• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ما هم تولد دوست پرسپولیسی عزیز رو تبریک میگیم

یه چیزی رو من نمیفهمم. چرا بازی پرسپولیس و نفت باید تو زمین مضخرف تختی برگزار بشه؟!!!!!
چه اونجا چه تو آزادی همه تماشاچی ها پرسپولیسی خواهند بود. حالا این مسخره بازی چیه من نمیدونم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

به حساب خودشون نفت میزبانه....
مسخره ها

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
منم تبريک ميگم تولد دوست عزيزمون رو

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مگه ازدواج کرده میگید با خوشی وخرمی با هم زندگی کنید:lol:داداش احساس میکنم شما خبرایی دارید ؟نکنه عقدهشه میگید تولد:lol:

نه داداش فعلا این خبرا نیست :D

خوش و خرمی رو گر نیووردیم :D

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دمت گرم ارمان جان خبر اختصاصی داغ داغ بود :D

اگه من میدونستم تولدم رو زودتر میگرفتم

پس بگو اینهمه سردار اس داده بود و میس کال ازش بود میخواست اینو بگه عجب !!!

آرمان جان حرفی از اون 50 تومنه نزده =))))))

چرا گفته : سردار رویانیان فرمودند : برای تامین پول رضایت نامه خلعت بری تنها گیر 50 هزار تومن بودیم که کمک یک خیر وطن پرست آقا امیر مشکلوو حل کرد.خدا خیرش بده

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرسپولیس، پرتماشاگرترین تیم لیگ/ یک سوم تماشاگران اینجایند! - Goal.com

سایت گل- تیم فوتبال پرسپولیس با حضور ۱۳۵ هزار نفری هوادارانش در سه بازی خانگی، پرتماشاگرترین تیم لیگ سیزدهم تا امروز لقب گرفت. بر اساس این آمار بیش از یک‌سوم از کل تماشاگران حاضر در این ۵ هفته را تماشاگران سه بازی خانگی پرسپولیس تشکیل داده‌اند!

در هفته پنجم لیگ برتر میانگین تماشاگران ۸۷۰۰ نفر بود که نسبت به هفته قبل ۳۲۰۰ نفر افزایش داشت. در این هفته دیدار پرسپولیس و ملوان با ۲۵ هزار نفر پرتماشاگرترین و دیدار راه‌آهن و فولاد با ۵۰۰ نفر کم‌تماشاگرترین بازی بود.

در مجموع ۵ هفته سپری شده از لیگ برتر ۳۸۵ هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه ها حاضر شده‌اند که از این میان، پرسپولیس با ۱۳۵ هزار تماشاگر در سه بازی خانگی پرتماشاگرترین تیم فصل بوده است. البته برخی از تیم‌ها تا این هفته سه بازی خانگی داشته‌اند و برخی دیگر دو بازی. بنابراین نسبت تماشاگران در هفته آینده شکل دقیق‌تری به خود خواهد گرفت.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خلعتبري: بعد از جلسه امشب احتمالا پرسپوليسي مي شوم/ عجمان مشكلي با جدايي ام ندارد

سایت هواداران پرسپولیس : آنها فقط مي گويند هر تيمي مبلغ يك ميليون دلار را بدهد رضايتنامه صادر مي شود.

داستان بازگشت محمدرضا خلعتبري به فوتبال ايران به مرز نهايي شدن نزديك شده و شايد امشب، مهاجم عجمان رسما لباس قرمز به تن كند.

خلعتبري كه بعد از چند روز حضور در اردوي تركيه به همراه عجمان، حالا به ايران برگشته در گفتگوي كوتاهي با گل مي گويد:« برگشتم ايران فيزيوتراپي كنم و البته داستان بازگشتم به فوتبال ايران را پيگيري كنم. فكر مي كنم تكليف نهايي ام يكي دو روز آينده مشخص شود اما امشب هم جلسه اي با پرسپوليسي ها دارم و شايد زودتر از يكي دو روز و بعد از برگزاري اين جلسه پرسپوليسي شوم. »

خلعتبري درباره رضايت عجمان مي گويد:« باشگاه عجمان مشكلي با جدايي من ندارد. آنها فقط مي گويند هر تيمي مبلغ يك ميليون دلار را بدهد رضايتنامه صادر مي شود. پرسپوليسي ها از مدتها پيش تلاش كردند تا مرا جذب كنند و حالا هم فكر مي كنم ظرف همين امشب يا فردا تكليف نهايي انتقالم مشخص شود»

خلعتبري هميشه گفته كه علاقمند است با علي دايي كار كند. او در اين باره مي گويد:« هميشه گفته ام و حالا هم مي گويم كه فوتبال ملي ام را مديون علي دايي هستم. او بود كه اولين بار مرا در تيم ملي بازي داد و به همين خاطر دوست دارم با او كار كنم. اگر سعادت نصيبم شود امسال با دايي كار مي كنم و اميدوارم بتوانم بازيكن موثري برايش باشم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چرا گفته : سردار رویانیان فرمودند : برای تامین پول رضایت نامه خلعت بری تنها گیر 50 هزار تومن بودیم که کمک یک خیر وطن پرست آقا امیر مشکلوو حل کرد.خدا خیرش بده

خوب شد گفت من خیلی گیر بودم که کسی نفهمه :D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خب رفقا بازار تبریک تولد داغه ..........منم تبریک میگم .............. امیدوارم همیشه تاپیک پر باشه از تبریک برای موفقیت تیم محبوبمون ......................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اماراتی‌ها برای خرید خلعتبری تخفیف ندادند/ همه چیز به دور دوم کشیده شد

نماینده باشگاه
پرسپولیس در جلسه‌ای با مسئولان عجمان در شرایطی شرکت کرد که اماراتی‌ها به قرمز‌پوشان تخفیف ندادند.

به گزارش
پرسپولیس آنلاین ، مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب محمدرضا خلعتبری پس از استفاده اماراتی‌ها از نام جعلی خلیج ع‌رب‌ی دست به کار شدند و با پیشنهاد یک میلیون دلاری اماراتی‌ها برای فسخ قرارداد با خلعتبری از سوی

عجمانی‌ها روبه‌رو شدند.

از همین رو نماینده باشگاه
پرسپولیس به امارات رفت و در اولین جلسه با مسئولان عجمان به توافق نرسید. پرسپولیسی‌ها از عجمانی‌ها درخواست تخفیف کردند که آنها نیز زیر بار این حرف نرفتند و اعلام کردند که یک میلیون دلار خود را به

صورت نقدی و کامل می‌خواهند در غیر این صورت به خلعتبری رضایتنامه نمی‌دهند. این در شرایطی است که قرار است به زودی دومین جلسه نماینده باشگاه
پرسپولیس و عجمان برگزار شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پيوس:پرسپوليس با جوانانش پتانسيل قهرماني دارد

فرشاد پيوس مي‌گويد، پرسپوليس امسال خوب بسته شده و با انگيزه جوانان خود پتانسيل قهرماني در ليگ را دارد.
00943007.gif

صادقيان: دايي کار بزرگي کرد

هافبک تهاجمي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وقتي قصد حضور در پرسپوليس را داشتيم مي‌گفتند بازيکنان قديمي براي شما مشکل درست مي‌کنند اما اصلا چنين چيزي اتفاق نيفتاد.

به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، پيام صادقيان؛ هافبک تهاجمي پرسپوليس گفت: بعد از اخراج کفشگري، دايي کاري کرد که بچه‌ها دو برابر تلاش کنند، خود من هم هر کاري کردم که آن اخراج براي مهرداد بد نشود. با توجه به استراحتي که ديروز و امروز داشتم، اميدوارم از فردا تمرينات خودم را شروع کنم. ضربه‌اي که به ناحيه لگن و پهلويم خورد بسيار شديد بود ولي پزشکان گفته‌اند فقط کوفتگي پيش آمده و مشکل خاصي وجود ندارد.

00945172.jpg

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
شبکه 1 هم اکنون مستند " دنیای فوتبال " در مورد مساول فوتبال ترکیه ..
مصاحبه با دنیزلی داره انجام میشه . .

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خب رفقا بازار تبریک تولد داغه ..........منم تبریک میگم .............. امیدوارم همیشه تاپیک پر باشه از تبریک برای موفقیت تیم محبوبمون ......................

خیلی ممنون داداش گلم :X

خلی خوشحال شدم

کیکت خیلی حال داد :D

دوستان اسپم نکنید ...

داداش اگه منظورت پست های منه شرمنده دیگه آخراش هست

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
خبر داغ مخصوص داش امیر

[h=2]خلعتبری: دو، سه روز دیگر پرسپولیسی می شوم/ مصاحبه ای با هیچ رسانه ای نکردم[/h] محمدرضا خلعتبری امیدوار است تا دو، سه روز آینده انتقالش به پرسپولیس قطعی شود.
وی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، درباره شرایطش اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست اما به احتمال فراوان و اگر خدا بخواهد تا دو، سه روز آینده انتقالم به پرسپولیس قطعی می شود.
وی افزود: من در روزهای اخیر هیچ مصاحبه ای انجام ندادم و امروز هم دیدم مصاحبه ای از قولم زده بودند که امشب با پرسولیس تمام می کنم. من اصلا چنین حرفهایی نزدم.

خلعتبری: دو، سه روز دیگر پرسپولیسی می شوم/ مصاحبه ای با هیچ رسانه ای نکردم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خبر داغ مخصوص داش امیر

محمدرضا خلعتبری امیدوار است تا دو، سه روز آینده انتقالش به پرسپولیس قطعی شود.
وی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، درباره شرایطش اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست اما به احتمال فراوان و اگر خدا بخواهد تا دو، سه روز آینده انتقالم به پرسپولیس قطعی می شود.
وی افزود: من در روزهای اخیر هیچ مصاحبه ای انجام ندادم و امروز هم دیدم مصاحبه ای از قولم زده بودند که امشب با پرسولیس تمام می کنم. من اصلا چنین حرفهایی نزدم.

فدایی داری آرمان جون

به قدری این خبر مزه داد که من دیگه هدیه تولد نمیخوام البته اگه هم یبخوام هم کسی برام نمیخره :D

به نظر شما حالا در قسمت بار هواپیما برای رضایی جایی هست ؟ ( شوخی )

بالا