• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
یه خواهشی هم از شما دوست عزیز دارم اینکه من به این رنگ حساسیت دارم لطفا وقتی میایی تو این تاپیک تیک امضاتو بردار ممنون
برادر مهم این هست که من پرسپولیسی هستم و تیم چلسی تیم دوم محبوب من هست ولی چشم باز برمیدارم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یه خواهشی هم از شما دوست عزیز دارم اینکه من به این رنگ حساسیت دارم لطفا وقتی میایی تو این تاپیک تیک امضاتو بردار ممنون

:D:D:D:D:D

عجب داستانیه این رنگا!!!! ..... من خودم تو لباسام از اون رنگِ اسمشو نیار دارم و بدم هم نمیاد:blush: ............ ولی اینجا اون رنگو میبینم .تبخال میزنم :p......خدایی اینجا تعصب خیلی بالاس ................... قرمزته.............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آخرين وضعيت حضور خلعتبري در پرسپوليس

انتقال خلعتبري به پرسپوليس طي يکي دو روز آينده نهايي مي‌شود.
00944394.jpg

مدير برنامه‌هاي محمدرضا خلعتبري درباره آخرين وضعيت انتقال اين بازيکن به پرسپوليس اظهار کرد: مسئولان باشگاه عجمان حاضر شده‌اند که تخفيف قابل توجهي به پرسپوليس بدهند. من رقم‌هايي را در رسانه‌هاي ايران ديده‌ام که به هيچ عنوان صحت ندارد و حتي اين رقم خيلي کمتر از 3 و نيم ميلياردي است که بعضي‌ها مطرح کرده‌اند.

به گزارش ايسنا، وي ادامه داد: توافقات بين دو طرف انجام شده و فقط بر سر نوع پرداخت مبلغ رضايتنامه بين دو طرف کمي اختلاف است که آن هم طي يکي دو روز آينده برطرف مي‌شود. عجماني‌ها اصلا اذيت نکردند و ما کاملا با آن‌ها يک همکاري فوتبالي داشتيم.

زماني، با اشاره به اينکه خلعتبري در قرارداد خود با
پرسپوليس هم تخفيف ويژه‌اي قائل شده گفت: قرارداد خلعتبري با پرسپوليس دوساله خواهد بود که براي سال اول او تخفيف خيلي ويژه‌اي به پرسپوليس داده است و شک نکنيد يکي از دلايلي که اين انتقال انجام مي‌شود، اين است که خلعتبري راضي شده در سال اول حضور خود در پرسپوليس مبلغ کمي بگيرد. شما اگر به قرارداد بازيکنان خوب در ليگ برتر نگاه کنيد که البته قيمت آن‌ها هم گفته نمي‌شود، متوجه مي‌شويد که چه رقم‌هايي وجود دارد. اما خلعتبري حاضر شد براي سال اول مبلغ کمي از پرسپوليس بگيرد.

وي درباره اينکه چرا در مقطعي مذاکرات دو باشگاه به بن بست خورده بود گفت: مشکلي در ميان نبود. آن خبري که منتشر شده بود و گفته بودند دو باشگاه به توافق نرسيده‌اند درست نبود. همه چيز خيلي دوستانه بين مسئولان دو باشگاه انجام شد. به هر حال باشگاه عجمان بايد همين پول را براي جذب بازيکن ديگري هزينه کند. مشکل آن‌ها اين است که خلعتبري سهميه بازيکن آسيايي‌شان محسوب مي‌شود و خيلي سخت مي‌توانند بازيکن آسيايي بگيرند. ضمن اينکه آن‌ها به هيچ عنوان حاضر به از دست دادن خلعتبري نبودند اما با توجه به درخواست
پرسپوليس موافقت کردند که اين بازيکن به ايران برگردد.

زماني همچنين گفت: در اين قرارداد باشگاه
پرسپوليس ضرر نمي‌کند. فراموش نکنيد که خلعتبري با عجمان قرارداد دو ساله به ارزش 7 و نيم ميليارد تومان داشت اما ما در سال جام جهاني قرار داريم و هيچ بازيکني وجود ندارد که حضور در جام جهاني را به همراه تيم ملي کشورش از دست بدهد. خلعتبري هم از اين قاعده مستثني نيست و دوست دارد با تيم ملي مسافر برزيل باشد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]تنبيهات شديد براي فحاشي‌هاي رکيک[/h]
[h=2]رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: از هفته دوم ليگ برتر به بعد هرجا که فحاشي‌هاي رکيک صورت بگيرد از ظرفيت آيين‌نامه استفاده مي‌کنيم و تنبيه‌هاي شديدي را براي متخلفين در نظر مي‌گيريم.[/h]
00036305.jpg

حسن‌زاده درباره‌ي کسر امتياز از سه تيم ليگ برتري فوتبال گفت: با تنبيهات شديدي که در مورد اين سه تيم در نظر گرفتيم شاهد بوديم در هفته‌هاي سوم، چهارم و پنجم از 24 بازي فقط يک بازي دچار حاشيه شد.

به نقل از ايسنا، حسن‌زاده ادامه داد: اگر چنين حرکاتي و فحاشي‌هايي را ببينيم از ظرفيت‌هاي آيين‌نامه استفاده مي‌کنيم و هرجا که لازم باشد کسر امتياز را انجام مي‌دهيم.

وي درباره‌ي حاشيه‌هاي پيش آمده در بازي تيم پايه راه آهن سورينت نيز گفت: اين مسابقات در حوزه کميته انضباطي استان مربوطه است که اميدواريم اين نهاد جديت خودش را در برخورد با چنين حرکاتي انجام دهد. بايد حريم داوري حفظ شود و به اين پرونده با جديت رسيدگي شود.

رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال تصريح کرد: انتظار داشتيم فصل جديد ليگ آرام برگزار شود. در هفته‌ي اول نيز به شکل معمول با تيم‌ها برخورد کرديم اما از هفته‌ي دوم به بعد مجبور شديم با تنبيه‌هاي شديدتري با تيم‌ها برخورد کنيم.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: اين مجازات نسبتا سخت متناسب با حرکات انجام شده بود. از آن‌جا که در آستانه‌ي ميزباني مسابقات مهم‌تري هستيم هيچ‌گونه تعصبي را به کار نبرديم. حتي اگر راي ما نيز نقض شود عيبي ندارد؛ چون در 23 بازي آرامش بر فضاي ورزشگاه حاکم بود.

اگه اتفاق خاصی نیوفته !!!!!!!!! این ماجرای فحاشی رو به شدت دنبال کنن خوبه ......امیدوارم هوادارای قرمز اهمیت موضوع رو درک کنن و جریمه ای شامل حال ما نشه ................

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
برادر مهم این هست که من پرسپولیسی هستم و تیم چلسی تیم دوم محبوب من هست ولی چشم باز برمیدارم
اقایی داداش ممنون از اینکه به نظر بنده احترام گذاشتین این هست یگ سرخ دله فهیم

:D:D:D:D:D

عجب داستانیه این رنگا!!!! ..... من خودم تو لباسام از اون رنگِ اسمشو نیار دارم و بدم هم نمیاد:blush: ............ ولی اینجا اون رنگو میبینم .تبخال میزنم :p......خدایی اینجا تعصب خیلی بالاس ................... قرمزته.............
داداش خدایی من خیلی خیلی حساسم به این رنگ
یخورده از مقایسه دوستان دلخور شدم مگه ساموئل کیه که ما بخوایم بازیکن تیممونو با اون مقایسه کنین من کلا توی بازیکنهای خارجی 4نفرو میشناسم ابراهیم توره ایمون زائدو عیسی ترائوره وجواهیرسوکایی

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تنبيهات شديد براي فحاشي‌هاي رکيک

کاش یه فکری هم به حال سوتیهایی که ازجانب داوران اتفاق میفته میشد چون این سوتیها یه تیمو میبره میرسونه به بالای جدول وحق یسری تیما هم پایمال میکنه مثلا مگه یه تیم چقد باید خوششانس باشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کاش یه فکری هم به حال سوتیهایی که ازجانب داوران اتفاق میفته میشد چون این سوتیها یه تیمو میبره میرسونه به بالای جدول وحق یسری تیما هم پایمال میکنه مثلا مگه یه تیم چقد باید خوششانس باشه

ای بابا همه چیمون باید به همه چیمون بیاد !! یکی ار رفقا میگفت داوری مون در سطح لیگمونه نباید تعجب کنیم ............. یه جورایی بدم نمیگفت!

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اره واقعا بی راه هم نگفته انصافا تو این ادواری که جام ازادگان به لیگ برتر تغییر کرد من هنوز بازی درخوراسم پرسپولیس از تیمم ندیدم غیر از اون بازی دوستانه با بایرن که واقعا قشنگ بازی کردیم ازنظرمن بهترین تیم ادوار لیگ بدون شک سپاهان بوده اینکه بقیه چیکارکردن مهم نیست بعد اون بازی هم بازی طلایی که ایمون توش گل کاشت همینو بس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
.......... تو تمام زمینه ها داریم سقوط میکنیم ........... فوتبالمونم نمیتونه مجزا باشه ........ یه مثال ..بازیکنمونو دستی دستی دادیم رفت امارات ...... 2 سال 7.5 میلیارد .......... حالا داریم پدر خودمونو در میاریم برشگردونیم ......چون یه اسم

جعلی رو لیگشون گذاشتن!!!!!!!!! حالا جنبه ملی و چه و چه هم بهش دادیم .......تخفیف هم میخوایم و بقیه ماجرا ..... اصلا همچین موردی رو هیچ جای دنیا نداریم .............

یه مورد مسخره دیگه که داشتم الان مطلبشو میخوندم ...... بازیکنه با هزار مشکل و داد و بیداد میره تو تیم رقیب ........ کلی مصاحبه میکنه و جبهه میگیره ..... 4 تا باری میکنه .......... میگه با روحیات من جور در نمیاد و ار اون تیم خارج میشه !!! خدایی نامبر وانیم تو این

موارد ...........................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]سید صالحی: برای کسب سه امتیاز به مصاف نفت می رویم[/h]

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از آمادگی کامل این تیم برای مسابقه روز جمعه مقابل نفت خبر می دهد و امید زیادی به پیروزی در این دیدار دارد.سید مهدی صالحی در خصوص بازی این تیم مقابل نفت تهران گفت: خدا را شکر طی این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و برد مقابل ملوان در هفته قبل کمک بسیاری از لحاظ روحی و روانی به تیم ما کرده است امیدواریم با دعای مردم عزیزمان و عنایت پروردگار بتوانیم سر بلند از زمین مسابقه خارج شویم.​

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: تمام تلاشم را بکار خواهم بست تا برای تیم مثمر ثمر باشم و اگر خداوند لطف کرد و موقعیتی در اختیارم قرار گرفت از آن استفاده مي کنم که آن توپ را به ثمر بنشانم و هواداران را شادمان کنیم.​

وی در خصوص انتقاداتی که از خط حمله پرسپولیس می شود گفت: به نظر من این انتقاد ها به هیچ وجه درست نیست زمانی که تیم گل نمی خورد همه بازیکنان در دفاع کردن نقش دارند و زمانی هم که تیم موفق به گلزنی می شود همه بازیکنان در به ثمر رسیدن به آن دخیل هستند این امیدواری وجود دارد که با گذشت زمان و در هفته های آتی با هماهنگی بیشتر بچه ها بتوانیم در گلزنی هم عملکرد خوبی داشته باشیم.​

سید صالحی در پایان خاطر نشان کرد: برای بازی مقابل نفت تهران به آمادگی کامل رسیدیم و مسلما برای برد و کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت امیدواریم این امر محقق شود و بتوانیم دل هوادارنمان را شاد کنیم.

سید دیگه امروز گل میخوایم ازت ............ بازی هم مهمه باید به تیم کمک کنی ............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آمار رویارویی
پرسپولیس
و نفت تا 1390

19 شهریور 1360
هفته هفتم جام باشگاه های تهران برد 2 بر 1 پرسپولیس مقابل نفت.
( گل های پرسپولیس توسط: غلامرضا فتح آبادی و عباس کارگر زده شد)

هشتم مرداد 1361
هفته پنجم جام باشگاه های تهران پیروزی سه بر صفر پرسپولیس مقابل نفت
( هر 3 گل توسط ناصر محمد خانی زده شد)

12 اسفند 1361
مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تهران
پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل نفت
( گل ها توسط علی پروین و غلامرضا فتح آبادی زده شد)

29 مهر 1362
هفته دهم جام باشگاه های تهران
پیروزی يک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت
( علی پروین گلزن این بازی بود)

20 مرداد 1366
هفته پانزدهم جام باشگاه های تهران
پیروزی يک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل نفت
( عباس کارگر گلزن این بازی بود)

14 آبان 1389
هفته چهاردهم لیگ برتر
پیروزی 3 بر يک پرسپولیس مقابل نفت
( اشپیتیم آرفی یک گل پرسپولیس و علیرضا نصر محمدی 2 گل در این بازی به ثمر رساندند)

4 اردیبهشت 1390
هفته سی و یکم لیگ برتر
پیروزی 5 بر يک پرسپولیس مقابل نفت
( گلزنان این بازی : محمدعلی عسگری ، هادی نوروزی ، حسین بادامکی، تیاگوفراگا)

29 مهر 1390
هفته 11 لیگ برتر
( تساوی پرسپولیس و نفت)

26 اسفند 1390
هفته 28 لیگ برتر
پیروزی سه بر صفر پرسپولیس مقابل نفت
گل اول توسط مدافع حریف زده شد ایمون زاید و امیر حسین فشنگچی 2 گلزن دیگر این بازی بودند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نيلسون: به من بگوييد گربه سياه! / شک نکنید نفت را می بریم

ارتش سرخ دات كام :
نيلسون در ديدار با ملوان بندرانزلي دروازه پرسپوليس را بسته نگه داشت تا اين تيم بيلان خوبش در خط دفاع و دروازه را حفظ کند و هواداران پرسپوليس به نيلسون لقب گربه سياه بدهند، لقبي که از سوي دروازه بان برزيلي پرسپوليس با استقبال روبرو شد.

ملوان را هم برديد؟
بله، ما خيلي خوب بازي کرديم. با آنکه ده نفره شده و يک بازيکن کمتر داشتيم اما توانستيم با يک بازي برتر هر سه امتياز را مال خود کنيم تا با خيال راحت به فکر بازي با نفت تهران باشيم.

از اينکه در اين بازي هم گلي دريافت نکردي، چه حسي داري؟
خيلي خوشحالم که بيلان خوبي را با کمک خط دفاع به جا گذاشتم. البته من دنبال آمار نيستم. اما تمام تلاشم را مي کنم تا همچنان دروازه پرسپوليس را بسته نگه دارم.
بازيکنان خط دفاع بسيار خوب هستند آنها کمک فراواني به من کردند تا بتوانم مثمرثمر باشم.

اما قبول داري گل بدي را مقابل سايپا خوردي؟
باور کنيد در آن لحظه توپ را نديدم. ازدحام جمعيت جلوي دروازه ام بقدري زياد بود که تمرکزم را از دست داده و به جز شلوغي و پيراهن هاي بازيکنان چيزي نمي ديدم. شايد هر دروازه بان ديگري هم جاي من بود آن گل را مي خورد.

علي دايي بعد از آن گل چيزي به تو نگفت؟
خير، چيزي نگفت. علي آقا مي داند که بعضي اوقات مهار چنين شوتهايي نشدني است. هر چند به خاطر گل خوردنم ناراحتم اما اگر توپ را مي ديدم شک نکنيد براي مهارش اقدام مي کردم.

با اين حال آمار خوب داشتي، رمز گل نخوردنت چيست؟
خوشحالم از اينکه با اين موفقيت اعتماد به نفسم بيشتر شده اما بايد بگويم امسال پرسپوليس تيم خوب و جواني را بسته، فوتبال يک ورزش گروهي است که در موفقيت و ناکامي کل اعضاي تيم نقش دارند. اينکه من تاکنون موفق بودم به خاطر کمک تمام بچه ها است. از خط دفاع گرفته تا هافبک و خط حمله همه بازيکنان عملکرد درخشاني داشته و من از تمام آنها تشکر مي کنم. ضمن اينکه در تمرينات پرسپوليس خيلي خوب و جدي کار مي کنم. اميدوارم اين عملکرد خوب تداوم داشته باشد.

مي داني که هواداران به تو لقب گربه را دادند؟
جدا؟ نمي دانستم، چه لقب جالبي (مي خندد)

دوست داري تو را با اين لقب صدا کنند؟
اتفاقا خيلي از اين لقب خوشم آمد. گربه شباهت زيادي به من دارد و حيوان چابکي است. من هم خيلي تند و چابکم. دوست دارم به من بگويند گربه سياه.

فکر مي کردي دو سال در ايران دوام بياوري؟
همه چيز به عملکردم بستگي دارد. اگر کارم خوب نبود الان اينجا حضور نداشتم. حتما عملکردم مثبت بوده که ماندم و پرسپوليسي ها براي تمديد قراردادم اقدام کردند.

اگر به گذشته برگردي باز هم پرسپوليس را انتخاب مي کردي؟
صددرصد. خيلي از انتخاب پرسپوليس خوشحال و راضيم. حتم بدانيد اگر پيشنهادهاي بهتر از اينجا مي شد باز هم پرسپوليس را انتخاب مي کردم. قطعا پرسپوليس خوب بوده که ماندگار شدم و قراردادم را تمديد کردم.

90: با دو دروازه بان ديگر پرسپوليس مشکلي نداري؟
خير، براي چي بايد مشکل داشته باشم. هر دو دروازه بان پرسپوليس جزو بهترين دوستانم به شمار مي روند و ما در کنار يکديگر رقابت سالمي را داريم.

مي گويند دايي به حقيقي آماده باش داده تا در صورت کوچکترين اشتباه از سوي تو او را درون دروازه بگذارد؟
در اين مورد نمي توانم حرفي بزنم. اينکه کدام يک از ما درون دروازه قرار بگيريم نظر علي دايي است.
آقاي دايي اگر صلاح بداند از حقيقي استفاده مي کند و کسي هم نمي تواند روي حرف سرمربي تيم حرف بزند.

حتما مي داني بايد مقابل تيم مربي سابقت به ميدان بروي؟
بله، مي دانم. براي گل محمدي آرزوي موفقيت مي کنم.
از او چيزهاي زيادي ياد گرفتم و خاطرات خوشي دارم. گل محمدي مربي بسيار خوبي است و اميدوارم در نفت تهران موفق شود.

مي توانيد ببريد؟
شک نکنيد. چرا که فقط دنبال جمع آوري امتيازات هستيم. ما راه طولاني براي قهرماني پيش رو داريم و براي اينکه قهرمان شويم نبايد امتيازي از دست بدهيم.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
قربون پیشی سیاه برم :lol:ابرو نزاشت واسمون این خارجیا چقدر خوشهال میشن یکی بهشون بگه گربه یا سگ:lol:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قربون پیشی سیاه برم :lol:ابرو نزاشت واسمون این خارجیا چقدر خوشهال میشن یکی بهشون بگه گربه یا سگ:lol:

ببینم مگه گربه سیاه منظورشون اون گربه گنده ها نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ بلک پوما دیگه ..................؟؟؟؟

از اینا دیگه ؟؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
team3-56990.jpg

ترکیب امروز از بین این بازیکناس!!!! : نیلسون کوریا،علیرضا حقیقی،قاسم دهنوی،محمد نوری،سید مهدی سید صالحی،سید جلال حسینی،حسین ماهینی،مارکو،

امید عالیشاه،رضا نورمحمدی،میلاد غریبی،محمد عباس زاده،هادی نوروزی،یونس شاکری،میثم حسینی،محمد رضا خانزاده،غلامرضا رضایی ومحسن بنگر

Last edited:

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ببینم مگه گربه سیاه منظورشون اون گربه گنده ها نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ بلک پوما دیگه ..................؟؟؟؟

از اینا دیگه ؟؟

واقا گل کاشتی داداش با این انتخابت دقیقا همینه منظور عمونیلو همینه اخه طفلکی نمیدونه اینجا گربه سیاه وحاجی و... فهشه :)
ولی با این حرکتت واقعا حال کردم همه رقمه بهش میخوره

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
team3-56990.jpg

ترکیب امروز : نیلسون کوریا،علیرضا حقیقی،قاسم دهنوی،محمد نوری،سید مهدی سید صالحی،سید جلال حسینی،حسین ماهینی،مارکو،

امید عالیشاه،رضا نورمحمدی،میلاد غریبی،محمد عباس زاده،هادی نوروزی،یونس شاکری،میثم حسینی،محمد رضا خانزاده،غلامرضا رضایی ومحسن بنگر

داداش این ترکیبه !!!!!! یا لیست 18 نفره هست :D

بالا