• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
سید صالحی دو تا توپ بهش میرسه که کاری کنه؟!

سید صالحی به همه این بچه قونی ها می ارزه انصافا هر چی اومد زد توپ گیری هم می کرد
بعد اون ابرو شخمی یه سانت نمی تونست بکشه

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
نگرانی شما قابل درکه ، همه کم یا زیاد همچین حسی داریم ، حسی که این چند ساله حتی تو بردها هم انگار از باخت احتمالی بعدی ناراحت هستیم و نمیتونیم به بردهای ناپلئونی و 1-0 های آقای ___ که خودش رو حرفه ای میدونه ، دلخوش کنیم .
بخواهیم یا نخواهیم تیم ما ، تیمی که متعلق به خودمون میدونیم دست افرادی هست که همه متفق القول اذعان دارند اینکاره نیستن و بواسطه روابط و معادلات غیر ورزشی سر کار هستن .
علی دایی در مورد مربی تیم ملی گفت : "هر کس لابی قوی تری داشته باشه مربی میشه " ، این واقعیت بسیاری از سمتها و پستها در فوتبال ماست .
اینجا مثل بارسلونا هوادارها نقشی در تعیین مدیر عامل تیم ندارن ، اینجا کارگرها هم اتحادیه و تشکلی ندارن ، چه برسه به هوادارهای تیمهای ورزشی ...

عده ای مامور شدن تا هوادارها رو از دور این تیمها دور کنن و با ایده ی برابری تیمها و بها دادن به تیمهای شهرستانی و ... باعث فراموشی این دو تیم در اذهان هوادارها بشن .
پس اگه شما عصبانی هستی ، اگه از نحوه بازی کردن تیم بدت میاد ، اگه از مدیریت عجیب و غریب باشگاه شوکه و از تیمت دلسرد شدی ، این آقایون دارن وظیفشونو درست انجام میدن !

از جانب شما چیزی جز صبر ، کارساز نیست ، تا ... روزی که این دو تیم به اهلش برگرده .

یه روز خوب میاد ...

.

هوادارا تو یه بازی و با شعاد حیا کن رها کن میتونن مدیر عامل رو برکنار کنن. نمونش رفتن عباس انصاری فرد و کاشانی.
دوما الان هوادار مدیر عاملشو دوس داره. چیکار باید میکرده که نکرده؟ مربی؟ اورده. بازیکن؟ خریده. چندبار مربی عوض کرده. دیگه چیکار باید بکنه؟ خودش بره توی تیم بازی کنه؟

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
داداش حیف اعصابتون نیست واسه چهار تا مفت خور خورد شه ولشون کن بخدا اینا ارزش اعصاب خوردی شما وما روندارن .بقول مایلی میگفت :ما قبلا وقتی بازی میکردیم 10 شب از خستگی خوابمون میبرد و 5 صبح بیدار بودیم ولی عاغایون تا 5 صبح توی انواع جشن ها شرکت میکنند و سر آخر بزور 10 صبح از خواب پا میشن صورتو نشسته میان تمرین پرسپولیس آخه بعد از این تیم قهرمانی میخواید واقعا بی نظمی بیداد میکنه بعدش حاجی مایلی زمانی که بود آجر میبست به پای این بازیکنا که وقتی تو بازی اصلی ولشون میکردی از آهو تند تر میدویدن حالا قومپوز در میکنند چمیدونم ریکاوریو تا پنج هفته بدنمون درد میکنه وبدن سازیمون سنگین بوده بابا اینا همش چرته یا مجید جلالی یکجوری فولاد رو از پایه درست کرد که چند دوره لیگ همش بالای جدوله جوانگرایی باید کرد ولی درست به نظرم در جوانگرایی فقط جلالی ومایلی عالی هستن مخصوصا مایلی رو خیلی قبولش دارم واقعا دوره ایشون بود که دایی کشف شد باقری اومد ومهدوی کیا کشف شد واقعا بازیکن شناسه

مایلی اگه مربی بود, انواع و اقسام تیمای درپیت بهش نمی رسید... با همه سر دعوا داره. لیاقتش همون گهر دروده.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دادا چکار کرده این بنده خدا؟ فکر کن فردا صبح تیم رو بدن به شما, چیکارش میکنی؟ مربی خوب بیاری پولکسوتان صداشون در میاد, بازیکن نخری هوادار صداش درمیاد, بازیکن بخری روزنامه ها تیتر میزنن خرج و اله و وله. بگو برنامت چیه شما؟
اولین برنامه اجرایم بازیکنهایی مثله نوری نوروزی نورمحمدی رضایی رو اخراجشون میکنم-بعد میرم سراغ اولتیماتوم به مربی وکادرش
از خرید خلعتبری صرفنظرمیکنم
کریمی رو به هرقیمتی شده واسه نیم فصل بعدی برمیگردونم
میرم دنبال بازیکن واسه خط میانی حتی اگه شده برم قبرس
ولی اینو بگم که این مدیریت خیلی خوبه من نمیگم رویانیان بره من میگم از پیشکسوتایی که زحمت میگشن استفاده بشه علی دایی واقعا درحدی نیست که بتونه تایمی رو جمع کنه که هوادار دلش باهاشه میتونی اون زمانی رو یادت بیاری اری هان مربی بود ما با ملوان تو خونه ملوان بازی داشتیم اری هان تو تهران تو تمرین چیکار کرد ؟
محله تمرینو به اب بسته بود تا بازیکن تو شرایطی به مراتب بتر از ورزشگاه شمال تمرین کنه این مربی یعنی حرفه ای خوب اری هان میدونست که بازیکن بی غیرت اگه قراره تو زمین کم بیاره بهتره همون تو تمرین له بشه وبه بازی نرسه نه اینکه ببره تو پرغو که ما الان از تیمی به اسم گهردرود هم ترس داریم که نکنه ببازیم ابرومون جلو اونا بره اینه که دلمو درد میاره داداش وگرنه نه همایت شما نه شاکی بودن من هیچ تاسیری تو غیرت این بازیکنا که بازیو میبازن میزارن سر بدبودن توپ ولباسی واب و... نداره

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به نظر شما دایی تغییر میکنه. یعنی قبول میکنه که ضعف داره؟؟؟
آیا فکری به حال تیم میکنه؟؟؟
خودم که امید ندارم چون میشناسمش.

بنده هم نا امیدم
اگر قبول کنه و تاکتیکی که نداره رو عوض کنه
شاید امیدوار بشیم

دایی یه طرف...... با بازیکنیایی که یه پاس سه متری نمیتونن بدن چیکار کنیم؟ تو میانه میدون 3 تا پاس درس نمیتونن به هم بدن ! حقیقی و نوری و دهنوی چند درصد توانشون رو نشون دادن؟ سید صالحی یه سر رو مدافعان حریف تونسته بزنه؟ رضایی و نوروزی زیر صفر نیستن؟

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
مایلی اگه مربی بود, انواع و اقسام تیمای درپیت بهش نمی رسید... با همه سر دعوا داره. لیاقتش همون گهر دروده.
علت اصلیش اینه که بدبختو خرابلش کردن عامل اصلیشم دایی بود اون بهتر از منو شما از پشت پرده خبر داره چه میگزره .بهش میگن بیا تو هم تو جمع ما حروم خور شو قبول نمیکنه میشه .داداش یکی از اقوام بنده همین چند سال پیش یکی از اس پ ان-سر های استقلال بود از مسایل کاملا آگاهم میدونم داره چه میگذره ولی شما در ظاهر فکر میکنید مربی اشکال داره فقط تا همین حدود میتونستم روشنتون کنم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یه مطلب درباره نوری!

کابوس‌وار‌ترین فصل نورى در حال رقم خوردن است، آن هم در فصلی که او کاپیتان اول سرخپوشان محسوب می‌شود.
نمایش نوری در این ۶بازى فاجعه‌بارتر از آن بوده که بتوان صفت مناسبی برای آن پیدا کرد. آیا این‌‌‌ همان بازیکنى است که هر سال ٧، ٨ گل برای سرخپوشان مى‌زد؟
همانى که در اکثر مواقع گره‌گشاى کار سرخپوشان بود؟ نوری با فرمی که این روزها دارد حتى از پس خودش هم برنمى‌آید چه برسد به کاپیتانى تیمى مثل
پرسپولیس.
آنچه مشخص است تا زمانى که او به فرم ایده‌آلش نرسد، خط میانی
پرسپولیس هم به جایى نخواهد رسید، حتى با جذب خلعتبری.

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
اولین برنامه اجرایم بازیکنهایی مثله نوری نوروزی نورمحمدی رضایی رو اخراجشون میکنم-بعد میرم سراغ اولتیماتوم به مربی وکادرش
از خرید خلعتبری صرفنظرمیکنم
کریمی رو به هرقیمتی شده واسه نیم فصل بعدی برمیگردونم
میرم دنبال بازیکن واسه خط میانی حتی اگه شده برم قبرس
ولی اینو بگم که این مدیریت خیلی خوبه من نمیگم رویانیان بره من میگم از پیشکسوتایی که زحمت میگشن استفاده بشه علی دایی واقعا درحدی نیست که بتونه تایمی رو جمع کنه که هوادار دلش باهاشه میتونی اون زمانی رو یادت بیاری اری هان مربی بود ما با ملوان تو خونه ملوان بازی داشتیم اری هان تو تهران تو تمرین چیکار کرد ؟
محله تمرینو به اب بسته بود تا بازیکن تو شرایطی به مراتب بتر از ورزشگاه شمال تمرین کنه این مربی یعنی حرفه ای خوب اری هان میدونست که بازیکن بی غیرت اگه قراره تو زمین کم بیاره بهتره همون تو تمرین له بشه وبه بازی نرسه نه اینکه ببره تو پرغو که ما الان از تیمی به اسم گهردرود هم ترس داریم که نکنه ببازیم ابرومون جلو اونا بره اینه که دلمو درد میاره داداش وگرنه نه همایت شما نه شاکی بودن من هیچ تاسیری تو غیرت این بازیکنا که بازیو میبازن میزارن سر بدبودن توپ ولباسی واب و... نداره

رضایی و نوروزی نظر شخص شماست. کلا هر سال هوادارای ما ستون پنجمن و با یه بازیکن بد میفتن. امسال نوبت غلامرضای بیچاره شده. هرکاری نکنه با دوندگیاش پدر خط دفاع حریف رو درمیاره.
اولتیماتوم به مربی؟ بازم نتیجه نمیگیره. اخراجش میکنید؟ قرارداد سه ساله داره. روز بعدش میاد دنبال پولش و حاشیه سازیش شروع میشه.
والا رویانیان داشت ابراهیم زاده رو میاورد که امتحانشو پس داده. اما چی شد؟ پولکسوتان دایی رو چپوندن بهمون.
کریمی هم اگه میومد دوباره یه حاشیه ی دیگه. با دنیزلی و ژوزه هم به مشکل خورد.
امسال آری هان دیگه پاشوند ایران نمیذارن. اما امیدوارم بعد جام جهانی کیروش رو بتونیم بیاریم واسه پرسپولیس.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حضور ضعیف مدافعین کنارى در حملات:

ماهینى در نیمه اول یک یا دو بار در حملات شرکت داشت اما در نیمه دوم و پس از تعویض رضایى، دیگر در میدان دیده نشد تا آن دریبل ساده را بخورد و پایه‌گذار تک‌گل پیروزی‌بخش نفتی‌ها باشد.
اما در سمت چپ، میثم حسینى نه سا‌نتر خوب داشت و نه یک نفوذ درست و حسابى. احتمالا از امروز به بعد هواداران
پرسپولیس، بیش از پیش براى بازگشت پولادى دعا مى‌کنند.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوفصل قبل ایمون زائد رو فدای غرور مربی کرد که اصلا لیاقت مربیگری پرسپولیسو نداشت خوزه
پارسال با ابرو وحیسیت مهدی بازی کرد بخاطر مربی که لیاقت مربیگری تیمو نداشت(همین یحیی که دیشب وقتی تیمش گلو زد داشت از خوشحالی میترکید ولی ترسید بروی خودش نیاورد)
ببین کی دارم میگیم بااین روش ساله دیگه اثری از پیام عباس زاده عالیشاه تو تیم نمیبینیم میگی نه نگاه کن بخاطر حسادت امسال نوروزی ورضایی
ولی تو تمام این اتفاقات یه نفر بوده که بیخیال کارخودشو انجام داده اونم رویانیان بوده نمیگم فعالیتاش بده ولی به اینکه دستت یاز یاشه وبه قولی بمب بترکونی نمیگن مدیریت تو این چنساله لیگ به نظرمن رویانیان واقعا بهترین بوده ولی از لحاظ خبر وکارایی که سمره ای نداشته وگرنه بحث مدیریتی رو خوب اجرا نکرده

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دایی یه طرف...... با بازیکنیایی که یه پاس سه متری نمیتونن بدن چیکار کنیم؟ تو میانه میدون 3 تا پاس درس نمیتونن به هم بدن ! حقیقی و نوری و دهنوی چند درصد توانشون رو نشون دادن؟ سید صالحی یه سر رو مدافعان حریف تونسته بزنه؟ رضایی و نوروزی زیر صفر نیستن؟

این هنر سر مربیه که بتونه از اینها بازی بگیره. اگه سرمربی یکم دانش داشت اول فصل بازیکن مورد نظرش رو جذب میکرد تا اینطوری تو مخمصه نیوفته. پارسال یادته نوری هروقت به عنوان جانشین میومد چقدر موثر بازی میکرد. میدونی چرا؟؟؟ چون احساس خطر میکرد و با این بازی ها میخواست به ترکیب اصلی برسه اما امسال هیچ رقیبی نداره. یاد کاکا توی جام جهانی 2006 افتادم که ضعیف ترین بازی ها رو انجام داد. کارشناس ها بعدش گفتند دونگا اگه رونالدینیو رو دعوت کرده بود کاکا اینطور از جایگاهش مطمئن نبود و بهتر بازی میکرد.

مخلص کلام اینهایی که الان تو تیممون دارند بازی میکنند انصافا بازیکنای خوبی هستند اما........

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
تیم سرباز میخواد نه پول پرست !!! اینا بیشتر از اینکه عاشق فوتبال باشن عاشق پول و بیزنس هستند .

باور کنید هستند بازیکنای بی نام و نشون اما در حد بازیکنای تاپ اروپایی که فقط آرزو دارن پیراهن تیم رو تن کنن و پولی هم دریافت نکنن .

باید بریم سراغ استعداد ها ، باید کنار برن بازیکنان مثلا نامی که هیچ کارایی ندارند .....

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
تیم سرباز میخواد نه پول پرست !!! اینا بیشتر از اینکه عاشق فوتبال باشن عاشق پول و بیزنس هستند .

باور کنید هستند بازیکنای بی نام و نشون اما در حد بازیکنای تاپ اروپایی که فقط آرزو دارن پیراهن تیم رو تن کنن و پولی هم دریافت نکنن .

باید بریم سراغ استعداد ها ، باید کنار برن بازیکنان مثلا نامی که هیچ کارایی ندارند .....

هزارتا استعدادم بیاد تیم ما وقتی مربی بلد نیست از ازشون بازی بگیره چه فایده داره؟؟؟
مثل کارگردان میمونه مربی گری. اگه کارگردان خوبی باشی بهترین بازی هارو از بازیگر ها میگیری.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
من نمیدونم دلیل اینهمه دفاع از بازیکن هایی مثل نوروزی چیه این اقا بازیکن بشو نیست من از روز اول گفتم بدرد نمیخوره تا الان که چند سال میگذره این نبوده که تا یه تک به تک خراب کرد من بگم این بازیکن در بازی با الومینیوم پارسال یه تک به تک خالص رو خراب کرد به خاطر اونم نمیگم (تک به تک خالص از نظر من یعنی از طرف هیچ بازیکن حریف تحت فشار نباشی دروازه بان هم زیاد جلو نیومده باشه و شما فضا برای انجا هر کاری مثل دریبل یا شوت رو داری) این یارو تا خودش بازی میکنه تیم و همه خوبن اما با تمام توان سعی در خراب کردن رقباش توی تیم میکنه نمونه بارزش پاس ندادن این اقا و غلام رضایی به این ایمون زائد حتی در بهترین شرایط
شما فکر میکنی اگه این ادم رو بندازیم بیرون و مهاجم مثلا فجر سپاسی رو بخریم اتفاقی میافته؟بخدا اگه بهتر نشه اوضامون بدتر نمیشه این یارو در حد تیم های دسته دوم هم نیست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
آخرین قهرمانی لیگ وقتی به دست اومد که حمید استیلی تمرینات بدنسازی تیمو تو جنوب کشور در بدترین آب و هوا انجام نداد
نه تو آب و هوای خوش خرداد ماه اردبیل . . .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
نه دیگه بچه ها دیگه باید به خودشون بیان تاحالا 2تا بازی باختن زیر سیبیلی رد کردیم دیگه باید درحدو اندازه پرسپولیس بازی کنن صبر تماشاگرم یه حدی داره به یاری خدا دیگه بردهای متوالی از ان میشه

بالا