برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
هر چی بیشتر مصاحبه پندار توفیقی رو میخونم این ظن و گمانی که در کانالها مطرح شده که تا 1400 نمیشه از استقلال انتظار بهبود اوضاع و شرایط رو داشت، تو ذهنم تقویت میشه!
فعلا با همین شرایط کج دار و مریض و با مدیریت فتحی و با این بازیکنا باید بسازیم!

• به اعتبار اینکه هر دو باشگاه برای وزارت ورزش هستند ما انصراف دادیم چون وقتی وزیر می تواند یک مصاحبه در مورد بازیکن حریف را از روی سایت باشگاه بردارد می تواند پرسپولیس را هم مجاب کند که از بازی انصراف بدهد. استقلال این نامه را زد ولی پرسپولیس این کار را نکرد. وزیر ورزش می توانست خیلی راحت این موضوع را حل کند تا کار به دادگاه های بین المللی نکشد. رفتن به دادگاه CAS در شرایطی که یک طرف آن استقلال است و یک طرف آن پرسپولیس، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال جواب آن مشخص است و هیچ عقل سلیمی این کار را نمی کند. دوستان می خواستند بگویند جای دادگاه را می دانند.
    [*]موضوع خیلی ساده است، تمام ارکان کشور به ترکیه رفتند تا این پرونده را حل کنند در حالی که در تاریخ برای استقلال یک بار این اتفاق رخ نداده است. من گفتم اگر تخلف صورت گرفته باید قهرمانی پس گرفته شود و 20 دقیقه بعد با جنگ و دعوا گفتند این خبر باید حذف شود. آقای افتخاری گفتند شخص اول ورزش بسیار ناراحت هستند و مدیرعامل پرسپولیس گفتند ممکن است لیدرهای باشگاه به او آسیب بزنند. سوال من این است مرجعی که می گوید مصاحبه حذف شود چطور در موضوع سوپر جام ورود نمی کند؟
    [*]برای قراردادی که با فرشید باقری نوشتم از طرف وزارت ورزش وقت توبیخ شدم چرا که باقری را از باشگاه پرسپولیس بیرون آوردم و با او قرارداد بستم. خیلی از بازیکنان را گرفتیم طبیعی است که آن زمان وزارتخانه این در ذهنش بوده که هواداران رقیب ناراحت شوند چرا این یکی تیم خوب یار می گیرد.
    [*]من به این شکل تایید نمی کنم اما کافی است به کلیپ های خوشحالی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در خصوص برد تیم رقیب نگاه کنید. او جزو تصمیم گیران وزارتخانه است. من در ترکیه در حال مذاکره هستم توئیت می کند به زودی از توفیق خدمت توفیقی مرخص می شویم در حالی که من هنوز استعفا نداده بودم. طبیعی است که برخی رویکرد ها انرژی و قدرت را می گیرد. بعد از فوت منصورخان پورحیدری تا هشت ، نه ماه هیات مدیره ما چهارنفر بودند و این کاملا غیرقانونی بود.
    [*]اما در باشگاه رقیب بعد از فوت یکی از بزرگان فوتبال ایران و عضو هیات مدیره این باشگاه(جعفر کاشانی) کمتر از یک هفته نفر جایگزین معرفی می شود. اسمش را تبعیض نمی گذارم اسمش را یک مقدار توجه بیشتر می گذارم. هوادار ممکن است این را یک بام و دو هوا فرض کند.
    [*]جرم من این بود که بازیکنانی که هم ما و هم تیم رقیب می خواستند را به استقلال آوردم.

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
این پسر اصلا یک ثانیه هم بازی کرد برای تیم ملی؟؟؟؟!!!! آدم میمونه چی بگه؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
وقتی یک قرمساقی مثل فتل میزنه زیر بدهی هاش حاشیه درست میکنه واعظ هم از گند و گوه های فتل خبر داره که همچین حرفی زده
بعد از ماجرای بابایی از شما به عنوان فردی که او را به استقلال آورد، یاد می‌شود. آیا این مسئله صحت دارد؟
خیر، آقای بابایی قبل از من در استقلال بود و آقای فتح‌ا… زاده به ایشان حکم مشاور داده بود. وقتی من در شهریور سال ۸۷ آمدم، محمودرضا بابایی مشاور استقلال بود. من بعد از آشنایی با ایشان دیدم که پسر خوبی است و به عنوان مشاور از وجودش استفاده کردم.
+
خروج بابايي از سايت تبيان ظاهرا همزمان بوده با ورود او به وزارت صنايع و معادن.حالا اينکه او چطور موفق به اين کار شده مهم نيست اما گويا بابايي در آن زمان مسوول دفتر واعظ آشتياني در وزارت صنايع بوده و واعظ كه همزمان هم در وزارتخانه بوده و هم در فدراسيون دوچرخه سواري روابط خوبي با او داشت.شايد به همين دليل روابط نزديك هم باشد كه نظري جويباري سرپرست سابق استقلال به خبرگزاري فارس مي‌گويد: «اين آقا واعظ را مديرعامل استقلال كرده.»

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
علی دشتی از استقلال اخراج شد
وینگر تیم فوتبال استقلال با تصمیم سرمربی این تیم کنار گذاشته شد.

به گزارش ورزش سه، با تصمیم استراماچونی علی دشتی از این تیم کنار گذاشته شد و قرار است باشگاه استقلال در مورد این بازیکن تصمیم بگیرد.

علی دشتی که در این فصل با استقلال قرارداد امضا کرده و البته کمتر فرصت بازی پیدا کرده بود در ماه‌هایی که در این تیم حضور دارد چندین بار مرتکب بی انضباطی شده است و به همین دلیل استراماچونی تصمیم گرفت این بازیکن را از تیمش کنار بگذارد.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال چه تصمیمی در مورد علی دشتی خواهد گرفت و آیا این بازیکن دوباره فرصت بازگشت به تمرینات را پیدا می کند یا نه.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گمونم اینا دیگه فتوشاپه! غلامپور!:)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خلاصه بازیهای استقلال رو که نگاه میکنم زوج فرشید اسماعیلی و داروش شجاعیان خیلی جواب میده
خوشبختانه خیلی خوب هم همدیگه رو پیدا میکنن
پاسکاری هاشون به هم نشون میده که حسابی با هم مچن! اگر تیم اینقدر تغییر نکرده بود الان ما بالای جدول بودیم
جواد نکونام هم خوب داره نتیجه میگیره
حواسمون هست که بنا بود بازی آزادی باشه ولی دوباره تغییر دادن به شهر قدس
ایشالا فردا ببریم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
هافبک بازیساز

پست شماره۱۰ یا هافبک هجومی در استقلال همیشه یک کارکرد ویژه داشته است حداقل در ۱۵ سال اخیر هر مربی در استقلال مسئولیت داشته است.کمابیش سعی کرده است تیم خود را بر محور هافبک بازیساز خود بچیند .

مجتبی جباری مدت زیادی این مسئولیت را در استقلال به عهده داشت پس از جدایی مجتبی از استقلال به جز چند برهه کوتاه هیچ گاه توازن به صورت کامل به خط هافبک استقلال برنگشت .جالب این که بعد از جدایی جباری استقلال قهرمان لیگ برتر هم نشده است.

استقلال پس از چند آزمون و خطا دو سال پیش به سراغ سرور جپاروف رفت و ستاره‌ی ازبک را به مدت یکسال به خدمت گرفت که با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه فقط نیم فصل توانست از حضورش بهره ببرد. همان نیم فصل حضور جپاروف، آرامش و توازن عجیبی به خط میانی استقلال بخشیده بود.

در سال گذشته نیز در نیم فصل دوم پاتوسی توانست مدتی مسکن خوبی برای این اعتیاد کهنه‌ی آبی ها باشد ولی پاتوسی هم پس از حاشیه‌های فراوان از استقلال جدا شد.

به نظر چالش اصلی استراماچونی در فصل پیش رو مانند تمام مربیان این سال‌های استقلال سندروم هافبک بازیساز خواهد بود .

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

در نخستین ساعات ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، او با قراردادی سه ساله به استقلال تهران پیوست. او در همان ابتدای فصل مصدوم شد و مدتی را دور از میدان‌ها سپری کرد آقاخان در نیم فصل دوم به تمرینات استقلال اضافه شد و در یک بازی دوستانه برای این تیم به میدان رفت و توانست در آن دیدار برای استقلال گلزنی کند اما باز هم مصدومیت بد موقع در تمرینات استقلال باعث شد که او ادامه بازی ها را نیز از دست بدهد او در لیگ هجدهم هیچ بازی رسمی برای استقلال به میدان نرفت.

با این حال مرتضی آقاخان در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم شرایط بازگشت به ترکیب استقلال را پیدا می کند و به همین دلیل قرار نیست نام این بازیکن به لیست آبی ها اضافه شود.آقاخان مشغول تقویت پای مصدومش است و احتمالا در اواسط نیم فصل اول می تواند تمریناتش را آغاز کند تا خود را آماده شروع نیم فصل دوم کند.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
ترکیب اولیه باز هم بدون سانترفوروارد ...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
تبریک بابت برد پرگل 4-0
رفتیم جایگاه هفتم جدول! +3 هم تفاضل گلمونه
خیلی وقت بود عروسی تو کوچه ما نیومده بود! امروز اومد:)
فقط نگران داریوش شجاعیان هستم امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشه
تیتر قشنگیه:
آبی ایتالیایی خطرناک شد!
:)

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
سایپا 0-4 استقلال

حریف تمرینی خوبی بود سایپا :)
عارف غلامی سوزاننده :D
گفتم که سجاد آقایی توی لیگ هم جواب میده ! بدون هیچ حرکت اضافه-ای زد !!

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
یک چشمه دیاباته راه افتاد خوشم اومد.. اما نگرانیم برای خط دفاع است

فاجعه میتونه رخ بده جلو تراکتور یا سپاهان

حسینی هم همچنان نقص داره خروج هاش

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
بردیم و پیشترفت در تیم دیده میشه ولی سطح بازیکن ها پایین است.. بعد از استعفای فتحی باید دنبال بازیکن باشیم ..

وسط زمین نمیدونم چرا باز و خالی میزاریم ! همین میشه موقعیت خطرناک برای حریف ..

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گمونم اولین بازی بود که مرتضی تبریزی بازی نکرد!

بردیم و پیشترفت در تیم دیده میشه ولی سطح بازیکن ها پایین است.. بعد از استعفای فتحی باید دنبال بازیکن باشیم ..

وسط زمین نمیدونم چرا باز و خالی میزاریم ! همین میشه موقعیت خطرناک برای حریف ..
مگه فتحی استعفا داده؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,690
اما نگرانیم برای خط دفاع است
فاجعه میتونه رخ بده جلو تراکتور یا سپاهان
دقیقا
ظاهرا استرا به آذری اعتقاد نداره ! نمیدونم چرا بازیساز نمیخرن ؟!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دو تا بازی سختیمون جلوی تراکتور و سپاهان تو تبریز و اصفهانه! بعید میدونم تو این مدت سیاوش یزدانی بتونه تو تیم جا بیفته
همین دانشگر و چشمی باید اشتباهاتشونو کم کنن و قلب دفاع رو سامون بدن! خیلی بده اینقدر جا میمونن؟
این سایت ورزش 3 هم خیلی زوم کرده رو غلامپور آخر یه چیزی در میاره! غلامپور یکم خودشو باید کنترل کنه بنظرم!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
طی صحبتی که با یکی از پزشکان استقلال داشتم وی با رد پارگی رباط پا شجاعیان تاکید کرد وضعیت مصدومیت این بازیکن بعد از جواب ام. آر. آی مشخص می شود و در حال حاضر هیچ چیز در ارتباط با میزان آسیب دیدگی او مشخص نیست./صمدی

@EsteghlaliFC ⭐⭐

بعضیا زبونشونو گاز بگیرن!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ظاهرا خودش تایید کرده
عکس تیمو گذاشته روی عکس خودش خط کشیده
داریوش خیلی خوب شده بود تو این بازیای آخر
یعنی بدشانس ترین تیم روی زمین هستیم!
خداکنه مصدومیتش جدی نباشه