک مربی درست و درمون خارجی برامون بیاره ...با این کارا یک گندی توی تیم قهرمان بزنن که تاریخ بنویسه !!!
من خودم ناراحتم از این همه زمانی که از دست دادیم و میگفتم باید خیلی زودتر سرمربی انتخاب شه اما اصلا با گزینه هایی که حتی تیم پایه هم دستشون نمیدن مخالفم
سزمربی ای باید بیاریم که اگه مجیدی در الاتحاد کلبا موفق نشد با کمترین هزینه باهاش قطع همکاری کنیم تا فرهاد بتونه برگرده :ROFLMAO:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
خیلی ها میگن شما علم غیب دارین که اونا نمیتونن ؟ یا علم غیب داشتین که فرهاد میتونه ؟
گفتم مثل هندونه در بسته هستن!!! وگرنه شاید هم بتونن خوب هم بتونن!!!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
گفتم مثل هندونه در بسته هستن!!! وگرنه شاید هم بتونن خوب هم بتونن!!!
فرهاد مجیدی هم اوایل نتونست
مدت ها طول کشید تا به این پختگی و به اینجا برسه فقط هم دلیلش این بود که هوادار و بازیکن و تمام مجموعه استقلال قبولش داشتن و پشتش بودن
کسی دیگه بیاد از این خبرا نیست ... دو تا باخت باید ول کنه بره

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
برای شهرخودرو درس شد که دیگه کلاه به این گشادی سرش نره! ولی هیشکی نمیاد بگه قهرمانی های یه تیمی غیرقانونیه! فقط بلدن بگن وزیر که گل نمیزنه!...مثل ...شیره شهرخودرو رو مکیدن و شوتش کردن دسته یک! تا اونا باشن سرمربی شونو مجانی ندن در راه خدا!.فقط تو ایرانه که از این کارا میشه کرد....جای کلمه کارا جایگزین های زیادی داشتم به همین کارا بسنده کردم!

# این پسره بهتر انتخاب میکنه!

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
پتکوویچ هم منتفی شد
چقدر راحت با هوادار بازی میکنن
از دقیقه اول معلوم بود گزینه ایرانی میاد

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
پتکوویچ هم منتفی شد
چقدر راحت با هوادار بازی میکنن
از دقیقه اول معلوم بود گزینه ایرانی میاد
از اول هم قرار نبود...
این خبر ورزشی خبیثه که داره با اعصاب هوادار استقلال قدم آهسته کار میکنه!
هنوز از ملیت سرمربی بعدی هیچی معلوم نیست...امیدوار باشیم

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
این خبر ورزشی خبیثه که داره با اعصاب هوادار استقلال قدم آهسته کار میکنه!
دقیقا همینه ، رسانه های هواداری تیم رقیب تو این چند وقت اسامی مختلف رو به عنوان گزینه سر مربی گری استقلال مطرح کردند و بعدش گفتن فلانی هم نیومد . هدفشون هم فقط بازی با روان طرفدار ها و گفتن رها کن ، حیا کن به آجرلو هست . . .

بالا