• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دوستان پیچ فیس پوک خلعت رو کسی داره ؟

مال خودش باشه
بفرما امیر جون.من شماره موبایلشم دارم دیگه فیسبوک که سهله:D

https://www.facebook.com/mohammadreza.khalatbari9?hc_location=stream

بچه ها خلعت یه چیزی رفته تو پیجش نوشته همه برین بخوونین.خداشاهده دیگه نمیخوام بیاد.دلمو شکست ارزشش همون عربان

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بفرما امیر جون.من شماره موبایلشم دارم دیگه فیسبوک که سهله:D

https://www.facebook.com/mohammadreza.khalatbari9?hc_location=stream

بچه ها خلعت یه چیزی رفته تو پیجش نوشته همه برین بخوونین.خداشاهده دیگه نمیخوام بیاد.دلمو شکست ارزشش همون عربان

دمت گرم آرمان جون

شمارش هم داری :O بده زنگ بزنیم فوت کنیم :D

چی نوشته برم ببینم :| نبینم کسی دل داش آرمان گل رو بشکنه کلش رو میشکنم :|

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دمت گرم آرمان جون

شمارش هم داری :O بده زنگ بزنیم فوت کنیم :D

چی نوشته برم ببینم :| نبینم کسی دل داش آرمان گل رو بشکنه کلش رو میشکنم :|

وقتی اومده بود کرمان بهم داد.اتفاقا عوضش هم نمیکرد

اینم متنیه که گذاشته:پرسپولیسو با یه تیم دیگه که در حد پرسپولیس نیست قیاس کرده و گفته به زور اومده پرسپولیسو و دلش با سپاهانه
اگر واقعا اینجوریه با اینکه همتون میدونین من خلعتو دوس دارم اما نمیخوام بیاد.بره بمیره لیاقت پیراهن قرمزو نداره

[h=5]هواداران سپاهان همیشه در قلب من هستند
من دوست داشتم در سپاهان بمانم و در نيم‌فصل به آنها گفتم که مي‌خواهم قراردادم را تمديد کنم اما شرايط طوري بود که اين اتفاق نيفتاد. به هر حال مسوولان باشگاه بايد خواستار تمديد قراردادم مي‌بودند و من نمي‌توانستم خودم به ماندن اصرار کنم. اگر سپاهان مي‌گفت بمان مطمئن باشيد براي اين تيم بازي مي‌کردم ولي موقعي خواستار تمديد قرارداد شدند که با عجمان بسته بودم.
با این حال وقتی لیگ امارات تغییر نام داد باز هم به فکر حضور در سپاهان بودم اما آقای خوروش موفق نشد رضایتنامه ام را از عجمان بگیرد تا اینکه باشگاه پرسپولیس با تلاش هایی که انجام داد توانست بیش از نود درصد کار را تمام کند و رضایتنامه ام را از عجمان بگیرید .
برای من مهمترین مسئله حضور نداشتن در لیگ جعلی امارات است
و از حضورم در لیگ خلیج فارس بسیار خوشحالم
یا علی مدد
[/h]

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
وقتی اومده بود کرمان بهم داد.اتفاقا عوضش هم نمیکرد

اینم متنیه که گذاشته:پرسپولیسو با یه تیم دیگه که در حد پرسپولیس نیست قیاس کرده و گفته به زور اومده پرسپولیسو و دلش با سپاهانه
اگر واقعا اینجوریه با اینکه همتون میدونین من خلعتو دوس دارم اما نمیخوام بیاد.بره بمیره لیاقت پیراهن قرمزو نداره

[h=5]هواداران سپاهان همیشه در قلب من هستند
من دوست داشتم در سپاهان بمانم و در نيم‌فصل به آنها گفتم که مي‌خواهم قراردادم را تمديد کنم اما شرايط طوري بود که اين اتفاق نيفتاد. به هر حال مسوولان باشگاه بايد خواستار تمديد قراردادم مي‌بودند و من نمي‌توانستم خودم به ماندن اصرار کنم. اگر سپاهان مي‌گفت بمان مطمئن باشيد براي اين تيم بازي مي‌کردم ولي موقعي خواستار تمديد قرارداد شدند که با عجمان بسته بودم.
با این حال وقتی لیگ امارات تغییر نام داد باز هم به فکر حضور در سپاهان بودم اما آقای خوروش موفق نشد رضایتنامه ام را از عجمان بگیرد تا اینکه باشگاه پرسپولیس با تلاش هایی که انجام داد توانست بیش از نود درصد کار را تمام کند و رضایتنامه ام را از عجمان بگیرید .
برای من مهمترین مسئله حضور نداشتن در لیگ جعلی امارات است
و از حضورم در لیگ خلیج فارس بسیار خوشحالم
یا علی مدد
[/h]

از بس این سپاهانیا تو فیسبوک میبندنش به فحش

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
از بس این سپاهانیا تو فیسبوک میبندنش به فحش

داداش هوادارا سپاهان کجا و هوادارا پرسپولیس کجا؟؟؟واقعا از خلعت بدم اومد بخاطر این متنش.سرم درد گرفت بخدا میرم بخوابم :(

راستی این خبر ربطی به پرسپولیس نداره اما یه خبر جهانی و مهمه:گرت بیل انتقالش به مادرید تموم شد

Spurs transfer news: Real Madrid set to finally sign Tottenham star Gareth Bale after making £93m plus Fabio Coentrao bid | Metro News

Diegomod

Guest
لایک‌ها
2
به نظر من مشکلی نداره.فوتبال حرفه ای است و البته برای پرسپولیس بسیار مفید خواهد بود

Sent from my XT910 using Tapatalk 4

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
البت اين حرفا زياد مهم نيست
چون اينا همين جوري چه حرفي ميزنن دل يه گروه رو شاد کنن

زياد جدي نبايد گرفت حرفاشون رو

اصولا بيشتر به پول اعتقاد دارن

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
پولادی از چه تاریخی می تونه برای تیم بازی کنه؟؟
بد جوری کمبود پولادی حس میشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خلعتبری ابزار خوبیه
باقیش مهم نیست
باید مثل یه ابزار باهاش برخورد کرد
ازش متنفرم
مثلا من از اینکه دستم روغنی بشه بدم میاد ولی جایی که روغن بشه ابزار راحتی و رسیدن به هدفم اشکال نداره ، تحمل می کنم
خلعتبری هم حکم ابزار رو داره

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خلعتبری ابزار خوبیه
باقیش مهم نیست
باید مثل یه ابزار باهاش برخورد کرد
ازش متنفرم
مثلا من از اینکه دستم روغنی بشه بدم میاد ولی جایی که روغن بشه ابزار راحتی و رسیدن به هدفم اشکال نداره ، تحمل می کنم
خلعتبری هم حکم ابزار رو داره

امیدوارم اگر قراره بیاد باهاش بیشتر از یک سال ببندن... اونم قطعی، نه شرطی... زمانی که همه ولش کردن به حال خودش، پرسپولیس دنبال کارشو گرفته. ولو برای استفاده شخصی اما داره نجاتش میده... درست مثل پژمان نوری وقتی از ملوان رونده و از پگاه مونده بود و پرسپولیس نجاتش داد. ببینید طی سالهای اخیر چه رفتاری داشت... باید بیشتر از یک سال باهاش ببندن... اونم قطعی...

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
باشگاه عجمان و خلعتبری پس از بررسی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس بالاخره به قرمزپوشان تخفیف دادند.
فارس - مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب محمدرضا خلعتبری چند جلسه را با عجمانی‌ها برگزار کردند که شب گذشته این جلسه با وجود اینکه خوب شروع شد، اما با مخالفت عجمانی‌ها با پیشنهاد پرسپولیس مبنی بر تخفیف بیشتر به پایان رسید.

از همین رو طرفین قرار شد تا ظهر امروز فکرهای خود را انجام دهند و جواب قطعی را به یکدیگر بدهند که بالاخره ظهر امروز مسئولان باشگاه عجمان در تماسی با نماینده قرمزپوشان اعلام کردند که حاضر هستند تخفیف ویژه‌ای بابت حضور خلعتبری در ایران و با توجه به میل بازیکن بدهند.

بر این اساس قرار است تا دو روز آینده عجمانی‌ها با دریافت پول خود و پس از تخفیف ویژه رضایت‌نامه خلعتبری را صادر کنند و به احتمال 90 درصد این بازیکن پرسپولیسی خواهد شد.

این در شرایطی است که اگر خلعتبری قصد داشت در امارات بماند در طول دو سال پولی بالغ بر 5 میلیارد تومان دریافت می‌کرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس با خلعتبری نیز درباره مبلغ قرارداد صحبت‌هایی را داشته‌اند که این بازیکن پرسپولیس نیز تخفیف ویژه‌ای برای امضای قرارداد داده است.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
این خلعتم دردسری شده واسه ما فقط دلم میخاد بیادو بازی نکنه اونوقت...
دوستان اون مطلبشم تو فیسپوک بخاطر اینه که پرسپولیس میخاد بهش 1 میلیارد بده ولی سپاهان بهش 3 میلیارد میداده اون دستمال کاریاشم برای سپاهانی ها به دلیل همینه که باز فصل بعد برگرده و پول بخوره.
ولی یک احتمال دیگه هم میدم شاید تو تیم ما بیاد خوب بازی نکنه که نیم فصل بدیمش به سپاهان احتمال با مدیر عامل سپاهان دیداری خواد داشت و تبانی و از این حرفا

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دوستان اون مطلبشم تو فیسپوک بخاطر اینه که پرسپولیس میخاد بهش 1 میلیارد بده ولی سپاهان بهش 3 میلیارد میداده اون دستمال کاریاشم برای سپاهانی ها به دلیل همینه که باز فصل بعد برگرده و پول بخوره.
ولی یک احتمال دیگه هم میدم شاید تو تیم ما بیاد خوب بازی نکنه که نیم فصل بدیمش به سپاهان احتمال با مدیر عامل سپاهان دیداری خواد داشت و تبانی و از این حرفا
داداش شنیدم سردار بهش گفته قراردادت باید 3-4 ساله باشه و خلعتم بیش از 2 سال زیر بار نرفته برا همین رسمی اعلام نشده خبرش.اگرم بره قرضی میره

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]صادقيان: به خاطر کمردرد تمرين نکردم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: متاسفانه از ناحيه کمر دچار درد شديدي هستم.[/h]
00945148.jpg

پيام صادقيان در مورد آخرين وضعيتش اظهار داشت: پس از بازي مقابل ملوان از ناحيه کمر دچار مشکل شدم و حتي در پاره‌اي از اوقات نفسم بيرون نمي‌آمد.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما پس از يک روز در تمرينات گروهي شرکت کردم که متاسفانه در تمرين ديروز درد امانم را بريد و به همين دليل نتوانستم گروهي تمرين کنم.

وي خاطرنشان کرد: اميدوارم به هر قيمتي که شده به بازي با نفت برسم. الان موقعي نيست که از ترکيب پرسپوليس فاصله بگيرم چون تازه با بچه‌ها هماهنگ شدم.

صادقيان در پايان يادآور شد: ما بازي بسيار سختي را مقابل نفت داريم و اميدوارم از اين بازي هم دست پر خارج شويم. نفت تيم خوبي است و بچه‌ها هم مي‌گويند يحيي گل‌محمدي شناخت خوبي از پرسپوليس دارد. اميدوارم همين موضوع براي ما دردسرساز نشود. شخصا هم خيلي دوست دارم در اين مسابقه، بازي کنم و فقط اميدوارم جواب عکسي که از کمرم مي‌گيرم تاثيري در حضورم در ترکيب اصلي نداشته باشد.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1][/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: متاسفانه به دليل سرماخوردگي کوچک در تمرينات پرسپوليس اجازه حضور پيدا نکردم.[/h]
00939930.jpg

محسن بنگر درباره دليل عدم حضور در تمرينات روز گذشته گفت: من در تمرين پرسپوليس حضور داشتم اما متاسفانه به دليل يک سرماخوردگي کوچک اجازه حضور در تمرينات را پيدا نکردم و به کارهاي ريکاوري و درمان ادامه دادم.

به گزارش فارس ، وي افزود: مسئله بزرگي نبود و ان‌شاءالله به بازي با نفت خواهم رسيد تا بتوانم باز هم براي تيمم موثر باشم. ما بازي بسيار سختي را داريم و گذشته‌ها را نيز بايد فراموش کنيم.

بنگر خاطرنشان کرد: خيلي‌ها مي‌گويند ما در خطوط دفاعي خيلي خوب کار کرديم اما موقعي راضي مي‌شويم که براي اين هواداران يک جام بياوريم. همه اين بازيکنان در اين موفقيت مي‌توانند سهيم باشند. اميدوارم در بازي با نفت به سه امتياز لازم برسيم تا با شرايط بهتر و آماده‌تر به ديدارهاي بعدي که حساس‌تر است، فکر کنيم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
قبول دارم پولکیه، اما باید بهش حق داد جون 20 سالش که نیست 30 سالشه و دیگه داره آخرین سالهای اوج رو رد میکنه باید استفاده کنه
و اما در مورد سپاهان، خودش گفت تو برنامه نود که تو ایران فقط برای سپاهان بازی میکنه اما سپاهان نتونست یا نخواست باهاش تمدید کنه و برای برگردوندنش از لیگ جعلی هم هیچ کاری نکرد. هواداران سپاهان تو پیجش خیلی بهش برخورد کردند که نرو پرسپولیس و بی غیرت و پولکی و این حرفا. اونم مجبور شد اون بیانیه رو روی پیجش بزاره که به نظرم اصلا توهین به تیم پرسپولیس نبود. فقط توضیح داده بود که خود سپاهان نخواست.
بیخودی حمله کردن به بازیکنی مثل خلعتبری 100 در 100 اشتباس و فقط باعث اعصاب خوردی میشه.
2 روز دیگه میاد و از دلمون در میاره بخصوص هفته هشتم.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
داداش شنیدم سردار بهش گفته قراردادت باید 3-4 ساله باشه و خلعتم بیش از 2 سال زیر بار نرفته برا همین رسمی اعلام نشده خبرش.اگرم بره قرضی میره
آره خلعت فکر کرده سردار مثل مدیر عامل سپاهانه رس بازیکن باید کشیده بشه باید 3 ساله ببنده وگرنه پولمونو دور ریختیم

بالا