• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
بچه ها به شخصه دارم سکته میکنم.سایت باشگاه تا الان میزان کمک های مردمی رو 1337000 اعلام کرده یعنی این همه کارا سردار فقط 1 میلیون پول جمع شده؟؟:(

باباجون زمان میبره . تازه خیلی ها آشنا نیستم با روش های کمک کردن به تیم . باید اطلاع رسانی میکردند ( حسابیییییییی )

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

کار انتقال قطعی شد/محمدرضا خلعتبری شنبه با پرسپولیس ثبت می کند

ارتش سرخ دات كام :
محمدرضا خلعتبری پس از حرف و حدیث های بسیار سرانجام امروز پنجشنبه وارد تهران شد و از شنبه پس از ثبت قرارداد خود با تیم فوتبال پرسپولیس در خدمت پرهوادارترین تیم فوتبال ایران خواهد بود.

خلعتبری که پیش از این با تیم فوتبال عجمان امارات قرارداد بسته بود و نمیتوانست به تیم دیگری بپیوندد با پیگیری های سردار رویانیان و تامین هزینه یک ملیون دلاری برای رضایت نامه ی وی اون از بعد از بازی ملوان در خدمت تیم فوتبال پرسپولیس خواهد بود.

خلعتبری تا پیش از این چند باری به پیراهن خوش رنگ پرسپولیس نزدیک شده بود اما هر بار به دلایلی از این تیم دور میشد اما اینبار قرارداد خلعتبری روز شنبه با پرسپولیس ثبت می شود.

سایت ارتش سرخ نیز برای این بازیکن ارزنده ملی کشورمان آرزوی موفقیت دارد و امیدوار است روزهای خوب او را در تیم پرسپولیس شاهد باشیم.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
بچه ها به شخصه دارم سکته میکنم.سایت باشگاه تا الان میزان کمک های مردمی رو 1337000 اعلام کرده یعنی این همه کارا سردار فقط 1 میلیون پول جمع شده؟؟:(
والا من به غیر از این تاپیک جایی دیگه خبر کمک به پرسپولیس رو ندیدم یعنی اگه بچه های تاپیک نمی گفتن من اصلا خبر دار نمی شدم اینا حداقل باید چند نوبت تو صدا سیما تو شبکه های مختلف تبلیغ می کردن

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
مربی عجمان سر پیازه یا ته پیاز.
خلعت داره با پول کل باشگاهشون رو می پیچونه.

فوکر100 !!
ایرباسه برادر تو متن هم نوشته.

خواهر هستم برادر :پی
پس چرا اینقدر کوچیکه ؟! فکر کردم فوکره ! جونم پرسپولیس جونم ایرباس جونم سردار

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
به شخصه با خبر مصدومیت رضا روحیم خرد شد
داداش غصه نخور کفشگری هست کفشگری اماده به اندازه حقیقی نا اماده این روزای پرسپولیس توان بازی داره تازه یادت رفته سوپربازیکنی مثل علی عسگر رو داریم که توانایی بازی در تمام پست های زمین رو داره غصه نخور و نگران نباش:D

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

داداش آواترتم عوض کن عکس نیلسون جونو بزار

هروقت پیام میدی یاد این میفتم:

بده نیلسون بزنه

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
اه اه !!!!!! من نمیدونم اینا چیکار میکنن با بدناشون که انقدر آماده ی مصدومیت میشه !!!

کریس رونالدو و مسی و .... رو نگاه کنید . این همه درگیرانه بازی میکنن و آخ نمیگن ! اون وقت اینارو ببین !

حالا چیکار کنیم ؟!!! هافبک دفاعی درست و درمونم که نداریم دیگه :(

تقصیر خودشون نیست !
یه فیلم دیدم از بدنسازی باشگاه فولاد ( رده نوجوانان ) نمیدونی مربی با اینا چی کار که نمیکرد ( مربی خارجی بود ) بعد میگفت به این نوجوون ها داره ظلم میشه . میگفت توی سن نوجوونی اگه با بازیکن درست از نظر بدنی کار نشه توی رده بزرگسالان هر چقدر هم که کار بشه جبران عقب افتادگی این دوره رو نمیکنه . یارو میگفت توی لیگ ایران بازیکن ها اصلا بدنسازی اصولی و درستی ندارن . اگه نگاه هم کنی راست میگه به قول شما رونالدو و مسی و .... هفته ای 2 تا بازی میکنه ( جام باشگاه ها و لیگ ) ببین توی اون سطح با اون همه فشار آخ هم نمیگه !
متاسفانه از پایه درست کار نشده .
حالا انشاا... که مصدومیت اش زودتر بر طرف شه . باز نسبتا جنگنده هست

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
تقصیر خودشون نیست !
یه فیلم دیدم از بدنسازی باشگاه فولاد ( رده نوجوانان ) نمیدونی مربی با اینا چی کار که نمیکرد ( مربی خارجی بود ) بعد میگفت به این نوجوون ها داره ظلم میشه . میگفت توی سن نوجوونی اگه با بازیکن درست از نظر بدنی کار نشه توی رده بزرگسالان هر چقدر هم که کار بشه جبران عقب افتادگی این دوره رو نمیکنه . یارو میگفت توی لیگ ایران بازیکن ها اصلا بدنسازی اصولی و درستی ندارن . اگه نگاه هم کنی راست میگه به قول شما رونالدو و مسی و .... هفته ای 2 تا بازی میکنه ( جام باشگاه ها و لیگ ) ببین توی اون سطح با اون همه فشار آخ هم نمیگه !
متاسفانه از پایه درست کار نشده .
حالا انشاا... که مصدومیت اش زودتر بر طرف شه . باز نسبتا جنگنده هست

عاشق آواتارتممممممممممممم :D

آره دقیقا . بدنسازی تو ایران خیلی منحرف شده یه زمانی کماسی بود ، بازیکنا خیلی اماده بودن . الان دیگه فکر کنم بازنشسته شده . خیلی با دانش بود .

ایشالا زودی برگرده چون دایی بهش نیاز داره .

البته مصدومیت حقیقی یه ویژگی مثبت هم داره ! اینکه نوروزی میتونه از انبار بیاد داخل هواپیما ی تیم :D

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دایی: گذشت زمان خیلی چیزها را ثابت می‌کند/ خیلی‌ها با دور زدن قانون در لیگ بازی می‌کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان عنوان کرد:‌مطمئنم بازی فردا اهمیت فوق‌العاده‌ای خواهد داشت با توجه به اینکه ما هفته گذشته نتیجه خیلی بدی را متحمل شدیم و اولین شکست خود را تجربه کردیم با تمام قوا و قدرت وارد میدان می‌شویم تا به پیروزی دست یابیم.

وی ادامه داد: امیدوارم مثل همیشه هواداران پشت ما باشند و از ما حمایت کنند تا از شرمندگی آنها خارج شویم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره اولین پیروزی ملوان در هفته گذشته تصریح کرد:‌ملوان بعد از مدت‌ها اولین برد خود را بدست آورد. آنها روحیه بالایی دارند البته هر تیمی که جلوی استقلال و پرسپولیس بازی می‌کند توان بیشتری را از خود به نمایش خواهد گذاشت و به هرحال ما بازی سختی را خواهیم داشت که محکوم به شکست دادن حریف هستیم. امیدوارم 3 امتیاز را بدست آوریم.

دایی در خصوص اینکه خط حمله پرسپولیس چه زمانی عملکردش ایده‌آل خواهد شد، تصریح کرد: ما تمرینات خوبی انجام می‌دهیم سعی می‌کنیم در کار هجومی همانند سایر نقاط عملکرد داشته باشیم. تمرین می‌کنیم تا بهتر شویم البته در بخش هجومی بدشانس بودیم موقعیت‌هایی را بدست آوردیم اما نتوانستیم آن را به گل تبدیل کنیم.

وی در خصوص مصدوم و محرومان برای بازی فردا خاطرنشان کرد:‌متاسفانه سه چهار مصدوم داریم و سایر بازیکنان تمرینات خوبی را انجام داده‌اند علی عسگر،‌ مارکو، حقیقی، رضایی مصدوم هستند نیلسون هم کم و بیش تمرین می‌کند. سایر بازیکنان با تمام توان تمرین کردند و من نگران این موضوع نیستم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تاج اعلام کرده خلعتبری نمی‌تواند در نیم فصل اول برای پرسپولیس بازی کند، یادآور شد: درباره این مسائل اطلاعات ندارم به هرحال باشگاه در حال مذاکره است آرزوی هر سرمربی است که خلعتبری را به خدمت بگیرد من هم دوست دارم محمدرضا از لیگ امارات بیاید و در آنجا بازی نکند. تاکنون که خیلی‌ها راحت قوانین را دور زدند و در لیگ بازی کردند. فکر نکنم لازم باشد من در این باره صحبت کنم. باشگاه پیگیر موضوع است اما همانطور که گفتم خیلی افراد قوانین را دور زدند.

دایی در مورد اینکه احتمال دارد پس از پیروزی‌های پرسپولیس هجمه‌های برخی افراد نسبت به این افراد به وجود آید و تیم به حاشیه رود، عنوان کرد: من به هر کسی که صحبت می‌کنم احترام قائل هستم، به هیچ عنوان هم به این مسائل فکر نمی‌کنم. برای بازیکنان هم محیطی را به وجود می‌آوریم تا به این مسائل حساس نشوند. هر کسی دوست دارد هرچه می‌خواهد بگوید صحبت کند. به هرحال ما از هدف خود یک قدم هم پس نخواهیم گذاشت دنبال این هستیم که به هواداران کمک کنیم. گذشت زمان خیلی از مسائل را نشان می دهد همانطور که تاکنون ثابت شده است.

وی در مورد استفاده از بازیکنان جوان‌ گفت: ما طبق نیازهایمان از بازیکنان استفاده می‌کنیم. جوان‌های خوبی داریم آنها باید خود را به من و تیم ثابت کنند تا جایگاهشان را بدست آورند همانطور که صادقیان این کار را کرد، هر کسی خوب باشد در تیم من بازی می‌کند من به اسم‌ها کاری ندارم برایم مسائل فنی ارزش دارد. باید خود را به من و تیم تحمیل کنند تا جایگاهشان را به دست آورند.

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717

ای وای روم به دیوار :دی
ولی اسم کاربریت خیلی مرده:heart:
به خاطر کادربندی عکسه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من هروقت گفتم میبریم باختیم برعکس گفتم میبازیم بردیم

25r30wi.gif
25r30wi.gif

دهنت سرویس حالا فهمیدم
fuuthatshi.png

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اگه ما شانس بعضیا رو داشتیم الان قهرمان باشگاه های جهان بودیم

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
ای وای روم به دیوار :دی
ولی اسم کاربریت خیلی مرده:heart:
به خاطر کادربندی عکسه

:p
اسم کاربری ام که یه دونس ، انشاا... که فردا دروازه اش رو بسته نگه داره و بره واسه ثبت یه رکورد واسه خودش و پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]اعلام اسامي 18بازيکن پرسپوليس برابر ملوان[/h]
[h=2]ليست 18 نفره تيم فوتبال پرسپوليس از سوي علي دايي براي ديدار برابر ملوان اعلام شد.[/h]
00945412.jpg

به نقل از سايت پرسپوليس، در پايان تمرين عصر امروز، علي دايي نام 18 بازيکن را براي رويارويي با ملوان بندر انزلي از هفته پنجم مسابقات ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس) معرفي کرد.

بر اين اساس،
نيسلون جونيور، عليرضا حقيقي، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، حسين ماهيني، عليرضا نورمحمدي، محمدرضا خانزاده، ميثم حسيني، محمد نوري، غلامرضا رضايي، قاسم دهنوي، مهرداد کفشگري، اميد عاليشاه، پيام صادقيان، هادي نوروزي، ميلاد غريبي، سيد مهدي سيد صالحي و محمد عباس‌زاده، 18 بازيکني هستند که پس از پايان تمرين امروز راهي هتل شدند.

مارکو سپانوويچ، رضا حقيقي، حميدرضا علي عسگري، يونس شاکري، امير عابدزاده، فرشاد قاسمي، حسين کنعاني و کمنداني در ديدار برابر ملوان، سرخپوشان را همراهي نخواهند کرد.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
حاضر قسم بخورم شانس بعضیا رو اگه افغانستان داشت الان آمریکا نوکریشو میکرد:eek:
ما میبایستی قدر فرصت هامون رو بدونیم. اگه ذوب رو برده بودیم و به سایپا نمیباختیم. اینطوری افسوس نیمخوردیم.
ما نتونستیم، دیگران تونستند

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
:p
اسم کاربری ام که یه دونس ، انشاا... که فردا دروازه اش رو بسته نگه داره و بره واسه ثبت یه رکورد واسه خودش و پرسپولیس

البته تو این چندتا بازی خیلی محک محکمی نخورده ..... ولی تو بعضی حرکتاش احساس میکنم همچین 6 دنگ نیست! یعنی امادگیش شاید 70 درصد باشه ....... یه دو سه بار شانس اورده گل نخورده ( شانس با هاش باشه خیلی خوبه!) یه سوتی عجیبم داشت که میخواست بازیکن سایپا رو جلوی دروازه دریبل بزنه!!! خلاصه فعلا هنوز تیزچنگ نیست .......... امیدوارم زودتر 100 درصد بشه که بازیهای سختی داریم ..............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ما میبایستی قدر فرصت هامون رو بدونیم. اگه ذوب رو برده بودیم و به سایپا نمیباختیم. اینطوری افسوس نیمخوردیم.
ما نتونستیم، دیگران تونستند

تیم حریف فصل پیشم خیلی بازیها رو با کمترین فاصله برنده شد ........... الانم داره همون راهو میره ..... ما باید رو برگشت به باری کار کنیم ....یعنی بعد از گل خوردن بتونیم خوب جمع و جور بشیم و تلافی کنیم ............ دقیقه

30 گل بخوریم بعدش 60 دقیقه به در بسته بزنیم فایده نداره ...... روحیه برگشت به بازی خیلی مهمه ..... البته بازیکنای با تجربه و باهوش و البته خلاق اینجور مواقع بدرد میخورن ! از طرفی تا وقتی تو مواقع حساس موقعیت

سازی کنیم ولی گل نزنیم ..همین اش و همین کاسس!!تو چند بازی گدشته چه وقتی بردیم چه وقتی نبردیم .......... با دید مثبت گاها با 7 یا 8 بازیکن بازی میکردیم بعضیها سایشونم تو بازی نبود! هر کدوم یه وظایفی دارن که

باید انجام بدن .... تو چند بازی اینده هم با فولاد بازی داریم .......هم با سپاهان ............. هم با اسمشو نیار! ............ که باید هم تاکتیک خوبی داشته باشیم هم بچه ها وظایفشونو به نحو احسن انجام بدن ........... مثل این

میمونه که تو یه بازی چند بازیکن فراتر از حد انتظار ظاهر بشن !!! نه اینکه فقط اسم بازیکن تو زمین باشه .......... اینجوزی تحت شرایط سخت هم نتیجه میگیریم ......

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حقیقی:از اتفاقی که برایم رخ داد خیلی ناراحتم/هواداران برایم دعا کنند

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم
پرسپولیس گفت:خیلی ناراحتم که این اتفاق برایم رخ داد و در این شرایط حساس تیم باید مدتی از فوتبال دور باشم.

رضا حقیقی که دچار کشیدگی شدید از ناحیه زانوی پایش شده است در گفت و گویی در این باره عنوان کرد:در بازی با سایپا آسیب دیدم و این مصدومیت در تمرین تیم تشدید شد و پس از MIR مشخص شد که رباط صلیبی ام کش آمده است.

وی ادامه داد:طبق نظر پزشکان یک ماه از تمرین دور خواهم بود.خیلی ناراحتم که این اتفاق برایم رخ داد و در این شرایط حساس تیم باید مدتی از فوتبال دور باشم.

حقیقی افزود: از هواداران
پرسپولیس می خواهم برایم دعا کنند تا هر چه زودتر بهبود پیدا کنم و در خدمت پرسپولیس باشم.من برای بازگشت لحظه شماری می کنم و امیدوارم زودتر از موعد تعیین شده به تمرینات برگردم.

بالا