• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
پسمر منم دیروز تولدش بود
ولی زمانیکه من با بابام ورزشگاه میرفتیم ، میرفتیم برای تماشای گلهای زیاد.
امید که اون روزها برگرده
و جدیدیها نگن این بود تیمتون

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
درود

خب... تولد پرسپولیسیها که در هر صورت مبارکه، اما من اسم شما رو تو لیست متولدین امروز ندیدم وگرنه خودم اعلام میکردم... با این وجود :

تولدتون مبارک باشه. امیدوارم تندرست و خوشدل و کامیاب باشید ... :happy:

خیلی ممنون داداش

فدات

آره درستش کردم اشتباه بود :D الان منو نشون میده :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پسمر منم دیروز تولدش بود
ولی زمانیکه من با بابام ورزشگاه میرفتیم ، میرفتیم برای تماشای گلهای زیاد.
امید که اون روزها برگرده
و جدیدیها نگن این بود تیمتون

واقعا به امید اینکه اون روز ها برگرده

الیته بابای ما که ما رو ورزشگاه نمیبرد ما ورزشگاه میبردیمش به زور :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
من گشتم پیدا نکردم شما ها بگردید پیدا میکنید ؟؟؟

600_Piroozi-1392-05-27.jpg
600_KhabarVarzeshi-1392-05-27.jpg
600_Navad-1392-05-27.jpg
600_AlborzVarzeshi-1392-05-27.jpg
600_IranVarzeshi-1392-05-27.jpg
600_AbrarVarzeshi-1392-05-27.jpg

600_Hadaf-1392-05-27.jpg

نه انگار جدی جدی نیست من واقعا تعجب میکنم خبر تولد من رو ننوشتند !!!!!!!!!!!!!!!!

:D

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
آرفی اگر پولش را می‌خواهد باید ته صف بایستد!/دنیزلی جوگیر شده است

خبرگزاری تسنیم: وکیل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مطالبات آرفی از سرخپوشان و طلب این باشگاه از دنیزلی توضیحاتی را ارائه کرد.

مصطفی شکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد ادعای اشپیتیم آرفی، مهاجم پیشین پرسپولیس مبنی بر شکایت علیه این باشگاه به فیفا گفت: طلب آرفی از پرسپولیس حدود 110 هزار دلار است که حکمش توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال 2 سال است صادر شده اما به علت اینکه این حکم اجرا نشده او به فیفا شکایت کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا باشگاه پرسپولیس قصد دارد از آرفی تخفیف بگیرد؟» اظهار داشت: همانطور که می‌دانید باشگاه پرسپولیس طلبکاران زیادی دارد و در این شرایط آرفی اگر پولش را می‌خواهد باید ته صف بایستد! البته در شرایطی که قصد همکاری داشته باشد می‌شود مکانیزم سریع‌تری را طی کرد. تلاش ما این است که حداکثر منافع باشگاه را در نظر داشته باشیم.

وکیل باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت طلب این باشگاه از مصطفی دنیزلی تاکید کرد: تا الان با دنیزلی مماشات داشته و حرکتی نکرده‌ایم اما این مربی با بهانه تغییرات مدیریتی و اینکه چک تیم سابقش پاس نشده پول پرسپولیس را نمی‌دهد. من فکر می‌کنم دنیزلی جوگیر شده است. خیلی وقت است در پرسپولیس مشکل مدیریتی وجود ندارد اما این مربی یک سال است پول باشگاه را خوابانده و سودش را می‌گیرد.

شکری درباره شکایت ممدوتال از باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در قرارداد ممدوتال بندی آمده که اگر اختلافی بین طرفین به وجود آمد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مسئول رسیدگی به آن است اما این بازیکن بدون توجه به این بند مستقیم به فیفا شکایت کرده که ما در این خصوص معترض هستیم.

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
ما هم تولد دوست پرسپولیسی عزیز رو تبریک میگیم

یه چیزی رو من نمیفهمم. چرا بازی پرسپولیس و نفت باید تو زمین مضخرف تختی برگزار بشه؟!!!!!
چه اونجا چه تو آزادی همه تماشاچی ها پرسپولیسی خواهند بود. حالا این مسخره بازی چیه من نمیدونم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

یه چیزی رو من نمیفهمم. چرا بازی پرسپولیس و نفت باید تو زمین مضخرف تختی برگزار بشه؟!!!!!
چه اونجا چه تو آزادی همه تماشاچی ها پرسپولیسی خواهند بود. حالا این مسخره بازی چیه من نمیدونم

مگه میخواد تو تختی باشه؟

مشکلی نیست حالا با این اتفاق ولی خدا کنه این اراده ملی مسئولین برای استقلال هم باشه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

خیلی ممنون داداش گلم :X

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
امیر جان تولدت مبارک
ایشالله صدسال با خوشی و خرمی باهم زندگی کنید :دی
مگه ازدواج کرده میگید با خوشی وخرمی با هم زندگی کنید:lol:داداش احساس میکنم شما خبرایی دارید ؟نکنه عقدهشه میگید تولد:lol:

بالا