• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
والله داداش منم همین فکرو کردم واین دفعه اولشم نیست که مارو سرکارمیزاره یجورایم اون رگه پرسپولیسیم بهم اجازه نمیده این بازیکنو به عنوان بازیکن سرخ قبولش کنم دقیقا رجه به این خلعت همون حسیو دارم که نسبت به هاشمی نسب-بائو-قاضی-سیدصالحی-میثم حسینی وکبی داشتمو دارم میگم اینم بدردبخورنی واسه ما من امثال به پیام کفشگری عباسزاده عالیشاه افتخار میکنم و100 البته خیلی دوست داشتم که کریمی ازبین مانمیرفت وهمچنین جایه این یارو دهنوی که خیلی خیلی پرو تشریف دارن نوری رو خریده بودیم منظورم همون بازیکن باتعصبی بود که فقط وفقط بخواطر لج با بعضیها رفت استقلال

بیادش مطمئنن به دردمون میخوره و خیلی کمک میکنه

نیادش هم پول رو میدیم یه بازیساز خارجکی توپ میخریم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
کاش ببریم بازی رو که بد نیاز داریم بهش. هم فولاد مغرور رو میشونیم سر جاش و هم آماده میشیم برای برد جمعه بعد.

اگه ببریم به صدر نزدیک تر میشیم ولی اگه ببازیم....

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تا یادمه برعکس اینو باید حساب کنیم ...یعنی میبریم!:D
منم دقیقا موافقم آخه هفته قبلی این سرخ دل عزیز گفته بود مامیبریم الان گفته میبازیم ماخحواهیم برد:)
ولی شک نکن داداش امروز میبریم بازیو فرداهم اس میبازه بازیشو

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

666.png

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

کری خوندن به روش محمد رضا!!!

خلعتبری: در دربی شماره 66 را می پوشم

mohammadreza-khalatbari.jpg

سایت هواداران پرسپولیس: خلعتبری می گوید در بازی با استقلال و بر خلاف انتظارها پیراهن شماره 99 را بر تن نخواهد کرد.
محمد رضا خلعتبری در صفحه شخصی اش در فیس بوک نوشت:«شماره 99 را در پرسپولیس بر تن نخواهم کرد.»

او که به گفته خودش از روز شنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد در ادامه مطلبش آورده است:«به احتمال 99 درصد،دربی نخستین بازی من برای پرسپولیس خواهد بود.در این بازی شماره 99 را نه،بلکه شماره 66 را به تن خواهم کرد.»
منبع: صفحه شخصی محمد رضا خلعتبری،
بر گرفته از: خبر آنلاین

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

روز شمار پرسپولیس / 07شهریور

1.jpg

سایت هواداران پرسپولیس: 1382: در آغاز فصل جدید لیگ برتر، پرسپولیس با نتیجه عجیب 2 - 8 پگاه گیلان را در هم کوبید.
علی دایی 4گل، جواد کاظمیان 2گل و پیروانی و سلمانی گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.

این بهترین نتیجه پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به شمار می رود.

بر گرفته از: تقویم پرسپولیس

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

حقیقت: مصدومیت پولادی، برطرف شد / پولادی از دو هفته دیگر، بدن سازی را شروع می کند

7.jpg

سایت هواداران پرسپولیس: پزشک پرسپولیس گفت: پولادی از دو هفته دیگر تمرینات بدنسازی خود را آغاز می کند.

حقیقت پزشک پرسپوليس، اظهار داشت: خوشبختانه مصدوم جدی نداریم و بازیکنان در سلامتی کامل بسر می برند، البته یکی دو بازیکن برای تقویت بدن خود فیزیوتراپی می کنند و هیچ مشکلی برای بازی با فولاد نخواهند داشت.

وی افزود: رضا حقیقی مصدومیتش برطرف شده و چند روزی است در تمرینات شرکت می کند و بدون شک این بازیکن به بازی روز جمعه می رسد و می تواند در ترکیب قرار بگیرد.

حقیقت در پايان خاطر نشان کرد: خوشبختانه مصدومیت پولادی برطرف شده و منتظر هستیم تا استخوان پای پولادی استحکام خود را بدست آورد و این ملی پوش از دو، سه هفته دیگر تمرینات بدنسازی را آغاز خواهد کرد.

خبر خوبیه ..... نمیدونم پولادی هافبک میتونه بازی کنه؟

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: خلعتبری پرسپولیسی است خلعتبری با رویانیان دیدار کرد/ بررسی قرارداد و ارسال به امارات

به گزارش خبرگزاری فارس، بحث انتقال پول خلعتبری از ایران به امارات با دردسرهای زیادی مواجه شده است اما پرسپولیسی‌ها سعی دارند تا هر چه سریع‌تر موانع پیش رو را برداشته تا شرایط را برای حضور خلعتبری در پرسپولیس و رسیدن او به دربی انجام دهند.

از همین رو محمدرضا خلعتبری نیز که بسیار نگران وضعیتش است دیداری با محمد رویانیان به مدت 2 ساعت داشت و درباره مذاکرات‌ با عجمان و اتفاقات پیش آمده بحث و گفت‌وگو کرد.

همچنین تفاهم‌نامه بین باشگاه پرسپولیس و عجمان نیز توسط مسئولان باشگاه پرسپولیس بررسی شده و با توجه به اینکه مشکل خاصی ندارد به امارات ارسال شد.

با اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار است تا شنبه تکلیف نهایی خلعتبری مشخص شود البته پرسپولیسی‌ها قصد دارند تا به جای پرداخت دو قسط برای حضور خلعتبری در ایران کلیه پول او را یک جا برای دریافت رضایت‌نامه به عجمانی‌ها بدهند.

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس: خلعتبری پرسپولیسی است خلعتبری با رویانیان دیدار کرد/ بررسی قرارداد و ارسال به امارات

به گزارش خبرگزاری فارس، بحث انتقال پول خلعتبری از ایران به امارات با دردسرهای زیادی مواجه شده است اما پرسپولیسی‌ها سعی دارند تا هر چه سریع‌تر موانع پیش رو را برداشته تا شرایط را برای حضور خلعتبری در پرسپولیس و رسیدن او به دربی انجام دهند.

از همین رو محمدرضا خلعتبری نیز که بسیار نگران وضعیتش است دیداری با محمد رویانیان به مدت 2 ساعت داشت و درباره مذاکرات‌ با عجمان و اتفاقات پیش آمده بحث و گفت‌وگو کرد.

همچنین تفاهم‌نامه بین باشگاه پرسپولیس و عجمان نیز توسط مسئولان باشگاه پرسپولیس بررسی شده و با توجه به اینکه مشکل خاصی ندارد به امارات ارسال شد.

با اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار است تا شنبه تکلیف نهایی خلعتبری مشخص شود البته پرسپولیسی‌ها قصد دارند تا به جای پرداخت دو قسط برای حضور خلعتبری در ایران کلیه پول او را یک جا برای دریافت رضایت‌نامه به عجمانی‌ها بدهند.
یک موضوعی به غیر از ارز پیش اومده مطمنم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مشیری : دو بازیکن پرسپولیس فردا به پرتغال می‌روند

219x151xmoshiri.jpg.pagespeed.ic.2q3buEQ8py.jpg

پرسپولیس نیوز : مشاور بین‌الملل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دو بازیکن پرسپولیس فردا راهی پرتغال می‌شوند.

امیر مشیری اظهار داشت: با توجه به توافقات به عمل آمده فردا حسین کنعانی و اسماعیل‌زاده دو بازیکن پرسپولیس راهی پرتغال خواهند شد. تا تمرینات خود را با بیرامار پرتغال آغاز کند.

وی افزود: ما به دنبال مقدمات سفر کمندانی نیز هستیم و انشاء‌الله هفته آینده نیز او به پرتغال می‌رود در این نقل و انتقالات هیچ واسطه‌ای برای ما کاری نکرده است و در راستای سفر ما به پرتغال و هماهنگی‌های لازمه و همکاری های فی‌مابین این بازیکنان را به پرتغال می‌فرستیم امیدواریم قدر خود را بدانند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فنونی‌زاده در بازدید از مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین: درس، اخلاق و ورزش هدف اصلی ما در این طرح است

200x134xlogo.jpg.pagespeed.ic.iYWd_ROHUe.jpg

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت و مربی تیم نوجوانان پرسپولیس گفت: من حامل پیام سردار محمد رویانیان مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس هستم. درس، اخلاق و ورزش هدف اصلی ما در این طرح است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مرتضی فنونی‌زاده در مراسم بازدید از مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین که در سالن ورزشی دانشگاه بین‌المللی امام ***** (ره) قزوین برگزار شد، گفت: خیلی خوشحالم که در جمع صمیمی و گرم مدیران، مسوولان، مربیان، اولیاء محترم و بازیکنان مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین هستم.

وی افزود: قرار بود آقایان؛ مهندس منتقمی قائم مقام باشگاه، حمید استیلی رئیس آکادمی و امیدعلی پورحسن معاونت ورزشی باشگاه در این مراسم شرکت کنند که متاسفانه بدلیل حضور در جلسه‌ای مهم، در آخرین لحظات از سفر به قزوین بازماندند و در این مراسم حضور نیافتند که انشاءا... در فرصت‌های بعدی حتما ناظر فعالیت‌های این مدارس فوتبال خواهند بود.

پیشکسوت پرسپولیس برای تغییر فضای سالن در نظرسنجی مختصری گفت: من مطمئن هستم گزینه دوم این نظرسنجی برتری داشته باشد و همیشه هم همینطور بوده و هست. حالا استقلالی‌ها دستهایشان را بالا بیاورند که تعدادی از حاضرین در سالن دستهایشان را بالا آوردند و سپس گفت، پرسپولیسی‌ها دست‌هایشان را بالا ببرند که کل فضای سالن با دست و هورا و سوت همراه شد.

مربی نوجوانان پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس بدون خونریزی تمام ایران را گرفته است. زمانی که ما بازی می‌کردیم، البته من 14 دربی را تجربه کرده‌ام. وقتی گل می‌زدیم به محمد پنجعلی می‌گفتم ببین اکثر ورزشگاه پرسپولیسی هستند. آن زمان تعداد تماشاگران 70 به 30 بود و وقتی گل می‌خوریم تعداد اندکی آبی‌پوش در ورزشگاه حضور داشتند اما هم اکنون تعداد آنها کمی زیاد شده است.

فنونی‌زاده در ادامه گفت: من یک خسته نباشید خیلی محترمانه خدمت خواهران و مادران زحمتکشی دارم که در دو جبهه فعالیت می‌کنند. اول در خانه و سپس در کنار فرزندانشان در مدارس فوتبال حضور می‌یابند و در آفتاب سوزان، فعالیت فرزندان خود را شاهد هستند. ما این قول را به خانواده‌های محترم می‌دهیم که زحماتشان بی‌نتیجه نخواهد ماند. خانواده‌ها اگر پیگیر فعالیت‌های فرزندان خود در این مدارس باشند، آینده درخشانی را برای آنها خواهند دید. هزینه‌هایی که شما خانواده‌ها برای بچه‌ها می‌کنید جای دوری نمی‌رود. شما در صحنه تحصیل هزینه می‌کنید و فعالیت‌های ورزشی هم باید در کنار تحصیل قرار گیرد ولی تقاضا داریم فعالیت ورزشی این بچه‌ها ادامه داشته باشد. این مژده را باید به آنها بدهیم که با هماهنگی با مدیران و مربیان این مدارس مقرر گردید هر هفته تعدادی از بازیکنان این مدارس به تهران بیایند و در تیم‌های پایه پرسپولیس مورد تست قرار بگیرند.

مربی نوجوانان پرسپولیس در ادامه گفت: آقای ستار آقامحمدی مدیر مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین فردی زحمتکش و تحصیل کرده است. به ایشان اطمینان کنید و من قول می‌دهم بچه‌های شما اگر به امید خدا خوب باشند در تیم‌های پایه پرسپولیس می‌توانند خودشان را نشان بدهند. درس، اخلاق و ورزش هدف اصلی ماست. یکی از فاکتورهای حضور در مدارس فوتبال، ریز نمرات تحصیلی بازیکنان برای ثبت نام است. بچه‌ها در این سنین خیلی باهوش هستند و قطعا با نمرات بالا در این مدارس شرکت می‌کنند.

مرتضی فنونی‌زاده افزود: آقای مهندس حق‌شناس مدیر کل ورزش و جوانان قزوین گفتند؛ ما تاکنون حدود 3 هزار مدال و مقام آورده‌ایم. از ایشان می‌خواهیم به فوتبال نگاه ویژه‌ای داشته باشند، چون خانواده‌ها و بچه‌ها بیشتر به این رشته ورزشی روی می‌آورند. در لیگ برتر فوتبال، تیم پیکان به قزوین منتقل شد و دیدید که ثمره آن زیاد جالب نبود ولی به عنوان یک فوتبالیست قدیمی و عضو کوچکی از خانواده فوتبال خواهش می‌کنم به فوتبال بیشتر برسید چون این استان استعدادهای فراوانی دارد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان از مدیر کل ورزش و جوانان قزوین خواست با دعوت از پیشکسوتان تیم ملی برای انجام یک دیدار دوستانه با تیم منتخب قزوین، اشتیاق بازیکنان و ورزشکاران را برای فعالیت‌های بیشتر و اصولی‌تر تدارک ببینند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مدیر کل ورزش و جوانان قزوین: دسته گل‌های ما همچون معدن هستند که باید به بهترین شکل آنها را استخراج کرد

large_15.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیر کل ورزش و جوانان قزوین گفت: قزوین ظرفیت‌های لازم برای فعالیت‌های ورزشی را داراست و این آمادگی را دارد که از امکاناتی که در این استان وجود دارد برای ارتقاء سطح ورزش استان در زمینه‌های مورد علاقه در خدمت ورزش باشیم و این را با کمال میل عرض می‌کنم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، محسن حق‌شناس مدیر کل ورزش و جوانان قزوین پس از حضور در مراسم مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین گفت: خدا را شاکرم که به ما توفیق داد تا از نزدیک در خدمت دسته گل‌های عزیز و آینده سازان میهن اسلامی باشیم و خدا را از این جهت مضاعف شاکرم که در این بزم صمیمی در خدمت اولیاء محترم، ارجمند و زحمتکش و علاقمند به ورزش و تربیت بدنی هستیم و همچنین خدا را شکر می‌کنم که در این مجلس با شکوه که با حضور قرمزها تشکیل شده در خدمت بزرگان فوتبال این مملکت خاصه مسوولان باشگاه پرسپولیس، مرتضی فنونی‌زاده و نجم‌الدین بخشی هستیم.

وی افزود: ما خاطرات بسیار خوبی را از بازیکنان ارزشمند و ارزنده باشگاه پرسپولیس همچون مرتضی فنونی‌زاده و همه پیشکسوتان داریم. این عزیزان و بزرگواران استوانه‌های فوتبال بوده‌ و هستند و با تمام وجود به این عزیزان افتخار می‌کنیم.

حق‌شناس در ادامه تصریح کرد: دسته گل‌های ما همچون معدن هستند که باید به بهترین شکل آنها را استخراج کرد و باید تشکر ویژه‌ای داشته باشیم از باشگاه پرسپولیس و سردار محمد رویانیان که با یک طرح حساب شده، این معادن را کشف و استعدادهای با قابلیت را از آن استخراج می‌کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان قزوین در ادامه گفت: ستار آقامحمدی مدیر مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین، مدیران و مربیان عزیزشان وظیفه سنگینی را در این شهرستان بر عهده دارند و آن کشف استعدادهای ناب این مرز و بوم در قزوین است. چه بسا چند نفر از این بچه‌ها انشاء‌ا... چند سال بعد استوانه‌های تیم ملی خواهند بود.

محسن حق‌شناس خاطرنشان کرد: به عنوان عضو کوچکی از دستگاه ورزش قزوین و به عنوان یکی از کسانی که به باشگاه‌های قرمز و آبی علاقه‌مندم باید بگویم که شهرستان قزوین ظرفیت‌های لازم برای فعالیت‌های ورزشی را داراست و این آمادگی را دارد که از امکاناتی که در این استان وجود دارد برای ارتقاء سطح ورزش استان در زمینه‌های مورد علاقه و هم متقابلا در خصوص رفع بعضی از مشکلات احتمالی باشگاه پرسپولیس در خدمت شما باشیم و این را با کمال میل عرض می‌کنم.

وی در ادامه گفت: استان قزوین ثابت کرده که در بسیاری از رشته‌ها می‌تواند سرآمد ورزش کشور باشد. ما در این ایامی که از سال 1392 گذشته تا به امروز بیش از 400 مدال طلا، نقره و برنز مسابقات کشوری را در رشته‌های مختلف کسب کرده‌ایم. این نشانگر وجود استعداهای ناب در سطح استان است و من یقین دارم انشاء‌ا... با پشتکاری که جوانان و مربیان شایسته در این استان دارند، شاهد باشیم که ورزشکاران این استان در بلندای ورزش این مملکت خودنمایی کنند.

وی در پایان افزود: من از تعامل و همکاری باشگاه پرسپولیس، مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین، اولیاء و مربیان زحمتکش مدارس فوتبال پرسپولیس در قزوین تشکر و تقدیر می‌کنم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مدیرعامل بیرامار پرتغال امشب به ایران می‌آید

xlogo.jpg.pagespeed.ic.iYWd_ROHUe.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه بیرامار پرتغال برای دیدار با پرسپولیسی‌ها امشب به ایران می‌آید.

پس از توافقات به عمل آمده در سفر مسئولان باشگاه پرسپولیس به پرتغال و قطعی شدن حضور سه بازیکن ایرانی در لیگ این کشور، قرار است مدیرعامل باشگاه بیرامار پرتغال نیز امشب به ایران بیاید.

او پس از حضورش در ایران فردا ابتدا دیداری با مسئولان باشگاه پرسپولیس و رویانیان خواهد داشت و سپس در یک نشست مطبوعاتی در خصوص ترانسفر کنعانی، اسماعیل‌زاده و کهندانی به پرتغال نظرات خود را اعلام خواهد کرد.

این انتقال پس از حضور امیر مشیری مشاور امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در پرتغال و مذاکراتش با مسئولان ایرانی بیرامار انجام شده است.

همچنین قرار است کنعانی و اسماعیل‌زاده فردا شب راهی پرتغال شوند و کهندانی نیز با رفع مشکلاتش هفته آینده به پرتغال سفر کند.

بالا