• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
امیر جون میام خفت میکنماااا.این خبر مال 3 روز پیش سایت نود هست که اختصاصی گذاشت اینو بعدش به معنای واقعی گفت غلط کردم چون همه ارکان باشگاه تکذیب کردن شدید
بزار خوش باشیم دیگه اذیت نکن :D

farhad007

Registered User
لایک‌ها
72
█████████████████████████ ████████████████████████

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
مارکو کیه؟
همونی که اول رفته بود سورینت٬ابراهیم زاده گفته بود به درد نمیخوره ردش کرده بود؟

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
naft.jpg

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
مارکو کیه؟
همونی که اول رفته بود سورینت٬ابراهیم زاده گفته بود به درد نمیخوره ردش کرده بود؟

آره خودشه
البته ابراهیم توره یه زمانی رفت تمرین استقلال قلعه نوعی گفته بود به درد لیگ دسته 3 میخوره اما موناکو با قدرت اون اومد لیگ 1 فرانسه

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
آره خودشه
البته ابراهیم توره یه زمانی رفت تمرین استقلال قلعه نوعی گفته بود به درد لیگ دسته 3 میخوره اما موناکو با قدرت اون اومد لیگ 1 فرانسه

حرف ابراهیم زاده رو نمیشه با قلعه مقایسه کرد. امیدی به این بازیکن ندارم. قبلا هم تو دوره علی دایی چندتا بازیکن آفریقایی بی کیفیت داشتیم.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
توي بازي دوستانه هم مارکو به شدت افتضاح بازي کرده

نميدونم بازي ميکنه يا نه ولي اميدوارم خوب باشه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دارم میرم بخوابم شاید عمری نباشه . اما اگر کسی از من رنجیده منو ببخشه .اینم به خاطر تهدید بعضیا نیست . در مرام من نیست کسی از من ناراحت باشه . یا علی .
درود

به علت اینکه تهمت ایشون مستقیما مربوط به شخص من میشه، و از اونجایی که مایل نیستم قضیه رو شخصی کنم و باز به علت درخواست عده ای از دوستان، ایشون صرفا بخاطر تهمت بی پشتوانه به یک کاربر در تالار فوتبال، به مدت 5 روز بن خواهند شد. ایمان داشته باشید اگر عمل ایشون درمورد کاربر دیگه ای صورت گرفته بود، تصمصم گرفته شده بی برو و برگرد اجرا میشد...

پاینده باشید

farhad007

Registered User
لایک‌ها
72
█████████████████████████ ████████████████████████

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
نبابا
هنوز قرارداد نبسته که!

احتمالا زود برسه به دربی شاید شاید شاید برسه×
داداش 100% اگه قرار داد ببنده سردار بیخیال جریان تیموریان و لاوره و ..... نمیشه که بدون مهلت 2 هفته ای بازی کردن
اطمینان داشته باشین قرار داد ببنده بازی میکنه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من گفتم مارکو بازیکنی باشه بدردمون بخوره ..........! اینجوری که شما میگید امیدی اهش نیس .............. البته هنوز بازی نکرده ولی امروز زمان برای سعی و خطا نداریم ............... تا اینجای لیگ نفت تیم شوخی برداری نشون نداده:wacko:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
نه این موقتی هست موفقیتهای نفت و امروز جلویه پرسپولیس نوار پیروزیهاش پاره میشه
یادتون باشه فجر و سایپا لیگ قبل اگه اشتباه نکنم 4یا5بازی اول خوب شروع کردن بعد جایگاهشون کجا بود تو جدول در اخر
فقط خدانکنه سوشا باز گل بخوره امروز گریه را بندازه مثل زمانی که استیل اذین بود
پرسپولیس امسال پتانسیل قهرمانی داره شک نکنید

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]واگذاري پرسپولیس در اولويت قرار گرفته است[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: سرپرست وزارت ورزش و جوانان خصوصي‌سازي پرسپوليس را در دستور کار خود قرار داده است.[/h]
00945232.jpg

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان اظهار داشت: بر حسب پيگيري‌هايي که انجام داده‌ام به اين نتيجه رسيديم که سرپرست وزارت ورزش و جوانان به خصوصي سازي باشگاه‌ها اهميت داده و واگذاري سهام پرسپوليس به بخش خصوصي را در دستور کار خود و اولويت‌هاي واگذاري قرار داده است. ما اميدواريم که اين اتفاق مهم سرعت بيشتري گرفته و شاهد عملي شدن موضوعي باشيم که مدت‌ها است راجع به آن بحث مي‌شود.

این بحث واگذاری هم داره جدی میشه .......ظاهرش البته قشنگه و کار لازمیه ........... ولی مثل بقیه کارا که فقط اسمش باقی میمونه نباشه !

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
امیدوارم مثل سامویل باشه نه مثل دی کارمو

دوست خوبم نداریم همچین چیزی لطفا از تیم حریف کسیو بابازیکنهای تیم ما مقایسه نکن خوش نداریم ببینیم همچین حرکتی تو تاپیک پرطرفدارترین تیم اسیا زده بشه -یه مورد دیگه ابراهیم توره همون گامهایی که ورمیداشت میرزید به کله فوتبال ایران اینکه به سراغ تیم استقلال رفته باشه باورش واسه من سخته میتونی مدرک بیاری واسه این گفتت

حرف ابراهیم زاده رو نمیشه با قلعه مقایسه کرد. امیدی به این بازیکن ندارم. قبلا هم تو دوره علی دایی چندتا بازیکن آفریقایی بی کیفیت داشتیم.

هردواین مربیها ربطی به تیم ما ندارن پس بیان این حرفها ظلم به تیممونه بزارین باطرفدارای خودشون خوش باشن
تبصره:دوستان بنده تازه از جزیره اومدم پس بزارین زندگیمو کنارتیم ادامه بدم البته اوندفعه که رفتم جزیره کاردست خودم نبود متاسفانه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
نه این موقتی هست موفقیتهای نفت و امروز جلویه پرسپولیس نوار پیروزیهاش پاره میشه
یادتون باشه فجر و سایپا لیگ قبل اگه اشتباه نکنم 4یا5بازی اول خوب شروع کردن بعد جایگاهشون کجا بود تو جدول در اخر
فقط خدانکنه سوشا باز گل بخوره امروز گریه را بندازه مثل زمانی که استیل اذین بود
پرسپولیس امسال پتانسیل قهرمانی داره شک نکنید

یه خواهشی هم از شما دوست عزیز دارم اینکه من به این رنگ حساسیت دارم لطفا وقتی میایی تو این تاپیک تیک امضاتو بردار ممنون

بالا