• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
سلام بچه ها چند روز نبودم خبر جدیدی که منتشر نشده خلعت به کجا رسیده جدی 70% خلعت نزدیک شده بهمون؟
واینکه واقعا نمیدونم امروز بدون رضا چکار کنیم کفشگری هم فک نکنم با اون فیزیکش بتونه رفاع کنه بازیسازی هم که بلد نیست واقعا وسط زمین خالیه عالیشاه چطوره واسه این پست
داش امیر امروز دایی احتمال زیاد 4-4-2 بازی میکنه یعنی دهنوی فقط هافبک دفاعیه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
حیف اون 5 میلیارد که بخان بریزن توی جیب خلعتبری . با این پول میشه 10 تا بازیکن 500 میلیون تومنی خوب آورد. بازیکنی که به خاطر پول بیشتر بخاد بیاد به یک تیم ، همون بهتر که نیاد !
بازیکن خوب و 500 میلیونی؟؟؟اگه سراغ داری حتما معرفی کن
ضمنا 1 میلیارد به خلعت میرسه

Last edited by a moderator:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
حیف اون 5 میلیارد که بخان بریزن توی جیب خلعتبری . با این پول میشه 10 تا بازیکن 500 میلیون تومنی خوب آورد. بازیکنی که به خاطر پول بیشتر بخاد بیاد به یک تیم ، همون بهتر که نیاد !

اول که شما وقتی خودت رو پرسپولیسی میدونی نباید اینجوری صحبت کنی ...

بعد اینکه هیچ کسی مارو حمایت نکرد برا دادن پول خلعتبری ! با اینکه قراردادش رو قبل از اینکه لیگ امارات به نام جعلی در بیاد بسته شده بود !
ولی در طرف مقابل ما به عینه دیدم که یه بازیکن بود که با وجود نام جعلی میخواست بره اونجا ولی برش گردوندن ! فقط هم دلیلش پول بیشتر نسبت به اماراتی ها بوده و بس ...
چون قراردادی امضا نشده بود ...

ما در اینجا یه چشمه از خصم و کینه و غضبی که مسئولین نسبت به پرسپولیس داشتن رو دیدیم !

ولی بازم پرسپولیس و پرسپولیسی نشون داد همیشه نون بازوی خودش رو میخوره ! نه دست کنه تو جیب ملت !

برا همه ما زشت و بسیار بسیار بسیار زننده بود که بازیکن ملی پوشمون بره تو لیگ جعلی امارت !

مطمئنم شما هم نظر منو داری حتی اگر کافر باشی :دی (شوخی)

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
خدا میدونه ما که بازی ساز درست درمون نداشتیم حقیق هم که مصدوم شد حالا خر بیار و باقالب بار کن اگر هم ببرثم بعید می دونم بازی قشنگی از اب در بیاد

شرط ميبندم امروز بازي قشنگ تر از گذشته خواهد بود چرا كه حقيقي نيست ...

هر كس شرط ميبنده بياد جلو !

بازيكن استپي هست و از نظر من ميريد تو ضد حمله ها ...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بازيكن استپي هست

رضا حقیقی وظایفش دفاعیه ! وگرنه شوت زن قهاریه ! بازی سازیشم عالیه ... منتهی یکم افت کرده الان ...
فصل قبل اوایلی که اومده بود عاااالی بود ولی رفته رفته اینم شد یه بازیکن عادی !
ولی مطمئنم باز برمیگرده به اوج ...

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
داش امیر امروز دایی احتمال زیاد 4-4-2 بازی میکنه یعنی دهنوی فقط هافبک دفاعیه
خدا کنه 4.4.2 بازی کنه از اول باید هجومی بریم واقعا داماش رو دیروز میدیدم سرمربیش با اون بازیکنای داغون از اول هجومی میاد تو زمین و ترسی نداره ولی دایی خیلی احتیاط میکنه بهتره برای تهاجم تیم تاکتیک های خوبی رو معرفی کنه وگرنه میشه مثل دو بازی قبل یعتی بزن زیرش بجز صادقیان بازیکن خلاقی رو نداریم

adroit11

Registered User
لایک‌ها
7

بازيكن استپي هست و از نظر من ميريد تو ضد حمله ها ...

مطمئن باشین امروز بدون حقیقی و علی عسگر و نوروزی پرسپولیس خیلی بهتر بازی میکنه
انقدر این بازیکنا بد بازی میکنن که دلم میخاد بهشون فحش ناموسی بدم ولی حیف ban میشم

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
بازیکن 500 ملیونی خوب مننننننننننن :D

راضیم ماهی 1 تومن بدن برم بازی کنم ، قول میدم تو این لیگ در پیت ایران آقای گل بشمممممممممممممم . یادش بخیر زمانی که بازی میکردم ( با اصغر حسن زاده همبازی بودم ، همسایمونه تو قم ) همه میگفتن برو تهران بازی کن حتما میری تو تیمهای بزرگ ، اما حیف و صد حیف که پدرم گیر داد درس بخون !!! حالا هم خوندیم و به هیچ جا نرسیدیم ! :D

کاش فوتبال قم هم مثل فوتسالش آینده دار بود ! ....

ولی کاش ادامه میدادم و فوتبالیست میشدم . با این انگیزه ای که داشتم و دارم ، فکر میکنم یکی از بهترین مهاجمای ایران میشدم :cool:

بگزریم داغ دلم تازه شد !!! :D

به نظرم امروز اگه 4-3-3 بازی کنیم بهتره ....

دوستان نتیجه ی بازی رو پیش بینی کنید ، من میگم 3 بر 1 میبریم .

nilson

Registered User
لایک‌ها
827

مسلما 5 میلیارد مال خلعت نیست شاید 1 میلیارد و خورده ایش مال اون باشه بقیه اش مال اون امارات )&*%$#@ هست .
خلعت نباید تحت هیچ شرایطی توی لیگ جعلی امارات بازی کنه ، الان دیگه به نظر من بحث بازیکن نیست پای ایران و خلیج همیشه فارس درمیونه !
امیدوارم دیگه هیچ بازیکنی حاضر نشه به خاطر دلارهای اون عرب های سوسمار خور بره و لیگ امارات بازی کنه .
خلیج خلیج فارســــــــــــــــــــــه

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
رضا حقیقی وظایفش دفاعیه ! وگرنه شوت زن قهاریه ! بازی سازیشم عالیه ... منتهی یکم افت کرده الان ...
فصل قبل اوایلی که اومده بود عاااالی بود ولی رفته رفته اینم شد یه بازیکن عادی !
ولی مطمئنم باز برمیگرده به اوج ...

گفتی شوت یاد کریم باقری افتادمممممممممممممممممممم

به عشق اون گلی که به استقلال زدددددددددددددددددد بزن لایکووووووووووووووووووووو :)

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
چه بد بازی کنن .................چه خوب ................ امروز فقط باید برنده باشن ...........

بازی خوب میخوایم چیکار بابا بزار ببریم . الان کی یادشه فلان بازی پرسپولیس خوب بازی کرد همه یادشونه که پرسپولیس برد یا باخت
امروز فقط برد اونم با نتیجه خوب واسه بستن دهن اونایی که چشم ندارن بالا بودن پرسپولیس رو ببینن

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
Untitled-1 copy.jpg

از راست : محمد پنجعلی، کاظم سید علیخانی، محمد مایلی کهن، روح الله عبادزاده، ناصر محمدخانی، ضیا عربشاهی، حسین کاشی نژاد، حمید درخشان، غلامرضا فتح آبادی، بهروز سلطانی و علی پروین

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پيشنهاد جديد پرسپوليسي‌ها به اماراتي‌ها[/h]
[h=2]مسئولان و کادر فني تيم عجمان امارات با جداي خلعتبري و انتقال اين بازيکن به تيم پرسپوليس موافقت کردند.[/h]
00943114.gif

پس از حرف و حديث‌هاي فراوان و برگزار نشدن جلسه روز گذشته نماينده تام‌الاختيار محمد رويانيان با مسئولان باشگاه عجمان مقرر شد در جلسه‌اي که فردا (شنبه) برگزار مي شود تکليف نهايي محمدرضا خلعتبري مشخص شود اما در اين بين مسئولان باشگاه عجمان جلسه‌اي را با مدير برنامه‌هاي محمدرضا خلعتبري برگزار کردند و به او اعلام کردند که مشکلي بابت جدايي خلعتبري از نظر باشگاه و کادر فني وجود ندارد اما به شرطي که 1 ميليون دلار به حساب اماراتي‌ها براي بازيکن جديد ريخته شود.

به نقل از فارس، اين در شرايطي است که
پرسپوليسي‌ها پيشنهادي را به عجماني‌ها اعلام کردند که 1 ميليون دلار در چند قسط با آنها پرداخت نمايند.

همچنين با توجه به حرف و حديث‌هايي که در مورد خلعتبري در رسانه‌هاي ايران بيشتر شده، مسئولان عجمان نيز با استفاده از چند ايراني که به زبان فارسي و عربي هم مسلط هستند وضعيت رسانه‌هاي ايران درباره خلعتبري را به دقت زير نظر دارند و اين موضوعات را بررسي مي‌کنند.

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
اوضاع روحی و جسمی تیم برای بازی امروز چطویاست؟

چقدر شعر قشنگی داری تو امضات داداش . فوق العاده بودددددددددددددد .

به امید خدا این بازی رو میبریم . روحیه ی بچه ها خوبه ایشالا :)

بالا