• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
اين تيم فقط خوب دفاع ميكنه،
تفكرات سرمربيش بيشتر كشش نداره!
سيدصالحي چندتا خراب كرد؟! اون توپ كه پاس به عقب داد به صادقيان چرا خودش نزد؟! يادمه شبيه همين موقعيت ايمون توي دربي...

ارسال شده از E10i با استفاده از تپاتالک 2

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
والا من بازم مثل بازی قبل برنامه ای ندیدم !

تنها نکته بازی عالیشاه بود که اگر نبود معلوم نبود واقعا به موقعیت گل میرسیدیم یا نه !

امیدوارم کم کم رو دور برد بیافتیم و جامون رو بالا ثابت کنیم چون این موضوع خیلی مهمه ...

شخصیت قهرمانی مهمترین فاکتور برا قهرمانیه ! امیدوارم کم کم بهش دست پیدا کنیم ...

کاملا باهات موافقم صادق جان
رو خلاقیت عالیشاه بردیم وگرنه بد بودیم
خدایا خلعتو برسون که بیچاره ایم
اگر جای ملوان داماش دیروز بود حداقل 2-3 تا میخوردیم
اماااااااااااا بازم غیرت سید جلال و بنگر

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
کفشگری هم بازیکن خوبیه اون خطا هم به نظرم کارت زرد داشت فغانی خیلی سخت گیری کرد.(کلا این بازی بهش فحش زیاد دادم:دی)

داش امیر جاااان عزیزت قسمت میدم بازم صحنه رو ببینی و بعد باز بیای نظرتو بگی
خدایی رافخایی رو ترکووند به نظرم کاملا تصمیمش درست بود فغانی

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بابا دیونگ زد آلونسو رو نصف کرد کارتم نگرفت :دی

کفشگری بی احتیاطی کرد ولی داشت پاشو جمع میکرد که بخاطر سرعت دو طرف برخورد به اون شکل صورت گرفت ...

نهایتا یه کارت زرد داشت و تذکر جدی !

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

کفشگری بی احتیاطی کرد ولی داشت پاشو جمع میکرد که بخاطر سرعت دو طرف برخورد به اون شکل صورت گرفت ...

من نتونستم بازی رو خوب ببینم ولی وقتی رسیدم پای تی وی ( چند دقیقه رفتم بیرون) صحنه کارت قرمز رو دیدم واقعا کارت قرمز داشت
نمیشد حرفی زد

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

داش صادق اگر یادت باشه بعد بازی فینال جام جهانی کولینا اعلام کرد که دیونگ باید اخراج میشد و اگر تورنومنت همچنان ادامه داشت 3 بازی محروم شود

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
من بازی رو ندیدم. فقط شنیدم 1 بر صفر بردیم. که تبریک میگم

اگه یکی از دوستان لطف کنه مختصر توزیح بده اتفاقات بازی رو ممنون میشم.

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
سلام به همه.
مثل تمام بازی های گذشته نیمه اول بد بودیم ولی نیمه دوم خیلی بهتر. این بازی رو حداقل میتونستیم با 2 -3 اختلاف ببریم.
وضعیت خط دفاعمون هم که عالیه. امروز، ملوان یک موقعیت هم نداشت. کلا فکر کنم تو این 5 بازی تیم های حریف فقط 3 تا موقعیت خطرناک تونستن رو دروازمون ایجاد کنن. نیلسون تو بیشتر بازی ها بیکارترین بازیکن زمینه.
...
درباره دایی هم بچه ها کمی انصاف رو رعایت کنید، امروز با اینکه تیم رو اشتباه فردی یک بازیکن 10 نفره شده بود، ولی تو نیمه دوم خوب بازی کردیم. کلا نیمه دوم ها خیلی تیم بهتری میشیم.
عالیشاه هم امیدوارکننده ظاهر شد.
به امید پیروزی های بعدی.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
من اولش به صحنه دقت نکرده بودم کارت قرمز داد داور بعد تو صحنه اهسته که نشون داد واقعا خطای بدی کرد و داورم به صحنه نزدیک بود و اخراج صحیح بود و بنگر 2تا موقعیت خراب کرد که گل نکردن موقعیت دومش از گل کردنش سخت تر بود وچندین موقعیت که اوناهم باکمی دقت میتونست به گل تبدیل شه در کل دستشون درد نکنه 10 نفره جنگیدن و 3امتیاز شیرین رو گرفتن

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
سلام تبریک به همه دوستان . من متاسفانه بازی رو ندیدم انقدر خیابونا شلوغ بود که تازه دقیقه 95 رسیدم پای tv حالا چرا بازی رو تموم نمیکرد :)))) نگو برق رفته بوده ... چه طوری بود بازی ؟

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
من بازی رو ندیدم. فقط شنیدم 1 بر صفر بردیم. که تبریک میگم

اگه یکی از دوستان لطف کنه مختصر توزیح بده اتفاقات بازی رو ممنون میشم.

داش امیر اصلا نپرس دلم خونه
غلام 15 دقیقه اومد تو زمین کلا رفت رو اعصاب.یه دروازه خالیو خراب کرد+یه موقیعیت 4به 2
نیمه اول عین همیشه بد بودیم
رو حرکات عالیشاه گه گاه صاحب موقعیت شدیم
ممد نوری عین همیشه وایساده بود عین بز نگا میکرد
صادقیان بسیار مغرورانه بازی کرد و خیلی توپ خراب کرد
...................

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
نفت هم بازیشو 3-1 برد

یحیی این فصل میتونست بترکونه ! واقعا تیمش خوب بازی میکرد و خیلی بدشانس بود

حیف که سر قضیه مهدی خودش رو خییییلی خراب کرد ...

هنوز دقیقه 60 بازیه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کلا تو تمام بازیها تو نیمه دوم بهتر میشیم ......... (نیمه مربیا!) ........سید صالحی روی دو حرکت باید گل میزد که یکیش ضزبه سر بود ..... صادقیان بد بود خدا کنه این بازیکن الاکلنگی نشه ........... مثل نوری که متاسفانه داره محو میشه .......اینکه تونستیم 10 نفره 6....

7 ...موقعیت حوب داشته باشیم نشونه خوبیه ..... فعلا با یه تیمی که مدعی بالای جدول باشه فاصله داریم ........ از نظر نوع بازی ......

اگه تو هر بازی دو نفر خوب باشن ............دو نفر بد ......به جایی نمیرسیم ............باید 6 .... 7 ..... تا بازیکن در حد خودشون باشن ......2.....3 .... بازیکن هم بالاتر از حد باشن ......

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
هنوز دقیقه 60 بازیه

همین که تیمش خوب گل میزنه نشون میده تاکتیک داره ...
با اینکه بازیکنان ستاره ای هم نداره ...

بازی هم 3-2 شد :دی به امید مساوی شدن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

کفشگری: اخراجم را جبران می کنم/ اگر می باختیم خدا باید به من رحم می کرد

ارتش سرخ دات كام :
مهرداد کفشگری که در جریان بازی پرسپولیس مقابل ملوان از زمین مسابقه اخراج شد در خصوص این بازی اظهار داشت: خدا را شکر که برنده شدیم وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرم می آید و خدا باید به من رحم می کرد.

وی ادامه داد: از تمام بازیکنان تشکر می کنم. فکر می کنم خودم بازی را خوب شروع کردم و حتی قبل از اخراجم یک حرکت خوب هم انجام دادم.

کفشگری در خصوص صحنه اخراجش تصریح کرد: قصدم زدن بازیکن حریف نبود بلکه می خواستم توپ را بزنم اما بازیکن ملوان به سرعت خودش را رساند و ناگهان با وی برخورد کردم. سعی می کنم این اتفاق را برای پرسپولیس هوادارانش و علی دایی جبران کنم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپولیس 1-0 ملوان/ شکار قوی سپید در تاریکی!

ارتش سرخ دات كام :
در ادامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس و ملوان از ساعت 19:20 در ورزشگاه آزادی و با قضاوت علیرضا فغانی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت.

تا دقیقه 20، بازی به جز شوت های راه دور پرسپولیس و ضد حملات ناقص ملوان اتفاق خاصی نداشت. در دقیقه 21 سید صالحی با یک شوت دروازه ملوان را تهدید کرد و همین بازیکن 4 دقیقه بعد در یک فرار به سمت دروازه پاشنکو یک قدم کم آورد تا این دروازه بان توپ را دور کند.

دقیقه 30 شوت مهرداد کفشگری از فاصله 30 متری با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. همین بازیکن در دقیقه 34 با زدن ضربه زانو به شکم جلال رافخایی در میانه میدان از سوی فغانی اخراج شد. حملات پرسپولیس بعد از 10 نفره شدن شدت یافت اما نتیجه ای در پی نداشت و ضربه سر نوری در دقیقه 45 را نیز پاشنکو مهار کرد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل تمام شود.

دقیقه 54 ارسال حسین ماهینی با اشتباه پاشنکو مقابل پای بنگر قرار گرفت و او در مقابل دروازه خالی ضربه را به مدافع ملوان کوبید تا توپ به کرنر برود. 3 دقیقه بعد عالیشاه از سمت چپ وارد محوطه جریمه ملوان شد و توپ را به سیدصالحی رساند که پاس این بازیکن به پیام صادقیان با بی دقتی او از دست رفت.

در دقیقه 67 غلامرضا رضایی جایگزین پیام صادقیان شد. بعد از یکی، دو حمله ناموفق توسط سید صالحی سرانجام قفل دروازه ملوان باز شد. این بار هم سید صالحی در دقیقه 74 مقابل دروازه ملوان با پاشنکو تک به تک شد که ضربه او توسط دروازه بان ملوان ناقص دفع شد اما توپ برگشتی را امید عالیشاه به تور دروازه حریف دوخت تا پرسپولیس 10 نفره از حریف خود پیش بیفتد. عالیشاه 3 دقیقه بعد هم از داور کارت زرد گرفت.

بعد از دقایقی قطع برق ورزشگاه، دیدار دو تیم ادامه پیدا کرد. در حالی که ملوان در دقایق پایانی فشار بر دروازه
پرسپولیس را افزایش داده بود به فاصله 2 دقیقه سرخپوشان تا آستانه فروپاشی مجدد دروازه ملوان پیش رفتند. ابتدا امید عالیشاه بعد از ورود به محوطه جریمه حریف توپ را به تیر دروازه ملوان زد و در برگشت ضربه غلامرضا رضایی را مدافع ملوان از روی خط دروازه راهی کرنر کرد و سپس ضربه سر محمد نوری توسط پاشنکو ناقص دفع شد و بنگر توپ را مقابل دروازه خالی به بیرون زد. در دقیقه 90+6 خانزالده جایگزین سید صالحی شد.

حملات دو تیم در دقایق پایانی بی نتیجه ماند تا این دیدار با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان برسد.

پرسپولیس با این برد 10 امتیازی شد و به جمع مدعیان قهرمانی بازگشت و به طور موقت به رده دوم صعود کرد. استقلال هم با یازده امتیاز صدرنشین است. البته سایر دیدارهای هفته پنجم در جریان است. فولاد در صورت پیروزی مقابل راه آهن جای اس..... را در صدر جدول می گیرد.

ملوان 4 امتیازی( با احتساب یک امتیاز کسر شده کمیته انضباطی) در رده یازدهم قرار دارد.

*ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، سیدمحمدمهدی سیدصالحی( از دقیقه 90 محمدرضا خانزاده)، مهرداد کفشگری، محمد نوری، حسین ماهینی، قاسم دهنوی، پیام صادقیان( از دقیقه 68 غلامرضا رضایی)، امید عالیشاه( از دقیقه 79 هادی نوروزی)، سیدمیثم حسینی

سرمربی: علی دایی

*ترکیب ملوان:

سرگئی پاشنکو، سید احمد مهدی زاده، احمد آهی، سعید سالار زاده، امیر حسین فشنگچی، مازیار زارع، سعید یوسف زاده( از دقیقه 79 اسماعیل صمدی)، محسن یوسفی، شاهین ثاقبی( از دقیقه 75 سهیل رحمانی)، مهدی شیری و سید جلال رافخایی.

سرمربی: دراگان اسکوکیچ

بالا