• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
داش علی ما به روش خودش تشویق میکنه!!! وقتی اسم باخت میاره :cigar:.......تیم میبره:thumbsup:

پس بگه این لیگ رو اخر میشیم! و این روال اخر شدنمون تا 10سال ادامه داره و استقلال هم 10سال اول میشه : دی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]دايي: جذب خلعتبري آرزوي هر مربي‌ است[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد اطلاعي از محروميت خلعتبري تا نيم فصل در صورت بازي در تيمش را ندارد، اما پيش از اين افراد زيادي بوده‌اند که قانون را دور زده و در ليگ بازي کرده‌اند.[/h]
00943846.jpg

علي دايي در نشست خبري پيش از بازي با ملوان بندر انزلي ، اظهار کرد: بازي فردا براي ما از اهميت بالايي برخوردار است، چون هفته‌ قبل نتيجه‌ بسيار بدي گرفتيم و متحمل اولين شکستمان شديم، ولي با تمام قوا مقابل ملوان به زمين مي‌رويم تا ببريم. مثل هميشه هم هواداران پشتمان باشند و حمايتمان کنند تا از شرمندگي‌شان بيرون آييم.

به گزارش ايسنا،او افزود: ملوان تيم خوبي بوده و هفته‌ قبل هم به برتري رسيده و روحيه بالايي دارد. در کل هر تيمي که در آزادي مقابل
پرسپوليس و استقلال بازي مي‌کند، انگيزه بيشتري دارد. ما نيز فردا محکوم به شکست دادن حريف هستيم و سعي مي‌کنيم که ملوان را در آزادي ببريم. تمرينات خوبي هم پشت سر گذاشتيم و سعي مي‌کنيم در کارهاي هجومي نيز مثل کارهاي دفاعي خوب عمل کنيم. ما در حمله کمي بدشانس بوديم. موقعيت‌هاي زيادي را به دست آورديم، اما بايد نقيصه گل نزدن را برطرف کنيم. متاسفانه سه، چهار مصدوم هم داريم که نتوانستند درست و حسابي کار کنند. علي عسگر، مارکو و نيلسون بگير نگير تمرين کرده‌اند ،‌حقيقي و غلامرضا رضايي هم مصدومند ، اما من خيلي نگران اين مساله نيستم.

سرمربي
پرسپوليس همچنين در پاسخ به پرسش خبرنگاري مبني بر اين که آيا اگر خلعتبري را جذب کند تا نيم فصل نمي‌تواند براي پرسپوليس به ميدان برود؟ تصريح کرد: من اصلا راجع به اين مساله اطلاعات دقيقي ندارم و باشگاه پيگيرش است. اما آرزوي هر مربي بوده که خلعتبري را جذب خودش کند. خودم هم از جزو کساني هستم که مي‌خواهم محمدرضا به پرسپوليس و در ليگ امارات بازي نکند. درباره بازي نکردنش تا نيم فصل هم بايد بگويم که تا الان شاهد بوديم بسياري از افراد خيلي راحت قوانين را دور زده‌اند و در ليگ بازي کرده‌اند. با اين حال من نبايد راجع به اين مساله صحبتي کنم و باشگاه خودش مي‌داند و پيگير است، اما اين را مي‌خواهم بگويم که قوانين را بسياري راحت دور زده‌اند.

علي دايي در ادامه اين نشست خبري راجع به فروکش کردن جنگ رواني عليه تيمش و همچنين راهکارهايي که براي مقابله با هجمه‌هاي انتقادي دارد، يادآور شد: من براي همه کساني که راجع به
پرسپوليس صحبت مي‌کنند احترام قائلم ، اما به اين مسائل فکر نمي‌کنم و براي تيم خودم و بازيکنانم محيطي فراهم مي‌کنم که اين مسائل تاثيرگذار نباشد، ولي با اين وجود هر کسي که دوست دارد و دلش مي‌خواهد صحبت کند، اما هدف و اعتقادي که داريم مشخص است و يک قدم هم عقب نمي‌کشيم. ما به دنبال اين هستيم تا به هواداران خدمت کنيم و فکر مي‌کنم که زمان همه چيز را نشان داده و از اين پس هم نشان خواهد داد.

سرمربي
پرسپوليس در پايان در پاسخ به اين پرسش که چه زمان از بازيکنان جوانش استفاده بيشتر خواهد کرد؟ پاسخ داد: ما بر حسب نيازهاي‌مان از بازيکنان جوان استفاده مي‌کنيم، اما آنها بايد تلاش کنند و شانس گيرشان بيايد. بازيکنان جوان بايد خودشان را نشان دهند، همان طور که پيام صادقيان اين کار را کرد. مطمئنا هر کسي که خوب باشد در تيمم بازي مي‌کند. براي من ارزش فني و آمادگي بازيکن از همه چيز مهم‌تر است و کاري به اسامي ندارم.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
میخوام سرمو بکوبم به دیوار
رضا مصدوم شد باز.3-4 هفته نیست.یعنی دربی هم نیست.اینم شانس ماست دیگه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]هافبک پرسپوليس مصدوم شد[/h]
[h=2] هافبک تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مصدوميت شديد از ناحيه رباط بازي با ملوان را از دست داد.[/h]
00944002.jpg

رضا حقيقي پس از تمرين روز گذشته از ناحيه رباط احساس درد شديدي کرد.

به گزارش فارس،پس از بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد اين بازيکن از ناحيه رباط دچار کشيدگي شديد شده است و به چند هفته‌اي استراحت نياز دارد.

حقيقي زير نظر پزشکان مداواي خود را شروع کرده و قطعاً در بازي فردا مقابل ملوان به ميدان نخواهد رفت اما ميزان دوري اين بازيکن از ميادين قرار است پس از معاينه دقيق پزشکان مشخص و سپس اعلام شود.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
اینم که همییییییییییییییشه مصدومه ...

اینا چه تمریناتی میکنن که بیشتر از بازی رسمی مصدوم میشن ؟!

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اینم که همییییییییییییییشه مصدومه ...

اینا چه تمریناتی میکنن که بیشتر از بازی رسمی مصدوم میشن ؟!
منم موندم بخدا.رضا 4 تا بازی هست 4 تا نیست.اه
کاشکی میدادیمش دینامو

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]دوري يک ماهه حقيقي از ميادين قطعي شد[/h]
[h=2]هافبک دفاعي تيم فوتبال پرسپوليس به دليل کشيدگي شديد پس از MIR امروز بعدازظهر مشخص شد يک ماه از ميادين فوتبال دور خواهد بود.[/h]
00943852.jpg

رضا حقيقي در تمرين اين تيم از ناحيه زانو دچار مصدوميت شديدي شد از همين رو اين بازيکن بعدازظهر امروز MIR را روي پاي خود انجام داد که در نهايت با تشخيص پزشکان در مرتبه اول مشخص شد که حقيقي يک ماه از ميادين فوتبال بايد دور باشد.

به گزارش فارس،البته قرار است عکس رباط حقيقي به چند متخصص صاحب نام ارتوپدي نيز نشان داده شود تا آنها درباره وضعيت حقيقي نظر خود را اعلام کنند و پس از جمع‌بندي تصميمات نهايي براي تمرينات او گرفته شود.

-------------------

به همین راحتی میثم نقی زاده رو دادیم رفت. اگه بود الان جای حقیقی رو پر میکرد.

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
منم موندم بخدا.رضا 4 تا بازی هست 4 تا نیست.اه
کاشکی میدادیمش دینامو

این حقیقی که من دیدم نباشه بهتره. دو تا پاس درست که نمیده. اونورم که 4 نشون میده عکس میگیره

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
اه اه !!!!!! من نمیدونم اینا چیکار میکنن با بدناشون که انقدر آماده ی مصدومیت میشه !!!

کریس رونالدو و مسی و .... رو نگاه کنید . این همه درگیرانه بازی میکنن و آخ نمیگن ! اون وقت اینارو ببین !

حالا چیکار کنیم ؟!!! هافبک دفاعی درست و درمونم که نداریم دیگه :(

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اه اه !!!!!! من نمیدونم اینا چیکار میکنن با بدناشون که انقدر آماده ی مصدومیت میشه !!!

کریس رونالدو و مسی و .... رو نگاه کنید . این همه درگیرانه بازی میکنن و آخ نمیگن ! اون وقت اینارو ببین !

حالا چیکار کنیم ؟!!! هافبک دفاعی درست و درمونم که نداریم دیگه :(

داداش به معنای واقعی به فنا رفتیم
مارکو هم مصدومه
مونده کفشگری که در حد رضا نیست اصلا

یه خبر دیگه البته خوشحال کننده : بازیساز عرب اهل مراکش قراره بیاد(خبر اختصاصی از خودمه)

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
داداش به معنای واقعی به فنا رفتیم
مارکو هم مصدومه
مونده کفشگری که در حد رضا نیست اصلا

یه خبر دیگه البته خوشحال کننده : بازیساز عرب اهل مراکش قراره بیاد(خبر اختصاصی از خودمه)

جدی ؟!!!!! من همیشه به بازیکنای خارجی ناشناخته علاقه دارم ! چون هر لحظه امکان داره یه حرکت خارق العاده نشون بدن و .... :D

اما ایرانی هارو که دیگه نوع نفس کشیدنشونم حفظ شدیم ! :D

ایشالا بیاد و قدمش خیر باشه . هافبک دفاعی خوب تو هر سیستمی مثل الماس میدرخشه و خیلی مهمه .

راستی بچه ها این خارجی بیاد . خلعت بری چی میشه ؟ پرسپولیس جاداره برای جذب بازیکن ؟

راستیییییییییی الان یادم افتاد ! تو هواپیمای پرسپولیس جا نداریم اگه خلعتبری بیاد ! :lol:

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
جدی ؟!!!!! من همیشه به بازیکنای خارجی ناشناخته علاقه دارم ! چون هر لحظه امکان داره یه حرکت خارق العاده نشون بدن و .... :D

اما ایرانی هارو که دیگه نوع نفس کشیدنشونم حفظ شدیم ! :D

ایشالا بیاد و قدمش خیر باشه . هافبک دفاعی خوب تو هر سیستمی مثل الماس میدرخشه و خیلی مهمه .

راستی بچه ها این خارجی بیاد . خلعت بری چی میشه ؟ پرسپولیس جاداره برای جذب بازیکن ؟

راستیییییییییی الان یادم افتاد ! تو هواپیمای پرسپولیس جا نداریم اگه خلعتبری بیاد ! :lol:

داداش خلعت سهمیه آزاده اگه خدا بخواد اگرم فسخ باشه میشه لیگ برتری
این بازیکنم ناشناخته نیست معروفه.21 سالشه
جا هست تا دلت بخواد.رضایی رو میندازیم انبار با نوروزی خوش باشن:D

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
بچه ها به شخصه دارم سکته میکنم.سایت باشگاه تا الان میزان کمک های مردمی رو 1337000 اعلام کرده یعنی این همه کارا سردار فقط 1 میلیون پول جمع شده؟؟:(

بالا